Hirdetés

2019. november 13., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-01 12:57:37

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#52001) Geri Bátyó válasza Vyndree (#52000) üzenetére

Geri Bátyó
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Régóta lehetett tudni, hogy hajót akar tervezni. :K Többször is lenyilatkozta, hogy ott is ki akarja próbálni magát!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#52002) kisza25 válasza Malachi (#51985) üzenetére

kisza25
(félisten)

ez biztos?:P
Az autók tömege az eddigi, benzin nélküli, minimális 701 kilóról 702 kilogrammra emelkedik.

az már olyan régen volt, hogy valamikor holnap by 3 éves fiam:)

(#52003) Malachi válasza kisza25 (#52002) üzenetére

Malachi
(addikt)

soha többé sportgéza!!! :DDD

(#52004) shteer válasza Vyndree (#51996) üzenetére

shteer
(félisten)

tanácsoltad már neki Skype-on?

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#52005) [CS]Blade2 válasza Vyndree (#51996) üzenetére

[CS]Blade2
(őstag)

Nem tudom mit kell ezen ennyit gondolkodni. Valszeg már rég tudják, csak hírben akarnak lenni, és arra jó a dolog teljesen ingyen.

Ha több pontot akarnak szerezni, akkor Button-nal járnak jobban. Ha a fejlesztéseket nézzük, akkor is. Button elvállalná a dán csávó fizetéséért is, így a pénz nem lehet gond. Ha Alonso egyébként pont, hogy nem akarja konkurenciának, akkor ki kell tenni. Ez mind egyértelmű.
Az, hogy elveszítik valszeg végleg a dán csávót, hát szerintem pont leszarhatnák, annyira nem vált be 1 év alatt, mint az előző 10 év bajnokai az első évükben. Aztán, ha mégis ragaszkodnak hozzá, akkor kevesebb pontjuk lesz, és Alonso-t is szívatják, mert rögtön ott van, akire építeni akarnak, amit ő meg pont nem szeret. Tehát csak annyi maradt, hogy mikor kivel akarnak nyerni. Ha Alonso-val, akkor biztos jó 5let betenni másod-hegedülni azt, akivel később nyerni akarnak. Az biztos nem árt neki, és nem fog lelépni, mire Alonso elmegy.
Hosszútávon végül úgyis kell majd egy másik fiatal tehetség, vagy egy másik volt VB.

(#52006) venember83 válasza [CS]Blade2 (#52005) üzenetére

venember83
(nagyúr)

Button elvállalná a dán csávó fizetéséért is, így a pénz nem lehet gond.

Ilyeneket milyen alapon tudtok kijelenteni? :)

(#52007) shteer válasza venember83 (#52006) üzenetére

shteer
(félisten)

Beszelt Buttonnal Skype-on.

(#52008) Yayoh válasza venember83 (#52006) üzenetére

Yayoh
(aktív tag)

Úgy, hogy amikor 2008-ban a Honda kiszállt , és megvette a Brawn akkor Button önként lemondodt a fizetése egy részéről.

[ Szerkesztve ]

(#52009) cyberkind válasza Yayoh (#52008) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Nyugodtan bevallhatod hogy te is Skypeoltál. :)

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#52010) Peat;) válasza Yayoh (#52008) üzenetére

Peat;)
(veterán)

Én még fizettem is volna abban a tudatban hogy egy világverő autó áll a garázsban, ezt hívják karrierépítésnek ami finoman szólva bejött. Most hogy vb más sorozatból is kapna olyan fizetést ami távol áll az újonc Magnussen gázsijától valószínűleg.

(#52011) Csapoati válasza Peat;) (#52010) üzenetére

Csapoati
(Topikgazda)

Honnan tudhatta volna előre, hogy világverő lesz a gép?

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#52012) DS39 válasza Csapoati (#52011) üzenetére

DS39
(veterán)

mondta neki egy jós. :)

(#52013) -Mike-

-Mike-
(addikt)

(#52014) echterion válasza Csapoati (#52011) üzenetére

echterion
(veterán)

Meg lett mondva neki skype-on. :D

Eladó cuccok: egy igazi unikum szépség -> Dell XPS M1730 SLI-s erőmű / volt akkoriban :)

(#52015) AMD Power válasza -Mike- (#52013) üzenetére

AMD Power
(titán)

Ez azért nem semmi! Király volt ez a 2014! :R

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#52016) [CS]Blade2 válasza venember83 (#52006) üzenetére

[CS]Blade2
(őstag)

Ő nyilatkozta, hogy a pénz másodlagos, a elsődleges célja, hogy maradhasson élcsapatnál.
Meg azt hiszem, a Honda is említette, hogy Button vállalná sokkal kevesebbért.

„Attól függetlenül, hogy itt fogok versenyezni vagy valahol máshol, azért fogom tenni, mert szeretem” – mondta Button, talán a fizetéssel kapcsolatos pletykákra reagálva. „Természetesen továbbra is szeretnék pénzt keresni, mert úgy érzem, kiérdemeltem és fizetést kell kapnom azért, amit egy F1-es vagy másfajta versenyautóban csinálok, azért, amit a csapathoz hozok. De nem vagyok lazsálós típus, és valahol fogok versenyezni, még akkor is, ha nem kapok érte nagy pénzeket, mint néhányan mások.”

„Azt kell kapnod, amit megérdemelsz. Úgy érzem, sokat tudnék vinni a csapathoz: nem csak eredmények tekintetében, hanem marketinget illetően, a szponzorokkal való munkában, az autó fejlesztésében tudnék segíteni.”

„Azt akarod érezni, hogy egy csapat akarjon téged, és egy család része legyél. Ez olyan, mintha a családod azt mondaná: tudod mit, nem vagyunk biztosak benne, hogy szeretnénk téged látni karácsonykor. De a testvéred jöhet, ő nagyszerű fiú. Azt hiszem, tudják, mire gondolok” – állt elő hasonlatával Button. „Azt akarod érezni, mintha egy család tagja lennél, ők pedig a családjuk tagjának akarnak téged. Ez fontosabb, mint a pénz.”

(#52017) kisza25 válasza [CS]Blade2 (#52016) üzenetére

kisza25
(félisten)

nem véletlenül a legszimpatikusabb pilóta :)

(#52018) venember83 válasza [CS]Blade2 (#52016) üzenetére

venember83
(nagyúr)

Ő nyilatkozta, hogy a pénz másodlagos, a elsődleges célja, hogy maradhasson élcsapatnál.

A McLaren jelenleg nem élcsapat, és elég valószínű, hogy jövőre is max. a dobogó lehet a cél.

Azt akarod érezni, hogy egy csapat akarjon téged, és egy család része legyél.

És szerinted ennyi időhúzás után most ő azt érzi, hogy a McLaren őt akarja?

(#52019) [CS]Blade2 válasza venember83 (#52018) üzenetére

[CS]Blade2
(őstag)

Annyi a lényeg, hogy nem fogja azt mondani, hogy nem marad, ha nem ajánlanak neki több 10 milliót, de semmiképp sem akar közép vagy kis csapatnál bohóckodni, vagy fizetős pilóta lenni az F1-ben.

A 2.-at nem tudom, szerintem ő is tudja, hogy ő többet segíthetne, de ha lesz lehetőség a VB-re, akkor azt Alonso-val akarják majd megnyerni, és nem vele. Ha összejön a projekt, akkor integethet párszor a dobogóról, talán futamot is nyerhet.

Magnussen esetén két dolog történhet szerintem. Vagy kiderül, hogy nem VB alkat, és akkor kevesebb pontot szereznek a konstruktőribe rövidtávon, mint Buttonnal, majd ki kell tenniük, és hozni valaki mást,
vagy kiderül, hogy olyan jó, mint Alonso, és jön a szokásos forgatókönyv aminek a végén legalább az egyikük lelép, és hozni kell valaki mást.
Magnussent csak akkor lenne értelme megtartani, ha elhiszik az utóbbit, de ez már korábban sem jött be.

(#52020) mikrosuttii

mikrosuttii
(aktív tag)

Elvittek vagy 60 serleget a Red Bulltól.

(#52021) Qorthral válasza [CS]Blade2 (#52019) üzenetére

Qorthral
(őstag)

Lévén a McLaren brit csapat és Button is VB, nem gondolom, hogy feltétlen Alonso-val akarnának VB-t nyerni és nem vele adott esetben. A Merci sem lett volna boldogtalan, ha Rosberg nyeri a VB-t.
Más kérdés, hogy melyikük esélyeit látják reálisabbnak. Szerintem amúgy mivel a következő 1-2 évet tekintve a McLaren VB címnek nincs realitása, Button pedig valószínűleg nem tervez annál tovább, ez a kérdés amúgy sem érdemi szempontja a választásuknak...

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :)) | PH! F1 Tippjáték: http://prohardver.hu/tema/ph_f1_tippjatek/friss.html

(#52022) kisza25 válasza mikrosuttii (#52020) üzenetére

kisza25
(félisten)

ja itt egy cikk róla

(#52023) AmunRa válasza kisza25 (#52022) üzenetére

AmunRa
(aktív tag)

Vettel volt! :D

(#52024) Delerium válasza kisza25 (#52022) üzenetére

Delerium
(aktív tag)

Szépen dolgoztak mindenesetre :(

"I fight for the Users"

(#52025) Yayoh válasza AmunRa (#52023) üzenetére

Yayoh
(aktív tag)

kisza25:"A Sport Bild jelentése szerint körülbelül 10 álarcos férfi három autóval hatolt be az épületbe."

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#52026) proof88 válasza Yayoh (#52025) üzenetére

proof88
(addikt)

ja, tuti Vettel volt :D

(#52027) Vyndree

Vyndree
(őstag)

Nem én vóttam

(#52029) AmunRa válasza Vyndree (#52027) üzenetére

AmunRa
(aktív tag)

Meg Alonso se, mert pont beszéltél vele skypen

(#52030) Peat;) válasza Csapoati (#52011) üzenetére

Peat;)
(veterán)

Ahonnan az egesz csapat. Akkoriban nem olvastad hireket?

(#52031) Csapoati válasza Peat;) (#52030) üzenetére

Csapoati
(Topikgazda)

Hát nem tudom, látatlanban elég nehéz tudni, hogy hol állsz a többi csapathoz képest. Az, hogy jól vezethetőnek tűnik a kocsi, nem jelent semmit.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#52032) -Mike- válasza mikrosuttii (#52020) üzenetére

-Mike-
(addikt)

Megvan ki vitte el...

(#52033) AMD Power válasza -Mike- (#52032) üzenetére

AMD Power
(titán)

Mert megérdemli! :K

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#52035) JJános válasza proof88 (#52034) üzenetére

JJános
(addikt)

:DDD Ismerős kép.

Aki a meleget szereti hóember nem lehet.

(#52036) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Schumacher, Ferrari és egy páratlan történet kezdete

"Aznap nem kevesebb, mint ötvenezer ember gyűlt össze a maranellói gyár környékén, s a kíváncsi tömeget a rendőröknek kellett féken tartani. Schumacher délelőtt 11 óra körül érkezett meg a gyárba.."

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#52037) kisza25 válasza Motion_Blur (#52036) üzenetére

kisza25
(félisten)

hm köszi jó volt olvasni, vajon a történelem ismétli majd önmagát:)

(#52038) JJános válasza kisza25 (#52037) üzenetére

JJános
(addikt)

Én nagyon hiszek abban, hogy a Ferrari a dobogókért fog küzdeni. Jó volt olvasni Sumiról. +1! :)

Aki a meleget szereti hóember nem lehet.

(#52039) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

Öröm hallani és látni hogy amióta végre leléptették Lucat, sok-sok embert kaszálgatnak el, most már Tombazis van soron, aztán jön Pat Fry, mondjuk vele nincs bajom, és az érkező nevek se rosszak, Mercitől RB-tól. :))

Két nagy nevet hoztak összefüggésbe a Ferrarival

[ Szerkesztve ]

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#52040) AmunRa

AmunRa
(aktív tag)

Gazdag gyerek, és a jobb sorsra érdemes cserediák! :D

[ Szerkesztve ]

(#52041) rocket válasza AmunRa (#52040) üzenetére

rocket
(nagyúr)

Ricciardo lett az F1 selfie magusa :D

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#52042) kisza25 válasza rocket (#52041) üzenetére

kisza25
(félisten)

ja, már csak vehetne egy normális fényképelőt:D

(#52043) rocket válasza kisza25 (#52042) üzenetére

rocket
(nagyúr)

Nem artana valoban :DDD

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#52044) -Mike-

-Mike-
(addikt)

(#52045) EmberXY válasza Motion_Blur (#52036) üzenetére

EmberXY
(addikt)

Ezt tényleg jó volt olvasni, én is köszönöm. :C :R

Up the Irons!

(#52046) Yayoh

Yayoh
(aktív tag)

[link]

Ez volt már hogy Kiss Norbi nyert?

(#52047) lacy86

lacy86
(addikt)

(#52048) cyberkind válasza lacy86 (#52047) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Már csak Ross Brawn kéne és várhatjuk a csodát.

(#52049) venember83 válasza lacy86 (#52047) üzenetére

venember83
(nagyúr)

Ha nem változtathatnak a kívánt százalékban a motoron, akkor nem látom, miért jelentene ez a tavalyi motorral indulás megoldást a Ferrari és Renault számára.

(#52050) shteer válasza venember83 (#52049) üzenetére

shteer
(félisten)

En csak arra tudok gondolni, hogy tovabb gyurhatnak a 2015-os upgrade-et. Elvileg kesesben vannak. Mint a Honda is. Szoval tudjuk mire szamitsunk a kovetkezo szezonban :)

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.