Hirdetés

2020. január 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#50451) BenHans válasza Qorthral (#50449) üzenetére

BenHans
(addikt)

Malachi-nak igaza van, átsiklottál kicsit az irományom további sorain. :)

Akkor már majdnem biztos, hogy Button-t kirakják. Sajnálom, mert az ő távozásával is nagy figurát veszít az F1.

"...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "Still I Rise"

(#50452) b-type válasza AMD Power (#50440) üzenetére

b-type
(nagyúr)

Rosberg.
Nincs értelme Hamilton-nak nyomnia, csak pórul járhat. Itt bármit csinál, a kiesés az amit meg kell úsznia.
Még az alap pontozás szerint nagyobb esély lenne egy jobb versenyre, mert ha megnyeri akkor megnyeri a VB-t.
De így semmi, két második hely kell technikakímélő üzemmódban.

BMW001
Az Amcsi futamon már jobb volt a pole idő mint tavaly.

[ Szerkesztve ]

Boldog új évet!

(#50453) pocokxx válasza b-type (#50452) üzenetére

pocokxx
(Közösségépítő)

Az igaz, de Amerikában megkapták a lágyabb keverékeket, itt meg ugye az aszfalt minősége hozott látványos "felzárkózást".

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#50454) b-type válasza pocokxx (#50453) üzenetére

b-type
(nagyúr)

...és jövőre még jobb lesz. Amekkora pánik volt, annyira nincs baj a tempóval, jövőre még egy kicsit hozzányúlnak, szvsz csak az előre tervezett mértékben, és már gyorsabbak lesznek.

Boldog új évet!

(#50455) shteer válasza AMD Power (#50437) üzenetére

shteer
(félisten)

Massa kiuti Hamiltont a rajt utan, Rosberg lazan begyujt 25 pontot

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#50456) TOM-202 válasza shteer (#50455) üzenetére

TOM-202
(senior tag)

Igen, talán egy Hamilton 0-zás alaposan felkavarná az állóvizet és nem lenne (érzésre) annyira lefutott a VB. Egyébként is régen volt már technikai jellegű problémája...

(#50457) AMD Power válasza b-type (#50452) üzenetére

AMD Power
(titán)

Ezzel én is egyetértek ,de ő szerintem van olyan "agresszív" ,hogy az első akar lenni. De tényleg jobb lenne egy technika kímélő futam.

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#50458) Csapoati válasza TOM-202 (#50456) üzenetére

Csapoati
(Topikgazda)

Aztán Abu-Dhabiban meg simán győzne Hamilton... Az az ő pályája, még 2009-ben is nyert volna ha nem esik ki műszaki hiba miatt.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#50459) echterion válasza TOM-202 (#50456) üzenetére

echterion
(veterán)

Aztán tele lenne a fórum a Hami szurkolók kommentjeivel, hogy mekkora arcátlanság, ha Rosberg vb lesz, blabla. Nem, inkább verje meg a kövi két futamon, a többit meg bízza a többiekre és Hamiltonra.
Persze, az utolsó futam szempontjából az lenne az ideális, ha itt harmadik lenne a fekete srác, akkor talán igazán kiélezett lenne az uccsó verseny.

Az a tény kedves kuzin, hogy a mi kis kópénk Tango-nak hívja magát a szamba országában, rögtön megvilágosítja számunkra, hogy mekkora nagy seggfej.

(#50460) b-type válasza echterion (#50459) üzenetére

b-type
(nagyúr)

semekkora arcátlanság, .. legyen műszaki hibája Hamilton-nak és legyen Rosberg a VB.
Semmit nem fog számítani Hamilton és Rosberg megítélésében, ha egy műszaki hiba kell hogy Rosberg legyen a VB.....lenne egy jó nagy mediafelhajtás, és fütykoncert..de valójában semmi nem változna.

Boldog új évet!

(#50461) Qorthral válasza BenHans (#50451) üzenetére

Qorthral
(őstag)

Nem siklottam át semmin. Azt írtad, tény, hogy VB címet érdemelne. Ez nagyon erős kijelentés szvsz. Ok, nem az idei teljesítménye alapján gondolod, de akkor mi alapján? Felteszem valamire alapozod a kijelentésed, vagy csak megérzés? Mint írtam, a Mercedeses évei alatt nyújtott teljesítménye szerintem kevés ahhoz, hogy egyértelműen kijelenthessük, VB címet érdemel. Ugye Webber, Barrichello is hasonlóan teljesítettek egy erős autóval erős csapattárs mellett.
Szóval miért egyértelmű szerinted? :)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :)) | PH! F1 Tippjáték: http://prohardver.hu/tema/ph_f1_tippjatek/friss.html

(#50462) Malibutomi

Malibutomi
(nagyúr)

Szerintem ha száraz lesz, és jól jönnek el a rajtnál, akkor Rosberg gondban lesz a gumikkal, és Hamilton megelözi.
Ha esö lesz több lehet az izgalom, de akkor is Hamilton gyözelemre szavaznék.

(#50463) echterion válasza b-type (#50460) üzenetére

echterion
(veterán)

Á, dehogynem lenne, tele lenne a közösségi média a Hamilton szurkolók felháborodásával. :K

(#50462) Malibutomi: Rosberg esőben nem tud olyan jól vezetni, mint Hamilton, csak száraz pályán van esélye nyerni. Ezt legutóbb be is ismerte, mikor esős futamon kapott ki a csapattárstól.

[ Szerkesztve ]

Az a tény kedves kuzin, hogy a mi kis kópénk Tango-nak hívja magát a szamba országában, rögtön megvilágosítja számunkra, hogy mekkora nagy seggfej.

(#50464) b-type válasza echterion (#50463) üzenetére

b-type
(nagyúr)

persze, de valójában semmi nem történik, én is leírom majd, hogy mennyire nincs rendben, és ennyi. Rosberg-nek akkor lenne jó, ha megnyerné a VB-t, erőből.
Persze Hamilton jól megkapná, meg a szurkolói is...de a lényeg nem változna, lenne egy balhés VB amire már volt példa, és amire így is emlékeznek pont ezért.

Boldog új évet!

(#50465) syl5 válasza lacy86 (#50439) üzenetére

syl5
(őstag)

"Merci csata lesz vegig!"

Még ha lenne legalább köztük...

(#50466) Peat;) válasza Qorthral (#50449) üzenetére

Peat;)
(veterán)

Szerintem nem egyszerű megítélni Rosberget, mert keveset beszél kifele. Nem tudjuk hogy az idei autó mennyire fekszik neki, lehet ez a maximum, lehet valamivel kifejezetten küzd. De ez az ő hibája, jövőre kiderül tud-e javítani, bár általában visszaesni szoktak az elpáholt pilóták. Ugyanakkor pole pozícióiba tud kapaszkodni fejben, miszerint tud gyorsabb lenni, talán jövőre komolyabb csatákat látunk köztük, de ehhez pártatlan csapat is kell, azért eléggé feltűnő hogy év elején kerék kerék elleni csatában maradt alul, míg idény vége felé szinte félreáll ha közeledik Hamilton. Persze ez megint csak az ő hibája hogy ennyire komolyan vette a csapat lecseszését, de nem tudjuk mivel fenyegették meg az ütközés után.

(#50467) Malibutomi válasza Peat;) (#50466) üzenetére

Malibutomi
(nagyúr)

Szerintem hagyjuk ki a "csapat úgy befenyítette, hogy...." összeesküvéselméleteket. Semmi alapjuk.

Év elején egy igazi csatájuk volt bahrein, de ott Rosberg próbált elözni.

(#50468) Qorthral válasza Peat;) (#50466) üzenetére

Qorthral
(őstag)

"Nem tudjuk hogy az idei autó mennyire fekszik neki"

Ahogy azt b-type kiválóan megfogalmazta, ha Rosbergnek gondja lenne az idei autóval, akkor arról hallanánk... Nem fog néma csendben végigvezetni egy évet egy olyan autóval, ami nem passzol hozzá, amivel gondjai vannak. Plusz egy ilyen autóval szvsz nehéz 10 pole-t szerezni... Továbbá lassan kicsit túl sokszor látom ezt a "nem fekszik neki az autó / szabályzat" szöveget itt a fórumon... Nagyon nem vagyok a híve ennek a "jajj nem fekszik neki az autó, ezért gyenge, már el is van felejtve, hogy el lett verve" felfogásnak. Könyörgöm, a világ legjobb autóversenyzőiről beszélünk! Az a dolguk, hogy a rendelkezésre álló technikából kihozzák a maximumot. Tovább megyek, tulajdonképpen részben ezért a világ legjobbjai. Ha erre nem képesek, az baj. Pont ezért kapják a pénzüket / a lehetőséget és nem azért, hogy a címlapokon jól mutassanak. Az egy másik szakma. Ok, 1x-1x belefér, hogy valakinek nagyon ne feküdjön az aktuális gép / szabályzat, de rendszeres jelleggel ez egész egyszerűen nem lehet kifogás.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :)) | PH! F1 Tippjáték: http://prohardver.hu/tema/ph_f1_tippjatek/friss.html

(#50469) mefistofeles válasza Qorthral (#50468) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

Kimondtad a frankót! :C
Hogy a manóba tudna 10 polet szerezni (ráadásul Hamilton ellenében aki kimondottan időmérő menő) ha nem feküdne neki az autó? :W

Többször leírtam már a véleményem és tartom is. Rosberg egy nagyon alapos, megbízható pilóta de ez önmagában kevés egy VB címhez. Ahoz, hogy VB lehessen egy jóadag egészséges agreszivitás is kéne, stabil versenytávos teljesítmény (hiába nyeri az időmérőt, rendre lenyomja Hamilton versenyen) ja és kéne (remélem marad a "kéne") egy duplapontos futam+ Hami műszaki hiba. Másképp nem lesz meg, és nem látom be miért lenne jobb a csapattársánál jövőre, szóval akkor se!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#50470) Alexios válasza mefistofeles (#50469) üzenetére

Alexios
(addikt)

Szerintem azért lesz jobb jövőre mert akkor már nem lesz újdonság a vb-cím alatti nyomás(azért Hamilton is hajlamos volt izgulni pár éve még), ami nem egyszer meglátszott Rosbergen. Ez az év egyértelműen jobban ment Haminak, de a jövőre vonatkozóan azért nem vonnék le következtetéseket.

(#50471) echterion válasza b-type (#50464) üzenetére

echterion
(veterán)

Túltárgyaltuk.

(#50467) Malibutomi: Szerintem meg ne, mert kissé feltűnő, hogy azóta az eset óta valahogy mindig csinál egy gyermeteg hibát, amit még Maldi sem csinál sose és így nyer Hamilton. Nincs rá persze bizonyíték (nem is lesz sose, talán 10 év múlva az életrajzi könyvéből), de azért több, mint feltűnő a kontraszt, na.

(#50472) Stockbauer79

Stockbauer79
(tag)

SkySport: BUT távozik az év végén a Forma1-ből ...

[link]

just leave me alone

(#50473) DS39 válasza Alexios (#50470) üzenetére

DS39
(veterán)

akkor már nem lesz újdonság a vb-cím alatti nyomás

mármint akkor ha megnyeri vagy hogy érted? mert szerintem ha Hami nyeri idén, akkor jövőre Rosbergen még nagyobb nyomás/eredmény kényszer lesz, hogy ezzel az autóval megmutassa ő is tud VB-t nyerni, és le tudja győzni Hamiltont. persze ha ezután az év után elfogadja (lélekben) a második számú versenyző szerepet, akkor valóban nem lesz rajta nyomás.

(#50474) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Bulié:

„Fernando az egyik legjobb versenyző. Hamiltonnal és Vettellel ők vannak az úgynevezett A-listán. Mindhármukkal beszéltünk, és szeretnénk Fernandót vagy Lewist, mert Vettel már a Ferrarié”

forrás

Egyre inkább úgy tűnik hogy pontot tesznek az ügy végére. Ideje lenne már.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#50475) Alexios válasza DS39 (#50473) üzenetére

Alexios
(addikt)

Nem azt mondtam, hogy nem lesz rajta nyomás, hanem hogy több tapasztalata lesz abban, hogy kezelje. Neki ez az első VB cím sansza, míg Hamiltonnak nem, és látszik, hogy Hamilton is túllendült az izgulásán, pedig régebben ugyanúgy jellemző volt rá.

(#50476) mefistofeles válasza echterion (#50471) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

Nézd, ha tegyük fel a csapat nyomás alá helyezte Rosberget, hogy hagyja nyerni Hamiltont és ezt ő meg is teszi akkor a csapat is hülye és a pilóta is! (és ha így lenne az egy újabb adalék ahhoz, hogy miért is nem lesz soha VB Rosberg)

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#50477) Malibutomi válasza echterion (#50471) üzenetére

Malibutomi
(nagyúr)

Kb. annyi az alapja minthogy monaco és spa direkt volt. Arra sincs bizonyíték de azért lehet róla összeesküvéselméletet gyártani.

Arra is a csapat befenyítése a válasz, hogy ha Hamilton megelözi, akkor utána nem tud visszaközeledni rá?
Az év elsö felében mi a magyarázat a zsinórban történt Hamilton gyözelmekre?

A nagy kontraszt szerintem abban van hogy év eleje sorozatos Hamilton gyözelmek, év közepe sorozatos Hamilton müszaki hibák, év vége sorozatos Hamilton gyözelmek.

Az a mindinkább kirajzolódó minta hogy Rosberg egész évben csak akkor kerül Hamilton elé ha annak gondja van.

(#50478) DS39 válasza Alexios (#50475) üzenetére

DS39
(veterán)

ja, értem. ok, ebben igazad van. :)

(#50479) BenHans válasza Qorthral (#50461) üzenetére

BenHans
(addikt)

Akkor rosszul fogalmaztam és nem tény hogy VB-nek kellene lennie. Igazad van így Webbernek is VB-nek kellett volna lennie ahogy Rubens-nek is.
Máshogy fogalmazom meg: Kiegyensúlyozottak az említett versenyzők, de nem volt meg az a bizonyos plusz. És ha valakiben nincs meg az a plusz akkor stabil, kiegyensúlyozott felsőházi bérletes lesz, viszont ha kijön a lépés mint Buttonnak akkor van esélyük VB-nek lenni. De Buttonnak nem is Hamiltonon, Vettelen kellett felülkerekedni hanem Barrichello-n aki azért nem Vettel szint és szerintem Vettel meg nem Hamilton szint szóval Rosbergnek még nehezebb a dolga de ha annyit küzdene Nico a technikával mint Webber akkor esélye sem lenne Hamiltonnal szemben.

Inkább azt mondom, hogy a nevükhöz illene, mert markáns jó versenyzők. De felmerül a kérdés hogy mikor :F mert amíg valaki sokkal jobb, olykor klasszis teljesítményt nyújt mint idén Lewis addig ha egy ilyen felsőházas jó pilóta nyerne az kis túlzással felérne egy lopással.

"...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "Still I Rise"

(#50480) Qorthral válasza BenHans (#50479) üzenetére

Qorthral
(őstag)

Na ezzel már egyet tudok érteni, köszi a pontosítást. :)
Számomra Button 2010-2012 között igazolta, hogy megérdemelte a címet. Hamilton csapattársaként nem volt könnyű dolga, de jól teljesített. Egyelőre Rosberg gyengébb ebben az összevetésben, de majd meglátjuk mit hoz a jövő. Ahogy írod, ha úgy tekintünk az erős felsőházas pilótákra, mint akik megérdemelnek egy címet, akkor fel kell tennünk azt a kérdést is, hogy jó, de mikor és ki helyett kapnának / kaptak volna?

(#50481) echterion válasza mefistofeles (#50476) üzenetére

echterion
(veterán)

Ez így van, de én nem ezt írtam.

(#50477) Malibutomi: Mint írtam is, nekem furcsa ez a sok amatőr hiba, amit elkövet és az év első felében nem követte el ezeket, sőt, korábban sem. Egy betűvel sem írtam a korábbi Hamilton győzelmek és a véletlen összefüggéseiről, ezeket hogy sikerült kihozni abból, amit leírtam? Még csak célzást sem tettem erre. :U

"Kb. annyi az alapja minthogy monaco és spa direkt volt."

Spa és Monaco szerinted pedig eléggé nyilvánvaló, ezen mondatod alapján akkor ez is az, ugye? :K

(#50482) Malibutomi válasza echterion (#50481) üzenetére

Malibutomi
(nagyúr)

Én nem írtam egy szóval sem, hogy szerintem monaco és spa direkt volt, azt irtam ugyanannyi alapja van. Semmi tény, mindenki azt képzel bele amit akar.

Azt meg nem tudhatod hogy év elején nem vétett volna ugyanilyen hibákat Rosberg, mert általában ő volt hátrébb. Kanadában volt ilyen hogy utolérte Hamilton, egyből el is szúrta a féktávot és át a sikánon.
Sőt ha jól emlékszem ausztriában is leszaladt a pályáról, csak akkor megúszta hogy emiatt megelőzzék.

A korábbi futamokkal meg arra utaltam, hogy szerintem nem Rosberg esett vissza most, hanem egyszerűen év közepén az a sorozat mikor Hamiltonnak folyton gondja volt mutatott irreális képet a két versenyző teljesítményéről, mivel év elején is Hamilton tünt dominánsnak.
Számomra az hogy év elején valaki domináns, aztán rengeteg gondja akad, és mikor nincs gondja megint domináns azt mutatja hogy ez a normál felállás.

De nem kötelező egyetérteni.

[ Szerkesztve ]

(#50483) echterion válasza Malibutomi (#50482) üzenetére

echterion
(veterán)

Nos, a Hamilton fölény nem érdemtelen, ez tény, én csak furcsállom az ilyen kockásra fékezős, meg rossz kapcsolóval babrálós hibákat, mert eddig nem voltak ilyenek. Vagy igen?

Megjegyzem, még mindig nem az általam írott dologra reagálsz, csak szajkózod, hogy Hamilton így meg úgy, holott egy szót sem írtam az ő teljesítményéről. :U

[ Szerkesztve ]

(#50484) Malibutomi válasza echterion (#50483) üzenetére

Malibutomi
(nagyúr)

A te általad írtakra reagálok, leírtam hogy nem tudhatod hogy Rosberg hibázott volna-e év elején, leírtam példákat spa elöttröl ahol már hibázott, és leírtam miért hoztam fel a kettejük összevetését, miszerint Hamilton ezek nélkül is fölényben volt, mikor nem volt problémája.
De te nem reagálsz arra amit írok, csak szajkózod hogy eddig nem láttál hibákat Rosbergtöl...

Bocs szemforgatós smiley-t nem tudok rakni telefonról.

(#50485) ricsi8800gt

ricsi8800gt
(addikt)

Kedves kuzinok,Látom megy az oda vissza kapok,Nyugodjatok meg ezt Niko nyeri,A Merci el rendezi neki hogy az utcsó futamon döljön el.De azért Remélem Lewis nyer

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#50486) X3B6O0X válasza ricsi8800gt (#50485) üzenetére

X3B6O0X
(aktív tag)

Nem akarlak elszomorítani, de mindenképp az utolsó futamon dől el ;]

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#50487) echterion válasza Malibutomi (#50484) üzenetére

echterion
(veterán)

Azért ne keverjük már össze a lecsúszok az ívről hibákat a rossz kapcsolót forgattam dologgal.

(#50488) ricsi8800gt válasza X3B6O0X (#50486) üzenetére

ricsi8800gt
(addikt)

Csal látva az esélyeket hogy Niconak több legyen az esélye igy lehet a merci ma közbe szol

(#50489) mefistofeles válasza ricsi8800gt (#50488) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

Miért szólna közbe a merci pont ma?.... :F
Most akkor szerinted manipulál a merci és Rosberg VB-t akar? Mire alapozod ezt?

(#50490) DS39 válasza ricsi8800gt (#50488) üzenetére

DS39
(veterán)

nem ma kell manipulálni, hiszen ha Hami vagy Rosi kiesik mi történik? semmi. az utolsó futam dönti el mi lesz.

[ Szerkesztve ]

(#50491) attisx válasza Csapoati (#50458) üzenetére

attisx
(addikt)

2012-ben is fölényesnek ígérkező győzelmet bukott műszakihiba miatt...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#50492) Alexios

Alexios
(addikt)

Ecclestone vs. Hamilton - szemtől szemben a két "vezető"

Azt hittem, hogy Nico [Rosberg] fog elhúzni a ponttáblázaton, és majd Lewis próbálja elkapni őt. Monzában még így festett a helyzet, de azt gondoltam, hogy Lewisnak még van esélye. Megnyeri a következő három, vagy négy futamot, és így befoghatja Nicót. Az utolsó három duplapontos verseny pedig segített volna ebben. Legalábbis ez volt a terv. Nem így történt.

Lol, talán ennyire nem kéne bevallani, hogy az egyik pilótának kedvezményezni akart.

[ Szerkesztve ]

(#50493) ricsi8800gt

ricsi8800gt
(addikt)

Szo ami szo,Jo lenne ha ezek a Williamses fiuk oda tennék magukat Lewis és nico közé,Persze Lewis javára,És Pl Massa nyerne és Lewis 2.Bottas.3 Nico 4,

(#50494) Thrawn válasza Alexios (#50492) üzenetére

Thrawn
(félisten)

Olvass tovább és a "Miért?" után ott a magyarázat. Mást belelátni hülyeség.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł DIV: Blessed Mother! Save us! łłł

(#50495) Alexios válasza Thrawn (#50494) üzenetére

Alexios
(addikt)

Aha, szóval az egy korrekt dolog lett volna, hogy mesterségesen próbálja Lewis-t helyzetbe hozni, ha esetleg Nico-t jobban támogatta volna a csapat? Ráadásul azért is hülyeség mert miért idén kezdenék el Rosberget támogatni, nem ez Hamilton első éve a Mercinél.

[ Szerkesztve ]

(#50496) b-type válasza Alexios (#50495) üzenetére

b-type
(nagyúr)

...ha a csapat Rosberg-t támogatja, akkor Bernie teljesen mindegy mit talál ki....bárkit próbál mesterségesen helyzetbe hozni.

Boldog új évet!

(#50497) caprine válasza Motion_Blur (#50389) üzenetére

caprine
(aktív tag)

Szia!

Alonzo nagyon lazán komotosan tette helyére a kormányt mielőtt kiszállt. Valami ilyesmire számítottam.

Köszi a linket.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#50498) Alexios válasza b-type (#50496) üzenetére

Alexios
(addikt)

Nem is ezen van a lényeg, de szerintem akkor sem kéne ennyire kijelenteni, hogy Hamilton-t akarta segíteni, ha szüksége volt rá, hanem.

(#50499) b-type válasza Alexios (#50498) üzenetére

b-type
(nagyúr)

Ezt nem is jelentette ki....hogy is akart volna Hamilton-n segíteni az idény előtt? 3 dupla pontos futammal?!
Ez egy hülyeség, Bernie szokott mondani dolgokat, nagyon vad dolgokat is.
De teljesen mindegy, hogy mit mond, nem azért ennyire sikeres üzletember, mert ennyire kiadja magát,ez csak köd és hab...vagy konc, kinek mi.
Azt feltételezhetjük hogy Bernie nem egy hülye öregember, mert még most is sikerrel érvényesíti magát.

Boldog új évet!

(#50500) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

Alonso 2+1-es szerződést köt lassan, a Ferrari meg a RB 3 verdát indít jövőre.

Aki lát benne fantáziát az lát, aki nem az nem. :D

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.