Hirdetés

2019. december 11., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#48001) mikrosuttii

mikrosuttii
(aktív tag)

A balesetet testközelből végignéző Sutil és az információhoz jutó Rosberg is beszélt Bianchiról, mindketten annyit mondtak, nagyon súlyos a helyzet, de részleteket egyikük sem árult el.

Formula.hu

Mercedes driver Nico Rosberg, who finished second to team-mate Lewis Hamilton, said: "My thoughts are with my colleague. They have given us some information and it seems very, very serious."

Hamilton said he had head Bianchi was "severely injured".

BBC

[ Szerkesztve ]

(#48002) viharhozo válasza Qorthral (#47981) üzenetére

viharhozo
(addikt)

Hagyjal mar az ilyen baromsagokkal. A baleset nagyon nagy valoszinuseggel Bianchi hibaja. Termeszetesen lehet muszaki hiba, de nem ez a valoszinu.

Van x tizezer fizeto nezo meg sok millio tévénezo. Ok latni akarnak valamit. A versenyautoba nem kotelezo beulni. Nem lehet minden kicsuszas utan biztonsagi autot kuldeni. A korulmenyek nem voltak nagyon rosszak, Bianchi valoszinuleg hibazott, es pechje volt, benne van a pakliban.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#48003) _Csaba_

_Csaba_
(senior tag)

Akárhogy is volt, a tv-nek közvetítenie kellett volna távolról. Fociban is közvetítik. Remélem legközelebb az előzéseket nem fogják mutatnkimert veszélyesek.. Vicc...

[ Szerkesztve ]

(#48004) Motion_Blur válasza lenox (#47999) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Pfff.... :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#48005) b-type válasza pepe091 (#47992) üzenetére

b-type
(nagyúr)

Sztem az más volt.
A helikopter egy teljesen más tészta, legyen egy példa:
A legközelebbi kórház izhozé városban van 30km-re. A futam megy esős körülmények között, de biztonságosan. Majd jön egy piros, mert 30km-re izéhozé kórháza felett óriási köd van.
A helikopter ugyan itt fel tud szállni, de ennyi..a célhoz már nem ér el...tehát akkor most a helikoptert figyeled, vagy a futamot?

Amikor leintették az valószínűleg azért volt mert a futam leinthető volt mert sz@r volt a körülmény...és mint ezzel velejáró, a helikopter nem tud felszállni.
De futamot azért megszakítani, mert a legközelebbi kórház nem tud fogadni, az már túlzás.
..
Mert ugye nem az a lényeg hogy a helikopter fel tudjon szállni, hanem hogy az esetleges sérült el is jusson a kórházba..

[ Szerkesztve ]

https://youtu.be/Kr4SwcJy0wU?t=1255

(#48006) McCartman válasza -Mike- (#47931) üzenetére

McCartman
(senior tag)

Napnál világosabb, hogy eltalálta, sajnos.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#48007) pepe091 válasza _Csaba_ (#48003) üzenetére

pepe091
(MODERÁTOR)

Szégyelld magad. Elképesztő milyen emberek vannak itt a fórumon, komolyan megdöbbentő. :(

(#48005) b-type

Nem más volt. Direkt visszakerestem, 2013-as amerikai nagydíj 2. szabadedzését szakították meg pirossal, mert gáz volt a helikopterrel. (Az időjárással akkor semmi gond nem volt.) Itt a fórumon is egyből volt aki nevetségesnek tartotta.

[ Szerkesztve ]

(#48008) matyialiga válasza lenox (#47999) üzenetére

matyialiga
(tag)

Nem alá szorult a marussia, konkrétan ledarálta az egész kocsit....

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#48009) bitpork válasza pepe091 (#48007) üzenetére

bitpork
(veterán)
LOGOUT blog

Én is szívesen vettem volna ha legalább távolról lehet valamit látni. Nem kell kamerával az összetört embert mutatni, de ennél több információ jó lenne.

https://www.facebook.com/marketplace/item/2365103570211297/ ~~~ Az megvan, hogy Mária országa vagyunk, csak így körülnézve nem világos, hogy Geronazzo vagy Schmidt.

(#48010) matyialiga válasza _Csaba_ (#48003) üzenetére

matyialiga
(tag)

Kimi Silverstone-i balesetéről sem érkezett onboard...erről sem fog, sem onboard, sem külső felvétel...kár ezen rugózni

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#48011) mikrosuttii

mikrosuttii
(aktív tag)

Állítólag több helyszínen tartózkodó néző is sírni látta Jenson Buttont.

[ Szerkesztve ]

(#48012) matyialiga válasza bitpork (#48009) üzenetére

matyialiga
(tag)

Sumi állapotáról is csak napok múlva kaptunk infót...Bia állapotáról sem most fogunk infót kapni

(#48013) b-type válasza pepe091 (#48007) üzenetére

b-type
(nagyúr)

ja, hogy műszaki problémája volt? azt hittem időjárási...az más. oké.

(#48014) Jim74

Jim74
(veterán)

Van egy olyan gyanúm, hogy szabálymódosítás fog következni, és minden mentéssel járó balesetnél SC lesz ezek után...

(#48015) bitpork válasza matyialiga (#48012) üzenetére

bitpork
(veterán)
LOGOUT blog

Az érthető ha nem akarnak találgatni , de el lehetne mondani hogy hogyan történt a baleset legalább. Most annyit tudunk h ütköztek. Valószínűleg a kocsi eleje és/vagy oldala. Ennyi. Én a fődink szurkolója vagyok, de most lenyomtam már az idegtől vagy fél liter kávét meg fél doboz cigit...

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/marketplace/item/2365103570211297/ ~~~ Az megvan, hogy Mária országa vagyunk, csak így körülnézve nem világos, hogy Geronazzo vagy Schmidt.

(#48016) gyurkikrisz válasza pepe091 (#48007) üzenetére

gyurkikrisz
(őstag)

Már lassan egy órája találgatjuk hogy mi a franc van vele, ahelyett hogy megmutatnák a közvetítésben. Vicc. Nem egy kozelit, de legalabb azt hogy mi van vele

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#48017) mikrosuttii

mikrosuttii
(aktív tag)

Néhány gondolat

Fernando Alonso: "Forza Jules, Vamos Amigo!"

Caterham F1 Team: "Minden gondolatunk Jules és a Marussia körül forog. Reméljük, hogy minden rendben lesz."

Felipe Nasr: "A gondolataim Jules Bianchival vannak a balesete után."

Gary Hartstein, az F1 korábbi főorvosa: "Magáról a balesetről, az okairól, a következményeiről semmit nem tudok."

Arthur Pic, GP2-es versenyző: "A gondolataim és az imáim Jules Bianchival vannak."

Marcus Ericsson: "Jó kis futam volt! Nagyszerű tempó és jó munka a fiúktól. De jelenleg a gondolataim Bianchival vannak."

Pirelli Motorsport: "Mint mindenki másnak, nekünk sincs új hírünk, de reméljük a legjobbakat, hogy minden rendben lesz barátunkkal, Jules Bianchival."

Simon Trummer, GP2-es versenyző: "A legjobbakat Bianchinak, Harcolj!"

Adrian Sutil: "Bianchi helyzete kritikus. Remélem, jó kezekben van. Ott álltam, amikor a baleset történt. A részletekről nem akarok beszélni."

Giedo van der Garde: "A gondolataim Bianchival vannak."

A brit Autosport arról ír, Marco Mattiacci és Felipe Massa is a Bianchit ápoló kórházba mentek!Állítólag Alonso is velük tartott.

Massa nagyon mérges a versenyigazgatóságra:

"Nagyon aggódok Julesért. Véleményem szerint túl korán kezdtük el a futamot, és túl későn fejeztük be azt. 5 körrel a biztonsági előtt már kiabáltam a rádión keresztül, hogy túl sok a víz a pályán. Veszélyes volt!"

[ Szerkesztve ]

(#48018) _Csaba_ válasza pepe091 (#48007) üzenetére

_Csaba_
(senior tag)

Mert? Sajnálom a balesetet szenvedő pilótát, de akkor ne közvetítsenek f1-et kb mert veszélyes..

(#48019) PumPi válasza mikrosuttii (#48017) üzenetére

PumPi
(őstag)

Sutil is szerintem elgondolkodik ma este az élet értelméről mielőtt leissza magát... :(

(#48020) b-type válasza _Csaba_ (#48018) üzenetére

b-type
(nagyúr)

Ne mutassák. Ez a része nem a mi 'szórakozásunk'. Majd jönnek hírek és kész.

(#48021) Thrawn

Thrawn
(félisten)

Kép deleted...

Bár lenne már /ignore funkció a fórumon...

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł DIV: Blessed Mother! Save us! łłł

(#48022) pepe091 válasza _Csaba_ (#48018) üzenetére

pepe091
(MODERÁTOR)

Látom nem érzed a helyzet súlyosságát, és elképesztőnek tartom, hogy egy lapon emlegeted az előzéseket és ezt a balesetet. :(

(#48021) Thrawn

Ezt akár törölheted is. A vak is látja, hogy nem most készült... (Száraz pálya, slick gumik, a hátsó felfüggesztés is egyben van...)

[ Szerkesztve ]

(#48023) HERR Z válasza Thrawn (#48021) üzenetére

HERR Z
(veterán)

végülis csak zöld gumi volt, és vizes volt a sóderágy, de a kocsi hasonló ;]

(#48024) werszomjas válasza Thrawn (#48021) üzenetére

werszomjas
(őstag)

Ez fake, vagy mi az a slick gumi?

üdv

(#48025) -Mike- válasza Thrawn (#48021) üzenetére

-Mike-
(addikt)

Ez biztos nem a mostani baleset, slick gumi pl meg napsütés...

(#48026) Yayoh válasza Thrawn (#48021) üzenetére

Yayoh
(aktív tag)

Érdekes mert ez az oldala elég épnek néz ki , és ez volt a traktor alá szorulva , a másik oldala meg rendesen megbomlott . :F

(#48027) emre válasza _Csaba_ (#48018) üzenetére

emre
(veterán)

Azért mert ez sport és nem a TheCrashchanel a jutubon. Addig meg nem közvetítik amíg hitelt érdemlően nem tudják kommunikálni. Meg nem tudom a kegyeleti okokról hallotál-e már?

Dolgoznak a verőfényben a verőemberek A szivárvány minden színében játszik a testünk Mi gyönyörűek is lehettünk volna drágám De így is szép hogy áldozatul estünk

(#48028) A Zéé válasza Thrawn (#48021) üzenetére

A Zéé
(őstag)

ez se mostani kép... Slick gumi van fenn, nap is süt.
Szorítok Bianchinak, bár az eddig kiszivárgott infók nem sok jót ígérnek :(

Just a simple Lineman...

(#48029) bitpork válasza Thrawn (#48021) üzenetére

bitpork
(veterán)
LOGOUT blog

Ezen nincs sok víz meg sok a napfény.

(#48030) pepe091

pepe091
(MODERÁTOR)

(#48031) viharhozo válasza Jim74 (#48014) üzenetére

viharhozo
(addikt)

Az meg egy szoget verne az F1 koporsojaba, raadasul massziv manipulaciokat tenne lehetove szoros vébéallas eseten.

Lehetne pl. dupla sargazni, es dupla sarga eseten merni a szektoridot. Ha nem csokken eleget, bunti. El lehetne torolni azt a vilagraszolo baromsagot, h eso eseten nem lehet allitani az auton az edzeshez kepest. Ha mar a startnal esik, miert tilos ez?

[ Szerkesztve ]

(#48032) mikrosuttii

mikrosuttii
(aktív tag)

Adrian Sutil a német Auto Motor und Sport riporterének, Tobias Grünernek elmondta: a rossz látási viszonyok és a nagy mennyiségű víz miatt sokkal korábban le kellett volna inteni a futamot.

A fene vinné el az okoskodókat!!!

(#48033) Vyndree

Vyndree
(őstag)

Képek a szemközti lelátóról: [link]

(#48034) gyurkikrisz válasza mikrosuttii (#48032) üzenetére

gyurkikrisz
(őstag)

Ő is csak azért mondja, mert Bianchi balesetezett. Állítom, ha nem lett volna a baleset 1 ember nem mondta volna hogy le kellett volna inteni a futamot.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#48035) DjDanee87 válasza mikrosuttii (#48032) üzenetére

DjDanee87
(őstag)

Massa is úgy gondolta, hogy hamarabb le kellett volna állítani a versenyt: [link]

(#48034) gyurkikrisz: Ő azt állítja rádión már 5 körrel előtte jelezte hogy le kéne állítani a víz miatt.

[ Szerkesztve ]

(#48036) Yayoh

Yayoh
(aktív tag)

"A Suzukában a stewardok munkáját segítő Mika Salo elárulta, amit eddig is sejteni lehetett: a francia versenyző feje nagyon erős ütést kapott, amikor autója becsúszott a daru alá."-formula.hu

:(

[ Szerkesztve ]

(#48037) mikrosuttii

mikrosuttii
(aktív tag)

Az első hírek Jules Bianchi sérüléséről. A Suzukában a stewardok munkáját segítő Mika Salo elárulta, amit eddig is sejteni lehetett: a francia versenyző feje nagyon erős ütést kapott, amikor autója becsúszott a daru alá.

Hivatalos információkkal továbbra sem tudunk szolgálni.

Formula.hu

(#48038) vlevi válasza viharhozo (#48031) üzenetére

vlevi
(nagyúr)

"Lehetne pl. dupla sargazni, es dupla sarga eseten merni a szektoridot. "
Lemansban idén bevezették a slow zone-t. Ilyen esetekben nem megy ki a pályára a SC, de az adott zónában kötelező lelassítani a versenyzőnek, Lemansban azthiszem 60km/h volt. Használták is, műszaki mentések idején pl, de a pálya többi részén szabad a verseny. Ilyet itt is lehetne, és egyébként sok-sok évvel ezelőtt kósza ötletként az F1-ben is felmerült valami ilyesmi.

(#48039) shteer

shteer
(félisten)

néhányan igen szánalmas jellemről tettek ma tanúbizonyságot - csak azért mert ők látni akarják mi történt

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#48040) adman válasza DjDanee87 (#48035) üzenetére

adman
(tag)

és ha lefújják a futamot az azt jelenti hogy ilyen baleset nem történhet meg? nem, mivel akár szárazon is lehet ilyen baleset...

(#48041) bitpork válasza shteer (#48039) üzenetére

bitpork
(veterán)
LOGOUT blog

Néhányan meg alájuk mentek azzal hogy megítélik őket .

(#48042) viharhozo válasza DjDanee87 (#48035) üzenetére

viharhozo
(addikt)

Massa a csavar ota mindenert le akarja allitani a versenyt, nem akarom bantani emiatt, ez van.

Ha vkinek van hozzaferese, az latja, h a koridok erdemben nem romlottak senkinel, ergo nem lehetett annyira rossz a helyzet.

(#48043) jozsi252 válasza shteer (#48039) üzenetére

jozsi252
(veterán)

Az egy dolog, de a másik gusztustalan dolog, hogy Jules Bianchi crash-re rákeresve YT-n, sokan raktak fel Codemasters-es F1-ből videókat.. Gondolom a minél több kattintás érdekében. Na ez a nagyon nagy gusztustalanság. De szerencsére törölgetik őket szépen.

iPhone Xs 64GB Space Gray

(#48044) mikrosuttii

mikrosuttii
(aktív tag)

Pierre Gasly, WSR-pilóta: "A gondolataim Jules-lel vannak! Remélem, semmi komoly! Gyerünk, haver!"

Sergio Pérez: "Egy nap, amikor a végeredmény az utolsó dolog, ami érdekel. Imádkozzunk a barátunkért, Jules-ért!"

Antonio Lobato, a spanyol Antena 3 kommentátora: "Szavak nélkül... Aggódok, és várom a csodát. Minden erőm Bianchival!"

[ Szerkesztve ]

(#48045) Jim74

Jim74
(veterán)

Kívánom, hogy ne legyen igazam, de a képek és a nyilatkozatok sajnos azt sejtetik, hogy nagyon nagy baj van :(

(#48047) AMD Power válasza mikrosuttii (#48037) üzenetére

AMD Power
(titán)

Szerencsétlen! :(

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#48048) mikrosuttii

mikrosuttii
(aktív tag)

Niki Lauda ezt mondta a BBC-nek:

"Nem az eső volt az fő probléma. Behozták a biztonsági autót - nem egyszer-, és a végén többé-kevésbé biztonságos volt a futam. Baleset nélkül elmehetett volna a végéig. Szerintem a sötétedés sem jelentett gondot. A motorversenyzés veszélyes. Hozzászokunk ahhoz, ha semmi sem történik, majd hirtelen mindenki meglepődik. Mindig tisztában kell lennünk azzal, hogy a versenyzés nagyon veszélyes, és ez a baleset számos tényezőből állt össze. Egy autó kicsúszik, bejön a daru, majd a másik autó is kicsúszik. Ez nagyon balszerencsés."

(#48049) D@ni88 válasza mikrosuttii (#48046) üzenetére

D@ni88
(addikt)

Hát nem nagyon siet a mentő...

(#48050) shteer válasza bitpork (#48041) üzenetére

shteer
(félisten)

jah, bocs. ez sokkal embertelenebb valóban

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.