Hirdetés

2019. december 11., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#44001) Geri Bátyó válasza mefistofeles (#43998) üzenetére

Geri Bátyó
(őstag)
LOGOUT blog

"Ha azt írom, hogy aki megnyeri a VB-t az meg is érdemli"
Ez tényleg kimaradt tőled, de valójában általánosságban írtam, hogy nem ismerik el Rosberg tehetségét.

"Raikonnen nem a kedvencem, nem is utálom de autótol függetlenul az idei teljesítménye értékelhetetlen."
Kétségtelen. :(

"akkor szerinted az a Raikonnen aki csak egy a tökéletesen rá szabott autóban tud jól menni"
Ez viszont nem egészen igaz. Nem kell neki tökéletesen rászabott autó. Neki az kell, hogy jól irányítható legyen. A Lotus sem volt tökéletesen rá szabva és a 2007-es Ferrari sem.
A McLarenes éveket is meg lehet nézni. Gyenge, megbízhatatlan, de jól irányítható autóval (is) tudott jól teljesíteni. A vicces az, hogy sokszor a csapattársa is. Az a leginkább vicces, hogy a 2007-es McLaren is "rá volt szabva", de két teljesen más (mind tőle, mind egymástól különböző) pilóta is majdnem VB lett vele.

Szerintem az a durva, hogy Kimi igényeinek megfelelő autóval bárki gyors tud lenni.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#44002) Geri Bátyó válasza Yayoh (#43999) üzenetére

Geri Bátyó
(őstag)
LOGOUT blog

Válaszomat lásd feljebb: [link]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#44003) JJános válasza Geri Bátyó (#43994) üzenetére

JJános
(addikt)

Ha az neked megfelel, hogy én elismerem, akkor igen. Rosberg is világbajnok szintű pilóta! Bár én Haminak drukkolok, és Vettelnek is drukkoltam, de most Ricciardo a kedvenc. Sorolhatnám. Sztem Kimi is az, bár az új szabályok, és a Ferrari nem fekszik neki.

Aki a meleget szereti hóember nem lehet.

(#44004) AMD Power válasza JJános (#44003) üzenetére

AMD Power
(titán)

Ric amit művel. Le a kalappal előtte. Nagy tisztelője lettem én is! :R

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#44005) Ba cy lus válasza Geri Bátyó (#43994) üzenetére

Ba cy lus
(veterán)

Neki jól irányítható, finoman kezelhető gép kell függetlenül attól, hogy az gyors, vagy sem.

Ha engem kérdezel, Kimi nem bírja elviselni, ha nem ő az első számú pilóta. Persze mást mond erről, de érdekes, hogy 2007-ben Melbourne-ben, mikor Massa már az időmérőn kiesett a győzelemre esélyesek közül, a csapat nyilván onnantól 100%-ig Kimitől várta a sikert, aki csinált is egy kérdés nélküli győzelmet. Utána meg eltűnt egy ideig, még csak nem is harapott. Vagy ott van 2009, mikor Massának történt a balesete: onnantól a már nem is fejlesztett autóval még egy győzelmet is szerzett és pár dobogót. Fejben dől ez el nála. Hatalmas tehetség, talán az egyik legnagyobb a mezőnyben, de én ezt a fogyatékosságot látom nála. Nem jó az autó neki? Szerintem ez kifogás. Ha Alonso szabira menne és Kimi válna a házi kedvenccé, akkor meg megtáltosodna. Nem is lesz jó szerintem Kimi Alonso mellett. Ha kap egy pancser csapattársat, akkor fogjuk látni a "régi Kimit".

(#44006) válasza Ba cy lus (#44005) üzenetére

(addikt)

Nem is lesz jó szerintem Kimi Alonso mellett. Ha kap egy pancser csapattársat, akkor fogjuk látni a "régi Kimit".

...

;]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#44007) AMD Power válasza Ba cy lus (#44005) üzenetére

AMD Power
(titán)

Én nagyon bízok benne ,hogy év végén Kimitől megválik a Ferka.

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#44008) JJános válasza AMD Power (#44007) üzenetére

JJános
(addikt)

Sajnos nem tudom kinek mikor jár le a szerződése, de el tudok képzelni pár meglepit. Mondjuk Alonso a Williamsnél. Jövőre VB lenne, de nagy dobásokat is el tudok képzelni.

Aki a meleget szereti hóember nem lehet.

(#44009) Yayoh válasza AMD Power (#44007) üzenetére

Yayoh
(aktív tag)

Bianchi kéne a Ferrariba.

(#44010) Enzolord válasza Yayoh (#44009) üzenetére

Enzolord
(őstag)

Egy merci motor kellene a Ferrariba Redbull kasznival.. :D :D

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#44011) VD válasza Enzolord (#44010) üzenetére

VD
(őstag)

Massa kéne a Ferrariba!

Az AUDI az a Volkswagen ami BMW akar lenni!

(#44012) Enzolord válasza VD (#44011) üzenetére

Enzolord
(őstag)

Minek? Az első kanyarig Kimi is el tudja vinni a vasat... :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#44013) AMD Power válasza Yayoh (#44009) üzenetére

AMD Power
(titán)

Kiminél lassan bárki jobb lenne.

(#44014) Zodicus válasza Enzolord (#44012) üzenetére

Zodicus
(senior tag)

Ez jó! :D +1

(#44015) gbors válasza Enzolord (#44012) üzenetére

gbors
(nagyúr)

sőt, ahogy láttuk eggyel korábban, még a harmadikig is ;]

"Armour... is part of a state of mind... in which you admit the possibility... of being hit."

(#44016) Pompi válasza AMD Power (#44013) üzenetére

Pompi
(MODERÁTOR)

Szerintem ez írd le valamilyen formában naponta legalább kétszer. :U

Aztán jöhetnek a részeges és motiválatlan posztok is sorban.

...

(#44017) AMD Power válasza Pompi (#44016) üzenetére

AMD Power
(titán)

Ameddig ezt a teljesítményt nyújtja minden futamon ,minden futam után lefogom írni. ;)

(#44018) Pompi válasza AMD Power (#44017) üzenetére

Pompi
(MODERÁTOR)

De naponta legalább kétszer légyszíves. Aztán kitalálunk neked még valami új rangot is, mert már nincs hova gyűjteni a hozzászólásokat.

...

(#44019) Enzolord válasza gbors (#44015) üzenetére

Enzolord
(őstag)

Erről beszélek, egy futamon ment annyit, mint Massa három futamon.. ;] ;] ;]

(#44020) Malibutomi válasza Enzolord (#44019) üzenetére

Malibutomi
(nagyúr)

Massa még az elsö motorral megy? Szerintem még a max futásteljesítmény felét sem rakta bele. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44021) Enzolord válasza Malibutomi (#44020) üzenetére

Enzolord
(őstag)

Az igazi spórolós.. Végre ismét van Skót pilóta a mezőnyben... :DD :DD :DD

(#44022) subaruwrc válasza Pompi (#44018) üzenetére

subaruwrc
(nagyúr)

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#44023) Blackmirror válasza AMD Power (#44007) üzenetére

Blackmirror
(senior tag)

Ja jövőre a mercihez megy Hami helyére :P ;]
Ha már itt tartunk kit látnál a helyén? Massát?:)

S9+

(#44024) Zso2 válasza Geri Bátyó (#44001) üzenetére

Zso2
(őstag)

Ez az egész már bocs hülyeség amit leírtál.
Ennél egyszerűbb a dolog,csak mindenki belelát már minden fszságot(személyre szabott, meg nem stb.)
Az a helyzet,hogy a mostani Kimi,nem az a hideg nyugalom ,fiatalság,aki hozzáért a kormányhoz és nagyokat alázott meg minden versenyen valami kegyetlen akciókkal. A Ferrarinál most frusztráltnak látszik.
A másik nagyobb % igazság meg szerintem az(most kérném elvonatkoztatni az elfogultságtól) ,hogy evvel a Ferrarival,meg az előzőkkel Alonson kívül szerintem nem tudtak volna a pilóták kihozni annyi vb pontot,meg versenyhelyezést ,mint Alonso.
Még akár Vettel is lehetett volna Massa,vagy Rai helyén, vagy akármelyik pilóta,ugyan ott toporgott volna velük a Ferrari. Lassan tényleg el kell hinni,hogy Alonso egy szintel feljebb tudja húzni az alatta levő technikát,mint amennyit ér.... Ezt nem Alonso drukkerként írom,mert inkább Ferráris voltam mindig,de úgy látszik ez a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#44025) -Mike- válasza Zso2 (#44024) üzenetére

-Mike-
(addikt)

Volt róla szó, hogy Alonsora van/volt szabva a Ferrari. Ha ez a pletyka igaz, akkor nincs min csodálkozni, hogy csak ő tudja igazán kihozni a kocsiból a "110%"-ot, Massa és Kimi nem. Ha nincs így akkor az is lehet, hogy nehezen vezethető autókkal nagyon jól tud bánni (Renault és a sok Ferrari) vagy csak egyszerűen ilyen jó minden körülmények között. :)
Kiminek (ahogy azt Robertson, a manager is elmondta legutóbb Hockenheimben) egy nagyon jó front-end -es kocsira van szüksége (gyk elől legyen kellő tapadás) és jelen pillanatban ezen dolgozik mindenki Maranelloban. emlékszünk ezzel szenvedett a Lotusnál is ("kormányszervó") miután helyretették hozta is az eredményeket. Jó pilóta ő is de sokkal szűkebb tartományban müxik jól.

(#44026) kukinyo válasza -Mike- (#44025) üzenetére

kukinyo
(addikt)

Eszetekbe sem jut hogy lesz@rja a ferrarit?
Mint ahogy ők sz@rtak a karrierjére 2009-ben.

(#44027) Zso2 válasza -Mike- (#44025) üzenetére

Zso2
(őstag)

szűkebb tartományban müxik jól. Na ezek a kijelentések azok,amikre írtam,hogy szerintem hülyeség. Van aki ki tud hozni egy rosszabb autóbol még +(ALo) ő is addig ameddig benne van ez a nagyon erőszakos nyerni akarás ,felülkerekedési kényszer a másikon.

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#44028) syl5

syl5
(őstag)

Sziasztok,

3 napos Bronze 1 (régen Silver 8 volt) jeggyel a ringen be lehet menni a padock területre is?

(#44029) -Mike- válasza syl5 (#44028) üzenetére

-Mike-
(addikt)

Nem.

(#44030) Malachi

Malachi
(addikt)

nem volt rossz futam, így bele-belepillantva. az tűnt fel, hogy Norbi milyen hasznos, profi és érdekes infókat nyomatott folyamatosan, jó stílusban. több Norbit a közvetítésekbe!

(#44031) AMD Power válasza Blackmirror (#44023) üzenetére

AMD Power
(titán)

Egy Bottast megnéznék. Vagy egy Riccet. ;)

(#44033) Sanyi.il

Sanyi.il
(aktív tag)

A pilóták mikor érkeznek BP-re? Ma már az Interkontinentál recepciója tele volt Ferrarisokkal.

(#44034) -Mike- válasza Sanyi.il (#44033) üzenetére

-Mike-
(addikt)

Ma meg holnap. Holnap már mindenkinek jelenése van a pályán a csapatuknál.

(#44035) Popes válasza -Mike- (#44032) üzenetére

Popes
(őstag)

Érdekes kis konteo, de van benne valami.

Deus ex machina

(#44036) syl5 válasza Sanyi.il (#44033) üzenetére

syl5
(őstag)

Legfőképp csütörtökön, de a hoteleknél biztosan nem kapod el egyiket sem, esetleg ha piszok nagy mázlid van, időmilliomos, türelmes vagy.
Tavaly 4 este alatt egy pilótát láttam, Bottas-t, akkor még meg se ismertem, utána döbbentem rá ki volt az. :D Most meg mekkora arc lett. :D
Esetleg Ferihegyen holnap, na meg Mogyoródon, ennyi.

(#44037) kpal

kpal
(veterán)

Vasárnap lehet be vinni esernyőt a futamra ? Nagyon úgy tűnik hosszabb eső lesz ,nem csak futó zápor .

(#44038) giigz válasza kpal (#44037) üzenetére

giigz
(veterán)

Persze, hogy lehet :K

(#44039) kpal válasza giigz (#44038) üzenetére

kpal
(veterán)

Köszi :R így már nem nagyon zavar az eső ,csak ne legyen szél mert az esernyőnek off . :)

(#44040) syl5 válasza kpal (#44039) üzenetére

syl5
(őstag)

Örülni fognak a mögötted ülők, mert nem fognak semmit látni a futamból... Ne csodálkozz ha a fejedre hajtogatják.
Esőkabát!

(#44041) kpal válasza syl5 (#44040) üzenetére

kpal
(veterán)

Akkor viszek nagy ernyőt amiből nekik is jut :D

(#44042) Ba cy lus válasza Zso2 (#44027) üzenetére

Ba cy lus
(veterán)

Ha Kimi eredendően nem tudja (/akarja, bár a hsz-edből nem derül ki egyértelműen, hogy tudásról vagy akarásról akarsz-e végülis írni) kihozni a pluszt, 2009-ben nem tudom mit művelt azzal a Ferrarival néhány futamon, ahol dobogót szerzett a már rég nem fejlesztett autóval.
Kimi esetében én inkább az akarásban és motivációban kételkedem.

(#44043) eddie17 válasza kpal (#44041) üzenetére

eddie17
(addikt)

2007-ben tőlem elvették az ernyőt.

(#44044) proof88

proof88
(addikt)

nincs kiállítva most valahol egy F1-es autó? Vmelyik plázában esetleg?

(#44045) shteer válasza syl5 (#44040) üzenetére

shteer
(félisten)

A mellette ulok meg annak, hogy rajzk folyik az osszes viz

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#44046) D@ni88 válasza kpal (#44037) üzenetére

D@ni88
(addikt)

Ti ennek még bedőltök? :D
Minden F1 hétvégén országtól függetlenül, ahol jöhet felhő szombatig min 60-70%-ra jósolnak esőt az egész hétvégére, vásárnapra meg szikrázó napsütés van egy két bárányfelhővel ;]

(#44047) Atlantis válasza D@ni88 (#44046) üzenetére

Atlantis
(veterán)

Vasárnapra az egész országra elég esős időt mutatnak, persze hogy pont abban a 2 órában fog-e esni, azt nem tudni. Szerintem most tényleg esélyes egy esős verseny, aminek nem igazán örülök.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#44048) Qorthral válasza Ba cy lus (#44042) üzenetére

Qorthral
(őstag)

Ez az alapvető gondom a túlzott Kimi hype-pal, ami ebben a topikban (is) jellemző.
Ha valaki más, pl Massa gyengén teljesít (lásd némelyik Ferraris évének első fele), akkor béna, meg nem tud vezetni, de ha Kimivel esik meg ugyanez, az csak motiválatlanság...
Pedig Massa egyik Ferraris évében sem volt sztem annyira gyenge, mint most Kimi.
Ráadásul a közös éveik során mutatott kiegyenlített teljesítményük valódiságát szépen alátámasztja az Alonsóval szembeni hasonlóan jelentős elmaradásuk.
Mondjuk jobb pilóta Kimi szerintem is, de a különbség meglepően kicsi ahhoz mérten, amit az itteni hozzászólások alapján gondolhat a kívülálló...

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :)) | PH! F1 Tippjáték: http://prohardver.hu/tema/ph_f1_tippjatek/friss.html

(#44049) -Mike-

-Mike-
(addikt)

Meglesz Hamiltonnak sorban a 3. pole és 3. győzelem a Hungaroringen?

+

(#44050) DjDanee87 válasza Atlantis (#44047) üzenetére

DjDanee87
(őstag)

Én örülnék egy esős versenynek, persze nem a helyszínről fogom nézni ;] így nem gond. Attól tartok egy sima száraz pályás futam nagyon unalmas lenne a szerintem jó kis német nagydíj után.

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.