Hirdetés

2019. december 11., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#43001) shteer válasza -Mike- (#43000) üzenetére

shteer
(félisten)

LOL :D

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#43002) DopeBob

DopeBob
(addikt)

Jön a harmadik Ferrari, RBR, McLaren, Merci

He? Mondjuk nem bánnám, van igazság abban, amit mond...

MZ/X

(#43003) -Mike- válasza DopeBob (#43002) üzenetére

-Mike-
(addikt)

Mi a nagy csapatok véleménye? [link]

(#43004) D@ni88 válasza DopeBob (#43002) üzenetére

D@ni88
(addikt)

Azért az szép :)
Tönkre tették a sportot amennyire beírták a kis csapatok miatt, erre most már nem érdekli őket! :D

Nem akarok politizálni, de azért van hasonlóság az elmúlt 15 év munkásságukban ;]

(#43005) Motion_Blur válasza DopeBob (#43002) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Ismét egy jógabis félrevezető cím. Tényként állít olyan dogot ami még pletyka szinten van.

Ha jól tudom az FIA a szabályalkotó testület.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#43006) -Mike-

-Mike-
(addikt)

DC & LH

'83 Donington

[ Szerkesztve ]

(#43007) -Mike-

-Mike-
(addikt)

(#43008) IreN!CuS válasza -Mike- (#43007) üzenetére

IreN!CuS
(őstag)

Itt még nem volt tökéletes a befújt difi..... :( ;)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#43009) AMD Power válasza -Mike- (#43006) üzenetére

AMD Power
(titán)

Mekkora kép! A két kedvencem! :R :K

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#43010) Tomcat válasza shteer (#42997) üzenetére

Tomcat
(őstag)

Azért döntött csúcsot mert búcsúztunk a V8-as motoroktól és a jellegzetes atmoszférától, az igazi F1 hangélménytől. Én is kint voltam sok ismerősömmel hogy még utoljára az életben részese lehessek annak az élménynek ami azóta már nincs, megszűnt.
Erre a mostanira meg sem én sem pedig az ismerősi köröm nem kíváncsi már, én sem megyek ki többé, esetleg ha olcsóbbak lesznek a jegyek mert fejenként 3-400€ az kicsit sok egy "fűnyírózsünnyögésért". Kíváncsi vagyok hogyan fog alakulni az idei nézőszám, de nem lennék meglepve ha jócskán elmaradna a tavalyitól.

Tomcat

(#43011) IreN!CuS válasza Tomcat (#43010) üzenetére

IreN!CuS
(őstag)

Vicces legtöbben sőt szerintem senki sem hallotta még élőben ezeket az motorokat innen , de FOS pfujjj fos...nem megyek ki nem vagyok rá kíváncsi....és a többi...Wéberék is megmondták nem rossz ez élőben....
Idén terven volt hogy kimegyek CSAK azért hogy meghallgassam az új motorokat de közbe jött egy balcsis hakni sajnos...

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#43012) echterion válasza IreN!CuS (#43011) üzenetére

echterion
(veterán)

Én is ki akartam menni az osztrákokhoz, de sajna nagyon korán betelt a dolog, a magyar nagydíj időpontja meg nem jó, meg ott már voltam egyszer, így oda nem is akarok kimenni.
Szerintem amúgy nem gáz a hang.

Eladó cuccok: egy igazi unikum szépség -> Dell XPS M1730 SLI-s erőmű / volt akkoriban :)

(#43013) Zso2 válasza shteer (#42995) üzenetére

Zso2
(őstag)

Most a vb pontverseny is szoros a ROS és HAM között. Igen tied a fődíj :D Ez már igen ,ez aztán izgalom,kinyeri a évet Mercedes Ham-el vagy Mercedes ROs-al, á még van egy valaki, a Mercédes :DD

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#43014) B-L-A-C-K válasza Tomcat (#43010) üzenetére

B-L-A-C-K
(titán)

Én nem voltam még kint F1-en soha, így az árakkal sem vagyok tisztában, de egy jegy 400eu, azaz ~125 ezer? :/

(#43015) giigz válasza B-L-A-C-K (#43014) üzenetére

giigz
(veterán)

Igen, attól függ melyik szektor, de aranyáron van a futam :K

Autókat megnézni a pénteki szabadedzés is jó, Gold 4-re ~6.000 Ft a jegy egész péntekre :)

(#43016) shteer válasza Zso2 (#43013) üzenetére

shteer
(félisten)

Tiéd meg a citrom díj. Vagy szőlő. Neked mindkettő savanyú.
De melyik más csapat nyerné? A ferrari?
4 évig mi volt? ALO 2x megközelítette VET-elt. 4 év alatt. 4!
Ez van. Ha nem tetszik, nem nézed. Vagy rísz itt tovább. Engem végülis nem zavar.

(#43017) shteer válasza IreN!CuS (#43011) üzenetére

shteer
(félisten)

Én idén is megyek a szabadedzésre. A futamot úgyse szeretem a helyszínen nézni.

(#43018) Zso2 válasza shteer (#43016) üzenetére

Zso2
(őstag)

Ne tudom hogy jutottál a nekem intézett hsz.-ig, de hogy nagyon arrébb kúsztál az biztos. Te már csak tudod mi a jó... Én nem sírtam egy percet sem , te írtad le valakinek ,hogy most azért van izgalom,mert nincs eldőlve a vb. Erre reagáltam azt amit.. arról nem tehetek,hogy neked ez az izgalom. A ferrari hogy jött neked le azt nem tudom, ez már egyéni szocproblem. Az hogy nekem tetszik-e vagy sem azt nem tudhatod, de okoskodni lehet....

(#43017) shteer úgy legyen.. ez most dicsekvés volt,vagy lázadás azok ellen akik azt mondták nem kíváncsiak annyira ,hogy kimenjenek? :D

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#43019) Zso2

Zso2
(őstag)

A5-ön olvastam:
Ricciardo önbizalmát növeli, hogy rendszeresen Vettel előtt végez
Kissé sajnálja, hogy nem akkor igazolt a Red Bullhoz, amikor verhetetlen volt

A Red Bull négy év után elvesztette dominanciáját, de Daniel Ricciardo ennek ellenére nem panaszkodik, mert csapaton belül egyelőre ő az eredményesebb, s a mercedeses versenyzőket leszámítva a mezőnyből is ő a legjobb.

Ezt tényleg lenyilatkozta Ric és ilyen nagyképű barom,vagy ennyire szennyelnek itt is..?
Akármennyire rühellem Vettelt,mert ő kicsit ajándékba kapta a 4 vb-t (ennyire azért nem jobb azoktól akinek 1-2 vb-je van) ,de azért azt remélem Ric és csapata is látja,hogy nem azt a szerencsés Vettelt kapta verseny és autó szempontjából,mint előző években Webber.

(#43020) Ba cy lus válasza Zso2 (#43019) üzenetére

Ba cy lus
(veterán)

Ajándékba? El kell fogadni, hogy abban a szabálykörnyezetben zseniális volt, Webber sehol nem volt hozzá képest. Ez most egy másik F1, amiben nem megy olyan jól neki. Ennyi.

(#43021) Chosen

Chosen
(addikt)
LOGOUT blog

Sziasztok!

USA-ban elérhető valami hasonló app telóra mint a MinDigTV otthon? Vagy valami egyéb 720p stream a futamra? Sajnos itt nem elérhető az M1 streamje.

(#43022) gbors

gbors
(nagyúr)

úgy tűnik, idén a McLaren lesz a legviccesebb csapat. az ilyeneken már komolyan csak röhögni lehet, ha az ember nem akar sírni.

"Armour... is part of a state of mind... in which you admit the possibility... of being hit."

(#43023) Peat;) válasza gbors (#43022) üzenetére

Peat;)
(veterán)

Buttonnak nagy a fizetése. Ha elérhető lesz egy top pilóta és ez könnyen meglehet, akár Alonso akár Vettel esetében is akkor a Honda támogatásával megszerezhetők a helyére. Szerintem a legtöbb csapatfőnök váltana ha ez a lehetőség felmerülne. Más kérdés hogy ott van Hülkenberg, még nem tudom miket kell csinálnia hogy végre egy nagy csapathoz kerüljön. Max a mérete miatt vetik meg, nem tudom.

Ettől függetlenül Button az akinek több pontja van a csapaton belül, ilyenkor mindig érdekes ha a jobban teljesítő pilótát találja meg a menedzsment. Mondhatnám azt is hogy gyökerek. :) De ez már látható volt korábban is, amikor két vb esélyes pilótából csináltak nullát a remek helyzetkezelésekkel és becsúsztak a két szék közé. (de sajnáltam őket, a pilótákat persze valamennyire igen)

A mclaren és ferrari akkor járna a legjobban ha a komplett irányítást adnák át más személyeknek. Szégyen amit művel ez a két csapat.

(#43024) JColee válasza Peat;) (#43023) üzenetére

JColee
(őstag)

Button sem kifejezetten Massa-alkat.

(#43025) gbors válasza Peat;) (#43023) üzenetére

gbors
(nagyúr)

nem csak a Buttonnal kapcsolatos dologra gondolok, hanem a team egész kommunikációjára. láttam már jó néhány küszködő szervezetet életemben, a McLaren kommunikációja a teljes tanácstalanságot tükrözi. Boullier mintha a Marson lakva bedrogozva, olyan dolgokat mond, amikről már adott pillanatban tudható, hogy baromság, és két hét múlva be is bizonyosodik. Dennis meg tökös fickó, de az emberekkel nehéz helyzetekben sosem tudott bánni, és ez a mentalitás a mai F1-ben nem fog sok babért termelni.

a konkrét Buttonos sztoriban az a borzalmasan amatőr, hogy valóban világosan látszik, hogy motiválatlan, de ezt aligha a sajtón keresztül kellene neki megüzenni. a mezőny legjobb motorjára építve jelenleg talán a #6 erő a McLaren - ha Button kitenné a lelkét, és 120%-on teljesítene, akkor akár még az 5. hely is elérhető lenne számára - legalábbis addig, amíg Vettel nem lábal ki a műszaki szarjaiból, mert onnantól csak a 6. komolyan ettől lenne jobb a csapatnak?

az utolsó bekezdéssel meg teljesen egyetértek. a Red Bull és a Mercedes példája jól mutatja, milyen típusú irányításra van szükség, a Ferrari és a McLaren meg csak azt bizonygatja, hogy ők mindenkinél fafejűbbek bírnak lenni.

"Armour... is part of a state of mind... in which you admit the possibility... of being hit."

(#43031) .noxwill

.noxwill
(veterán)

Mennyi az odds arra hogy ezen a hétvégén is megkotlik Vettel autója? ;] :D

All→M8

(#43033) DS39 válasza .noxwill (#43031) üzenetére

DS39
(veterán)

nem az a kérdés, hanem hányadik körben? :D

(#43034) Pompi válasza järgenGuRu (#43028) üzenetére

Pompi
(MODERÁTOR)

Legközelebb ezeket a nagyon tartalmas hozzászólásaidat próbáld majd meg egybe összeszedni. Köszi.

...

(#43036) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Felipe baby egyből teszteli a gumifalat :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#43037) cyberkind válasza Motion_Blur (#43036) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Bumm

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#43038) .noxwill válasza Motion_Blur (#43036) üzenetére

.noxwill
(veterán)

A Williamsek jól állnak :D

All→M8

(#43039) shteer válasza cyberkind (#43037) üzenetére

shteer
(félisten)

Naluk biztos kotelezo az evkozi toresteszt :) tobbszor is ;]

(#43040) echterion válasza shteer (#43039) üzenetére

echterion
(veterán)

Igen, csak Maldi meg Grozsi már foglalt volt, ezért nem igazolták le. :P

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: egy igazi unikum szépség -> Dell XPS M1730 SLI-s erőmű / volt akkoriban :)

(#43041) giigz válasza cyberkind (#43037) üzenetére

giigz
(veterán)

(#43042) zzeN

zzeN
(aktív tag)

(#43043) lenox válasza zzeN (#43042) üzenetére

lenox
(addikt)

Fura ficko, a haverokat (az f1-ben) mindig elengedi, de mast sosem hagy nyerni.

(#43044) järgenGuRu

järgenGuRu
(csendes tag)

A honda melyik csapatoknak fogja majd szállítani a motrokat mert be fog szalni az f1 be 2015 be talán lesz versenytársa a mercinek
Mert most eléggé unalmas hogy csak a mercik versenyeznek egymással az első helyért
Mondjuk a williamsek megszorongatták őket az osztrák nagydíjon de így is győztek
A hondával ez változhat?

[ Szerkesztve ]

(#43045) Thrawn válasza zzeN (#43042) üzenetére

Thrawn
(félisten)

- Still faster than this year's F14T
- Well there is a reason its called F14T or should i say FIAT

Gonosz :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł DIV: Blessed Mother! Save us! łłł

(#43046) Alexios

Alexios
(addikt)

Nem látom, hogy lett volna itt linkelve:

Raikkönen jövőre visszavonul.

[ Szerkesztve ]

(#43047) quailstorm válasza cyberkind (#43037) üzenetére

quailstorm
(nagyúr)

(#43048) mikrosuttii

mikrosuttii
(aktív tag)

(#43049) DS39 válasza järgenGuRu (#43044) üzenetére

DS39
(veterán)

a McLaren lesz egyedül Honda-s. jelenlegi állás szerint 2015-ben.
a többi csak fikció. ki tudja mit érnek majd el.

(#43050) AMD Power válasza Alexios (#43046) üzenetére

AMD Power
(titán)

Érthető.

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.