Hirdetés

2019. december 13., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#33001) AMD Power válasza Firestormhun (#32993) üzenetére

AMD Power
(titán)

Ez jól néz ki. :K

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#33002) Peat;) válasza Ba cy lus (#32999) üzenetére

Peat;)
(veterán)

Én még sem a Red Bullt sem a Mercit nem láttam, majd akkor kiderül. A Ferrari meg az elmúlt évek areo tapasztalataival a háta mögött egy láthatóan komplikált és a tavalyi évhez képest teljesen más áramlástant megkövetelő megoldást pakol fel akkor kicsit szkeptikus leszek, ez van. De hasznos egy hozzászólásod volt. ;]

(#33003) M3oH válasza Peat;) (#33002) üzenetére

M3oH
(őstag)

RedBullra, sztem mindenki kíváncsi. Mégis ők voltak eddig az areo királyok. Kérdés, hoyg most is kitaláltak-e vmi egyedit.

(#33004) Geri Bátyó válasza Peat;) (#33002) üzenetére

Geri Bátyó
(őstag)
LOGOUT blog

Azt is vedd számításba, hogy visszahívták Rory Byrne-t és ő csak ezzel a géppel foglalkozott.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#33005) -Mike-

-Mike-
(addikt)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#33006) Ba cy lus válasza Peat;) (#33002) üzenetére

Ba cy lus
(veterán)

Akkor kiderül? Mi? Hogy melyik a legrondább? Az sokat jelent, mint tudjuk. ;]

Majd az első verseny után. Vagy nem is, inkább évad vége felé derül ki, melyik autó mit tud. Persze lehet csak én nem rendelkezem a többi fanatikus szurkoló tehetségével, akik szemre megállapítják, melyik autó győztes, melyik nem. :W

(#33007) Motion_Blur válasza -Mike- (#33005) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Ennyi a bemutató? Két kép oldalnézetből? Vicc...

Eddig ez a legkonzervatívabb kinézetű autó.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#33008) SzalaiG

SzalaiG
(addikt)

Hali!

Ritkán vagyok net közelben. Mi van Schumival?

(#33009) csƵ válasza -Mike- (#33005) üzenetére

csƵ
(őstag)

Na, ezek sem mertek szemből csinálni képet. Tuti olyan, mint a Williamsé.

(#33010) Motion_Blur válasza SzalaiG (#33008) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Semmi változás, még mindig kómában tartják.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#33011) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Benetton B186 BMW F1 Turbo 1350HP

Kár hogy akkoriban nem igazán lehetett átvinni ekkora erőt az aszfaltra.

(#33012) Peat;) válasza Ba cy lus (#33006) üzenetére

Peat;)
(veterán)

Tavaly is a Red Bull és Merci párost emlegettem, a hátterük miatt ha az erősorrend vonatkozásában szeretnél informálódni a véleményemről, tavaly leírtam miért.

Az hogy mi derül ki a bemutatáskor miért kérdezed tőlem? Te vakkantottál be nekem a külsőről hogy baromság az egyébként off-ba rakott kapcsolatom, szíved joga. Illetve a Mclaren külsőre vonatkozó közhely is fáj neked. Legyen, ma ilyen fájós napod van, de attól hogy leírom hogy én még nem láttam a két általam előre várt csapat megoldásait az mi a tökömért fáj már megint neked? Meg miért kérdezel vissza a külsőre vonatkozólag, elveszted a saját gondolatmeneted? Egyáltalán mi a pupák célod van ezzel hogy benyögsz ide és kötekedsz? Lehet hogy baromságot írok, de nem tényként habos szájjal írtam. Így kompenzálod magad arc nélkül a szar napodért és engem találtál meg? Nagy ember vagy baszod.

(#33013) Ba cy lus válasza Peat;) (#33012) üzenetére

Ba cy lus
(veterán)

Nekem aztán semmit nem kell kompenzálnom, a hülyeség viszont bosszant. Még egy nyomorult teszt sem zajlott le (és mint tudjuk, az sem jelent sokat), de már rendkívül bölcsen megállapítottad, hogy a Ferrari pofára fog esni. Mitől? Mert nem tetszik az orra? (Vagy mert nem nekik szurkolsz?) Komolytalan az egész. Úgy érzem gyakran, mintha tinicsajok nyáladzós F1-topikjába tévedtem volna. :U

(#33014) cyberkind válasza Ba cy lus (#33013) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Az elmúlt évek alapján több esély van a Ferrari pofára esésére mint a sikerre, de remélem azért összejön nekik, egy pár éves diadalmenet. :)

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#33015) B-L-A-C-K válasza Ba cy lus (#33013) üzenetére

B-L-A-C-K
(titán)

+1

(#33016) Peat;) válasza Ba cy lus (#33013) üzenetére

Peat;)
(veterán)

Egy emberi közösség mindig is véleményt fog formálni arról amit még nem látott a gyakorlatban. Ilyen alapon év közepéig aki elkezd véleményt formálni akkor az nyáladzós tinicsaj a definíciód szerint. Ez utal egy olyan fokú magabiztos nagyképűségre amivel nem tudok versenyre kelni, nincs három méteres lovam a ház előtt hogy így lenézzek róla.

"A Ferrari meg az elmúlt évek areo tapasztalataival a háta mögött egy láthatóan komplikált és a tavalyi évhez képest teljesen más áramlástant megkövetelő megoldást pakol fel akkor kicsit szkeptikus leszek, ez van." Erre is ügyeltél hogy ignoráld, csak a tinicsaj vonal fogott meg. Én itt befejeztem, semmi értelme nem volt a kötekedésednek, rossz napod van, itt kiélted magad, de engem felhúztál, szóval mission accomplished gondolom. :)

(#33017) IreN!CuS válasza Peat;) (#33016) üzenetére

IreN!CuS
(őstag)

Általában mindig ugyan azoknak van "rossz napja" kár fennakadni :)

(Jelen szituációtól függetlenül)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#33018) B-L-A-C-K válasza Peat;) (#33016) üzenetére

B-L-A-C-K
(titán)

Én is egyetértek a kollégával, még semmit sem tudunk ki milyen teljesítményt fog nyújtani, még következtetni se lehet rá, de te már úgy leírtál egy adott csapatot mintha kb egy jós lennél....

[ Szerkesztve ]

(#33019) Ba cy lus válasza Peat;) (#33016) üzenetére

Ba cy lus
(veterán)

Ilyen alapon év közepéig aki elkezd véleményt formálni akkor az nyáladzós tinicsaj a definíciód szerint.

Még csak utalni sem utaltam ilyenre, hogy arról, amit látsz, nem lehet véleményt formálni. :N Te láttad ezeket az autókat versenykörülmények között körözni? De még ha olyan zseni is lennél, aki ránézésre megállapítja, melyik autó mennyire lesz hatékony, annyit azért tudhatsz, hogy az első futamig szoktak változni az autók. Sőt, gyakran szándékosan nem is teregetik ki a lapjaikat a csapatok. Szóval tényleg elmondhatatlanul felesleges, de mindenképp lutri véleményt formálni a várható teljesítményt illetően. :)

(#33020) TESCO-Zsömle válasza B-L-A-C-K (#33018) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Nyilván, de a Ferrari évek óta játssza, hogy összehoz egy autót, ami vagy működik, vagy nem, aztán az évközi fejlesztések zöme nem működik, majd benyögik, hogy a szélcsatorna, vagy akármi hibája okozta a gondot, de majd jövőre...

Azóta egyszer újrakalibrálták a szélcsatornát, aztán rá egy évre átépítették az egészet, majd most meg az egész gyárkomplexumot építették újjá...

Ami eddig nem jött ,az az eredmény, vagyis a mindenkinél jobb autó...

(#33021) B-L-A-C-K válasza TESCO-Zsömle (#33020) üzenetére

B-L-A-C-K
(titán)

Oké, de vakon ne alapozzunk már arra sz@r lesz, de arra se hogy esetleg jó. Honnan tudnánk előre ha semmi kézzel fogható dolog még nincs erről? Ez olyan mintha mondanám nyáron biztos esni fog az eső június 11.-én.

(#33022) P00By

P00By
(nagyúr)

Húh, ez a ferrári orr rész kicsit szíven ütött :D Mindegy, pár futam után megszokom.

(#33023) TESCO-Zsömle válasza B-L-A-C-K (#33021) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Ha mindenki csak arról írna véleményt, ami biztosra mondható, akkor iszonyúan üres lenne ez a topic (is)...

(#33024) B-L-A-C-K válasza TESCO-Zsömle (#33023) üzenetére

B-L-A-C-K
(titán)

Ha te annak adsz igazat aki vakon állít egy olyan dolgot aminek az alapja 0, és szerinted ez így rendjén is van akkor én csak gratulálni tudok.

Témát lezártam, mert teljesen feleslegesnek tartom ezt az egészet!

(#33025) Ba cy lus válasza TESCO-Zsömle (#33020) üzenetére

Ba cy lus
(veterán)

Ezek alapján Schumachernek sem kellett volna nyernie 2000-ben VB-t a Ferrarival, majd utána még négyszer, hisz addig csak ígérgettek és kezdett egyre kínosabbá válni a dolog (bár már '99-ben is nyerhetett volna jó eséllyel). Ja és persze Newey volt valamennyiszer a rivális csapat autójának a tervezője. Newey évekig dolgozott utána még úgy a McLarennél, hogy nem nyert VB-t.
Bármi megeshet tehát. :)

(#33026) -Mike-

-Mike-
(addikt)

Gyűlnek Jerezben..

Többi [link]

[ Szerkesztve ]

(#33027) lacy86 válasza -Mike- (#33026) üzenetére

lacy86
(addikt)

Nagyon kivi leszek a tesztekre! :)
( " Hogy produkalnak az uj orrok :D " )

(#33028) darál0w

darál0w
(Jómunkásember)

LADA első tervek

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#33029) Švejk válasza darál0w (#33028) üzenetére

Švejk
(őstag)

Az aerodinamika nagyon ott van :D

(#33030) TESCO-Zsömle válasza B-L-A-C-K (#33024) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Kevered a szezont a fazonnal. Attól, hogy nem tudod biztosan a holnapi időjárást, még tudsz következtetni a múlt tapasztalatai alapján. A múlt tapasztalata pedig az, hogy a Ferrari 5 éve nem tud mindenkit verő autót építeni.

Ba cy lus: Hogy továbbvigyem a fenti analógiát, júliusban is jöhet jégeső, még ha nem is jellemző a dolog... Ettől még nem lesz feltétlenül hülyeség, ha valaki nyárra napsütést jósol.

(#33031) B-L-A-C-K válasza TESCO-Zsömle (#33030) üzenetére

B-L-A-C-K
(titán)

Igen, ez olyan mint az időjárás nyáron fog e esni pont akkor 5 hónap múlva. Kb 50% az esélye az az vagy igen vagy nem. Amiről meg itt megy az okoskodás annak is 50% az esélye vagy jó lesz vagy nem. Szóval Te nem tudom miről beszél, de látom próbálsz egy olyan dologban nagyon okos lenni amiről még senki se tud semmit!

(#33032) Ba cy lus válasza TESCO-Zsömle (#33030) üzenetére

Ba cy lus
(veterán)

Nekem az időjárás picivel hosszabb távlatban nézve sokkal kiszámíthatóbb a Forma-1-nél. :)

(#33033) Peat;) válasza B-L-A-C-K (#33018) üzenetére

Peat;)
(veterán)

Persze oldalakat regéltem róla hogy a Ferrari tuti bukta, teleírtam ezzel a topikot, szigorúan on topic témaügyileg, tényként állítva, igaz? Ha meg kollégák vagytok akkor jó idegőrlő melóhelyetek lehet, most nézd meg mennyi hozzászólást hoztatok össze tisztán a dilettáns személyeskedésekkel, ez bizonyára jobb mint az én kettő, off topicba rakott véleményem, amelyikből az egyikbe belekötni sem lehet, a másikat meg iróniával írtam, miszerint bukik mint a delfin...mindjárt kihozzátok hogy tényként állítom hogy a Ferrari szonárral fogja zavarni a többi csapatot és az aszfalt alatt fog menni. Azt se olvastad el mire és mennyire részletezett dologra reagálsz, különben te sem fújtad volna fel a dolgot, mint a kollégád. Kb 5 szóba kötöttetek bele. Szánalom^3.

Basszus most már az időjárást is magyarázzátok, ez kész :D . Szerintem húzzatok meg egy pálinkás üveget és rakjátok el magatokat holnapra mert kezd nagyon kínos lenni.

[ Szerkesztve ]

(#33034) masholnap

masholnap
(senior tag)

atyaég mivan itt :D

első körben szerintem alapvetően fontos lesz a motor és a járulékainak ereje, illetve ezek megbízhatósága. ezzel akár féltávig is ki lehet húzni, az meg már jó esélyt ad beikszelni a végét.

véleményem szerint a Sauber nem véletlenül péniszorrú. ha a Ferka bukna a dömperrel, máris van egy jobb megoldás. egyébként elég izmosnak tűnik most a Ferrari, olyan tankszerűnek, simán bejöhet. azt hiszem, mertek most dupla vagy semmit húzni, és még mindig rá lehet fogni a változásra a szoppantyút :)

(#33035) B-L-A-C-K válasza Peat;) (#33033) üzenetére

B-L-A-C-K
(titán)

Nem vagyunk kollégák, sőt még nem is ismerem, viszont egy olyan dologba csak beleszólhatok ami szerintem teljesen alaptalan, nem? Vagy csak Te írhatsz ide, és a Te véleményed szent? Személyeskedtem? Idézd már fel hol mert nem látom.

Amúgy végig azt az állításodat védted, hogy márpedig bukni fog, most meg már ott tartunk a végén hogy nem is úgy értetted csak ironizáltál. Akkor mi értelme volt az eddigi hozzászólásodnak miszerint az állításodat próbáltad védeni. SEMMI.

[ Szerkesztve ]

(#33036) Ba cy lus válasza Peat;) (#33033) üzenetére

Ba cy lus
(veterán)

Ha valaki itt személyeskedni kezdett, az te voltál, öreg. Én szimplán csak azt mondtam a módszeredre, amivel próbálod megítélni az erőviszonyokat, hogy baromság. Ez nem személyeskedés. De te személyes támadásnak vetted az egészet és a szar napomra fogtad stb. Pedig nem volt szar napom, csak irritál a hülyeség, arra reagáltam. Ezért van a fórum. Te terelted személyeskedésre az egészet. De hiába, mert a tinilányos beszólásnál (ami megjegyzem, általános megfigyelés volt a topikot illetően, nem csak neked szólt) jobban én nem ragadtattam el magam. Veled ellentétben, aki megállapította többek között, milyen nagyképű vagyok. Engem hidegen hagy az ilyesmi, csak akkor ne beszéljünk már arról, ki személyeskedett kivel. :N

[ Szerkesztve ]

(#33037) Zso2 válasza Peat;) (#33033) üzenetére

Zso2
(őstag)

Végig olvastam (kár volt) ezt a pár hsz.-t Ezt az állítás:
"rakjátok el magatokat holnapra mert kezd nagyon kínos lenni." csak rád lehetne igaz.Black-ék hozzászólásaiban nem látok ilyen primitív hozzáállást, mint amit te itt levágtál...
Az időjárás dolgot meg olvass vissza,hogy miért vonták párhuzamba, ha nem értetted meg.
"Szánalom^3." ezt se rájuk mondanám.

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#33038) mikrosuttii válasza Firestormhun (#32993) üzenetére

mikrosuttii
(aktív tag)

Ez az autó az oldal dobozokon és az első szárnyon kívül semmit sem változott.

(#33039) Peat;) válasza B-L-A-C-K (#33035) üzenetére

Peat;)
(veterán)

1. A kolléga szót te használtad.
2. "Vagy csak Te írhatsz ide, és a Te véleményed szent?" Ez különösen vicces, amikor olyan "kollégával" értesz egyet aki abba köt bele hogy leírom a véleményemet, ismétlem, off topciként.
3. A nagy bukástéma. Szerintem ez egy jellegtelen off hozzászóláson történt fennakadás kibontakozása és nem állítások ütköztetése, először ugratva, aztán durvább stílusra váltva. Ebben aki belelátja egy csapat bukásának részletezését és annak komoly védését az bele is akarja látni. Különösen ilyen írásaim után "Egyáltalán mi a pupák célod van ezzel hogy benyögsz ide és kötekedsz? Lehet hogy baromságot írok, de nem tényként habos szájjal írtam." Egyszerűen nem értem hogy miért nem olvastad el amibe belekapcsolódtál!
4. "A Ferrari meg az elmúlt évek areo tapasztalataival a háta mögött egy láthatóan komplikált és a tavalyi évhez képest teljesen más áramlástant megkövetelő megoldást pakol fel akkor kicsit szkeptikus leszek, ez van." Ez tekintetted védésnek? Nem értem ebben hol a hülyeség és hogy miért gond az ha valaki szkeptikus.
5. Semmi mást nem akartam "védeni" mint hogy miért baj ha valaki leír két mondatot amivel esetleg más nem ért egyet. Valóban azt a stílust vettem fel amit kaptam, ami nem a topikba illő. Elnézést, meg nekem ez már sok is volt erre a "témára" fordítva, többet nem delfinezek egyik autóval sem, mert a topik nagyon bukik rá.

(#33040) B-L-A-C-K válasza Peat;) (#33039) üzenetére

B-L-A-C-K
(titán)

Igen a kolléga szót én használtam, de nem azért mert együtt dolgozok vele, hanem úgy kolléga mint PH-s tag. Más is szokta így használni, azt hittem lassan az itt eltöltött 4000 napod után nem tőlem fogod hallani elsőnek.
Kötekedni meg semmi szándékom nem volt, egyszerűen elolvastam amiket írtál, és reagáltam rá mert nem értettem vele egyet. Az ezek utáni viselkedésedet, állításaidat meg nem kommentálnám, mert abszolút nem érdekel már. Külső szemmel már Zso2 "kolléga" (jelzem Ő sem a munkatársam, és még csak Őt sem ismerem innen sem) az előbb leírta a lényeget, így szerintem mielőtt megnyilvánulsz kicsit érdemes elgondolkozni kivel van a probléma.

Amúgy mint írtad nemrég, hogy lassan feküdjek, ezt most kivitelezem is, és kívánok Neked, illetve mindenkinek kellemes jó éjszakát...;)

[ Szerkesztve ]

(#33041) TESCO-Zsömle válasza B-L-A-C-K (#33031) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Láthatóan egyikőtök sem képes megérteni, amit írok. Vagy képesek vagytok rá, csak épp kényelmesen figyelmen kívül hagyjátok a lényeget, és a lényegtelen részre fókuszáltok. Leírom tömören:
-A Ferrari 5 éve szarabbnál szarabbat csinál. (Az elvárásokhoz mérten, mert egy Ferrarinál az abszolút első hely az elvárás.)
-Emiatt valószínűsíthető, hogy idén is bukni fognak.

Hogy ez tény lenne? Nem. Ez csak fejtegetés, latolgatás. Mint itt minden.

[ Szerkesztve ]

(#33042) Alexios válasza TESCO-Zsömle (#33041) üzenetére

Alexios
(addikt)

ennyi erővel a redbullon kívül várhatóan mindenki szar lesz, mert csak ők voltak vb-k az elmúlt 4 évben.

(#33043) cyberkind válasza Alexios (#33042) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Sajna nem lenne meglepő egyik se. :)

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#33044) TESCO-Zsömle válasza Alexios (#33042) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Nem ilyen egyszerű, leírtam korábban mi a helyzet, csak ugye az érintettek vagy nem értették, vagy nem vették figyelembe.

A Ferrarinál évek óta nincs rendben valami. Évek óta kijönnek év elején egy autóval, ami vagy új irányzat, vagy a korábbi csiszolása, és úgy-ahogy működik is. Aztán egy kicsit javulnak, majd mintha elvágták volna. Az év további felében nyújtott szereplésük jóformán csak az ellenfeleken múlik, lásd 2012, ahol az év első felében mindig Alonso aktuális legfőbb riválisa végzett hátrébb, vagy nullázott.

Kirúgtak embereket, felvettek újakat, béreltek idegen szélcsatornát, újjáépítették a sajátjukat, most újjáépítették a teljes gyárkomplexumot és megint várjuk a csodát...

(#33045) cyberkind válasza TESCO-Zsömle (#33044) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

De azt elfelejti mindenki hogy Monti nagy álma Vettel, és ha most bakot lőnék és éveken át, akkor nem lesz Vettel, legalább ez motiválja őket ha már más nem tudja.

(#33046) masholnap válasza TESCO-Zsömle (#33044) üzenetére

masholnap
(senior tag)

én várom. bírnék eléggé egy házi meccset a bajnoki címért :)

(#33047) TESCO-Zsömle válasza cyberkind (#33045) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Mintha bármit is számítana, hogy Monti miről álmodozik... 2008-ban örömtől repesve igazolták le a spanyolt, nyilván akkor vele álmodtak VB-címeket, és mi lett belőle? Alonso legjobb éveit darálják be egy ritkán esélyes autóba... 5 év, és nem sikerült. Alonso egyre feszültebb, érzi, hogy nincs sok hátra, és egyszerűen hiányzik a lehetőség...

Szerintem az a tavalyi nyilatkozat mindent elárul a csapat helyzetéről, mikor nem is tudom már ki arra hivatkozott az egyik nullázás után, hogy a riválisoknak is nulláznia kell majd párszor az évben...

(#33048) cyberkind válasza TESCO-Zsömle (#33047) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Én abban reménykedem hogy Byrne, a Schumi korszak zsenije tényleg rendbe kapta a dolgokat, Alonso meg szerintem simán lelép 15-re a Mekihez, hogy legalább esélye legyen még 1-2 vb címre, feltéve ha a Ferrari idén nem talál be.
Azt se értem hogy Montinak miért baj az ha szidják a hülye döntéseit, jelen esetben Stefano és csapata, hogy képtelenek összedobni több száz millából egy nyerőgépet, tényleg kinyílhatna a szeme már, azért mert főnök elég keveset ért az F1-hez.

[ Szerkesztve ]

(#33049) -Mike-

-Mike-
(addikt)

(#33050) Ba cy lus válasza TESCO-Zsömle (#33044) üzenetére

Ba cy lus
(veterán)

A Ferrarinál évek óta nincs rendben valami.

Ezt én már végighallgattam egyszer a Schumacher-Todt-korszak alatt (igaz, a másik oldalról :) ). :)) Aztán egyszercsak összeállt nekik. Onnantól pedig már a sikerek gerjesztették a további sikereket. Mint most a Red Bullnál. Mi állította meg akkor a Ferrarit? Szabályváltozás. A mostani nagyobb mértékű annál. Igenis meg lehet törni egy évek óta győztes csapat lendületét, míg eközben egy másik felemelkedhet. Ez miért nincs benne? Komolyan, ha mindig az előző évet vennénk készpénznek, mai napig az Alfa Romeónak kéne uralnia az F1-et. :DDD Értem én, amit mondasz, hogy mire nagyobb az esély, meg mire nem, de hadd merje már azt gondolni a nagy számok törvénye alapján az emberfia, hogy ennyi év után nem a kedvezőtlenebb forgatókönyv fog megvalósulni. :P

(#33051) cyberkind:

Én ellenben úgy tudom, hogy a Ferrari a gumi miatt szívott leginkább. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.