Hirdetés

2019. december 11., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#31001) AMD Power válasza cyberkind (#31000) üzenetére

AMD Power
(titán)

Vörösnek vörösbe. Sajnos. ;)

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#31002) mikrosuttii

mikrosuttii
(aktív tag)

(#31003) AMD Power válasza mikrosuttii (#31002) üzenetére

AMD Power
(titán)

Nagyon jó!! ;) A Király kategória 2013!:R

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#31004) Frenky89 válasza Xirtam (#30995) üzenetére

Frenky89
(őstag)

Ezen azért gondolom van egy valamilyen dob, illetve ez egy valódi hang nem egy "szétfotosoppolt" gépi valami, mint az eddigiek még, ha valamelyikre azt is mondták, hogy a próbapadon vették fel, nem hinném, hogy valós hangot közkézre adnának a tesztekig.

(#31005) M3oH válasza mikrosuttii (#31002) üzenetére

M3oH
(őstag)

Jófajta, libabőrokozó :)

(#31006) mikrosuttii

mikrosuttii
(aktív tag)

(#31007) D@ni88 válasza Xirtam (#30995) üzenetére

D@ni88
(addikt)

Mért nem alakítanak át egy 2011es autót? vagy azzal már nem lehet tesztelni?

[ Szerkesztve ]

(#31008) gbors válasza jpm (#30990) üzenetére

gbors
(nagyúr)

... és @lenox: amúgy érdekelne - mire alapozzátok a vele kapcsolatos optimizmust?

"Armour... is part of a state of mind... in which you admit the possibility... of being hit."

(#31009) pepe091

pepe091
(MODERÁTOR)

Domenicali Alonsoról:

(#31010) giigz válasza pepe091 (#31009) üzenetére

giigz
(veterán)

Szépen körbenyalta :D

(#31011) Xirtam válasza D@ni88 (#31007) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Egy F1-es autóba beleépíteni egy motort főleg, hogy méretileg is változott sokkal időigényesebb lett volna. Plusz a Ferrari az utcai autójában is kénytelen lesz lecserélni a V12 / V8-as motorokat. Újabb EU szabályok végett. Ezért is tesztelik a 2015-ös Ferrari California utódban már V6 Turbo motor lesz, ha minden igaz. . . sajnos

A másik, hogy jelenleg még senki nem tesztelheti forma autóban a V6 turbo motorját.

# Frenky89 Ez így igaz van rajta dob, a próbapados hangfelvételeket nem is értem. De ehhez hasonlóakat fogunk hallani ez fix. Turbo sípolás lehet hogy élőben még élénkebb lesz. Viszont a visszaváltáskor hallható duruzsolás, röfögés fincsi lesz. Picit 2011-et fogja felidézni. :K Ebben a turbonak még nagyobb szerepe lesz, hiszen a nyomás lecsökken, azzal meg lehet majd játszadozni.

[ Szerkesztve ]

(#31012) Frenky89 válasza Xirtam (#31011) üzenetére

Frenky89
(őstag)

Én egyáltalán nem bánom, ha ilyenek lesznek. Nem vagyok tisztában a szabályzattal viszont, ha valamilyen ALS-t lehet majd használni, akkor hallhatunk még szép dolgokat.

Az eddig kiadott motorhangok pedig inkább olyan onboard kamerás, tompított valaminek kell tekinteni, mint valódinak.

(#31013) mikrosuttii válasza pepe091 (#31009) üzenetére

mikrosuttii
(aktív tag)

Jó taktika.Valamivel ki kell engesztelni Alonsot,hogy ott maradjon 2015-ben is.És erre a legjobb stratégia a segg nyalás.

(#31014) proof88 válasza Frenky89 (#31012) üzenetére

proof88
(addikt)

neked ez az ALS a mániád az utóbbi időben ;]

(#31015) JColee válasza proof88 (#31014) üzenetére

JColee
(őstag)

Biztos szereti az imprezák hangját gázelvételkor. :)

(#31016) pepe091 válasza mikrosuttii (#31013) üzenetére

pepe091
(MODERÁTOR)

Csak Domenicali szerint a legjobb módszer.. :DDD Valójában egy egész évben versenyképes autó kellene 2014-re neki, akkor talán maradna, ha nem, akkor szerintem is McLaren-Honda lesz belőle 15-re.

(#31017) Frenky89 válasza proof88 (#31014) üzenetére

Frenky89
(őstag)

Látom figyelsz. :D

JColee: Nem. :)

[ Szerkesztve ]

(#31018) mikrosuttii válasza pepe091 (#31016) üzenetére

mikrosuttii
(aktív tag)

Persze,ettől a levéltől még nem fog meg gyengülni Alonso lelke,meg ettől jobb sem lesz az autó.Ez a levél már számára sértő,mert olyan,mint ha Domenicali hülyének nézné.

(#31019)

(addikt)

Domenicalinak jól bejött a seggnyalás, évek óta emiatt van meg a posztja.
Gondolom most kitalálta, hogy ha eddig felfele jól működött, hátha beválik lefele is.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#31020) lenox válasza gbors (#31008) üzenetére

lenox
(addikt)

Volt egy par verseny, amire ugy emlekszem, hogy szuper dolgokat mutatott be. Uj csapat, uj auto, uj szabalyok, uj esely, ha valahol, itt es most tudja megmutatni mit tud. Szoval igazabol semmi konkret, csak tetszene, hogy felkavarja az allovizet.

(#31021) echterion válasza mikrosuttii (#31013) üzenetére

echterion
(veterán)

Nem mindenkinél működik ám a s*ggnyalás, ezt tudni kell. :))

Eladó cuccok: egy igazi unikum szépség -> Dell XPS M1730 SLI-s erőmű / volt akkoriban :)

(#31022) gbors válasza lenox (#31020) üzenetére

gbors
(nagyúr)

vitathatatlan, hogy nagyon gyors, és a spanyol győzelme nagyon szép versenyzés volt - de valahogy azt látom rajta, hogy ha túl sokan vannak előtte (>3?), akkor egy idő után besül a mutatvány.
amúgy az utolsó mondattal egyetértek, engem is emiatt érdekelnek az átigazolások. csak a csóró Hülkenberget sajnálom.

"Armour... is part of a state of mind... in which you admit the possibility... of being hit."

(#31023) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

Friss hír! Idén elmarad a Race of Champions (ROC), a thaiföldi politikai helyzetre hivatkozva.

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#31024) Apika válasza cyberkind (#31023) üzenetére

Apika
(Közösségépítő)

Kár érte! Pedig mindig egy remek rendezvény szokott lenni...

(#31025) AMD Power válasza cyberkind (#31023) üzenetére

AMD Power
(titán)

Francnak kell olyan helyre vinni. :U

(#31026) giigz válasza AMD Power (#31025) üzenetére

giigz
(veterán)

+1

:( :W

[ Szerkesztve ]

(#31027) Ba cy lus válasza gbors (#31022) üzenetére

Ba cy lus
(veterán)

Szerintem annyi volt, hogy volt egy jó autója 2012-ben. Valószínűleg sokkal jobban sikerült az a Williams, mint amit a két akkori pilóta kihozott belőle egész évet tekintve. Persze az emberek mindig csak a szemüknek hisznek, megállapítják, melyik autóban mennyi volt/van, holott éppenséggel manapság sem mindegy, ki ül a volánnál, ki tudja minden egyes hétvégén kisajtolni belőle a maximumot, ki tud jó visszajelzéseket adni... Nem tudhatjuk, mit tudott volna az a Williams egy Räikkönennel a volán mögött, ha esetleg oda tért volna vissza, nem a Lotushoz.
A csapattárshoz viszonyított teljesítmény már beszédesebb lehet, Grosjean pedig mégiscsak Kimi mellett tudott felfejlődni, szóval mindenképp többet tett le az asztalra szerintem, még ha nincs is győzelme, mint Maldonadónak.

[ Szerkesztve ]

(#31028) #51736960 válasza cyberkind (#31023) üzenetére

(törölt tag)

pedig megnéztem volna, hogy schumi megint elkeni-e vettel száját :)

(#31029) cyberkind válasza #51736960 (#31028) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Én is néztem volna de nem ezért, kár hogy így lett . :U

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#31030) TOM-202 válasza #51736960 (#31028) üzenetére

TOM-202
(senior tag)

Mindig együtt szoktak menni egy párost alkotva már évek óta.:)

(#31031) !Overdose! válasza TOM-202 (#31030) üzenetére

!Overdose!
(őstag)

A nemzetek kupájában igen, de van egyéni értékelés is. :U

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#31032) #51736960 válasza TOM-202 (#31030) üzenetére

(törölt tag)

emlékeim szerint csapaton belül is vannak versenyszámok, a 2011-es futamra biztosan emlékszem, amikor az öreg 1 másodpercet adott sebnek.
amúgy igazából egyikőjüket sem kedvelem, úgyhogy nekem tökmindegy :)

(#31033) Misi 007

Misi 007
(Közösségépítő)

(#31034) joamilestoné

joamilestoné
(addikt)

(#31035) pepe091 válasza joamilestoné (#31034) üzenetére

pepe091
(MODERÁTOR)

"amit az is bizonyít, hogy új csapat után nézett."

He, miről beszél? Nem 100-as az öreg az biztos.

(#31036) Motion_Blur válasza joamilestoné (#31034) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

"a szezon felénél feladta a harcot, amit az is bizonyít, hogy új csapat után nézett"

:U :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#31037) DopeBob válasza Motion_Blur (#31036) üzenetére

DopeBob
(addikt)

lehet már tud valamit amit mi nem... vagy csak hülye öreg :D

MZ/X

(#31038) Stafni válasza pepe091 (#31035) üzenetére

Stafni
(aktív tag)

Év közben keresgélt valószínűleg. Szerintem erre utalt.

(#31039) joamilestoné válasza DopeBob (#31037) üzenetére

joamilestoné
(addikt)

Nem tudom mit kellett volna csinálnia Alonsonak. Illetve sejtem, hisztizés helyett plusz 3 másodpercet kinyomni a kocsiból. :U

(#31040) Ba cy lus válasza pepe091 (#31035) üzenetére

Ba cy lus
(veterán)

Azért ez elég naiv elképzelés, hogy ennek a valóságtartalmát jobban véled tudni Ecclestone-nál, aki több évtizede az F1 szerves része, sőt ugyebár a cirkuszigazgató. De te jobban tudod, mert Alonso nyilatkozatban cáfolt. Oké. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31041) donjohnson

donjohnson
(őstag)

Vettel Raikkönen után az FIA elnökét is parodizálta: Videón a humoros jelenet

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#31042) giigz válasza donjohnson (#31041) üzenetére

giigz
(veterán)

:)) :DD :C

(#31043) gbors válasza joamilestoné (#31034) üzenetére

gbors
(nagyúr)

igaza is van. miért zavarta Alonso-t egy olyan apróság, hogy Vettel nyerte az összes versenyt? ha pl. mindig ő fut be a második és a harmadik helyen, akkor ő lett volna az első :U

(#31044) echterion válasza gbors (#31043) üzenetére

echterion
(veterán)

Nem is az összeset, csak 13-at. :))

Eladó cuccok: egy igazi unikum szépség -> Dell XPS M1730 SLI-s erőmű / volt akkoriban :)

(#31045) Motion_Blur válasza DopeBob (#31037) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Gábor Wéber

Rég értettem ennyire egyet Bernie-vel bármilyen témában. Ugyanezt éreztem Alonsón nyár közepe óta.

F1 news: Bernie Ecclestone: Fernando Alonso gave up, wanted to leave Ferrari
autosport.com

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#31046) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

Elég érdekes hogy Alonso adta fel, és nem tudott 3 mp-et hozni Vettel-en, de buta vagyok, ez tök reális . :W

(#31047) Cobb válasza cyberkind (#31046) üzenetére

Cobb
(tag)

Ennyi! :)

A Lehető legjobb helyen zárta a VB-t az autó teljesítményét figyelembe véve!!

[ Szerkesztve ]

performance, cool and quiet

(#31048) Qorthral válasza Motion_Blur (#31045) üzenetére

Qorthral
(őstag)

Kicsit tényleg motiválatlan volt és nem tudta a tavalyi formáját átmenteni, pontosabban nem minden hétvégére tudta. De nem érzem ezt jogos kritikának, mert akkora fölényben volt az RBR + Vettel, hogy semmivel sem ért volna el többet, ha jobban megfeszül. A második helyen zárta az évet simán, a 4. legjobb autóval. Sztem nincs miért szégyenkeznie. Sokkal inkább lehetne pálcát törni Hamilton, Webber vagy Kimi felett szvsz, akik jobb csomag mellett még esélytelenebbek voltak... Grosjeanról (hol volt a nyári szünetig?) és Massáról (hol volt egész évben?) nem is beszélve...
Mondjuk azt tegyük azért hozzá, hogy Webbert kivéve mindenkivel szemben több mint irreális lett volna elvárni, hogy ezt a Vettelt ezzel a Red Bullal megverje.

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :)) | PH! F1 Tippjáték: http://prohardver.hu/tema/ph_f1_tippjatek/friss.html

(#31049) proof88 válasza Qorthral (#31048) üzenetére

proof88
(addikt)

illetve év elején nem is a red bull, hanem a merci volt nagyon elöl, 1-2 futamon.

(#31050) Agyasima válasza Motion_Blur (#31045) üzenetére

Agyasima
(senior tag)

Itt szerintem egyesek fejében nagy a zavar. Wébert is bármennyire tisztelem, néha mond sületlenséget. Mert az egy dolog, hogy Alonso mit nyilatkozott a csapatáról néha-néha, vagy a VB állásáról. De az, hogy a pályán minden hétvégén megtett mindent, amit csak tudott/lehetett azt nehéz elvenni tőle. Mondom ezt úgy, hogy nem igazán kedvelem a csókát.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.