Hirdetés

2019. december 10., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#26601) Švejk

Švejk
(őstag)

Volt-e valaki kinn WSR-en?
Jó volt nagyon, az orrom előtt gurigatták a RedBull 2011-es autóját, a Formula Renault 2.0-s autóknak pedig minden porcikáját le lehetett fotózni. Még a cockpitot is. Nagyon állat volt.

(#26602) lenox válasza cyberkind (#26597) üzenetére

lenox
(addikt)

Ha a harombol csak egy Oscar, viszont dolgoztam a Rush-on, akkor fikazhatok? :)

(#26603) cyberkind válasza lenox (#26602) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Mindenki azt csinál a saját munkájával amit akar, szíve joga ! :)
De azért ne várjuk azt a 21. században hogy az akciót meg az egyéb pénzcsináló cuccokat kivegyék a filmből, mert akkor nem hollywoodi filmnek kell hívni, hanem dokumentumfilmnek ami alig hoz pénzt ! :K
Hollywood már csak így műxik, innen elveszek, azt amit elvettem oda betolom, és gazdag leszek !

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#26604) Pompi válasza lenox (#26602) üzenetére

Pompi
(MODERÁTOR)

Ha van kritikád, akkor szívesen olvasom.
Láttam a filmet, amennyire én ismerem a sztorit meg a kort, szerintem se sok fogást lehet találni rajta, legalábbis sport szakmai szemmel (autók, vb pontverseny, helyezések, öltözékek ilyesmi). Biztos van egy-két dolog ami nem feltétlen úgy volt, csak a film kedvéért került bele (!!!spoiler: arra pl. kíváncsi lennék, hogy valóban bemosott-e Hunt a Laudát cinkelő riporternek).
Itt egy elég jó dokumentumfilm a témában, gyakorlatilag ez köszön vissza a filmből is:
Clash Of The Titans - Lauda Vs Hunt
Lauda karaktere tudtommal elég jól kidolgozott, Daniel Brühl többször találkozott Laudával. Gondolom Lauda se hagyta volna, hogy valami ordas baromság legyen a filmben.
Hunt karakteréről olvastam kritikát, hogy a valóságban még durvább volt, de igazából nem akarták már rosszabbnak beállítani.
Chris Hemsworth szerintem jól alakítja, de azt olvastam, hogy Tom Hunt szerint Heath Ledger tudta volna legjobban alakítani az apját, de hát ő már nincs közöttünk.
Lauda kritikája is sokat elmond talán (remélhetőleg nem a marketing része)
Niki Lauda: 'I wish James Hunt could have seen Rush because he would have enjoyed it'

Na szóval lenox ha van valami ne tartsd magadban, kíváncsi vagyok ;)

[ Szerkesztve ]

...

(#26605) cyberkind válasza Pompi (#26604) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Heath Ledger Joker után bármit és bárkit képes lett volna alakítani az egy tuti biztos tény ! :K

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#26606) lenox válasza Pompi (#26604) üzenetére

lenox
(addikt)

Meg nincs, mert meg nem is lattam, csak ha mar ilyen magas labda volt, gondoltam rakerdezek, nehogy ugy nezzem meg, hogy meg fikazni se lehet, pedig abban (is) nemzetkozi nagymester vagyok. :)

(#26607) cyberkind válasza lenox (#26606) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Nem azért írtam mert nem lehet megmondani a véleményt bárkinek bármiről, hanem a rendező biztos tudta hogy mit csinál amivel sikeres is de reális is lesz a film(nemhiába Oscar díjas), lefogadom hogy az Apollo 13 se szóról szóra, képsorról képsorra így zajlott le, mégis briliáns film ! :K
Sőt Cameron Titanicja se 1:1-ben így volt az tuti, de mégis milyen sikereket ért el, amellett hogy reális is volt !

Kb filmes topik, bocs mindenkitől ! :D

[ Szerkesztve ]

(#26608) b-type válasza Pompi (#26604) üzenetére

b-type
(nagyúr)

Nekem tetszett, sőt a barátnőmnek is :)
Viszont meglepett hogy mennyire kevesen voltak, ma 20:15 Lurdy
Megnéztem volna még pár évadot :)
Ja, Lauda nagyon korrekt volt, sztem kicsit hangsúlyozták a két versenyző különbözőségét, de én ebben az időszakban nem néztem F1-t, szal fogalmam sincs mennyire valós ez az érzésem.
Mindent összevetve, nagyon jó érzésekkel jöttem ki, és mondom...még megnéztem volna a következő idényt is :) ....márpedig akkor rossz biztos nem volt.

https://youtu.be/Kr4SwcJy0wU?t=1255

(#26609) Sundesz válasza zerge861 (#26591) üzenetére

Sundesz
(őstag)

Nagyon jó film szerintem, F1 szüzek számára is élvezhető. A képi világ, a hangok, a hangulat mind remek lett.

Hörcsög Powa'

(#26610) TESCO-Zsömle

TESCO-Zsömle
(félisten)

Ha már szóba került a film, akkor [link].

[ Szerkesztve ]

(#26611) .noxwill válasza TESCO-Zsömle (#26610) üzenetére

.noxwill
(veterán)

neee pont most akartam linkelni :DDD
buta videólopó vagy az ám ;] ;] :DDD

All→M8

(#26612) TESCO-Zsömle válasza .noxwill (#26611) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Te beszélsz, aki az üres macit siratod? :P

(#26613) McCartman válasza TESCO-Zsömle (#26610) üzenetére

McCartman
(senior tag)

De fárasztó ez a gyerek.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#26614) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Massa: Nem segítem tovább Alonsót

:DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#26615) #51736960 válasza Motion_Blur (#26614) üzenetére

(törölt tag)

olyan sok szempontból gáz ez a kijelentés, hogy azt sem tudom, hol kezdjem a fikázást :)

(#26616) DopeBob válasza Motion_Blur (#26614) üzenetére

DopeBob
(addikt)

támadni fog, de aranyos :D

Szvsz egyszer nem engedi majd el, és a szezon végét sem éri meg... remélem a Lotusnak eszébe sincs leigazolni

MZ/X

(#26617) venember83 válasza Motion_Blur (#26614) üzenetére

venember83
(nagyúr)

McLaren? Kinek a helyére? :) Nincs azzal baj, ha támad, csak ne kizárólag Alonsót támadja. És ne akkor, amikor éppen kört kap a spanyoltól.

(#26618) giigz válasza Motion_Blur (#26614) üzenetére

giigz
(veterán)

Tudjátok mi lenne a durva? Ha Massa idáig tényleg visszafogta volna magát, és csak direkt azért nem ment volna gyorsan, hogy Alonsot ne szégyenítse meg, a hibákat is csak azért csinálta, hogy elhiggyék, nem is olyan gyors :D Mostantól meg minden versenyen alázna mindenkit :DDD :))

(#26619) Xirtam válasza Motion_Blur (#26614) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Én Mass-át már most meneszteném! :D VB cím bukó. Erre a maradék pár futamra, meg beültetném anyámat. :DDD

(#26620) #51736960 válasza Xirtam (#26619) üzenetére

(törölt tag)

még mutterod is nagyobb hasznára lehetne a ferrarinak mint massa, csak annyit kéne neki mondanod, hogy a rajt után a féktávon azt a kék kocsit célozza be, amelyiket az a szöszi srác vezeti :)

(#26621) Apika válasza Motion_Blur (#26614) üzenetére

Apika
(Közösségépítő)

Az önbizalmával nincs probléma...

(#26622) Turbolada II válasza #51736960 (#26620) üzenetére

Turbolada II
(őstag)

Álmodik a nyomor. :)

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#26623) kukinyo válasza #51736960 (#26620) üzenetére

kukinyo
(addikt)

Ez így logikus...
A "szöszi srác" a hibás mert nyerni mer.
Gyorsan torpedózzuk meg.
Szánalmas :U

(#26624) DS39 válasza Motion_Blur (#26614) üzenetére

DS39
(veterán)

úgy van, és majd a cél a futamgyőzelem :DD

(#26625) Malachi válasza Apika (#26621) üzenetére

Malachi
(addikt)

érthető, ha bizonyítani akar. a nyiltkozata alapján egyelőre nem szeretné befejezni a versenyzést, kell az eredmény, kell egy új csapat.

(#26626) Motion_Blur válasza DS39 (#26624) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Szingapúrban meglenne neki a pole! :D

5 éve hatalmas kört ment ott egyébként :)

Nando meg a 15. helyről nyert ;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#26627) orion1025 válasza DopeBob (#26616) üzenetére

orion1025
(őstag)

Valahogy nekem is egyből ez futott át az agyamon....

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#26628) stvnppp válasza Motion_Blur (#26626) üzenetére

stvnppp
(senior tag)

Massa: Alonso tökéletesebb Schumachernél
A kis brazil próbálja magyarázni az elmúlt három évi bizonyítványát. Szerintem ez a mai Forma1-ben nem működik, vagy mutatsz valamit, vagy fizetsz.

(#26629) Male válasza Motion_Blur (#26614) üzenetére

Male
(veterán)

Na, egy ilyen nyilatkozat után nem szerződtetném le a csapatfőnökök helyében...

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu - Befektetés: https://alpari.com/en/invest/pamm/423018/ és https://alpari.com/en/invest/pamm/455620/

(#26630) prmcsk

prmcsk
(addikt)

maszat az ilyen nyilatkozatokért nem érdemelte meg, hogy évek óta megszánják...Egy mocsoládé, aki mindig úgy beszél, ahogy az érdekei megkívánják. Miért nem lett politikus inkább ?

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#26631) orion1025 válasza Male (#26629) üzenetére

orion1025
(őstag)

Remélem jövőre már nem láthatjuk viszont a rajtrácson, így Hülkenberg kerülhetne a Lotushoz, persze ha minden jól megy, és van anyagi hátszél is hozzá.

(#26632) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

Az Auto Motor und Sport (AMuS) információ szerint a Ferrari V6-os erőforrásai túl sokat fognak fogyasztani, míg a Renault és a Mercedes megbízhatósági problémákkal küzd.

(#26633) orion1025 válasza cyberkind (#26632) üzenetére

orion1025
(őstag)

Lehet azzal küzdenek, de még sok-sok hónapjuk van ezt orvosolni.Hülyeségnek tartom az ilyen híreket....Ha a szezon eleji felkészülésnél derülnének ki ezek, akkor lenne valami hírértéke.

(#26634) Xirtam válasza cyberkind (#26632) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Ahogy mondtam, már évek óta a Ferrari motorok eszik a legtöbbet még is a legmegbízhatóbbak. Nincs ezzel baj. Hajrá. :K

(#26635) orion1025 válasza Xirtam (#26634) üzenetére

orion1025
(őstag)

A jövő évi időmérős szabályok változnak a minta mennyiségét illetően?

(#26636) lenox válasza Xirtam (#26634) üzenetére

lenox
(addikt)

Marmint azon kivul, hogy nem ernek celba, mert kifogy a benya?

(#26637) TESCO-Zsömle válasza lenox (#26636) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Ezt most úgy mondod, mintha a F1-es motorok fogyasztása kőbe lenne vésve, pedig gyakorlatilag verseny közben változtatják keverési arányt.

(#26638) Zso2 válasza Malachi (#26625) üzenetére

Zso2
(őstag)

Ja csakpöppet elkésik minden évben a bizonyítással.

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#26639) Malachi válasza Zso2 (#26638) üzenetére

Malachi
(addikt)

hagyjuk.

(#26640) válasza Motion_Blur (#26614) üzenetére

(addikt)

Nah, lássuk, ahogy maszatból előtör az állat. :))
amúgy az lenne a legjobb mindenkinek, ha tényleg mutatna valamit az utolsó pár versenyén, szóval hajrá

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#26641) Toekie

Toekie
(csendes tag)

Ugyan már. Massa akkor sem volt sehol, amikor nem kellett segítenie Alonsot. Sőt, folyamatosan esett vissza a rajtrácson, amíg Alonso kb a mezőny közepéről (na jó, eleje-közepe) mindig felküzdötte magát a dobogóig. Nem kell mindenre ráfogni, hogy a csapattársát kellett segítenie... Ez baromság. A kijelentése mindenesetre vicces és aranyos, de mostmár túl késő kapálózni... :)

(#26642) shteer válasza (#26640) üzenetére

shteer
(félisten)

gondolom most a RB-nál, a Mercinél és a Lotusnál is fellélegezhetnek, elhárult a fő veszély

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#26643) kukinyo

kukinyo
(addikt)

Én örülnék ha feltámadna és megkavarná a dolgokat.
Egyszer talán sikerülhet is neki, utána a csapat úgy is beleszólna.

(#26644) Švejk

Švejk
(őstag)

Holnap megyek a Rushra. Várás van :))

(#26645) lenox válasza TESCO-Zsömle (#26637) üzenetére

lenox
(addikt)

De inkabb ugy ertem, hogy iden is volt, hogy majdnem kifogyott, jovore pedig 30%-kal kevesebb lesz.

(#26646) TESCO-Zsömle válasza lenox (#26645) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

A hengerűrtartalom meg 33%-al lesz kevesebb.

(#26647) DEV_NULL

DEV_NULL
(őstag)

:C A L O N S O és R A I K K Ö N E N :C

[ Szerkesztve ]

A felszívott jólét már a nyálkahártyád marja.

(#26648) lenox válasza TESCO-Zsömle (#26646) üzenetére

lenox
(addikt)

Ne feledkezz meg a turborol...

(#26649) TESCO-Zsömle válasza lenox (#26648) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Te meg az állítható keverési arányról.

(#26650) hajsza válasza TESCO-Zsömle (#26649) üzenetére

hajsza
(aktív tag)

Valamint azt sem tudjuk, hogy az új KERS-et figyelembe vette-e a cikk írója. Annak használata is csökkenti a szükséges üzemanyag mennyiségét.

Én azt szeretném, ha a jövő évi motorok nagyjából egálban lennének és a VB címet nem az döntené el, hogy ki hányszor esett ki motorhiba vagy kifogyott üzemanyag miatt. Milyen hülyén szólnának azok a nyilatkozatok, hogy

- Ugyan 32 pont a hátrányunk, de nekünk már kétszer robbant le a kocsink. Statisztikailag belátható, hogy most már Hamilton/Kimi/Alonso/Vettel (a nem kívántak áthúzandók) kocsijában is hamarosan valami el fog romlani. [vagy Xirtam édesanyja oldja meg az esélyek kiegyenlítését :)]

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.