Hirdetés

2019. december 10., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#26553) orion1025 válasza dragonfx (#26550) üzenetére

orion1025
(őstag)

Teljesen mindegy ki nyeri a VB-t, csak végre ne lenne már egyoldalú évről évre.Jobban örülnék szorosabb szezonoknak, mert így kellően unalmas, hogy más nem tud labdába sem rúgni.Az idei év kimondottan gagyi abból a szempontból, hogy sokan már a jövő évi autót építgetik, így igazából annyira nem is foglalkoznak már az idei évvel.Az idei évből még a TR profitálhat, méghozzá nem is kicsit, mert biztos vagyok benne, hogy a Williams sem erőlteti már az idei kocsit.A FI szintén felejtős, McLaren úgyszint stagnál, tehát elég jó helyen végezhetnek ha RedBullék is besegítenek nekik így év vége felé.

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#26556) PumPi válasza grabber (#26527) üzenetére

PumPi
(őstag)

A motornak semmi, a fejlesztocsapatnak szerintem annal tobb...

(#26557) orion1025 válasza Malachi (#26501) üzenetére

orion1025
(őstag)

Nem szurkolok senkinek, és nem is utálok senkit...Már jó rég óta nem érdekel az F1, inkább megszokásból nézem és követem a híreket.Az egészet kellően elcseszték 2009-ben, és azóta sem sokat javult a helyzet.De persze más világot érünk, más a gazdasági helyzet, más a média, minden változott az évek alatt, valamivel eladhatóvá kell tenni mindent.Egy bajom van csak, és az sem Vettel (ezentúl, hogy ne legyek még a végén elvakult drukkernek kikiáltva), hanem a dominanciájuk, mert az unalomba kergetik az embert.Persze ez is csak a többi csapatot minősíti a szememben, hogy nem tudnak felérni az ő szintjükre, hanem csak nyivákolnak, meg például szélcsatornára fogják a bukott éveket.Valahol viszont nem is bánom, hogy a kis gyerek oktatja a nagy múltú csapatokat, amivel kitörölhetik a valogukat.

(#26558) adman válasza orion1025 (#26557) üzenetére

adman
(tag)

mondjuk az érdekes h mindenki sír h milyen uncsi lett, ehhez képest az utóbbi 6 évben 4x az utolsó versenyen dőlt el a vb.

(#26559) dragonfx válasza orion1025 (#26553) üzenetére

dragonfx
(veterán)

hát a mclarennek kéne feljönnie eléggé.
merci és későn kapcsolt.lotus leromlott. a ferrari szenved. nem a redbull az oka a többiek bénák idén.
ők csak jol végzik a munkájukat.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#26560) orion1025 válasza adman (#26558) üzenetére

orion1025
(őstag)

Ez jogos, de attól még nem izgalmas egy verseny, hogy használják a hiperszuper DRS+KERS duót.Pont a lényegi élvezet veszett el, az önerőből előre jutás.Persze izgalmas volt a tavalyi év vége, és maga a szezon is, de ez csak egy kirívó eset volt.Arról nem is beszélve, hogy elég sok csapat betalált valamit az autó építésénél.2010-ben nem volt ennyi humbug technika bevetve, mégis minden verseny tartogatott valamit.2008 meg más világ volt, számomra élvezetes és nézhető év volt.Részben ezért is várom 2014-t, bár szívesebben nézném DRS és KERS nélkül a futamokat, mert elég hangulatromboló tud lenni.

(#26561) kukinyo válasza orion1025 (#26557) üzenetére

kukinyo
(addikt)

"Valahol viszont nem is bánom, hogy a kis gyerek oktatja a nagy múltú csapatokat"
Ezt én sem bánom :D
2003 óta figyelgetem ezt a kis srácot, 2004 óta tudom hogy van jövője.Ami be is igazolódott.
És van még pár év benne.

(#26560) orion1025: A KERS-el még nincs is problémám, azt egyformán tudják használni, ki így ki úgy ossza be.A DRS-t viszont feleslegesnek tartom.

[ Szerkesztve ]

(#26563) cyberkind válasza proof88 (#26562) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Amivel ők sokkal szarabbul járnak ! :DDD

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#26564) orion1025 válasza cyberkind (#26563) üzenetére

orion1025
(őstag)

Még próbálják menteni a menthetőt....

(#26565) TESCO-Zsömle válasza proof88 (#26562) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Ha nem az emberrel, hanem a légcsatornával van baj, akkor ki tudja lesz-e ennek foganatja...

Bár tagadhatatlan tény, hogy a vörösökre ráfér a vérfrissítés ennyi év szenvedés után.

(#26566) zoom3s

zoom3s
(csendes tag)

Go Kimi Go 2014-2015 ben is! :R

(#26567) Qorthral

Qorthral
(őstag)

Már fogadni is lehet a jövő évi eredményekre:

F1_2014

Még számomra is megdöbbentő, hogy Hülkenberget az 5. legesélyesebbnek tartják (Rosberg, Button, Ric, Grosjean, stb. előtt!), pedig még nincs is csapata :D Úgy látom nem csak én látom benne a nagy lehetőséget.
Még ha biztosra is vesszük, hogy a Lotushoz igazol, akkor is várhatóan legfeljebb a 4. legjobb csapatban fog versenyezni és mégis. :)

Megj.: Szerintem Button itt meglehetősen le van becsülve, és valamelyest Perez is. Ok, most rossz éve van a Mekinek, de azért simán bennük van, hogy jövőre topautót dobnak össze. Egy hozzá passzoló erős autóval pedig tud azért alkotni a brit. Ilyen oddsok mellett talán rá fogadnék, ha választani kellene.

giigz: unibet :)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :)) | PH! F1 Tippjáték: http://prohardver.hu/tema/ph_f1_tippjatek/friss.html

(#26568) giigz válasza Qorthral (#26567) üzenetére

giigz
(veterán)

Ez melyik iroda?

(#26569) cyberkind válasza Qorthral (#26567) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Na itt az ideje hogy Felipe valami hasznot termeljen számomra ! ;]

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#26570) kukinyo válasza cyberkind (#26569) üzenetére

kukinyo
(addikt)

Nagyon kapzsi vagy te.
Nem elég a ferrari 1%-a? ;]

(#26571) Peat;) válasza TESCO-Zsömle (#26565) üzenetére

Peat;)
(veterán)

Plusz az esetleges bürokrata irányítás általi kötöttségek okozta szellemi kihasználatlanság is lehet hogy felhasználásra kerül. Az utóbbi években sokszor olyan érzése volt az embernek amikor ránézett az új Ferrari modellekre, hogy a mérnökök csak az egyik kezüket használhatták. Az utóbbi két évben voltak már jelek és hajlandóság az újításra, de idén ez év közben teljesen elveszett. Gondolom amióta nem használják a Toyota szélcsatornáját azóta van baj, amikor igénybe veszik utána szoktak fellendülni, idén ez vagy elmaradt vagy már az sem segített. Mondjuk most megint érződik a változni akarás, érdekes lesz a jövő év is. A RB dominancia ellenére azért izgalmas évek vannak, meg év elején sokszor RB is szenved, csak év közben darálják be nagyon csúnyán a többieket. Idei meg tavalyi is ilyen év volt.

(#26572) TESCO-Zsömle válasza Peat;) (#26571) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

6 év elteltével biztos ők is érzik, hogy nem ott vannak, ahol lenni akarnak. Én arra vagyok kíváncsi, hogy hány jó szakember és hány sikertelen év kell ahhoz, hogy pl a csapatfőnököt elővegyék.

(#26573) dragonfx válasza Qorthral (#26567) üzenetére

dragonfx
(veterán)

az ideire nem lehet? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#26574) giigz válasza dragonfx (#26573) üzenetére

giigz
(veterán)

De, lehet :)

(#26575) Qorthral válasza dragonfx (#26573) üzenetére

Qorthral
(őstag)

Lehetni lehet... de nem érdemes. :)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :)) | PH! F1 Tippjáték: http://prohardver.hu/tema/ph_f1_tippjatek/friss.html

(#26576) dragonfx válasza Qorthral (#26575) üzenetére

dragonfx
(veterán)

tul kocsi az odds?

(#26577) giigz válasza dragonfx (#26576) üzenetére

giigz
(veterán)

(#26578) SzalaiG válasza giigz (#26577) üzenetére

SzalaiG
(addikt)

Most kell egy ezres Alonso-ra! :K

(#26579) kukinyo válasza SzalaiG (#26578) üzenetére

kukinyo
(addikt)

Kidobott pénz :K

(#26580) SzalaiG válasza kukinyo (#26579) üzenetére

SzalaiG
(addikt)

De ha bejön. ;)
Anno Kimi is jól hozott. :P

(#26581) Ba cy lus válasza SzalaiG (#26580) üzenetére

Ba cy lus
(veterán)

Kimi alatt ott is volt a(z egyik) leggyorsabb autó.

(#26582) dragonfx válasza giigz (#26577) üzenetére

dragonfx
(veterán)

:Y
ennyire biztosak benne már? :Y

(#26583) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

Régi meg volt is, de ez még mindig kegyetlen :D

(#26584) JJános

JJános
(addikt)

Egy kicsit én is.

Nem mindenki tartja rossz ötletnek Lonzi mellé Kimi-t szerződtetni. Viszont nagyon el fog válni a sz@r a májától az tuti. Ezt hamarosan megtudjuk. 2 évszak múlva. Nem temetem Lonzit, de Kimit sem. Én nem szerződtettem volna Kimit, vagy Lonzit nem tartottam volna meg. A Ferrari ezt a elküldöm, hogy amazt idehozzam kétszer megcsinálta feleslegesen. Most meg kellett volna lépnie. Sztem.
Viszont Massa-t sajnálom, és reménylem hamarosan egy Lotus féle csapatnál lesz, és akkor még jó is lehet.
Sajnálnám ha eltünne.

Aki a meleget szereti hóember nem lehet.

(#26585) shteer

shteer
(félisten)

ki megy ma WSR-re?

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#26586) echterion válasza shteer (#26585) üzenetére

echterion
(veterán)

Két éve voltam, akkor hatalmas tömeg és semmi extra, így tavaly se mentem, meg idén se fogok. Miért kérdezed?

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: egy igazi unikum szépség -> Dell XPS M1730 SLI-s erőmű / volt akkoriban :)

(#26587) .noxwill

.noxwill
(veterán)

Aztarohadt :DDD

[link]

All→M8

(#26588) St3ven válasza .noxwill (#26587) üzenetére

St3ven
(addikt)

Nem is Kubica lenne :C

"Ultimate Windows Phone megoldás: factory reset" 😈

(#26589) shteer válasza echterion (#26586) üzenetére

shteer
(félisten)

lett volna még hely az autóban :)

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#26590) cyberkind válasza shteer (#26585) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Voltam, mostanra értem haza ! :)

(#26591) zerge861

zerge861
(őstag)

Nektek hogy tetszett a Rush?

(#26592) Csoffadalom válasza zerge861 (#26591) üzenetére

Csoffadalom
(tag)

Korrekt film, tegnap néztem meg. A motorhangok nagyon bejöttek.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#26593) zerge861 válasza Csoffadalom (#26592) üzenetére

zerge861
(őstag)

Elég jó lett szerintem. Niki hangját és magát az egész karaktert nagyon eltalálták!

(#26594) .noxwill válasza zerge861 (#26591) üzenetére

.noxwill
(veterán)

Én kivárom az akciós Szerdai napot, és akkor megyek megnézni, mert picit most levagyok égve :D
De vétek is lenne kihagyni, mert egytől egyik csak pozitív kritikákat hallok felőle, és állítólag a forma1ért nem rajongóknak is szórakoztató. Akkor milyen lehet az F1 fanoknak? :C :D

All→M8

(#26595) Malachi

Malachi
(addikt)

nem volt rossz, nagyon jó film, de hogy mondjam. nekem kevés volt benne a forma1, és sok a dráma. lehetett volna fele-fele, nem pedig 80-20, a dráma javára. már csak azért is, mert ami tényleg verseny jelenet, az valami elképesztően állati jó.

(#26596) vlevi válasza .noxwill (#26594) üzenetére

vlevi
(nagyúr)

En meg nem lattam, de majd az f1 fanok vegigfikazzak, hogy nem pont ugyanolyanok az autok, meg nem isugy tortent, meg satobbi. De inkabb oruljunk neki hogy van, es tenyleg az f1-nek egy nagyon kemeny idoszakarol, raadasul mindenkinek ismeros tortentrol keszul egy film.

(#26597) cyberkind válasza vlevi (#26596) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Biztos mindnek van Oscar díja otthon a polcon, rögtön 3 is ! :D

[ Szerkesztve ]

(#26598) Csepy válasza zerge861 (#26593) üzenetére

Csepy
(senior tag)

Én is kerestem az állam, Niki hangja, akcentusa, beszéde annyira jól el lett találva :)

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#26599) zerge861 válasza Csepy (#26598) üzenetére

zerge861
(őstag)

Ha kijönne DVD megvenném! :)

(#26600) Malachi válasza vlevi (#26596) üzenetére

Malachi
(addikt)

nem nagyon találhatnak rajta fogást, kb. az utolsó alátétig minden nagyon pontosnak tűnt.

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.