Hirdetés

2019. december 12., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#26251) JColee válasza prmcsk (#26246) üzenetére

JColee
(őstag)

Ő meg jót röhögött rajtuk és rajtunk.Ja és hogy VB. ?
Igen, olyan, mint button, vilnöv és majdnem maszat...Ennyi.

Meg mint Hami. :)

(#26252) TESCO-Zsömle válasza JColee (#26249) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Oda akkor se fért volna be, ha nem csúszik meg a gép...

(#26253) Malibutomi válasza Ba cy lus (#26250) üzenetére

Malibutomi
(nagyúr)

"Button szintén nem lehet Villeneuve-kategória, hisz több pontot gyűjtött Lewisnál, amíg egy csapatnál versenyeztek."

Facepalm...

(#26254) Ba cy lus válasza Malibutomi (#26253) üzenetére

Ba cy lus
(veterán)

Van egy rossz hírem: mert aktívan facepalmozol, még nem lesz igazad. ;] Tények.
A két pilóta teljesítménybeli viszonyáról közvetlenül nem is szóltam, de látom már ez is sértő. Szerintem nyugodtan ki lehet jelenteni, hogy aki 3 év (ami nem 3 futam, hanem mintegy 50-60) alatt több pontot gyűjt egy Lewis Hamiltonnál, az nem a Villeneuve-kategória. Többet nem állítottam; hogy még ezen felül mit képzelsz mögé automatikusan, az magánügy.

(#26255) Malibutomi válasza Ba cy lus (#26254) üzenetére

Malibutomi
(nagyúr)

Attól pedig hogy Te valamit úgy gondolsz neked sem lesz igazad, maximum véleményed.... ;)

Nekem meg még Villeneuve kategória sem, 2009-ben a kimagasló kocsival, de még azzal is csak egy fél évadot villogott. Részemről ennyi.

Remélem azt hogy tavaly két ponttal végzett Hamilton Button előtt nem találod reálisnak. Csak abban az évben elvesztett több mint 100 pontot a csapat/kocsi miatt
Nekem spec Button közelében nincs az élmezőnynek. Nem szeretem a vezetési stilusát sem, többnyire csak körözget és vár a lepattanóra...

Ez meg az én véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#26256) TESCO-Zsömle válasza Malibutomi (#26255) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Valszeg nem sokat számít, de egyetértek veled, főleg, ami Buttont illeti.

(#26257) Ba cy lus válasza Malibutomi (#26255) üzenetére

Ba cy lus
(veterán)

Az a tavalyi év csak, még volt két évük azon kívül. ;) Ha ő Villeneuve-kategória lenne, fele annyi pontot nem szedett volna össze 3 év alatt, mint Hamilton. Nézd már meg, Villeneuve az első két évén kívül mit művelt a Forma-1-ben. Button messze-messze jobb eredményeket hozott annál. Arról sem szóltam ugyebár, hogy a Vettel, Kimi, Alonso, Hamilton kategória, ezt is te képzelted mögé, de utánuk szerintem nagyon nem a "Villeneuve-félék" következnek. :N

Csak egy tanács: mielőtt nekiállsz reagálni valamire, fogd vissza a képzelőerőd, ne arra reagálj, amit le sem írtam, utalni sem utaltam rá, hanem arra, amit leírtam. Ja és persze meg szabad indokolni is a dolgokat, például hogy Villeneuve miért áll Button fölött. A szeretem/nemszeretem típusú véleményalkotásokat hagyjuk meg ovi nagycsoportba. :R

[ Szerkesztve ]

(#26258) .noxwill

.noxwill
(veterán)

Hát akkor ennyi volt, 100% Rai érkezése:

All→M8

(#26259) FireKeeper válasza .noxwill (#26258) üzenetére

FireKeeper
(veterán)

vagy Hülk

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Discord: https://discord.gg/sKnPVmH || #WeAreBosch

(#26260) JColee válasza .noxwill (#26258) üzenetére

JColee
(őstag)

Egyáltalán nem 100%. Hülkenberget is emlegetik.

(#26261) Malachi válasza .noxwill (#26258) üzenetére

Malachi
(addikt)

ez biztosan nem csak egy újabb rajongói kacsa oldal?

(#26262) .noxwill válasza JColee (#26260) üzenetére

.noxwill
(veterán)

Vagy Hulk ja. De már annyi mindenki mondja Rai-t, hogy meglennék lepve, ha ezek után már tényleg nem ő lenne az.

Malachi
Nem, ez Felipe hivatalos oldala.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#26263) cyberkind válasza .noxwill (#26258) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Végre, végre, végre ...
Mehet haza áramot vezetni ! :K
Ciao ! :))

(#26264) pepe091
Szerinted érdekel ?
A több évnyi szenvedéssel már tele volt a tököm, ezért is így írom mert ez már SZÁNALMAS volt tőle (is) :U !

[ Szerkesztve ]

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#26264) pepe091 válasza Malachi (#26261) üzenetére

pepe091
(MODERÁTOR)

Nem, ők is lehozták egyből.

(#26263) cyberkind

Ezzel remekül bemutattad magad. Ne haragudj, de ez már elég szánalmas. :U

[ Szerkesztve ]

(#26265) Ba cy lus válasza JColee (#26260) üzenetére

Ba cy lus
(veterán)

Áá, szerintem akkor az ő leszerződéséről is tudnának valamit az Autosport, német RTL, BBC, stb.-hez hasonlóan mérvadó lapok, de ilyenről nem esett szó. Én 99%-ra veszem ezek alapján Kimi érkezését, 1%-ra Hülkenbergét. :)

(#26266) kukinyo

kukinyo
(addikt)

Sajnálom a kis brazilt.Én mindig reménykedtem a feltámadásába.

(#26264) pepe091: Ez nem szánalmas, ez már az se. :(

[ Szerkesztve ]

(#26267) Malachi válasza .noxwill (#26262) üzenetére

Malachi
(addikt)

remélem marad, bármilyen kocsiban is. egy-két évig még sokat érhet a tapasztalata - persze, ha még van motivációja. nem érdekel különösebben senki buta gyűlölete, én még emlékszem rá, mikor három kanyaron múlt a VB címe, és arra is, mikor majdnem belehalt abba a fejsérülésbe, mégis itt van, és nyomja, hordja a vizet évek óta.

megérdemelne még pár jó évet, első számú pilótaként, egy közepes csapatban. de még egyszer: csak ha tényleg elég motivált. és szurkolnék neki.

(#26268) shteer válasza pepe091 (#26264) üzenetére

shteer
(félisten)

bemutatkozott már korábban ;]

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#26269) Alexios válasza Malachi (#26267) üzenetére

Alexios
(addikt)

azt írta, hogy keresi a lehetőséget más csapatnál, ugyanis a vb cím a cél :)

(#26270) cyberkind válasza shteer (#26268) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Mire gondolsz ? :P
Linket kérek ! :)

Amúgy meg meglehetne érteni, 9 év folyamatos Ferka drukkerként csak az utóbbi időben láttam ezt a sajnálatbóli szerződést, miatta megy/ment el a konstruktőri vb, és ha nincs a balesete, akkor ő már rég máshol lenne és nem Kimit küldték volna el, ami nálam jó nagy rossz pont, és nem érdekel a sérülése, erre a megoldás a wtcc, vagy más egyéb kategória ! :K

(#26266) kukinyo
Wat ? :DDD
Pont tőled, na neeeeeeeeee ! :N

Nem érdekel mit írtok, én kegyetlenül örülök hogy végre egy normális gyors másodszámú(vagy nem az) pilóta csapattársnak !

Ne kiabálj.

[ Módosította: Qru ]

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#26271) orion1025 válasza Malachi (#26267) üzenetére

orion1025
(őstag)

Ez csak az ő baja, ha megelégedett a másodhegedűs kisfiú szerepével.Már leléphetett volna egy gyengébb csapathoz kipróbálni magát mit is tud még, de megelégedett a jelenlegi helyzetével.Rengeteg tehetséges fiatal van, inkább nekik kéne lehetőséget adni végre.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#26272) kukinyo válasza shteer (#26268) üzenetére

kukinyo
(addikt)

:C

(#26269) adam014: Mit mondana mást szegény.Remélem talál széket valamelyik csapatnál ahol nem nyomják el és tud bizonyítani.

[ Szerkesztve ]

(#26273) Malachi válasza orion1025 (#26271) üzenetére

Malachi
(addikt)

nem sajnálom én sem, csak el kéne ismerni, amit letett az asztalra. erre céloztam. a fiataloknak meg van még 15 évük, neki meg kettő, vagy annyi se. maradjon.

(#26274) orion1025 válasza Malachi (#26273) üzenetére

orion1025
(őstag)

Az tény, hogy akkoriban (2008) elég jó formában volt.A másik élő példa a tavaly év vége, mikor hozzá is lett igazítva az autó, egyből meg is táltosodott.Éppen ezért lenne esélye kibontakozni egy kisebb csapatban első számú pilótaként.

(#26275) Motion_Blur válasza .noxwill (#26258) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Kereken 7 évvel Schumacher monzai bejelentése után :)

Kevés pilóta kapott ennyi lehetőséget egy TOP csapattól, sajnos nem tudott vele élni.

RAI vs. HULK innentől.
Bár nagy valószínűséggel már megszületett a döntés napokkal (hetekkel?) ezelőtt.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#26276) Xirtam válasza Motion_Blur (#26275) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Örülnél KIMI érkezésének?

(#26277) Motion_Blur válasza Xirtam (#26276) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Mivel nagyobb esély van rá hogy versenyképes autót kap, így igen. Bár a Lotus sokkal szimpatikusabb csapat mint a Ferrari, de nincs zseton..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#26278) Xirtam válasza Motion_Blur (#26277) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Remélem lesz még egyéb jó döntés is . . . . pl, másik csapatfőnök . . . De majd Kimi hátha beleszól :D Ha jönn . . .

Sokan szidják Briatore-t, de én örülnék neki. Igazi régi felfogású csávó.

[ Szerkesztve ]

(#26279) P00By válasza Xirtam (#26278) üzenetére

P00By
(nagyúr)

Szted miért volt ott Briatore? :U ;]

(#26280) Ba cy lus válasza P00By (#26279) üzenetére

Ba cy lus
(veterán)

Szerintem kb. amiért Hasselhoff. :DDD

(#26281) P00By válasza Ba cy lus (#26280) üzenetére

P00By
(nagyúr)

Sztem is, de frappánsan ez az állandóan előkerülő dolog jutott eszembe :))

(#26282) Ba cy lus válasza Xirtam (#26278) üzenetére

Ba cy lus
(veterán)

Vagy Todtot leszavazhatnék az FIA éléről, és mehetne vissza a Ferrariba csapatvezetőnek. :)

(#26283) orion1025 válasza Ba cy lus (#26282) üzenetére

orion1025
(őstag)

Meg Brawn is azért távozik a Mercitől, hogy visszamehessen :DDD

(#26284) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

Egyes hírek szerint Mark Slade, Räikkönen jelenlegi versenymérnöke is csatlakozik a Ferrarihoz.

(#26285) SzalaiG válasza orion1025 (#26283) üzenetére

SzalaiG
(addikt)

De akkor Schumi ül a harmadik autóba. ;)

(#26286) [CS]Blade2 válasza Motion_Blur (#26277) üzenetére

[CS]Blade2
(őstag)

Ha mehetnek egymás ellen is, és nem lesz gondja egyiküknek sem az autóval, gumival, hogy nem passzol a vezetési stílusunkhoz, akkor ez lesz a generációjuk tűzijátéka.
Garancia a 2014-es évre, még akkor is, ha nem lesz esély a címért menni.
Ha a rajongói tábor összeolvad (Räikkönen+Alonso+Ferrari)... az akkora lesz, ami talán még sosem volt. Monzában szinte már idén is csak Ferrari-s Alonso-s meg Finn zászlók voltak 90-95%-ban.

(#26287) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

A BBC tényként közli, Räikkönen 1+1 éves szerződést írt alá a Ferrarival. A szerződést hétfőn írták alá a felek.

Már nem kell sokat várunk a hivatalos bejelentésre sem.

(#26288)

(addikt)

Mondjuk ha így van, akkor a Lotusnak ezzel kb annyi is.
Allison, Kimi és pénz nélkül hamar a williams sorsára juthatnak.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#26289) TESCO-Zsömle válasza (#26288) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

A pénz talán nem lesz akkora baj, elvileg most fogtak egy vastag arab befektetőcéget.

(#26290) e=mc² válasza TESCO-Zsömle (#26289) üzenetére

e=mc²
(őstag)

Es majd jon Hakan Abdul Rumcajsz arab/dubai/akarmi herceg fizetoskent...

Ambulimax Provider

(#26291) Xirtam válasza (#26288) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Jaj el is felejtettem, hogy Allison is a Ferrari-é VÉGRE :D

(#26292) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

[link]

(#26293) cyberkind válasza Xirtam (#26291) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Jövőre talán már lesz is valami, nem csak üres szavak ! :D

(#26292) Motion_Blur
Isteni lesz ! :K

(#26294) Motion_Blur válasza cyberkind (#26293) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Ha nem így lesz, sok szakértő marad hazugságban: [link]

[ Szerkesztve ]

(#26295) cyberkind válasza Motion_Blur (#26294) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Hülki is nagyon jó lenne, hosszabb távon még jobb is, de ahogy megfigyeltem a Ferrari-nak még "fiatal", Alonso is 29 majdnem 30 évesen jutott ide, tehát minden pilótának, még Vettel-nek is van ideje bőven ! :K

(#26296) Motion_Blur válasza cyberkind (#26295) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Nem hinném hogy gond lenne két 30-as versenyző.
2004-ben, a Ferrari-éra csúcsán Schumi 35, Barika 32 éves volt.
Szvsz Kimiben és Alonosban is van még 3-4 év.

(#26297) cyberkind válasza Motion_Blur (#26296) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Nem arra írtam hogy gond lenne, hanem hogy pl. Hülki most miért esik ki a rációból, márpedig Alonso-nak még van pár éve, aztán jöhet a Hülki, Vettel páros, de ha nem is mindkettő egyik biztosan ! :)

[ Szerkesztve ]

(#26298) Fortissimus válasza cyberkind (#26287) üzenetére

Fortissimus
(őstag)

Kimi Raikkonen to join Ferrari as Fernando Alonso’s team-mate

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#26299) pocokxx válasza Fortissimus (#26298) üzenetére

pocokxx
(Közösségépítő)

Talán a nagy kérdés már nem is az, hogy Kimi a ferrarinál lesz, hanem inkább az, hogy meddig marad meg a jövő évi versenyzőpáros... Személy szerint 1-2 évnél többet nem tudok jósolni nekik, de majd kiderül.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#26300) AMD Power

AMD Power
(titán)

Szegény Massa kinek fog kelleni jövőre....

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.