Hirdetés

2019. december 10., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#25901) cyberkind válasza kukinyo (#25898) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

De hát akkor miből tartaná el a spórolós modell bnőjét ? :U

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#25902) DS39

DS39
(veterán)

nem véletlen lett ez a pole ilyen sima a Red Bullnál: [link]
tegnap még 329 körül volt a top speedjük.

[ Szerkesztve ]

(#25903) kukinyo válasza Qorthral (#25900) üzenetére

kukinyo
(addikt)

Ezt csak az ő egészsége érdekében ajánlanám neki.
És ebből mi következik?
Hogy igazából én nem is őt utálom, csak rajta csattan. :)

(#25901) cyberkind: Nem féltem én őt. :)

[ Szerkesztve ]

(#25904) cyberkind válasza kukinyo (#25903) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Igaz, fiatal, gyönyörű, és nő tehát könnyen talál valami pénzes palit, netán Kimit ? ;]

Hivatalos: 3 rajthelyes büntetést kapott Adrian Sutil, amiért feltartotta Hamiltont a Q2 végén.

[ Szerkesztve ]

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#25905) kukinyo válasza cyberkind (#25904) üzenetére

kukinyo
(addikt)

Nem értem a smiley-t a végén, hiszen egyről beszélünk. ;]

Ez Hamin nem segít. :(

(#25907) pocokxx

pocokxx
(Közösségépítő)

[Vettel körideje nem normális]

Most látom, hogy tegnapi...

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#25908) Flashcash válasza villamos (#25860) üzenetére

Flashcash
(Közösségépítő)

Lehet hogy esőfutam lesz, ami azért még keverhet a lapokon.

(#25910) Xirtam válasza kukinyo (#25909) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Ezzel nincs semmi gond, én is rászólnék Józsira, hogy ne tegye már tönkre a VB esélyes pilótám versenyét azzal, hogy képtelen a pilótáit szabályozni a 10. helyen. ;)

(#25911) kukinyo válasza Xirtam (#25910) üzenetére

kukinyo
(addikt)

Igen....
Mindenre van ésszerű magyarázat. :D

(#25912) dragonfx: Remélem is. :K

[ Szerkesztve ]

(#25912) dragonfx válasza kukinyo (#25909) üzenetére

dragonfx
(veterán)

ettől még vettel lesz a világbajnok

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#25913) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Napokon belül dönt a Ferrari, érkezhet Räikkönen!

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#25914) villamos válasza Flashcash (#25908) üzenetére

villamos
(őstag)

Attól hogy esik az eső, még lehet unalmas a futam, és simán el tudok aludni rajta. Nem igazán vagyok arról meggyőződve, hogy egy esetleges eső valóban segítene e a Mercedesnek... :(
Arról viszont teljes mértékben meg vagyok győződve, hogy Vetli ezt az évet is be fogja húzni, itt már kizárólag a az RB -nek terem babér. Az lenne talán a legokosabb, ha most már inkább a következő évre koncentrálnának a csapatok, ez az idei elúszott, vége.

PFUDOR

(#25915) BMW001

BMW001
(nagyúr)

Megy itt az Alonso gyűlölet, pedig a reakciója teljesen érthető. A Ferrari mindent elbaltáz, egy katasztrófa az az időszak, amit itt töltött. Ha ő nem lenne, még a konstruktőri dobogó se lett volna meg egyik évben sem.

Elado lesz a 9900K -m. Ez a mondat vajon hirdetesnek minosul?

(#25916) Motion_Blur válasza BMW001 (#25915) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Milyen szép is lenne egy Alo - Kimi álompáros egy ilyen csapatnál... nem érdemli meg a Ferrari egyiket se!

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#25917) D@ni88

D@ni88
(addikt)

Nem lenne az annyira rossz a Ferrari részéről, ha csak azt vesszük, hogy ha Alonso nem töri le a szárnyát a Maláj nagydíjon, mert ott még volt erő a kocsiban, emellett a csapat is állandóan bénázik.

Másrészt én elgondolkoznék az RB helyében hogy a következő két futamon ha Alonso Vettel mögött lenne, hagynám nyerni, ezzel rákényszerítve a Ferrarit az idei autó fejlesztésére, ami látjuk nem az erősségük. Így elvonva némi erőforrást a jövő évi kocsi fejlesztéséről :DDD

Mindez Ferrari drukkerként futott végig a fejemben...

(#25918) cyberkind válasza Motion_Blur (#25916) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Mennyei lenne ! :))

(#25919) [CS]Blade2 válasza D@ni88 (#25917) üzenetére

[CS]Blade2
(őstag)

Utána 2x megáll Vettel Redbull-ja váltóhibával, és már el is cseszték az évüket. :)

(#25920) lacy86

lacy86
(addikt)

Most megint melysegesen csalodtam a Ferrariba , nagyon szet vannak esve! :/
/ a mai taktika jo lett volna , de ahogy Weber G. is mondta nehez osszehozni /
Semmi fejlesztes nincs naluk , nincs ra penz?! nem talalnak embert ra?! vagy mi a fene van?! egyszeruen nem tudom elkepzelni hogy egy ilyen sportagban ennyire bötén mennek a dolgok ...

(#25921) dragonfx válasza D@ni88 (#25917) üzenetére

dragonfx
(veterán)

hehe ja a és a végén beérne vette alatt is megálltt a redbull 1x. szoval egál.
szerintme ha csak valami fortuna enm szol bele ezt az évet vettel behuzza.
ha itt monzába is nyer márpedig ugy tünik akkor eléggé sokelőnye leszmár pláne ha alonso nem lesz 2....
ha Seb ki is esik 2x még a másik 6 futammal mi van?ott megnyer 3at akkor megint hello...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#25922) DS39 válasza D@ni88 (#25917) üzenetére

DS39
(veterán)

ha a multi 21-re nem tudták rávenni Vettelt, erre biztosan nem :D
maximalista a srác, ahogy világbajnokhoz illik, ha nyerni tud, fog is az adott futamon.

(#25923) AMD Power válasza Qorthral (#25845) üzenetére

AMD Power
(titán)

Én egy szóval nem írtam ,hogy Sutil miatt esett ki. 1x elbaszt*.

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#25924) Zso2 válasza dragonfx (#25856) üzenetére

Zso2
(őstag)

Mi a szarról beszéltek, ti nem látjátok,hogy hamiltont nagyon csúnyán feltartotta Sutil. Ott nem 1-2 tizedet dobott el ,ha megnézitek mennyire visszalassult Sutil mögött.

(#25923) AMD Power Én nem Ham szurkoló vagyok,de ezt nagyon sokat eldobott Sutil mögött, ezért minimum 10 rajthelyest adnék Sutilnak. Ennyire figyelmetlen legyen valaki...

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#25925) Zso2 válasza lacy86 (#25920) üzenetére

Zso2
(őstag)

Te akkor nagyon nem látod a dolgokat.Szoktad rendszeresen nézni az F1-et?
Pont most látszik,hogy nem rossz a Ferrari ,ugyanis időmérőn sokkal rosszabbul teljesítenek,mint a versenyen.Az,hogy most Alonsonak becsúszott egy rossz kör a végére az nem jelent semmit, Hülkenberg bevágódott,de neki most összejött minden ennyi.

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#25926) Qorthral válasza AMD Power (#25923) üzenetére

Qorthral
(őstag)

Ja, de azt írtad, hogy elbaltázták. Utalva ezzel (legalább részben) a csapat felelősségére is. Ha maga Hamilton is elismeri, hogy rajta múlt a dolog (idiótán vezettem), a szurkolóinak sem kellene a csapatra kenni a dolgot. Persze, megsérült a fenéklemez, de már az sem magától... Egyébként kedvelem Hamiltont, félreértés ne essék, de ezt ma elszúrta, pont.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :)) | PH! F1 Tippjáték: http://prohardver.hu/tema/ph_f1_tippjatek/friss.html

(#25927) dragonfx válasza Zso2 (#25924) üzenetére

dragonfx
(veterán)

cikkbe bevallotta ő volt a béna nem ment neki elnézést kért a csapattol.maga mondta akkor előtte kellett volna j kört futnia.
na ilyen egy korrekt nyilatkozat.nem takarozik valamivel hanem a csuka igazságot tényt mondja.
egyre szimpatikusabb a lewis. ő kéne vettel mellé. ;]

(#25928) veze válasza Zso2 (#25925) üzenetére

veze
(őstag)

a többi rivális meg mindig bevágodik elé (Hamilton stb) csak most nem jöt össze nekik. Ennek köszönheti Alosno az "előkelő" helyét, nem sajat magának.
tanulhatna szerénységet másoktol..kisebbre venni az arcát , mert nincs mire.
Hamit én se szerettem régebben de "feljött" és bírom már, Alons meg csak egyre sülyesd sajnos.. a szimpátiában

[ Szerkesztve ]

!!! ....édesnemes és csípős őrölt szegedi paprika termelőtől ..

(#25929) AMD Power válasza Qorthral (#25926) üzenetére

AMD Power
(titán)

70% ő cseszte el. Nem kellett volna elhagyni a pályát és "lebontani" az autót. A másik 30% meg Sutil volt. Van ilyen. ;)

Zso2: Sajnos ez benne van a pakliban. Biztos zavarta LH-t Sutil , de megbüntették és kész.

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#25930) PumPi válasza dragonfx (#25927) üzenetére

PumPi
(őstag)

+1 :DDD

Teljesen korrekt a srác, komolyan lassan én is felcsapok Hamilton szurkolónak.

(#25931) AMD Power válasza PumPi (#25930) üzenetére

AMD Power
(titán)

Ez a Hami már tényleg más. Kezd felnőni.

Hülyék vagytok, mind hülyék vagytok, tönkre tettétek az időmérőmet :DDD

(#25932) IreN!CuS

IreN!CuS
(őstag)

GP3-ban volt aksőn bőven :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#25933) vlevi

vlevi
(nagyúr)

GP3-at nézitek?
A rajtnál azthittem, piros zászló lesz, de nagyon hamar kikapták a rajtvonalról és a célegyenes végéről a roncsokat, hogy másfél környi SC-al megoldották.

(#25934) Frenky89 válasza vlevi (#25933) üzenetére

Frenky89
(őstag)

Ezek sose tudnak értelmesen elrajtolni?

(#25935) .noxwill

.noxwill
(veterán)

Ilyen az idő Monzában. 70% az esélye, hogy zuhé lesz. 5 éve fasza volt az esős verseny :D

All→M8

(#25936) Xirtam válasza Frenky89 (#25934) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Fiatalok még , mit vársz?

(#25937) pocokxx válasza AMD Power (#25931) üzenetére

pocokxx
(Közösségépítő)

Ez a Géza... :U

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#25938) Zso2 válasza veze (#25928) üzenetére

Zso2
(őstag)

Inkább te süllyedsz, az utálatodtól,mert nem tudsz elismerni egy nagy riválist. Minden versenyen kihozza a maxot,ennyi.Lenne is mire vernie... Még Roosberg sem tudta lenyomni őket,így ,hogy elbaltázta ALo a körét, ami nem rossz. Aki ALonsora azt mondja,hogy süllyed az nem normális. Versenyen a mercik szerintem nem tudják megfogni, de úgy látom a Lotus-ok sem. A tendencia azt mutatja,hogy versenyen talán még az Rb-t is megszorongathatja. Hulkenberg szerintem nem fogja hosszútávon bírni a tempót(nem maga miatt).

[ Szerkesztve ]

(#25939) Zso2

Zso2
(őstag)

Úgy látom a legtöbb ember aki Alonso-t fikázza az fosik tőle,hogy odavág a kedvencének..

(#25940) .noxwill

.noxwill
(veterán)

Szakad az eső Monzában. 100% hogy nedves aszfalton lesz a rajt.

All→M8

(#25941) Zoza24 válasza .noxwill (#25940) üzenetére

Zoza24
(senior tag)

az faxa:)repülő rajt lesz vajon?

Forza Italy!

(#25942) Malibutomi

Malibutomi
(nagyúr)

Adam Cooper ‏@adamcooperf1 7m

Proper rain coming down now, well timed with 10 mins before the cars go out... It's Bernie weather!

(#25943) Xirtam válasza Zoza24 (#25941) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Repülő rajt? ^^" Mi ez WTCC?

[ Szerkesztve ]

(#25944) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Közben Spa-ban tömegbaleset F3-ban. (Digi2)

(#25945) odrif

Megint nem figyeltek oda a műsor készítői és a játék kérdésében nem fejeztek be egy szót.

15 éve a Prohardveren!

(#25946) Csabee.

Csabee.
(nagyúr)

Remélem Ferrari győzelem lesz! :))

Üdv: Csabee.

(#25947) veze válasza Zso2 (#25938) üzenetére

veze
(őstag)

nem a versenyzöi kvalitásaira értetem azt, hogy sülyedt a szememben, hanem az emberi..De ott nagyon.
folyamatosan bizonyít..
Zso2 Raikönennek nem tud odavágni, azonos képességű kocsiban alázná :D
Egyébként nem vagyok elkötelezett fan senki mellett és ellen, csak a hitvány embereket nem bírom, mindegy melyik csapatnál van és hogy hivjak. Az, ahogy kezeli valaki a versenyző társait, ahogy nyilatkozik, helyzetekről, csapatáról.. versenyzöi kvalitásaitól függetlenül befolyással van a róla alkotott képről.

[ Szerkesztve ]

!!! ....édesnemes és csípős őrölt szegedi paprika termelőtől ..

(#25948) BMW001

BMW001
(nagyúr)

Háhá, két Ferrari odatette magát megint. :)) Kimi kiszállt a játékból..

Alonso most kijavította a tegnapit.

[ Szerkesztve ]

Elado lesz a 9900K -m. Ez a mondat vajon hirdetesnek minosul?

(#25949) Xirtam

Xirtam
(veterán)

Jaj de csúnya volt ez a Alonso vs. Webber! :D Pimasz volt, kemény, de vigyáztak egymásra. MÉG SOK ILYET!

Alonso-nak minden évben ilyen a rajtja itt MONZA-ban. :D

[ Szerkesztve ]

(#25950) .noxwill

.noxwill
(veterán)

Vettel el fog lépni :W

All→M8

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.