Hirdetés

2019. december 5., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#25851) kukinyo

kukinyo
(addikt)

Massa autóján most mit fognak cserélni? :D

(#25852) DopeBob válasza BMW001 (#25847) üzenetére

DopeBob
(addikt)

Majd mindjart kicserlik a valtojat :-)

MZ/X

(#25853) villamos

villamos
(őstag)

Hm... vajon hányadik körnél fogok elaludni holnap? :U

Én vagyok a tűzindító, Csavart tűzindító

(#25854) DS39 válasza Qorthral (#25850) üzenetére

DS39
(veterán)

nem tudom hogy csinálta, le a kalappal. tényleg kellene már neki egy top csapat.

(#25855) Alexios

Alexios
(addikt)

ferrari motorok nem teljesítettek rosszul

(#25856) dragonfx

dragonfx
(veterán)

:C
2 tizedet mondta volna vettel és alonso közé optimista voltam... :U
a címvédő ezt behuzza holnap szerintem ha nincs műszaki hiba.
olyan gáz hogy alono(5) gyakorlatilag a 4. helyről indul.... :(
az hogy hamilton kiesett magának köszönheti ott van 15 perc abba kell alakítani....az hogy egyet elront másikba feltartják ez az ő hibája is...gondoljunk bele ezt mondaná egy massa vagy ricciardo.kinevetnék.abba az időbe kell megfutni a csucsot ott van vagon szenzor minden tudjákmikor kell kiküldeni hogy ne legyne forgalom és még beérjen +1 gyors körbe.
de hogy a lotus mit csinált.... :U

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#25857) veze válasza villamos (#25853) üzenetére

veze
(őstag)

Miért?
nem érdekel a 2. 3. 4. helyért folytatott csatarozás???

!!! ....édesnemes és csípős őrölt szegedi paprika termelőtől ..

(#25858) D@ni88

D@ni88
(addikt)

Alonso 3 helyet szpen feladtak egy szar taktikaval...
Tavaly sem jott be, es mar elore ereztem hogy elbasszak...

(#25859) cyberkind válasza D@ni88 (#25858) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Simply the Ferrari ! :U :W

Váltócsere meg hülyeség lenne, mert a poros ív minden csak nem előrelépés, de ők tudják ! :N

(#25860) villamos
De az jó volt, mert piros Ferrari volt az 1. 2. ! :))

[ Szerkesztve ]

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#25860) villamos válasza veze (#25857) üzenetére

villamos
(őstag)

Érdekelne, de ha olyan unalmas lesz a futam, mint legutóbbi, akkor megint bealszom...
A Schumi Ferrari éra ugyanez volt, néztem az időmérőt, látom megvan a pole, ok. Másnap nekiállok nézni a futamot, Schumi esőnek fordul, ok. Pár kör, leszakad a mezőnytől, aztán filmszakadás, aztán csak a német-olasz himnusz kombóra ébredek, akkor ezt is megnyertük, ok... :D

(#25859) cyberkind: Persze hogy jó volt... :D

[ Szerkesztve ]

Én vagyok a tűzindító, Csavart tűzindító

(#25861) dragonfx

dragonfx
(veterán)

de mi ez az alonso trukkos taktikája meg eza váltócsere duma? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#25862) #51736960

(törölt tag)

számomra vége az idei f1 szezonnak, nem nézem többet. remélem jövőre más lesz az erősorrend.

(#25863) DS39 válasza dragonfx (#25861) üzenetére

DS39
(veterán)

nem lenne sok értelme, a rajtnál majd lesz helycsere, és kész. felesleges kibaszni Massával. ezen a pályán úgy is könnyű előzni. Hulkenberget amúgy olyan 8-10 közé várom, Hamiltonék valószínűleg feljönnek 5. hely környékére.

(#25864) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

A TV-stáboknak értésére adták, hogy ne közelítsenek Luca di Montezemolóhoz. A főnök zabos!

Nem zabosnak kéne lenni hanem "tökösnek" és kibas*** Domenicalit meg a bandáját a fénysebes Massa-val együtt, de hát ehhez 52 diploma kell felfogni ! :W

Hoppá... Állítólag Alonso azt mondta egy olasz újságírónak, hogy az egész csapat hülye volt, amikor a szélárnyékozással kísérleteztek!

Mik derülnek ki ! :U

[ Szerkesztve ]

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#25865) BMW001 válasza DopeBob (#25852) üzenetére

BMW001
(nagyúr)

És azzal mire mennek? Futamon úgyis mindig gyengébb Massa tempója, ilyennel nem lesz baj. A váltócsere felmerülése pedig badarság... Mi értelme lenne? Az az év már elment...

Elado lesz a 9900K -m. Ez a mondat vajon hirdetesnek minosul?

(#25866) csaszi72 válasza Alexios (#25855) üzenetére

csaszi72
(aktív tag)

Ja, jobb nem is kell idén
:DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#25867) pepe091

pepe091
(MODERÁTOR)

Ebben a Ferrariban sajnos nem volt több. Majd holnap, Vettel valószínűleg behúzza, Alonso sima 2. és annyi. Talán ha Vettel kiesik műszaki probléma miatt, akkor meg lehet nyerni, máshogy nem lehet megfogni.

(#25868) DS39 válasza cyberkind (#25864) üzenetére

DS39
(veterán)

feleslegesen variálnak, taposni kell a pedált azt ami kijön, kijön. a 3. hely simán meglett volna, ha tiszta pályán tol egy gyors kört, azért az a Sauber sem egy aero csoda és mégis, a motor meg azonos.

pepe091: ha Webber nem kurva el a rajtot, őt sem fogja megfogni.

[ Szerkesztve ]

(#25869) .noxwill válasza cyberkind (#25864) üzenetére

.noxwill
(veterán)

Ezeket hol olvastad?

All→M8

(#25870) cyberkind válasza DS39 (#25868) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Erre ezt :

(I)Hoppá, problémák a Ferrarinál?!

Hm, Pat Fry szerint Alonso 3 mp-re volt Massától, ami "tökéletes" távolság a szélárnyékozáshoz.

A Sky és a BBC szerint azt mondta Alonso a rádióba: "Mind hülyék vagytok, elrontottátok az időmérőmet!" Ez komoly - ha igaz.
(/I)

(#25869) noxwill
Itt

[ Szerkesztve ]

(#25871) Malachi válasza cyberkind (#25864) üzenetére

Malachi
(addikt)

engem az érdekelne, mit mamma-miázott olaszul, a harmadik szakasz elején. egy biztos, megint, minden "élmenő" csapat balfék volt, pilótákkal egyetemben. Lotus, Merci, Ferrari, megint csak imádkozhatnak, hogy valamelyik RB kiessen, más esélyük nem lesz.

lassan kezd visszasüllyedni a forma1 a halálunalmas Schumi korszakba. nagy kár.

[ Szerkesztve ]

(#25872) cyberkind válasza Malachi (#25871) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Elvileg akkor hülyézte meg szidta a csapatot, de majd kiderül a nap végére !
Nekem az tetszene, a Ferrarival az élen, nem az RBvel ! :U

Most találtam : "You are all stupid. You are stupid. You ruined my qualifying."

[ Szerkesztve ]

(#25873) dragonfx

dragonfx
(veterán)

ez a ferrari lassan saját magát neveteti ki :C
az egész bandát lecserélném.az eénök a leggyökerebb.alonso.t is elküldeném csaka szája nagy és mégsem tud nyerni.

(#25874) Xirtam

Xirtam
(veterán)

Gyökér egy csapat ez, hát fogom a fejem egész évben, hogy mi megy. Vicc szanaszét csap az ideg.

# dragonfx Szidhattok bárkit de Luca-t pont nem . . . ő miatta éli a fénykorát az egész brand. Szóval ezekkel a szavakkal csak csínján. Nem hiába akarták miniszterelnöknek jelöltetni a nép. . .

[ Szerkesztve ]

(#25875) Motion_Blur válasza cyberkind (#25872) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Nem értem a miértet. Alonso tisztán futhatott mért kört.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#25876) Malachi válasza Motion_Blur (#25875) üzenetére

Malachi
(addikt)

hát az majd nyilván kiderül, mi volt a kínja a spanyolnak.

nem vagyok biztos benne, de talán ő akart elöl menni, Massa előtt. ha közel mennek egymáshoz, abból mindketten profitálnak, elöl és hátul haladó is. lásd Nascar. aztán, ha Massa nem éri be, legalább nem kóválygott volna előtte végig, hanem mehet Alonso, ahogy akar.

nem tudom, de biztosan volt valami komoly gondja.

[ Szerkesztve ]

(#25877) cyberkind válasza Xirtam (#25874) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

De miatta is fog szépen visszacsúszni a semmibe, mert ő nem pakolja ki Domiékat a cukor olasz bandájával együtt ! :U

(#25875) Motion_Blur
Ettől függetlenül itt a csapat megmondta hogy és mi lesz, még ha jó nagy kaka is az egész ! :U

(#25876) Malachi
Én a Taplógázból, Gáz és fék kombóra gondoltam, de hát nem jött össze !

[ Szerkesztve ]

(#25878) .noxwill

.noxwill
(veterán)

Én nem aggódok annyira Alonsóékért. Ha a szokásos Ferraris rajtjukat veszik, még Vettelékre is veszélyesek lehetnek, csak közel kell maradni hozzájuk, és nem szabad hagyni, hogy az első 2 DRS nélküli körben meglógjanak.

All→M8

(#25879) Malachi válasza .noxwill (#25878) üzenetére

Malachi
(addikt)

"nem szabad hagyni, hogy az első 2 DRS nélküli körben meglógjanak." - van rá egy söröm, hogy Vettel két körön belül 3mp körüli előnyben lesz - talán még Hulkenberghez képest is.

[ Szerkesztve ]

(#25880) b-type válasza Motion_Blur (#25875) üzenetére

b-type
(nagyúr)

Ki gondolta ezt komolyan?! ....látszott hogy nem lesz jó, se a szabadedzésen, sem itt az első próbálkozásra messze nem jött össze.
Kíváncsi lennék mennyi néző gondolta komolyan hogy ez nagy sansz, nem pedig irgalmatlan kockázat...szinte esély nem volt rá, hiszen egyszer nem tudták megcsinálni, néztem LT-n a szektorokat..bár az első szabadedzést nem láttam. Ilyet hazai futamon...én kimondom, ez a csapat nem képes világbajnokságot nyerni, nem látni semmit csak az óriási mellényt, de a taktika árnyéka a hajdanvoltnak. Elképesztő.

[ Szerkesztve ]

https://youtu.be/Kr4SwcJy0wU?t=1255

(#25881) Motion_Blur válasza .noxwill (#25878) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Annyi különbség van méterben Vettel és Alo között a rajtrácson is, hogy már az első szektor végén is bőven meglesz az 1 mp difi. Még akkor is ha Alo másodiknak fordul.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#25882) .noxwill válasza Motion_Blur (#25881) üzenetére

.noxwill
(veterán)

Talán tesz egy szívességet nekünk az élet, hogy Vettel elrontja a rajtját. Úgy se fogja, de hátha.

All→M8

(#25883) Motion_Blur válasza b-type (#25880) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Persze, itt nemhogy egy kört, még egy szektort se lehet szélárnyékozni formula autóval. Csak egy egyenesben lehet felhúzatni a másikat. Vagy ők most tényleg úgy gondolták hogy Massa végig adja, 3 mp távolságból??

(#25884) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

A V8-as motorok időszaka alatt ami 8 év a mostanival együtt, van 1 Ferrari egyéni VB, és 2 Ferrari konstruktőri, ez minden csak nem impozánsan sikeres, bár lehet én vagyok negatív, vagy nagyravágyó, nem tudom ! :U

(#25885) kukinyo válasza Motion_Blur (#25881) üzenetére

kukinyo
(addikt)

Úgy legyen.

(#25886) D@ni88 válasza Xirtam (#25874) üzenetére

D@ni88
(addikt)

Legutóbb még Alonso volt az ellenség, mert fikázni merte az autót. Tehát ha az autót fikázzák gond, de ha a csapatot akkor rendben ;]

Amúgy tényleg nevetséges az egész, nem is tudom a tavalyi hibák után hogy próbálhatták be újra. Akkor sem hozott semmit, sőt hátráltatta mindkét pilótát...

(#25887) veze válasza .noxwill (#25882) üzenetére

veze
(őstag)

El is engedhetné egyszer Vettel már, hátha akkor nem forditana hátat neki direkt, ha mégis dobogós lesz. :D

(#25888) pocokxx

pocokxx
(Közösségépítő)

Azt hiszem Alonso ezzel elkapálta magát a Ferrarinál... [link] Nem tudom meddig engedik ezt neki... A végén még az lesz, hogy Alonso megy és Massa marad...

Hamilton viszont meglepően korrektül nyilatkozott, még a Sutil ügyről is: [link]

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#25889) b-type válasza Motion_Blur (#25883) üzenetére

b-type
(nagyúr)

Nagyon-nagyon nehéz összehozni, véletlenül simán összejöhet, de két versenyzővel direkt összejátszatni, itt...
Az elsőnek kellett volna összejönni, a másodikra már pánik volt, mert Massa köre mindenképpen kuka, a tökéletes az lett volna ha elsőre összejön.
DE....ezt, ahogy Wéber mondta egy profin elrontott Ascari a mért repülő körben, vagy egy elrontott Parabolica a repülő kör nekifutásához kell az elsőtől.
Ez amit láttam leginkább egyik sem volt, gyakorlatilag semmi, Gondolom nem volt összhang Massa és Alonso között, és Alonso túlerőltette hogy odaérjen, ez talán a gumik melegítésével nem volt egyensúlyban, aztán meg teljesen szétesett az egész, mert érthetően Massa nem akarja teljesen feláldozni a körét egy 'Talán összejön' esélyért...
Teljes értetlenség, még most sem értem miért kellett ennyire felkészületlenül ebbe belevágni..

https://youtu.be/Kr4SwcJy0wU?t=1255

(#25890) proof88

proof88
(addikt)

amúgy hozzáteszem hogy nagyon durva volt Alo utolsó mért körének első 2 szektora, szóval azzal a körrel simán 2. helyen lehetett volna, de van egy gyanúm hogy vagy belehibázott a parabolicába, vagy nem lehet hogy sárgáztak ott Vergne miatt? Mert az valamikor Alo előtt történt. Lehet hogy Massánál még nem sárgáztak.
Vagy Massa feltartotta véletlenül a Parabolicában.

(#25891) Xirtam válasza D@ni88 (#25886) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Az egész egy vicc, zsák a foltját.

(#25892) cyberkind válasza pocokxx (#25888) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Vagy nem, és kinyílik a csipája Monti úrnak, hogy Domi olyan mint egy pöcs, csak kisebb ! :U
Amúgy meg végre kimondta tökösen, és méghozzá hazai pályán, ha ebből nem értenek semmiből se !

[ Szerkesztve ]

(#25893) giigz válasza proof88 (#25890) üzenetére

giigz
(veterán)

Massa tuti nem tartotta fel, jóval előtte volt végig a körben.

(#25894) DS39 válasza pocokxx (#25888) üzenetére

DS39
(veterán)

ebből Alo-Meki felállás lesz. Button-Ferka :D
JB vb-t nyerne jövőre, kajálnám :DDD

(#25895) Alexios válasza DS39 (#25894) üzenetére

Alexios
(addikt)

button nem hosszabbított az elmúlt héten? mert akkor max raikönnen-alonso váltás lehetne

(#25896) pocokxx válasza Alexios (#25895) üzenetére

pocokxx
(Közösségépítő)

Még nem hosszabbított, de nem akar elmenni. Szerintem is max. Kimi Alonso csere lehet.

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#25897) DS39 válasza pocokxx (#25896) üzenetére

DS39
(veterán)

ezzel csak az a baj, hogy Alonso azon a váltáson sokat nem nyerne. a McLaren még egyszer ilyen rossz koncepciót mint ez az év eleji autó nem tud összehozni. (gondolom Button ezért sem akar elmenni, amellett persze hogy jól megvan itt, mint első számú versenyző)

[ Szerkesztve ]

(#25898) kukinyo

kukinyo
(addikt)

Alonso jobban tenné ha elvonulna bringázni a csapatához.
Úgy talán lenne hosszú, nyugodt, szép élete.

(#25899) veze válasza kukinyo (#25898) üzenetére

veze
(őstag)

valami orosz mutimiliárdos söfőrjeként még jol kereshetne ..
Az azé nem akármi mi hogy Alonsóoa háázisofőr aki ajtót nyit a beszálláshoz

(#25900) Qorthral válasza kukinyo (#25898) üzenetére

Qorthral
(őstag)

Ne hülyéskedj, úgy nem lenne kit utálnod és érdektelen lenne számodra az F1. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :)) | PH! F1 Tippjáték: http://prohardver.hu/tema/ph_f1_tippjatek/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.