Hirdetés

2019. december 15., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#25751) villamos válasza cyberkind (#25739) üzenetére

villamos
(őstag)

Szerintem pedig Felipe nagyon jó helyen van ott, ahol van, és ha a mostani "kiváló" formája is megmarad, akkor maximálisan elégedett leszek a teljesítményével. ;]

[ Szerkesztve ]

PFUDOR

(#25752) masholnap válasza villamos (#25751) üzenetére

masholnap
(senior tag)

ezt mintha már hallottuk volna :DD

(#25753) TOM-202 válasza Malachi (#25749) üzenetére

TOM-202
(senior tag)

Schumi akkor lesz legközelebb a Ferrariban bárkivel egy csapatban aki nem Alonso amikor Domenicali helyét átveszi Ross Brawn, Jean Todt pedig átveszi Montezemolo helyét az elnöki pozícióban. Esetleg ebben a felállásban lehetne ez a valóság egy sci-fi mesében. :D

(#25754) pocokxx válasza vlevi (#25727) üzenetére

pocokxx
(Közösségépítő)

És ez a hátsószárny nélküli valami még monzában sem rúghatna labdába egy átlag f1 autó ellen, a kritikán aluli kanyarsebessége miatt.

Épp most néztem: Jochen Rindt így halt meg Monzában; hátsószárny nélkül...
[link]
[link]

Nem az ütközés miatt hiányzik: [link]

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#25755) kukinyo

kukinyo
(addikt)

(#25756) masholnap válasza pocokxx (#25754) üzenetére

masholnap
(senior tag)

hát ha valakik bátrak voltak, azok a versenyzők eléggé. a múlt bajnokainak muszáj volt kockáztatni, ha nyerni akartak, de ezzel arányosan nőtt a baleset vagy halál esélye. nagyon szűk mezsgyét kellett találni annak, aki bajnok akart lenni és ép bőrrel megúszni. ezek a halálesetek – és különösen Rindté pl., aki Börni barátja volt – elég nagy szerepet játszanak abban, hogy a biztonság mindenek felett irányba tolódott az f1

(#25757) Zso2 válasza masholnap (#25746) üzenetére

Zso2
(őstag)

Remélem a Ferrarihoz,akkor lehet esélye konstruktörire..

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#25758) masholnap válasza Zso2 (#25757) üzenetére

masholnap
(senior tag)

a finnek megmondták, hogy Rai megy oda :D de akkor még mindig van egy Lotus. én drukkolok a Lotusnak akárki is ül benne, szimpatikus csapat. na jó, Vettel inkább ne üljön bele :))

(#25759) .noxwill

.noxwill
(veterán)

Nabazzeg :DDD :DDD
Mikrofonfej :D

All→M8

(#25760) pepe091 válasza kukinyo (#25755) üzenetére

pepe091
(MODERÁTOR)

Nem szimpatizálok Vettellel, de ez már kritikán aluli ami megy.. :(

(#25761) Zso2 válasza pepe091 (#25760) üzenetére

Zso2
(őstag)

Nem vetted volna észre ez mindenhol megy a világban,hiába nagyon sokaknak nem szimpi amit csinál az RB Vettel-el. Valahogy ezt hozzák ki az emberekből, szerintem nem véletlen. Túlságosan tolja "valaki(k)" hátulról és ez nem jó. Beleuntak az emberek ebbe a fölénybe,miközben sok kis piszkosság is volt( diffúzor, lengő szárnyak stb), ezeken a kis nüansznyinak tűnő dolgokon simán múlhat VB.

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#25762) TESCO-Zsömle válasza masholnap (#25756) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Amennyire tudom, azt a forradalmat egy bizonyos imolai futam indította el, ahol ketten is meghaltak...

[ Szerkesztve ]

(#25763) Malachi válasza TESCO-Zsömle (#25762) üzenetére

Malachi
(addikt)

Rubens pedig közel állt hozzá...

azóta nem is történt haláleset forma1-es autóban. szörnyű ezt mondani, de a haláluk ennyi "haszonna"l járt, legalább. :(

(#25764) venember83 válasza TESCO-Zsömle (#25762) üzenetére

venember83
(nagyúr)

Jackie Stewart idejében (vagy közvetlenül visszavonulását követően?) is hoztak pár komoly lépést úgy a pályák, mint az autók szempontjából, ha nem tévedek, a pilóták elkezdték bojkottálni a futamokat, mert annyira nem voltak felkészítve a pályák a balesetekre sem személyzet sem pedig infrastruktúra szempontjából, hogy azt már nem nézhették a pilóták karba tett kézzel. Aztán a második komolyabb biztonságtechnikai forradalmat valóban Ratzenberger és Senna halála idézte elő.

(#25765) Motion_Blur válasza Zso2 (#25761) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Ezt hozzák ki az emberekből? Inkább a buta parasztokból.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#25766) .noxwill válasza Motion_Blur (#25765) üzenetére

.noxwill
(veterán)

Lehet akkor paraszt vagyok, de én ezt már unok. Ezt a Vettel dominanciát. Mint laikus szurkolo. De a füttyögêsig azé nem süllyedek le.

All→M8

(#25767) McCartman válasza kukinyo (#25755) üzenetére

McCartman
(senior tag)

"Ez alól a sporttal foglalkozó médiák sem kivételek"
Na, ez is tud ám fogalmazni, manapság már mindenkiből lehet újságíró látom.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#25768) Malibutomi

Malibutomi
(nagyúr)

Fúú de kár hogy Hamilton nem fejezte be az utolsó körét...

(#25769) M3oH válasza .noxwill (#25766) üzenetére

M3oH
(őstag)

Érthető. Én a Schumi/Ferrari korszakban untam bele kissé az F1ben. Bár, most azért közel sincs akkora dominancia.

(#25770) DopeBob

DopeBob
(addikt)

Tavalyi első: 1:25.422, M. Schumacher (Mercedes)
Körrekord: 1:19.525, J-P. Montoya (Williams), 2004.

:(

MZ/X

(#25771) IreN!CuS válasza DopeBob (#25770) üzenetére

IreN!CuS
(őstag)

Nem is tudtam ,hogy tavaly a Merci volt az első...

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#25772) DopeBob válasza Motion_Blur (#25765) üzenetére

DopeBob
(addikt)

Én elsimerem Vettel teljesítményét, semmi bajom vele, eszméletlen amit művel, ettől függetlenül igazán nullázhatna egyet, hogy legalább a remény legyen meg a VB végéig Kiminek ;]

MZ/X

(#25773) Motion_Blur válasza DopeBob (#25772) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Kimin az se segítene, Alonso és Hamilton is jóval esélyesebb a címre :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#25774) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#25773) üzenetére

IreN!CuS
(őstag)

Én a Ferkában sem érzem az erőt , főleg ,hogy ott van a top csapatok közül a leggyengébb csapattárs.Aki szinte véletlenül sem tudd top3-ba kerülni és azzal pontot lopni az ellenfelektől.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#25775) .noxwill válasza Motion_Blur (#25773) üzenetére

.noxwill
(veterán)

Ez az év szerintem már bukóvári. Ha még nullázik Vettel 1x, még akkor is jelentős előnye van, és hacsak nem történik valami, és a szezonhajrában eltűnik az RB fölénye (ami esélytelen) akkor talán.

All→M8

(#25776) .noxwill

.noxwill
(veterán)

Az olasz szurkolók kihelyezték a csalit. Kérdés lesz e kapás :DDD

All→M8

(#25777) quby válasza .noxwill (#25776) üzenetére

quby
(senior tag)

:C

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#25778) BMW001 válasza IreN!CuS (#25774) üzenetére

BMW001
(nagyúr)

Amit most az edzésen produkálnak, valszeg csak az olasz sajtónak szól, nehogy már pénteken kikezdjék őket. Majd az IM után... ;] Forgatókönyv megint annyi lesz, hogy Hami behúzza a pole-t Vettel előtt, majd Vettel fölényesen nyeri a futamot.

Elado lesz a 9900K -m. Ez a mondat vajon hirdetesnek minosul?

(#25779) Malibutomi válasza BMW001 (#25778) üzenetére

Malibutomi
(nagyúr)

Ne fogadj erre azért, kétszer egymás után nem fogja elbaszni a merci az áttételezést, annyira ők sem hülyék...

(#25780) IreN!CuS válasza BMW001 (#25778) üzenetére

IreN!CuS
(őstag)

Na na , igaz első szabadedzés de most nincs nagy top speed-jük az RBR-es srácoknak ,így azért nehéz lesz.Ez most nem SPA lesz.

(#25781) kukinyo

kukinyo
(addikt)

IM-n merci, pontosabban Hami fölényt jósolok.
És nem valószínű hogy Hami újra hibázna.

(#25782) Zoza24

Zoza24
(senior tag)

Webber Red Bull-jában szerelik a KERS-t:)...

Forza Italy!

(#25783) Thrawn válasza Zoza24 (#25782) üzenetére

Thrawn
(félisten)

Elfelejtettek bugot rakni bele? :F ;] :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł DIV: Blessed Mother! Save us! łłł

(#25784) werszomjas válasza Zoza24 (#25782) üzenetére

werszomjas
(őstag)

Szétfele? :DDD

üdv

(#25785) Zoza24 válasza werszomjas (#25784) üzenetére

Zoza24
(senior tag)

Vettel meg közben ment egy elég kemény kört...érdekes lesz ez... :U

Forza Italy!

(#25786) adman

adman
(tag)

hőkamera de király

(#25787) Frenky89

Frenky89
(őstag)

Valakinek lesz videója a hőkamerás felvételekről akár letölthető verzióban, akkor ne tartsa vissza magát.

(#25788) DopeBob

DopeBob
(addikt)

csak nálam nem akar frissulni az origon az élő kozvetítés? 30 perce semmi bejegyzés

MZ/X

(#25789) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

RAI és GRO ezredre ugyanazt futották :))

(#25790) DopeBob válasza Motion_Blur (#25789) üzenetére

DopeBob
(addikt)

akkor remekult bevált az a hosszabb tengelytáv :D

MZ/X

(#25791) Malibutomi

Malibutomi
(nagyúr)

Mercik nem sokat javultak az opciós gumin, Hamilton ennyit ment volna a prime-on ha befejezi a körét az első edzésen mint most a lágyabb gumin

(#25792) JColee válasza DopeBob (#25790) üzenetére

JColee
(őstag)

:D
A célfotóra gyúrnak.

[ Szerkesztve ]

(#25793) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Vettel nagyon alázós versenytempót mutat egyelőre.

(#25794) Zoza24 válasza Motion_Blur (#25793) üzenetére

Zoza24
(senior tag)

jaja én is csak pislogok...nem tudom mit találtak ki megint az RB-nél...

Forza Italy!

(#25795) zetecR válasza Zoza24 (#25794) üzenetére

zetecR
(addikt)

Berágott a lócitromra...

(#25796) IreN!CuS válasza Frenky89 (#25787) üzenetére

IreN!CuS
(őstag)

(#25797) Frenky89 válasza IreN!CuS (#25796) üzenetére

Frenky89
(őstag)

:D

(#25798) masholnap válasza Motion_Blur (#25793) üzenetére

masholnap
(senior tag)

nem szeretem én ezt. valaki szóljon már neki, hogy vasárnap máshová hivatalos, és vigye az ausztrált is, hátha így a végén összebarátkoznak

(#25799) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

Hmm röpke 6 tized Vetteltől a 2. Webbernek, vajon kinyeri a futamot ? :N

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#25800) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Newey alkotott:

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.