Hirdetés

2019. december 10., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#25251) grabber válasza munky (#25244) üzenetére

grabber
(addikt)

Én nem fütyölöm ki,nem megyek ki futamra szídni.
Csak hálás vagyok,hogy ugyanazt látom sok futamon.Baromi izgalmas és élvezetes.Ha ez lesz 20 évig,akkor hányan néznék a futamot?Talán jövőre

(#25252) Enzolord válasza Sundesz (#25247) üzenetére

Enzolord
(őstag)

A Rengeteg kokainból telik versenyekre...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25253) PumPi válasza grabber (#25251) üzenetére

PumPi
(őstag)

Ne haragudj de ez a hiszti egy picit gyerekes.

Mi javasolsz? Mit tegyen a Redbull? Állítsa le a fejlesztéseket és hagyja a többieket nyerni? Eskü nem értem... Értem hogy köcsögök mert ennyire jók, de mit tegyenek? Induljanak mindig utolsó helyről direkt? Vagy húzzanak a forma1ből veretlenül? Te Mit tennél ha a helyükbe lennél?

Örülnél így egy bármilyen csapat győzelmének?

Nem teljesen értem miért nem ékezed a többieket hogy ennyire madarak hogy képtelenek egy ~10 éves csapatot 3 éve megverni... komolyan ennyi fújolást a Phelps nem kapott, pedig ha valami, akkor az inkább kérdéses volt Pekingben.

[ Szerkesztve ]

(#25254) grabber válasza PumPi (#25248) üzenetére

grabber
(addikt)

Schumacher érára hasnlít.Az nekem mint szurkoló is unalmas volt.Nem is néztem.
Most is unalmas,nem is nagyon érdekel,csak várom a csodát.

Hamiltont most már kedvelem,mert emberileg sokat változott,sajna többet mint Alonso,de akkor is a Ferrarinak szurkolok.

Ebben nincs semmi kivetnivalóm,de ez nem F1 hanem V1(Vettel 1).Évről évre rosszabb,mert talán a pénz beszél.

Gumi,motor,DRS,ERS,magas orr csak roszabbá teszik a sportot számomra.

(#25255) JJános válasza kukinyo (#25239) üzenetére

JJános
(addikt)

Persze. Attól, hogy pár tapló fütyült, attól még sokkal többen vannak azok akik drukkolnak inkább valakinek. Nagyon izgalmas jó futamot láthattunk szeretett pályánkon Spa-n. Kimit sajnálom. Grat! Vettel, Alonso, és Hamilton.

Aki a meleget szereti hóember nem lehet.

(#25256) Lipton válasza Ba cy lus (#25246) üzenetére

Lipton
(őstag)

Sumi ugyan ezt csinalta evekkel ezelott, ez egy ilyen sport.
Valamin mindig megy a szenvedes. Amikor valaki lassu akkor bena, ha gyors akkor nincs verseny. Az F1 uzlet mindenkinek.
Van egy nagy resz amiben messze nem latunk mi bele de siman kijelentunk dolgokat mint tenyeket.
A RB most nagyon behuzta es nyilvan van akinek ez tetszik van akinek nem. Egy biztos, most valahogy csak verik a "regi patinas" csapatokat, valamit csak tudnak.

[ Szerkesztve ]

(#25257) Gebriel válasza Ba cy lus (#25246) üzenetére

Gebriel
(veterán)

Előtte meg Sumi csinálta ugyan ezt. És?

(#25258) Ba cy lus válasza Lipton (#25256) üzenetére

Ba cy lus
(veterán)

Schumacher már előtte legenda lett, hogy elkezdte volna azt a sorozatát.

Azért ne felejtsük el, hogy a szabályalkotók vastagon benne vannak ebben a jó munkában. Ha igazán akarnák, meg tudnák fingatni a RB-t. ;)

[ Szerkesztve ]

(#25259) cyberkind válasza Lipton (#25256) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Egy biztos, most valahogy csak verik a "regi patinas" csapatokat, valamit csak tudnak.

2 szó : Adrian Newey :U
De hozzá kell tenni, hogy nem 1 év alatt hozta össze, hanem 4-5 !
2005től kezdve csak csiszolták a csapatot/kocsit, ezekre az évekre, a Ferka meg a Meki akkor a csúcson volt, szartak a jövőre, hát itt van !

[ Szerkesztve ]

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#25260) Qorthral válasza grabber (#25254) üzenetére

Qorthral
(őstag)

Ne haragudj, de ez a Red Bull és Vettel ekézés még sztem is nagyon gáz, pedig Alonso drukker vagyok.
A Red Bull szinte hibátlanul teszi a dolgát, Vettel meg pláne. Lehet emiatt őket nem szeretni / utálni, de kb hibásnak beállítani azért, mert te nem élvezed a futamot...

Alonso nagyot ment ma, így lényegében mindegy is, hogy mi volt tegnap, mert egy szárazon szerzett 2. soros (vagy akár 1.) rajthellyel is ugyanitt végzett volna. Max csodával határos módon (elsőként fordul és Hamilton körökön át feltartja Vettelt - mint láttuk ez most egyáltalán nem ment) lehetett volna meg a győzelem.

A VB most már tényleg eldőlt, a szezon jelen pillanatában sem ALO, sem HAM, sem RAI nem elég gyors a saját autóikkal, max néha-néha tudja egyikük megverni Vettelt, aki azért olyankor is bekocog a dobogóra. Ezen hármas viszont rendre körbeveri egymást a 2.-3. helyekért, így meg lehetetlen nyerni, főleg, hogy ~50 pontos a hátrányuk.

A Merci kicsit csalódás volt, de csak kicsit, mert év elején bárki aláírta volna ezt a tempót és ezeket az eredményeket részükről szerintem. Button meglepetés, a Meki annak ellenére javul, hogy egyáltalán nem fejlesztenek. Kicsit összerázódott a középmezőny egyébként, FI, Meki, TR, Williams eléggé együtt van és néha 1-1 leszakadó nagy (Massa, GRO, Web, Ros jellemzően) is belekeveredik a pontszerző helyekért folytatott kemény csatába. Így legalább hátul akad bőven izgalom :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :)) | PH! F1 Tippjáték: http://prohardver.hu/tema/ph_f1_tippjatek/friss.html

(#25261) JJános válasza cyberkind (#25259) üzenetére

JJános
(addikt)

Ez nemcsak egy ember munkája! Kell hozzá mindenki, és Vettel. Webber megint nem nehezítette meg az ellenfelek munkáját. Ma is csak alibi ment. Kíváncsi leszek, ha elmegy hogy aki helyébe jön mit fog menni.

(#25262) JColee válasza Vasinger! (#25249) üzenetére

JColee
(őstag)

Mióta nézel egyáltalán F1-et? 2 éve még ennél is szarabb volt a helyzet. :D

Motion_Blur Á, a sötét zöldek jöttek fújolni. LoL

[ Szerkesztve ]

(#25263) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

"A Greenpeace aktivisták megpróbáltak "beleszólni" a díjátadó ceremóniába is. A fújolás nekik szólt, nem Vettelnek!"

[link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#25264) Ba cy lus válasza Motion_Blur (#25263) üzenetére

Ba cy lus
(veterán)

Más futamon is voltak green peace-aktivisták? ;]

(#25265) PumPi válasza JColee (#25262) üzenetére

PumPi
(őstag)

A Schumacher erarol ne is beszeljunk ugye... 04ben 2futamot nem Ferrari nyert... Azert az nagyon Hc volt, ugy hogy meg ilyen kamuelozesek meg kamuizgalmak sem voltak...

(#25266) proof88 válasza Motion_Blur (#25263) üzenetére

proof88
(addikt)

egyáltalán hogy a f***ba kerültek oda fel az aktivisták ... még jó hogy nem futottak be a pályára. azt se tudom mi ellen tüntettek ott.

szerk.: közben rájöttem, hogy még mindig ez a Bódi Sylvi-s shell-ellenes jegesmedvés dolog

[ Szerkesztve ]

(#25267) Ba cy lus válasza PumPi (#25265) üzenetére

Ba cy lus
(veterán)

Pont azért volt jobb, mert a remény sem volt ott, hogy befoghatják Schumachert. Itt meg ott a remény, mert néhány futamon a Lotus, néhányon a Merci, néhányon meg a Ferrari hozza a RB tempóját (gyorsabbat nem annyira), így mikor a következő versenyen már nincsenek ott, míg a RB változatlanul ott van minden körülmények között, akkor jön a pofára esés. Ennél bosszantóbb nincs. ;)

(#25268) kukinyo válasza Motion_Blur (#25263) üzenetére

kukinyo
(addikt)

Na igen...
Akkor hagy kérjek elnézést azoktól a szurkolóktól akiket letaplóztam.
Viszont az tetszik hogy itt páran gyönyörűen megnyilvánultak a fújolásra. ;]

(#25269) AMD Power

AMD Power
(titán)

Szerintem ma ez 3-ik hely volt a max amit el lehetett erni. Vettel elonye sajnos veszesen no!:((

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#25270) veze válasza Ba cy lus (#25246) üzenetére

veze
(őstag)

Akkor Alonso csinálna azt ami a statisztika könyvekbe jó.. nem gondolod?
ez ilyen egyszerü..
Hiába pénz paripa képtelenek olyan autót épiteni mint az RB, pedig mindekinek szabad a pálya.
de igy csak nézhetik a farát.. Alonso is :D
Jo kocsival, jo pilótával miért várja bárki hogy harmadik legyen vagy negyedik legyen az RB?

!!! ....édesnemes és csípős őrölt szegedi paprika termelőtől ..

(#25271) JColee

JColee
(őstag)

Efegylájv, handle with care.
Közben írtak egy másik szösszenetet is.

[ Szerkesztve ]

(#25272) orion1025 válasza JColee (#25271) üzenetére

orion1025
(őstag)

Várható volt....

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#25273) AMD Power válasza veze (#25270) üzenetére

AMD Power
(titán)

Webber ugyan azzal az autoval sehol se volt.

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#25274) [CS]Blade2 válasza Motion_Blur (#25263) üzenetére

[CS]Blade2
(őstag)

Az a baj, hogy ez így bármikor készülhetett. Lehet, hogy még csütörtökön szereltek fel valamit oda. Jobb lenne egy éles kép ahol ott lóg a csávó amikor a kifütyülés történt, alatta a 3 dobogóssal.

[ Szerkesztve ]

(#25275) Motion_Blur válasza [CS]Blade2 (#25274) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Jah, amekkora jelentősége van, majd még utána is nézek ;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#25276) JJános válasza kukinyo (#25268) üzenetére

JJános
(addikt)

Én is elnézést kérek a taplózásért. Innentől azok a taplók akik azt gondolták, hogy Vettelt fütyülték ki.

(#25277) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

-Riporter: Kimi, mi történt?
-Räikkönen: Meghibásodott a fék.

-Riporter: Mi történt a kanyarban?
-Räikkönen: Meghibásodott a fék.

-Riporter: Ez okozta a füstöt, amit láttunk?
-Räikkönen: Igen. Meghibásodott a fék.

Kegyetlen mint mindig ! :D

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#25278) TESCO-Zsömle válasza veze (#25270) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Mindenkinek szabad a pálya... Mint a Lotus/Renault-féle felfüggesztés. Kétszer is átment a vizsgán, de amint a Ferrari is kifejlesztette, egyből betiltották... ;]

[ Szerkesztve ]

(#25279) kukinyo válasza JJános (#25276) üzenetére

kukinyo
(addikt)

Mi is ezt gondoltuk :D
Én azokra gondolok akik ezt még helyeselték is.
Na ők az igazi sportemberek :))

(#25280) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

www.f1-live.hu
Túl sokat képzel magáról Alonso, vagy csak kikészült idegileg?
F1-live.hu - Lauda: Alonso csak ne dumáljon, inkább motiválja a Ferrarit

Tarkólövés kéne ezeknek komolyan :O

(#25281) AMD Power válasza JJános (#25276) üzenetére

AMD Power
(titán)

En nem tudtam mi miatt megy a fujolas. DC hozta a formajat! De szeretem!! :R

(#25282) veze válasza AMD Power (#25273) üzenetére

veze
(őstag)

mert Webber a Ferrari Massaja:)

(#25283) grabber válasza Qorthral (#25260) üzenetére

grabber
(addikt)

Rb jól dolgozik tény,de a többiek mind ennyire bénák egész évben?Merci,Ferrari,Lotus?Értem,hogy A.N. és csapata kiváló fejlesztők,de nincs senki akiutol érhetné?Inkább költői!

Akkor ki tehet róla,hogy ide jutottunk?Kik hozzák a szabályokat és mi alapján?Greenpeace-nek lehet a legtöbb beleszólása :) Elég gyenge lsz az F1 és negszünik,az aztán igazán környezetbarát :D

(#25284) proof88 válasza [CS]Blade2 (#25274) üzenetére

proof88
(addikt)

kép1
kép2
kép3

nem néztem egyébként már meg a pódiumos interjúkat szóval nem tudom mi látszott ebből a tv-ben

[ Szerkesztve ]

(#25285) veze válasza grabber (#25283) üzenetére

veze
(őstag)

Biztos nem ennyire bénák azért, csakaz RB-nek a jo technika mellett van egy megfelelő kvalitásu pilótája is. Másnak is van, de ott nem elég jo a kocsi, vagy ha jo a kocsi mégse olyan teljesen a pilóta..
és van egy harmadik tényezö is, a szerencse, bár csak szerencsével nem lehet mindig nyerni, ahhoz azért kell a fentebb említett másik kettő is

(#25286) cyberkind válasza proof88 (#25284) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Hülyék ezek mind ! :W

(#25287) Motion_Blur válasza grabber (#25283) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Jó avatart választottál, amit itt leművelsz, ahhoz tökéletesen illik ;)

(#25288) giigz válasza proof88 (#25284) üzenetére

giigz
(veterán)

Nevetséges, álszentség... :W

(#25289) Malibutomi

Malibutomi
(nagyúr)

Sebaj jövöre új szabályok, borulhat a forma...

(#25290) stvnppp válasza grabber (#25283) üzenetére

stvnppp
(senior tag)

Ezek a kérdések felmerültek a 2000-es évek elején is, csak akkor a Ferrarival kapcsolatban. :U
Mindig csak egy csapat lehet világbajnok, az amelyik a legjobban alkalmazkodik a körülményekhez. Ez most - úgy tűnik - a RedBull. De nem lesz mindig így!

(#25284) proof88:
Tv-ben semmi sem látszott. Van amúgy greenpeace-es topic a PH!-n? Mehetnénk trollkodni! ;]

[ Szerkesztve ]

(#25291) X3B6O0X válasza proof88 (#25284) üzenetére

X3B6O0X
(aktív tag)

Az utolsó kép az jó :D

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#25292) JJános válasza AMD Power (#25281) üzenetére

JJános
(addikt)

Coulthard jó volt. Lehet szeretni. A kölcsönkért zakó meg jó pezsgős lett! :DDD Gondolom a tulaj nem bánta.

(#25293) grabber válasza Motion_Blur (#25287) üzenetére

grabber
(addikt)

Csak zavar a sport színvonalának a csökkenése.Emiatt csökkenhetett az én hsz-eim színvonala is.Elnézést kérek,de az elöbbi jobban zavar :R

(#25294) masholnap válasza proof88 (#25284) üzenetére

masholnap
(senior tag)

ugye az megvan, hogy a greenpeace is egy mammut?

(#25295) Ba cy lus válasza veze (#25270) üzenetére

Ba cy lus
(veterán)

Alonso mögött azért van már jó pár év, amiben megmutatta magát. A mezőny abszolút utolsó Minardijával, hol élcsapat, hol középcsapat Renault-val, utóbbi években a már rég nem acélos teljesítményt nyújtó Ferrarival... Sosem volt olyan domináns autója egész évet tekintve, mint amilyen a RB. Aki nem kilóra nézi az eseményeket és nem szimpátiaszavazással, annak Alonso meggyőzőbb volt eddig egész pályafutását tekintve. Nagyon kedvező körülmények között nyeri a VB-címeket Vettel, maradjunk ennyiben, így ez nem ér annyit, mint amennyinek látszik. Senna is úgy tartotta, hogy győzelem és győzelem között van különbség, ami nyilván nem olyan egzakt dolog, mint statisztikát készíteni, de azért lehet érezni. Egyelőre még Vettel pályafutása egy rakás olyan kedvezőtlen körülménytől mentes, ami elválasztja a csak jó pilótát a legendától.

(#25296) TESCO-Zsömle válasza masholnap (#25294) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Bár az lenne... Kihalt volna a többivel együtt... ;]

(#25297) proof88 válasza masholnap (#25294) üzenetére

proof88
(addikt)

nem tudom mit értesz ez alatt

(#25298) masholnap válasza TESCO-Zsömle (#25296) üzenetére

masholnap
(senior tag)

:DDD
na jó, akkor a mérleg szimpatikusnak tűnő, cirkuszt prezentáló nyelve :)

[ Szerkesztve ]

(#25299) stvnppp válasza Ba cy lus (#25295) üzenetére

stvnppp
(senior tag)

Azért az élethez szerencse is kell. Szerintem Alonsonak is megvolt 2005-ben, 2006-ban.
2005: Az egyetlen kihívó Mclarené volt a leggyorsabb és ugyanakkor legmegbízhatatlanabb autó. Kimi jópárszor első/dobogós helyről esett ki.
2006: Schumachernek hosszú évek során nem volt technikai hiba miatti kiesése, erre az utolsó előtti Japán Nagydíjon motorhiba miatt esett ki. Brazíliában csak úgy lehetett volna vb, ha megnyeri a futamot, Alonso pedig nem szerez pontot.

Akkoriba azért elég sokan utálták Alonsot is.

[ Szerkesztve ]

(#25300) masholnap válasza stvnppp (#25299) üzenetére

masholnap
(senior tag)

hát igen, és is, mint Sumi fan :D fura, hogy Fettült nem csipem, pedig egyértelműen Sumi utódja

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.