Hirdetés

2020. február 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#24251) Zodicus válasza Malachi (#24250) üzenetére

Zodicus
(senior tag)

Épp ezt akartam mondani én is, hogy lassan már követni sem lehet, hogy ki,merre,kivel,hányszor,mióta és mikortól. :D

(#24252) M3oH

M3oH
(őstag)

Kimi kapos az biztos, van mibol valogatnia :) Kivancsi vagyok, hol kot ki jovore.

(#24253) TESCO-Zsömle válasza Zodicus (#24249) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Irreálisnak tűnik. Pont a konzervatív Ferrari, ahol megvan az első és második számú pilóta? És ki lenne a második? Kimi, vagy Alonso? Nem hiszem, hogy bármelyikük is bevállalná. Azt meg végképp nem, hogy Kimi otthagyná a Lotust pont a Ferrariért, amit vernek futamokon...

(#24254) Motion_Blur válasza Zodicus (#24249) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Nehogy komolyan vegyétek már :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#24255) Malachi válasza TESCO-Zsömle (#24253) üzenetére

Malachi
(addikt)

ha Alonso marad, Kimi TUTI nem megy oda.

de ha Alonso megy, Kimi még akkor is nagyon valószínűtlen, hogy oda menne, ahol egyszer már elbántak vele.

viszont Alonso csak akkor megy, ha Vettel mellett első számú pilóta lenne, ami megint lehetetlen.

HA CSAK Vettel le nem lép a RebBull-tól, de max a Ferrarihoz menne, akkor meg Kimi megint csak második lehetne mellette, ha...ha...ha...

mondom, kalandos ez. :)

(#24256) pocokxx válasza TESCO-Zsömle (#24253) üzenetére

pocokxx
(Közösségépítő)

Pontosan én is erre gondoltam. Ha lehet hinni a hírnek, akkor Kimit nem Massa helyére keresték meg...

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#24257) TESCO-Zsömle válasza Malachi (#24255) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Beszállok a bulidba:

Ha Alonso és Vettel helyet cserélnek, akkor Kimi még bevállalhatná a Ferrarit, hisz Vettel egészen más fajta ellenfél, mint Alonso, nem mellesleg akkor mindketten újak lennének a vörösöknél, nem lenne eleve eldöntetett, hogy ki első és ki második.

A kérdés az ,hogy a RB hajlandó-e megszabadulni Vetteltől, ha ez a feltétele Alonso vagy Kimi jövetelének. Elvégre nekik ez biznisz. A VB-cím mindhármukban benne van, viszont Kimi-nek nagyobb a marketing-értéke, mint Vettelnek. Más tészta, hogy pont Kimiből elég nehéz ezt az értéket kipréselni, mert kb a t*ke tele van az ilyen PR-hülyeségektől.

pocokxx: Mondjuk azt is meg kell jegyezni, hogy Schumacher kiebrudalása óta sokkal halványabb ez az első számú - második számú megkülönböztetés. Räikkönen idejében simán hagyták őket Massával csatázni az idény közepéig, és csak aztán kezdték el a másik kárára tolni azt, amelyiknek számottevően több pontja vagy jobb helyezései voltak. Valószínűleg Alonsoval is így lett volna, csak ugye jött 2009-ben a bumm, és Massa elvesztette a mojo-ját...

[ Szerkesztve ]

(#24258) shteer válasza Zodicus (#24249) üzenetére

shteer
(félisten)

A német blikk-nél is unatkoznak LOL :D

Bele se merek gondolni mi lesz még itt 3 héten keresztül..

[ Szerkesztve ]

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#24259) Malachi válasza TESCO-Zsömle (#24257) üzenetére

Malachi
(addikt)

"kb a t*ke tele van az ilyen PR-hülyeségektől." - igaz, de tudod, hogy mondják. van az a pénz, amennyiért az ember haja korpásodik. :)

(#24260) Xirtam válasza pocokxx (#24248) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Gro-val az a baj, hogy szerintem rossz a térlátása. . . .

(#24261) mefistofeles válasza TESCO-Zsömle (#24257) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

Azt magyarázd el, hogy abban mi a biznisz az RB-nek ha "megszabadulnak Vettel-től"?
A nagyobb marketing értékért nem fogják odavinni a teljesen kiszámíthatatlan Kimit. Vettel helyére aki már bizonyította, hogy "bajnokság képes"
Az RB amúgy is dugig van lóvéval, nem hiszem, hogy egy pilóta reklámértéke lenne a döntő a szerződtetéskor.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#24262) Xirtam válasza mefistofeles (#24261) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Nem fogják elengedni Vettelt. Főleg mert az Infinitinél most is autót fejleszt. ;)

(#24263) IreN!CuS válasza mefistofeles (#24261) üzenetére

IreN!CuS
(őstag)

Az arányokat nézd mindig. Ott van Vettel egy háromszoros -lassan négyszeres - VB , akit sok szeretnek de messze nem annyian mint Kimit aki igaz csak egyszer VB de PR-ben nem feltétlenül a VB címek száma számít.Nézd meg mekkora -pozitív- visszhangja volt a tavalyi év két Kimi beszólásának.Szóval ha pénzt akarnak csinálni akkor Kimit jobban eltudják adni mint fingert :)

Szerintem pedig ha választhatnának Vettel maradna és mellé jönne Kimi.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#24264) Motion_Blur válasza TESCO-Zsömle (#24257) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Megsütött benneteket a nap? :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#24265) Xirtam

Xirtam
(veterán)

Szerintem meg idén nem lesz nagy pilóta cserebere.

RB : Vettel - Ricciardo
Lotus: Kimi - Gro
Ferrari: Alonso - ?
Mercedes: Rosberg - Hamilton

Hülye lenne Alonso is elmenni a Ferrari-tól. Jövőre a gyári csapatoknak egyszerűbb sorsa lesz. Mivel nem a motorszállítóval kell egyeztetni, hogy így meg úgy. Hanem házon belül.

(#24266) stvnppp válasza Xirtam (#24262) üzenetére

stvnppp
(senior tag)

+1
Azért az jól hangzik, hogy Vettelt a RedBull "nevelte fel", a Toroban töltötte első teljes szezonját, ott szerezte az első pole-t, első futamgyőzelmet, majd a nagycsapatban 3 vb címet szerzett.

(Szerintem) Alonso hamarabb otthagyja a Ferrarit, mint Vettel a Redbullt!

(#24267) DS39 válasza Xirtam (#24265) üzenetére

DS39
(veterán)

ez a legvalószínűbb, csak megy a sok pletyka mint a futball átigazolásoknál.

a ? helyére is valószínűleg Massa kerül, ha eddig nem váltottak, most miért tennék, idén annyira nem rossz.
(bár egy Hulk megérdemelne egy esélyt top csapatnál)

(#24268) shteer válasza Motion_Blur (#24264) üzenetére

shteer
(félisten)

nem kicsit ;]

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#24269) TESCO-Zsömle válasza Motion_Blur (#24264) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Én honnét tudjam, hogy mi történt veletek?

Mint írtam, én csak beszálltam más bulijába... Egyik felvázolt eshetőséget se tartom valószínűnek.

(#24270) Xirtam válasza DS39 (#24267) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Massa saját önszántából nem fog maradni most már. :K

(#24271) DS39 válasza Xirtam (#24270) üzenetére

DS39
(veterán)

ezt hogy érted? miért ne akarna F1-ezni, ha van helye?

[ Szerkesztve ]

(#24272) JColee válasza Xirtam (#24270) üzenetére

JColee
(őstag)

Igen, önszántából nem marad, ezért pisztolyt szorítanak a fejéhez és így kényszerítik, hogy hosszabbítson.

(#24273) Xirtam válasza DS39 (#24271) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Úgy hogy visszavonul.

(#24274) TESCO-Zsömle válasza Xirtam (#24273) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Te tudsz valamit, amit mi nem?

(#24275) mokus1 válasza Xirtam (#24270) üzenetére

mokus1
(addikt)

Na erre én nem gondoltam volna, mert épp kezdi összeszedni a tempót.

(#24276) Xirtam válasza TESCO-Zsömle (#24274) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Csak spekulálok! De szerintem Monza-ban be is jelentik.

(#24277) TESCO-Zsömle válasza Xirtam (#24276) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Örülnék is neki, meg nem is. Jó fej a kis brazil, de tényleg jó lenne a vérfrissítés.

(#24278) Xirtam válasza TESCO-Zsömle (#24277) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Már az óriási hiba volt, hogy Perez-t hagyták, hogy a McLaren elvigye . . . holott saját nevelés volt. Bár oké, Alonso agyfaszt kapott volna. Amit Button-el leművelt Perez. . . Button sose sír, Perez ellen még is megtette. Akkor Alonso mit csinált volna? "Vagy ő megy vagy én" ?! :U

Az összes pilóta egy nyápic. :D Weber is azért jó, hogy elmegy, mert talán egy kis eső folyamán nem fog sírni a szája.

[ Szerkesztve ]

(#24279) Malachi válasza Xirtam (#24278) üzenetére

Malachi
(addikt)

"Button sose sír." - MINDIG ő sír először, bármi történik. :D

kicsit sokat írsz mostanában, ami nem baj, csakhát a minőség... ;] :R

(#24280) Xirtam válasza Malachi (#24279) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Button hol sír? A csapatot sem minősíti, amiért az idei autó egy rakás semmi. Folyamatosan úgy beszél az egész kialakult helyzetről, hogy "We" "We" "We"! Erre Alonso a csapat ellen fordul.

Biztos túlságosan ráérek. Hiszen jelenleg nincs csapatom. A menedzserem folyamatosan a RedBull-nál van megbeszélésen! ;]

[ Szerkesztve ]

(#24281) hajsza válasza Xirtam (#24280) üzenetére

hajsza
(aktív tag)

De ezen kívül a miniszterelnöki hivatalba is járatos vagy, hiszen már megjósoltad, hogy a Hungaroring adja magyarország GDP-jének jelentős részét. :D

(#24282) Xirtam válasza hajsza (#24281) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Látom ezt sohasem fogom tudni lemosni magamról! :DD :C

(#24283) FireKeeper válasza Malachi (#24279) üzenetére

FireKeeper
(veterán)

szerintem ez a Button-sírás dolog eléggé fel van fújva.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || #WeAreBosch

(#24284) TESCO-Zsömle válasza Xirtam (#24282) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Végül is, csak 2-3 ezerszer nagyobb a GDP mint a ring hozzájárulása... :DDD

(#24285) IreN!CuS válasza TESCO-Zsömle (#24284) üzenetére

IreN!CuS
(őstag)

Ez hibahátáron belüli tippelés volt , el kellett volna fogadnotok :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#24286) Malachi válasza FireKeeper (#24283) üzenetére

Malachi
(addikt)

akkor őt játsszák be legtöbbször. :) egyik kedvenc pilótám amúgy, szóval nem azért mondom.

(#24287) IreN!CuS válasza Xirtam (#24282) üzenetére

IreN!CuS
(őstag)

SPA-ra minden rendben lesz ;] ;) [link]

[ Szerkesztve ]

(#24288) Misi 007

Misi 007
(Közösségépítő)

Ez a Kimis hír mekkora egy hanta.
Még a végén be kéne ismerni az olaszoknak hogy hibát követtek el amikor lecserélték a hisztisre.
Bár a tények magukért beszélnek szóval be se kell nekik ismerni hogy akkor hibát követtek el.
Azért tudnék neki örülni ha visszatérne Kimi de ez már ebben az életben szerintem nem fog megtörténni...

(#24289) lenox válasza lenox (#23984) üzenetére

lenox
(addikt)

Na ugye-ugye...

(#24290) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

Egyre többen felfigyeltek arra, amiről már tegnap beszámoltunk, a szakértők szerint a hátsó abroncsok hőmérsékletét szabályozza ezzel az eszközzel a Mercedes.

A La Gazzetta dello Sport szerint a Ferrari szerződtetné Jenson Buttont a McLarentől! 2009 világbajnoka Felipe Massa helyét veheti át az olaszoknál.

[ Szerkesztve ]

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#24291) Xirtam válasza cyberkind (#24290) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Button érkezését év eleje óta vizionálom. Kérdés, hogy meddig van szerződése. De úgy emlékszem idén lejár neki!

(#24292) cyberkind válasza Xirtam (#24291) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Viszont itt van ez is : Az F1Sport.it látta Lewis Hamilton édesapját, Anthony Hamiltont és Luca di Montezemolót egymással beszélgetni a Montana étteremben, Maranellóban.

Az olasz lap értesülései szerint Paul di Restáról tárgyaltak a felek.
Kíváncsi leszek ki jön Massa helyére, már ha jön ... :N

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#24293) zetecR válasza Xirtam (#24291) üzenetére

zetecR
(addikt)

Tán már csak Karthikeyant nem akarta a sajtó a Ferrariba ültetni...

(#24294) [CS]Blade2 válasza zetecR (#24293) üzenetére

[CS]Blade2
(addikt)

Már szerintem a blikk vagy az f1lájv készíti ezt a hiánypótló hírt is. ;]

Mellékesen múltkor linkelt valaki f1lájvos képet, aztán ott volt egy mondat, miszerint ők napi x db saját egyedi hírt adnak le. :DDD Szóval hivatalosan is felvállalják, hogy saját költeményekből dolgoznak... :C

(#24295) b-type válasza Xirtam (#24280) üzenetére

b-type
(nagyúr)

Button-nak köze sincs a világbajnoki címhez, ahogy az egész McLaren-nek, akik már bevallottan a jövő évi autót szögelik, ...az eddigi tapasztalatokból építkezve jó pocsékra, hogy aztán látványosan feljöjjenek, vagy látványosan beáldozzák az aktuális évet, a következő autóért...ez is egy hobby.
Eszem megáll hova lett ez a két versenyistálló, a McLaren is meg a Ferrari is, szinte óriások csatáját játszották, megzavarva a Renault által, most meg az egyiknek lassan csak az arca van meg, a gőgje, a másik meg Spejbl és Hurvinyek, de nagyon szimpatikusak vagyunk és szabad verseny van...mert mittomén mit akarnak láttatni..
Közben meg kifújták az orrukat de nagyon csúnyán, egy mázlijuk van, hogy nem erősebb az élmezőny, mert simán topversenyző nélkül maradhatnak..
A Ferrari-nál nem is várok nagy dolgokat, jelenleg az általuk épített kasztnival kűzdenek, sztem jövőre ehhez jön még a motorjuk is..
A McLaren Honda már jobbnak néz ki, de nem tudom mikor fognak futamot nyerni legközelebb.
A két óriás....elmegy mellettük a vonat..

Boldog új évet!

(#24296) TESCO-Zsömle válasza b-type (#24295) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Szomorú dolgok ezek...

[ Szerkesztve ]

(#24297) b-type válasza TESCO-Zsömle (#24296) üzenetére

b-type
(nagyúr)

Nekem inkább kicsit érthetetlen.
'eggvakarás....mert mi a probléma? Newey? oké, egy klasszikust idézve: ha valamit nem tudsz megoldani pénzzel, old meg sok pénzzel!
Newey 50millárt eljössz nálunk dolgozni?...nem, és 150milláért?
sz@rul hangzik, persze, sebaj..
A profi sportban, technikai motorsportban is, van egy ökölszabály, megszerezni a legjobbat egyben azt is jelenti hogy nem a másiknál hagyni.
Megvenni Newey-t, nem csak azt jelenti hogy a Ferrari-nak, vagy éppen a McLaren-nek csinál sasszét,...azt is jelenti hogy a Red Bull-nak viszont nem.

DE megy ez a statisztálás az eredménytelenséghez, nem szeretem Bernie-t azért mert kivezette a pénzt az F1-ből, Briattore-t sem kedvelem mert beáldozott versenyzőket, nem is kellett kedvelni őket, de most meg nézve a McLaren egyébként nagyon szimpatikus csapatát, és olyan mint egy öltönyös, nyakkendős fogát húzott oroszlán....fül mögé fésült sörénnyel középen elválasztva.

A Ferka meg...feszt a világbajnokságért állnak harcban, vagy ez már csak hinni szeretnék?

[ Szerkesztve ]

Boldog új évet!

(#24298) attisx válasza [CS]Blade2 (#24294) üzenetére

attisx
(addikt)

"Szóval hivatalosan is felvállalják, hogy saját költeményekből dolgoznak..."

Dehogyis! Rengeteg magas beosztású kapcsolatuk van különböző csapatokban, akik az egész világon csak és kizárólag az efeggylájvponthú-nak nyilatkoznak. Persze csak név nélkül.

Ezt egy szintén magas besztású benfentestől tudom, aki egyébként szintén ragaszkodik az annonimitáshoz... ;)

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#24299) mefistofeles válasza b-type (#24297) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

A ferrari szeretne a világbajnoki címért harcolni de gyanítom, már ők sem hiszik.....

A Newey probléma.... tökéletesen igaz amit írtál de ez így van fordítva is. Magyarul ha bárki megkörnyékezné egy akármekkora ajánlattal, szerinted a pénzben lubickoló RB nem dobna rá azonnal egy/két lapáttal?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#24300) TESCO-Zsömle válasza b-type (#24297) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

De ez akkor is egy vicc... Nehogy már Newey legyen az egyetlen, aki ki tud találni valami újat...

attisx: Ezt egy szintén magas besztású benfentestől tudom, aki egyébként szintén ragaszkodik az annonimitáshoz...

Azt hittem a hangok súgták... ;]

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.