Hirdetés

2020. február 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#24201) Zso2 válasza DS39 (#24200) üzenetére

Zso2
(őstag)

Nem tudom, létezik olyan video ahol egy kört RB kerskezelését végigmutatják tavalyi,vagy idei belsőkamerás felvétellel versenyről?

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#24202) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

Váááááóóóó :C

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#24203) pocokxx válasza cyberkind (#24202) üzenetére

pocokxx
(Közösségépítő)

Hogy visszahúzta a sárgazászlót...:DD

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#24204) IreN!CuS válasza cyberkind (#24202) üzenetére

IreN!CuS
(őstag)

Azt a kurva , elején amikor láttam ,hogy elmegy a segge fatal crash-re számítottam :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#24205) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

Az Autosprint szerint Räikkönen jövőre akár a Ferrarihoz is visszakerülhet.

Kizárt ! ;]

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#24206) TESCO-Zsömle válasza cyberkind (#24205) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Van annyi Vodka... :P

(#24207) stvnppp válasza cyberkind (#24205) üzenetére

stvnppp
(senior tag)

Azért vicces lenne, ha visszakerülne, és rommáverné a megerősödött Ferrarival a mezőnyt. :)

(#24208) baluka26 válasza TESCO-Zsömle (#24206) üzenetére

baluka26
(veterán)

Meg jégkrém :D

Egyébként egy ilyen mértékű szabályváltoztatás közben lelépni eléggé nagy lottó.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#24209) cyberkind válasza stvnppp (#24207) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Nekem az is elég öröm lenne ha megerősödne már végre, mert erre még Allison sem garancia, bár több mint remény ! :K

(#24210) grabber válasza cyberkind (#24209) üzenetére

grabber
(addikt)

Gyengülni már nem tud ;]

(#24211) M3oH válasza baluka26 (#24208) üzenetére

M3oH
(őstag)

Egyetertek, Jovore teljesen megburulhat a jelenlegi eroviszony. Az ev elejen benyul vki a tutiba, az nehez lesz behozni. Lesz keveredes szepen.

(#24212) JColee válasza cyberkind (#24205) üzenetére

JColee
(őstag)

100x inkább RB mint Ferka. Micsoda agyrém ez.

(#24213) cyberkind válasza JColee (#24212) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Ez nem is kérdés, hisz nem oly kedvesen váltak el ! :U

(#24214) baluka26 válasza JColee (#24212) üzenetére

baluka26
(veterán)

Négy hét szünet van, muszáj sok fasságot összehordani.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#24215) shteer válasza M3oH (#24211) üzenetére

shteer
(félisten)

ELesz egy ujabb 2009

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#24216) bambano

bambano
(titán)
LOGOUT blog

hallgatom itt a sportgézás f1 elemzést a hungaroringi futamról és elgurult kicsit a gyógyszerem.
szóval most, hogy már nincs ott a fő akadály a mclarennél, van akadálya annak, hogy Alonso visszamenjen?

lezso6 szerint a user: rossz számtech karmája van | @netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

(#24217) pocokxx

pocokxx
(Közösségépítő)

Egy újabb nagydíjjal kevesebb: Nem lesz indiai nagydíj

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#24218) AMD Power

AMD Power
(titán)

Hamilton a világbajnoki címért harcolna

Reggel pont erről dumáltunk itt.

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#24219) TESCO-Zsömle válasza pocokxx (#24217) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Pedig az a pálya az egyik legjobb, amit az utóbbi időben Tilke alkotott...

AMD Power: Minden pilóta a világbajnoki címért harcolna... Azért vannak ott... :P

[ Szerkesztve ]

(#24220) AMD Power válasza TESCO-Zsömle (#24219) üzenetére

AMD Power
(titán)

Jó csak mind1 ,hogy van-e esélye rá vagy sem. ;)

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#24221) Xirtam

Xirtam
(veterán)

Persze ne agyaljatok már ilyen hülyeségeken.

Horner nem hülye ismerik sokan Alonso mentalitását. Alonso képtelen elfogadni ha nem ő az első számú pilóta. Vettel-nek 100%, hogy van beleszólása ki legyen a csapattársa ahogy Alonso-nak is volt. A McLaren szintén nem szerződtetné le megint Alonsot. Hiszen anno miatta lettek kitiltva a konstruktőri vb-ről. Alonso ilyen téren nem csapatjátékos. Ő nem fog benyalni senkinek.

Ha igazak is ezek az idióta pletykák, meg Alonso tényleg unja a banánt. Lassan az lesz mint Prost-nál. Kibaszatja magát. Anno ugyan ez volt. A Ferrari felmérgelte magát szart Prost fejére, leszerződtettek egy középmezőnynél is szarabb pilótát. Csak most ott lenne Kobayashi, DiResta , Hülkenberg és társai.

De mint tudni illik a Ferrari nem NEVEL!

[ Szerkesztve ]

(#24222) válasza Xirtam (#24221) üzenetére

(addikt)

Ferrari felmérgelheti magát, ahogy akarja, az igazság az, hogy az elmúlt években a párosból nem a pilóta volt a gyengébb láncszem.
Amúgy nem tartom valószínűnek, hogy Lonzi távozzon, ilyen hosszú sikertelen időszak után természetes, hoyg van egyfajta frusztráltság mindkét félben és ezt kicsit felerősíti a média a nyári uborkaszezonban.

De ha esetleg mégis dobbantana jövőre, kíváncsi vagyok mit csinálnál az avataroddal. :D

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#24223) Enzolord válasza (#24222) üzenetére

Enzolord
(addikt)

Beszínezi rajta a sapit..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#24224) Xirtam válasza (#24222) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Avatar egyértelmű volna, hogy csere az akkori Ferrari pilótára. Ez nem volt kérdés.

Nem a pilóta volt a gyengébb láncszem? Ki nem tudta 2010-ben megelőzni Petrov-ot? A csapat vagy Alonso? 2012-ben Suzuka rémlik? Ki nem tudott elég helyet hagyni Kimi-nek? Az ő hülyesége volt az a futam eldobás vagy a csapaté?

Na ugye, 2x is kevesebb mint 5 ponttal kapott ki Vettel-től . . . De nem Alonso volt a LOOSER!

Ha a Ferrari szar lenne, mint pl egy McLaren akkor Alonso nem nyert volna FUTAMOT! Egyik évben sem. Lásd Williams, vagy McLaren na ők szenvednek.

Na így van pofázás helyett inkább ezt csinálja:

Done for today. 4;30h in the simulator, 96 laps at Spa. Some interesting things. Tomorrow more! Keep pushing

(jáj ez az iPhone még mindig ocsmány képet csinál . . .)

[ Szerkesztve ]

(#24225) cyberkind válasza Xirtam (#24224) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Akkor ezen logika mentén a kocsi nem szar, csak nem jó ! :DDD

(#24226) Xirtam válasza cyberkind (#24225) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Jó ezen logika mentén abba is belemehetnék, hogy a Pirelli egy szemétláda. Ugyanis év közben változtatni a gumikon?! Na ehhez aztán igazán pofa kell. Tavaly megkapta mindenki a fiatal pilóták tesztjén, hogy milyen gumik lesznek, majd ehhez az adatokat. Ezek köré épültek az autók! Erre fogják és az idény felénél áttérnek egy régi új gumi megoldáshoz? Azért álljon már meg a menet. :W

De ennyi erővel remélem jövőre év közben valaki kitalálja, hogy na de gyerekek álljunk már vissza a 220 cm autó szélességre, a V10-re és a tankolásra. Jó erre kap mindenki 1 napot, de nincs teszt. Oldjátok meg.

Végül is a focista is csak meccsen lát labdát. Két meccs között még füvet sem láthat. Mert az azonnali kitiltással jár.

Jaj de hát srácok ne sírjatok ott a szimulátor. Meg amúgy is 10 év múlva az autótok a bukósisakotokkal köröz a pályán amíg ti a boxban egy ágyon fekszetek. . . :U

Szimulátor meg no teszt. Öcsém mi van ezekkel.

4 kerék, 1 kör alatt x liter benya és 650 kg minimum. Az hogy ki hogyan oldja meg NEM ÉRDEKEL! Adott a dolog . . . így kellene működnie. Nem agyonszabályozni. Meg 3000 oldalas szabályzat, és a mérnök áthívja az FIA haverját, hogy ugyan már Béla segíts már kibogarászni ezt a mondatot. Most akkor hogy is van? Innen viszem fel? Vagy onnan hozom le? Vagy 12 foknál lejjebb nem lehet, de ha erről mérem akkor a radiánja 10? Segítsémá me nem értem. Most akkor gurulhat ez itt?

[ Szerkesztve ]

(#24227) cyberkind válasza Xirtam (#24226) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Egy dologra sehogy se jövök rá, miért is nem lehet tesztelni ?
Vagy csak azért hogy a Ferka szopjon mert 2 pályája volt erre a célra ?
:U
V10, ne sirass meg ! :O

Sok csaj olyan mint Pirelli szuperlágy... egy körre jó és kuka... :DDD
Na valamire jó volt a Pirelli ! :D

[ Szerkesztve ]

(#24228) DS39 válasza pocokxx (#24217) üzenetére

DS39
(veterán)

kár pedig bírtam azt a pályát, de az üzleti érdekek miatt valószínűleg Kína fog megmaradni az ázsiaiak közül.

(#24229) Xirtam válasza DS39 (#24228) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Egy értelmes kört nem tudtam rajta soha összerakni. Utáltam. A maga hülye kerékvetőjével együtt, ahol kicsi Massa mindig összetörte a gyönyörű Ferrari-t. :U

(#24230) shteer válasza Xirtam (#24226) üzenetére

shteer
(félisten)

Mit szívsz mostanában? Tuti áttértél valami új anyagra :U ;]

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#24231) bambano

bambano
(titán)
LOGOUT blog

engem azért érdekelne, hogy magát valamire is tartó csapattól hogy lehet hosszú évekig azt hallgatni, hogy rossz a szélcsatorna?

lezso6 szerint a user: rossz számtech karmája van | @netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

(#24232) cyberkind válasza bambano (#24231) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Nem csak 2 éve mondják ? :DDD

(#24233) Xirtam
Ez igen ! :W
Még emlékszem amikor írtad hogy őszre jó lesz és párhuzamosan fejlesztenek a kölni szélcsatornában aztán frankó lesz minden még jövőre is ! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24233) Xirtam válasza cyberkind (#24232) üzenetére

Xirtam
(veterán)

4 éve

# cyberkind Jó hát nem rajtam múlt. Az egészet le kellene dózerólni a francba. Mert hibásan mér. Most már megvan mi volt a baj. Csak még nem fejezték be az átalakításokat.

[ Szerkesztve ]

(#24234) bambano válasza cyberkind (#24232) üzenetére

bambano
(titán)
LOGOUT blog

ma is olvastam valami cikket, hogy a hungaroringi versenyen sem váltak be a fejlesztések, mert rossz volt a szélcsatorna.

(#24235) cyberkind válasza bambano (#24234) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Nem is váltak be, így visszatették a régit ! :U
Nem tudom ki dolga szélcsatorna de jó nagy pénisz, remélem Stefano-é és így értenék mindent ! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24236) Xirtam válasza cyberkind (#24235) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Semmi köze Stefano-nak ehhez.

Amúgy ha 2010 és 2011-ben a Toyota még marad. a TF110-el simán ők lettek volna az ÁSZ! Mai napig emlékszem, hogy milyen diffuzorral készültek . . .Jézusom, eleve gyönyörű lett volna ez az autó. Idióta japok . . .

Hatalmas kár, hogy sohasem tudhattuk meg hogy mire lett volna képes! NAGY NAGY KÁR! :'(

"TF110-esre "a valaha látott egyik legextrémebb" diffúzor került."

[ Szerkesztve ]

(#24237) cyberkind válasza Xirtam (#24236) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Ezt hallottam én is de nem nagyon tudtam elhinni hogy pont a Toyota aki évi 700 millát költött feleslegesen vagy mennyi volt az ! :Y
Teljesen mindegy, most akkor meg őket utálná sok ember ! ;]

(#24238) Xirtam
Ralf-ot se hagyd ki, ő az ász ! :D

[ Szerkesztve ]

(#24238) Xirtam válasza cyberkind (#24237) üzenetére

Xirtam
(veterán)

A Toyota szerintem ott rontotta el, hogy egyből csapatott akartak. Eleinte mint motorbeszállító kellett volna betörni az F1-be. Majd szépen lassan gondolkodni egy saját csapaton.

Meg sohasem volt megfelelő pilótájuk. Szerettem Trulli-t és Glock-ot is. De egyikükben sem volt meg a megfelelő talentum.

Nem hülyék dolgoznak ott sem. Csak idő kellett volna, hogy jobban beérjen a csapat. Lásd LeMans, konkrétan karcolják az Audi-t. Ott az egész csapat a régi F1-es gárda . . .

A RedBull sem volt mindig top csapat. Ne feledjétek. Ők is rögös utat jártak be, vagy mondjam inkább jaguárnak? :U

[ Szerkesztve ]

(#24239) TESCO-Zsömle válasza Xirtam (#24221) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Érdekes, nekem úgy rémlik, hogy kémkedés miatt kurták meg őket...

#24224: Ja... 2012... Ahhoz az 5 ponthoz kellett ,hogy az ellenfelek vagy kihullottak, vagy körbeverték egymást. Szar volt a Ferrari*, de azt stabilan.

* - És ezt most nem a többiekhez képest mondom, hanem ahhoz volt szar, hogy különös megerőltetés nélkül lehessen vele nyerni. 2 pole, 3 futamgyőzelem, és 0 leggyorsabb kör.

2010-ben emlékeim szerint a csapat tolta el, mikor kihozták Webberrel együtt. Megjegyzem abban az évben nem ez volt az egyetlen hibájuk. Időmérőkőn rendszerint eljátszották, hogy csak egy körre küldik ki a pilótát, azt is utolsó pillanatban. Így aztán ha eleredt az eső, jött egy sárga zászló, vagy feltartották a pilótát, akkor az egész ment a levesbe, lehetett indulni 7-10 hely környékéről...

#24226: Igen, így van. A Pirelli szemét, amiért ezt megtette, de a csapatok is szemetek, amiért helytelenül (fordítva) felszerelve használták a kerekeket, aztán sírtak, hogy az ellentétes irányú terheléstől cafatjaira robbantak a gumik a legkisebb sérüléstől is. Persze ezt nem nagyon hirdették a TV-be, az tény... "Szegény" Pirelli meg nyelheti az egészet.

Azt hiszem pont a te hozzászólásodat linkelgettem is jó pár embernek aki a tesztekkel panaszkodik. Arról volt szó benne, hogy a csapatok leszavazták az évközi tesztek lehetőségét a Barcelonai gyűlésen. Vaygis önként döntöttek úgy, hogy cumi van aprajafalván.

Miért éppen 4? Volt már 6 is.

#24236: 2009-ben meg a Honda játszotta el ugyanezt. Otthagyták Brawn-nak a VB-autót...

#24238: Hívd jaguárnak. És ha már ott vagy, fesd is át azt a kék-lila förmedvényt metálzöldre. ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#24240) Xirtam válasza TESCO-Zsömle (#24239) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Na ja tényleg, a Honda is mekkora gyökér volt jézus isten. :W :R Bár Az autó amit otthagytak, nem ugyanaz volt ami megnyerte onnantól hogy Brawn átvette az irányítást, úgy hogy előtte 2009-re a regulationt ő írta át, tökjó kiskapukkal.Azért a részleteket ne hagyjuk ki, igen fontosak.A szezon kezdete rögtön protestekkel indult, de "csodával határos módon" a Brawn kocsi átment minden scrutineeringen. Ez a Brawn-effect, nem a Honda-effect.

[ Szerkesztve ]

(#24241) szab.tam válasza cyberkind (#24202) üzenetére

szab.tam
(nagyúr)

:C :))

(#24203) pocokxx
"Hogy visszahúzta a sárgazászlót..."
:DDD

csak autószimekekel játszom.
és 2 nagy kedvenc pályám van.

ez a spááá és a nordschleife-i hosszú zöldség...
:))

egyébként ilyen, irányba visszapörgés szinte csak játékokban fordul elő, és akkor az ember azt hiszi, hogy ilyen az életben úgy sincs.
de ezek szerint van.
:))

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#24242) Sundesz

Sundesz
(őstag)

Nézegettem a tavalyi Williams eredményeket és igazából nem értem Pastor miért van még ott. Na jó, természetesen a pénzért. Azt a tavalyi győzelmet nem tudom hogyan csinálta, de azon kívül nem tud mit felmutatni.

Érdekesség, hogy a lesajnált B Senna 10x volt pontszerző, míg Maldonado 5x.

Hörcsög Powa'

(#24243) Xirtam válasza Sundesz (#24242) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Hagyjuk inkább. . . már akkor öngyilkosságon gondolkodtam mikor az F1 olyan embereket veszített mint Montoya, Glock,Kobayashi, Lucas di Grassi

Csupa olyan ember akikben volt valami. Helyette van király Gutyierezünk ;]

[ Szerkesztve ]

(#24244) cyberkind válasza Xirtam (#24243) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

He Montoya ? :DDD Ezt komolyan írod ?
Di Resta miért, ő itt van, harcol lát és győz ! ;]

(#24245) Xirtam válasza cyberkind (#24244) üzenetére

Xirtam
(veterán)

di Grassi-ra gondoltam. ;)

Montoya 2001-ben debütált a Formula–1-ben a BMW-Williams csapat színeiben. Már harmadik versenyén felhívta magára a figyelmet,amikor egy merész előzéssel maga mögé utasította a versenyben vezető Schumachert.

Montaya egy ügyes és gyors srác volt. Csak túlságosan forrófejű. :D

[ Szerkesztve ]

(#24246) mephi666 válasza Xirtam (#24245) üzenetére

mephi666
(veterán)

ja, montoya volt a király :D nem igazán érdekelte, hogy most egy schumacher van-e előtte: vérszemet kapott :DDD pl. kobayashi-t is ezért bírtam, mert addig küzdött, amíg csak a technika engedte

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24247) AMD Power válasza Xirtam (#24245) üzenetére

AMD Power
(titán)

Ez már ilyen régen volt? Gyorsan elszáll az idő....

Színes egy figura volt az biztos :K .

(#24248) pocokxx válasza AMD Power (#24247) üzenetére

pocokxx
(Közösségépítő)

Nekem Gro jut róla eszembe. Ő is piszkosul gyors. Ha jól működik alatta az autó simán pariba van Kimivel.

(#24249) Zodicus

Zodicus
(senior tag)

Ajánlat Kiminek!!! :Y

(#24250) Malachi válasza Zodicus (#24249) üzenetére

Malachi
(addikt)

mi lesz még itt... :Y

lassan kezd egy szappanoperára hasonlítani az átigazolósdi pletykagyár.

itt az eredeti.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.