Hirdetés

2020. január 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#24151) cyberkind válasza Vasinger! (#24149) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Na és ha mégis az ? :F
Tudod, ahogy Az utolsó cserkész kezdődik ! ;)

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#24152) Vasinger! válasza cyberkind (#24151) üzenetére

Vasinger!
(nagyúr)

Egy ilyen ütközéstől nem hal meg az ember és nem is attól halt meg, hanem attól, hogy beleállt a koponyájába a felfüggesztés, ezt meg nem tudhatta előre.

I'm Mr. Meeseeks, look at me! #Wubalubadubdub#

(#24153) AmunRa válasza szab.tam (#24144) üzenetére

AmunRa
(aktív tag)

A néger Emerson! :D

(#24154) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

"Alonso jövőre is a Ferrari versenyzője lesz?"
Domenicali: "Persze, szerződésünk van vele."

Magabiztos szavak ezek egy magabiztos embertől ! :DDD
Már most ő az év embere Maranello-ban ! ;]

Ennek örömére :

Xirtam : ;]

[ Szerkesztve ]

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#24155) IreN!CuS válasza Male (#24139) üzenetére

IreN!CuS
(őstag)

Reméltem ,hogy nem .Csak már idegesített a sok megmondókapitány ,hogy szar az f1 szar a ring szar az idő szar a fű szar a közvetítés (ami messze a legjobb közvetítést amit eddig valaha csináltak magyarok F1 alatt) szar minden....

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#24156) AMD Power válasza Xirtam (#24132) üzenetére

AMD Power
(titán)

Pedig sajnos erre számítók én is. A RB és a Mercedes is erős lesz ott is.

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#24157) DS39 válasza AMD Power (#24156) üzenetére

DS39
(veterán)

a RB azért verhető lesz ott, egyenesben a top speed-jük a Caterham szintjén van sokszor, Monzában DRS-zónában esélytelenek. szvsz idén Monzát egy Mercedes motoros autó fogja nyerni.

(#24158) AMD Power válasza DS39 (#24157) üzenetére

AMD Power
(titán)

Lewis? Én benne vagyok.... azért az jól bekavarna az év második felében ha LH oda érne az elsők közé.

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#24159) mefistofeles válasza AMD Power (#24158) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

Szerintem elkapta a fonalat, már csak a merci kéne, hogy jól bánjon a papucsokkal. pl. mint itt nálunk.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#24160) DS39 válasza AMD Power (#24158) üzenetére

DS39
(veterán)

abszolút nem lehetetlen, ha innentől a gumikkal nem lesz gondjuk, akkor a legnagyobb kihívója az RB-nek, Hami meg Vettelnek. bár én Rosberget jobban kedvelem, de ő azért gyengébb versenyző.

a hátralévő versenyekre úgy nézhet ki a dolog, hogy RB hozza a szokásosat, mindenhol versenyképes, a Mercedes erőből eddig is az volt, csak versenyben elfogytak, ha ez megszűnik, izgalmas végjáték lehet. és a sötét ló, Kimi, és a Lotus is ott van a képben, akik szintén gyorsak, de csak akkor vannak elől ha bejön a gumitaktikájuk. a Ferrariban perpill nulla potenciált látok, nem véletlen Alonso reakciója sem, érzi ő, hogy ez rohadt kevés lesz, mert többiek fejlődnek, ők meg nem.

(#24161) mefistofeles

mefistofeles
(addikt)

Akármennyi sajtóanyag jelenik meg, egyszerűen nem tudom elképzelni Kimit vagy Alonsot Vettel mellett! Mindkettő nagyon odabaszna az egojának és az egész box egy hatalmas feszültséggóc lenne. Ezt tuti Hornerék sem akarják!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#24162) AMD Power válasza DS39 (#24160) üzenetére

AMD Power
(titán)

Igen mert eddig időmérőn jók voltak és kb ennyi. De ha időmérőn hozzák az eddigi eredményeket és futamokon is megmarad az "erő" akkor többiek bajban lesznek.

(#24163) Malibutomi válasza AMD Power (#24158) üzenetére

Malibutomi
(nagyúr)

Innentöl csak hüvösebb futamok várhatók + keményebb keverék spara és monzára. Na meg arra is számolni lehet, hogy a meleggel együtt fogy el a Lotus tempója.

A merci tempóját meg nem is igazán tudni, mert Hamilton kb. az elsö 10-11 kör után már spórolhatott. Lásd Webber egyszer közeledett rá, akkor kapcsolt, és egy kör alatt adott neki egy másodpercet...

[ Szerkesztve ]

(#24164) DS39 válasza mefistofeles (#24161) üzenetére

DS39
(veterán)

ezt csak a sajtó dobta be, tuti nem lesz Vette-Alo páros, max cserélnek helyet, de azt nem most.
Kimi-vel más a helyzet, az ő mentalitásával el tudom képzelni hogy működhet.

pl. képzeljük el az idei Webber-Vettel esetet, Kimi-vel, rámondják hogy így már befutunk 21-be, de Vettel ott erősködik, Kimi nem rinyált volna a rádióba, simán rátolja a falra/fűre, azt Vettel kétszer is meggondolta volna hogy addig próbálkozzon-e, míg buknak mindketten. fordítva ugyanezt tudom elképzelni, Kimi is előfordulhat hogy letojja a csapatutasítást és bátran támadja. (mert most mi történhet, kirúgják? leszarja :D)

amúgy Ricciardo-t kellene választaniuk, mert ezzel lehetne mutatni hogy nem csak Vettel esetében van értelme a Toro Rosso "programnak", hanem tényleg be lehet kerülni bárkinek aki bizonyít.

[ Szerkesztve ]

(#24165) mefistofeles válasza DS39 (#24164) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

Pont amit írtál az miatt Kimi is felejtős szerintem. Nekik egy ügyes csicska kell...... Ricciardoval még tudnánka gyurmázni. Főleg mert ugye állandóan mondogathatnák neki, hogy "emlékezz mi tettünk a király autóba, légy hálás"

[ Szerkesztve ]

(#24166) DS39 válasza mefistofeles (#24165) üzenetére

DS39
(veterán)

jaja, de ha nem ezt teszik, lesz kis feszkó a TR versenyzőknél, ugye Algu így-úgy lapátra került, Buemi elfogadta a tesztpilóta szerepet, de eszükbe sem jutott hogy esetleg őt léptessék elő versenyzővé, ha Ric, Vergne párosból sem kerül be senki, akkor nem sok értelme van fenntartani a TR csapatot. (valószínűleg kevesebbe kerülne az aktuális két ember befizetni vhova versenyzőnek, Sauber, FI, Williams-hez, mint egy csapatot fenntartani)

(#24167) D@ni88 válasza DS39 (#24157) üzenetére

D@ni88
(addikt)

Érdekes tavaly is jót mentek ott... Mert a lassú részen akkora előnyt szereztek.

(#24168) mefistofeles

mefistofeles
(addikt)

Nem tudom mennyire új ...
Azért Alonsot is baromira meg lehet érteni. Jó plóta ehhez kétség sem férhet de eléggé frusztráló egy "ilyen" Ferrarival kínlódni hétről-hétre. Gondoljatok bele Vettel vagy akár Hamilton mennyire más hangulatban ül a gépbe. Előbbi biztos lehet benne, hogy egy jó autóval mehet, utóbbi pedig egy szemlátomást fejlődő vassal ér el minél nagyobb sikereket.

(#24169) DS39 válasza D@ni88 (#24167) üzenetére

DS39
(veterán)

a DRS zónában esélytelenek, ha mögötte van támadásban egy olyan autó, amelynek nagyobb a végsebessége. magán a versenyen természetesen ott lehetnek a dobogón, csak az első fokát elbukhatják pl egy ilyen KERS hibával, akkor még védekezni sem tudnak az egyenesben.

mindenesetre az tetszik hogy úgy tűnik hogy 3 csapat versenyképes az idény hátralévő részén, ha más nem taktikailag biztos nagy csaták várhatók :)

[ Szerkesztve ]

(#24170) werszomjas válasza DS39 (#24169) üzenetére

werszomjas
(őstag)

Főleg ha a Mercik hozzák időmérőn az első sort amire elég nagy az esély, és beszorul mögéjük :K

Monza ugyan ez lesz, lásd Schumacher és Hamilton esetét 2011-ből

[ Szerkesztve ]

üdv

(#24171) BMW001

BMW001
(nagyúr)

Alonsot hogy leteremtették az miatt, mert végre megmondta a véleményét. Isten bizony, kezdek hányni az olaszoktól. El kellene kezdeni végre autót építeni, és akkor talán a top pilótájuk is máshogy állna ehhez. Hány éve megy már ez a huzavona, szvsz elhiszem hogy rohadtul elege van.

Elado lesz a 9900K -m. Ez a mondat vajon hirdetesnek minosul?

(#24172) Male válasza IreN!CuS (#24155) üzenetére

Male
(veterán)

Tavaly voltam kint, ha visszakeresel, elolvashatod mit írtam róla... inkább pozitív volt a véleményem összességében. (Amióta M1-en van a közvetítés, azóta meg leginkább dicsérem az adást.)
Szóval azt rossznak írtad.

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu

(#24173) Xirtam válasza BMW001 (#24171) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Ja végül is te nem teremtenéd le a feleségedet, ha nyilvánosság előtt elmondaná, hogy a péniszed képtelen őt kielégíteni. Ez olyan dolog, amitől egy házasság meg tud romlani.

[ Szerkesztve ]

(#24174) b-type válasza Xirtam (#24129) üzenetére

b-type
(nagyúr)

A csapat is emberekből áll, sőt a gyár is....ők adnak neki érzelmeket is.
LaFerrari pl, vagy a Dino ami az egyik legemberibb.

...ha Massa-t eszközként kezelik már régen kirúgták volna, a Ferrari teli van érzelemmel.
Az autó pedig nem jó, miért nem jó? Mert nem működik.
Vonórudas felfüggesztés..miért nem fizet?..vagy csak ennyi? Mert ennyiért kár volt megváltoztatni, mert nem hozott semmit. ...márpedig egy fejlesztés, ha másfél év alatt nem hozott előrelépést a fejlesztést nem használókkal szemben akkor az sz@r....ezt finoman úgy is mondhatjuk hogy rossz irány.
A csapat az első? oké....a csapat rossz döntéseket hoz, rossz taktikát dolgoz ki és követ, rosszul fejleszt? OKÉ, semmi gond.
...csak teljesen felesleges oda egy világbajnok versenyző.
Schumacher sem váltotta volna meg a Ferrari-t ha egyedül érkezik, nem, egy már meglévő csapathoz érkezett pár ember akik megváltoztatták a Ferrari eredményeit. Semmi gond azzal ha egy csapat 3.-4. erő...ettől még nagyon lehet őket szeretni, de szvsz Alonso-t el kell engedni, mert Alonso a Schumacher korszak Ferrari-ját szeretné, a csapat meg az azt megelőző korszak Ferrari-ja szeretne lenni nekem úgy látszik.
...
A csapat is emberekből áll, és bizony egy vezető is ember, és lehet hogy piszkosul érzi a Ferrari érzést úgy gondolja, de ettől még simán lehet hogy csak egy nem jó 'eszköz' a szavaiddal élve.
:)

[ Szerkesztve ]

Boldog új évet!

(#24175) IreN!CuS válasza Male (#24172) üzenetére

IreN!CuS
(őstag)

"Csak már idegesített a sok megmondókapitány" többesszám.

A lényeg nem csak neked szántam , vagy akkor vedd úgy , hogy nem neked szántam , csak a fedett hring már sok volt :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#24176) BMW001 válasza Xirtam (#24173) üzenetére

BMW001
(nagyúr)

A két dolog nem egy és ugyan az. b-type nagyon szépen leírta. :R
Amit most látok: Nem Alonso fecsérli el az éveit a Ferrarinál, hanem a Ferrari fecsérli el Alonso éveit. És ez probléma.

Elado lesz a 9900K -m. Ez a mondat vajon hirdetesnek minosul?

(#24177) andy83

andy83
(aktív tag)

Nagyon jó volt, életem első futama előben!!! :))

facebook.com/SzeretekMozizni

(#24178) Male válasza IreN!CuS (#24175) üzenetére

Male
(veterán)

Ok :)

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu

(#24179) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

:))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#24180) JColee válasza Motion_Blur (#24179) üzenetére

JColee
(őstag)

:DDD
Ezt LH rakta ki valahova?

(#24181) shteer válasza Xirtam (#24173) üzenetére

shteer
(félisten)

Te egyre nagyobb hülyeségeket írsz, komolyan :D

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#24182) Xirtam válasza shteer (#24181) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Próbálkozom! :D

(#24183) IreN!CuS válasza Xirtam (#24182) üzenetére

IreN!CuS
(őstag)

Te legalább fejlődsz e téren nem úgy mint a ferka ;]

(#24184) Xirtam válasza IreN!CuS (#24183) üzenetére

Xirtam
(veterán)

:DDD

(#24185) Motion_Blur válasza JColee (#24180) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Nem tudom hol készül ez a kép, lehet részeg volt ;]

Mint amikor ezt nyilatkozta: Lewis Hamilton: I can win last nine races and take F1 title

:Y :D

bár lehet hogy tud valamit: [link]

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#24186) JColee

JColee
(őstag)

Visszatérve a Gro-Gombos akcióra, ilyenért még kínában Perez nem kapott büntit. Akkor Rait rakta ki a féktávon. Most Gro kapott ugye egy áthajtásost amiatt is.

[ Szerkesztve ]

(#24187) TESCO-Zsömle válasza Motion_Blur (#24185) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Tény, hogy sehol nem volt a várt szenvedés ebben a dög melegben. Durva lenne, ha innen behúzná.

(#24188) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#24185) üzenetére

IreN!CuS
(őstag)

Megérezte a vérszagot :)

"
Lazenby: 'What about the break, have you got a holiday planned or something?'

Lewis: 'I'm just going to keep on it.'
"

(#24189) D@ni88 válasza Motion_Blur (#24185) üzenetére

D@ni88
(addikt)

(#24190) DopeBob válasza Motion_Blur (#24185) üzenetére

DopeBob
(addikt)

:Y

wow, mik vannak.

Ha ezt tesztelték azon az 1000km-es "privát" teszten annak még lenne is értelme. A 2014-es gumik nem segítenek most rajtuk, azt pedig, amivel most mennek, szintén nem lett volna értelme tesztelni, hiszen akkor még úgy nézett ki, hogy megvétózták a használatát... érdekes mindesetre.

MZ/X

(#24191) szab.tam

szab.tam
(nagyúr)

tegnap félálomban a retek sporton láttam egy f1 összeállítást, fittipaldi-ról.70-es évek.
még azok a pajeszok. :DDD

nagy hátsó kerekek, kanyarban látványosan csúsztatták az autókat, nézők pár méterre a pályától.
nagyobb volt az egész romantikája.
:))

ha ismétlik, érdemes megnézni.

(ja, hajnalban volt. 05:30... - a forma-1 hősei.)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#24192) Xirtam

Xirtam
(veterán)

(#24193) vlevi válasza szab.tam (#24191) üzenetére

vlevi
(nagyúr)

Ne, tudom, azt lattad-e, de a doq-n is szoktak eleg gyakran adni a forma1 hosei c. Sorozatot.
Fittipaldi, Petterson, Andretti, satobbi. Tizegymehany reszes sorozat.

(#24194) Zso2 válasza DS39 (#24169) üzenetére

Zso2
(őstag)

Ez a kers probléma egy nagy humbuk szerintem, ha úgy látszik nem hengerelnek, mindíg ez a magyarázat. Szerintem Vettelnek egyszer sem volt KErs probléma a futamon ,csak az utánjelzővel mahinálnaqk ,hogy ne lássa senki mikor mennyit fogyasztanak.Azért maradt ,akkor le kicsit Kimiről,mert már túlmelegedett mögötte. Nem létezik,hogy ennyi idő alatt még mindíg ez a problémájuk.
Ez csak egy jó kis átqrás. Érdekes ,hogy még nem láttunk egy kört,hogy hogyan használják a Kers-t,mert mindig úgy mutatják,hogy félnél megáll... ez kamu.
A másik ilyen dolog a DRS mizéria,ne büntessenek már meg senkit azért,mert nem működik jól a rendszer és a pilóta reflexből nyomogatja nem fogja nézni,hogy éppen 0.99-re vagy 1.01 re van a másik autótól.Akkor tessék betíltani a futam alatt,ha nem jól működik ,ennyi.

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#24195) szab.tam válasza vlevi (#24193) üzenetére

szab.tam
(nagyúr)

szerintem be sincs programozva a csatorna. talán az egyik tv-men.
de köszi!

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#24196) sketchifun válasza Zso2 (#24194) üzenetére

sketchifun
(senior tag)

Akkor mivel magyarázod, hogy verseny közben mondták Vettelnek, mit babráljon a kormányon, hogy újraindítsa?

Szerintem előfordulhat, Webbernek is vannak KERS problémái, lehetséges, hogy mindkét autó hasonló gondokkal küzd. :D

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#24197) Zso2 válasza sketchifun (#24196) üzenetére

Zso2
(őstag)

Sok mindent mondtak már, ne légy naív, (multi 21 , vagy az altatások a másik csapatok felé) Ez így van rendjén..
Ez a Kers mizéria idegesítő már, egyet nem értek,mindíg valahogy Webber autója adja meg magát,most vagy fekete felhő van felette,vagy neki jut mindíg a "kisérleti" cuccból véletlen :) .

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#24198) AmunRa válasza Zso2 (#24197) üzenetére

AmunRa
(aktív tag)

Így van! Ráadásul egy földönkívüli hajtómű van beépítve motor helyett! Vettel meg egy programozott vezérlőegység, aki ellen Alonso és Hamilton veszi fel a harcot!

[ Szerkesztve ]

(#24199) Zso2 válasza AmunRa (#24198) üzenetére

Zso2
(őstag)

Szerintem ez a Kers újraindítgatás egy baromság, tudják mit kell csinálni vele és 1 év alatt nem tudták még helyrerakni, na ne már...

(#24200) DS39 válasza Zso2 (#24194) üzenetére

DS39
(veterán)

nem tartom valószínűnek, már tavaly is túlmelegedett a kers-ük, idén pedig a melegebb futamokon szintén ez lehet a gond, ezért kell kikapcsolni, vagy pihentetni egy pár körig, mint a német gp-n.

az hogy Webberrel történik mindig a több zűr, az azért van mert ő kapja a "kétesebb", használtabb cuccokat.

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.