Hirdetés

2020. október 24., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2020-03-01 16:53:08

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#24001) Xirtam válasza Turbolada II (#23999) üzenetére

Xirtam
veterán

Yes! :DDD Nagyhangú idegesítő megmondó ember , aki végig állt félmeztelenül sapkába Ferrari zászlóval. Az voltam én.

[ Szerkesztve ]

(#24002) giigz

giigz
veterán

Én még pénteken voltam a szabadedzésen a gold 4-en, de nem bántam meg, össze sem lehet hasonlítani az állójeggyel, valószínűleg jövőre is ugyanitt ugyanez lesz a programunk, mert ez így király volt :)

GP2-es srácok a célegyenes végén nem nagyon érezték a féktávot :DDD

(#24003) baluka26 válasza kukinyo (#23914) üzenetére

baluka26
veterán

Azért arra kíváncsi lennék, hogy mit, és hogy milyen szinten. Ja, és hogy hányszor voltál vesztes, és miért nem hagytad akkor abba ;)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#24004) Turbolada II válasza Xirtam (#24001) üzenetére

Turbolada II
őstag

Akkor lehet te is láttad azt az incidenst amikor 2 szlovák előrefurakodott, de a végén el lettek hajtva.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#24005) Xirtam válasza Turbolada II (#24004) üzenetére

Xirtam
veterán

Persze. De vicc az egész. Már van 2 kerítés az előtt másfél méterre őr, és te attól másfél méterre állhatsz csak. . . .jövőre felhúznak még egy retkes kerítést? Az első kerítésnél állva pont rálátnál NORMÁLISAN a pályára, nem csak a pilóták feje búbját látnád . . . Nagy királyság. 2 éve még nem volt a másik kerítés, meg őr. . . . Bahrain-be ugyan ez hogy működik? Tankokkal foglalják el a kerítést, hogy benne dobj valamit? Vagy Maserati-val? Lamborghinivel? :U :W

(#24006) Steve1207 válasza btf (#23948) üzenetére

Steve1207
addikt

Jó látni, hogy van ilyen topic, itt olvasgatom már fél órája :D

Nem tudom melyik futamra gondolsz, de van egy számomra is, ami emlékezetes volt (persze, hogy emlékeznék rá...). Ömlött az eső, ott se sokan maradtak a végén. Úgy emlékszem SC mögött is fejezték be és a célegyenesben volt a sok megcsúszás. Óramutató járásával ellentétes pálya és hosszú bal kanyar, ott csúszkált mindenki.

Évet nem tudok mondani, de erről eszembe jut mindig 99-ből Spa-ban Schumi és Coulthard esős ütközése :) Kb akörül lehetett időben, nem találom, de sokszor eszembe jut, mert kíváncsi vagyok.

PSN ID: Stewie1207 | "A grafikája tuti jobb vagy 10%-kal a réginél." - Butters

(#24007) Turbolada II válasza Xirtam (#24005) üzenetére

Turbolada II
őstag

Taps volt amikor sikerült őket elhajtani. :) Kicsi a világ, most már sejtem ki lehetsz. :)

[ Szerkesztve ]

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#24008) JJános válasza AMD Power (#23990) üzenetére

JJános
addikt

Nagyon tetszett Hami, és nagyon akart. Megérdemelten győzött. Ezt amikor átigazolt a Mercihez kevesen gondolták. Itt kérek bocsánatot! Tévedtem!

-
Lonzi nem mehet az RBR-hez, csak ha Vettel elment, és Vettel sem mehet a Ferrarihoz.....satöbbi. igen.

Aki a meleget szereti hóember nem lehet.

(#24009) Xirtam válasza Turbolada II (#24007) üzenetére

Xirtam
veterán

Ez-e, de ez már nagyon off! :D

(#24010) Vasinger! válasza leslieke (#23996) üzenetére

Vasinger!
nagyúr

Bátornak bátrak voltunk, hogy kimentünk ilyen melegbe is, de nem volt olyan vészes, sikerült leégnem, de ettől függetlenül voltam már sokkal melegebb helyen is, mozgott a levegő ami sokat segített.

I'm Mr. Meeseeks, look at me! #Wubalubadubdub#

(#24011) Turbolada II

Turbolada II
őstag

Annyira nem off, mert nem sok esélyét láttam annak, hogy 2 PH-s összefusson a Hungaroringen. A nyárfa alatt nem a por okozta a legfőbb kellemetlenséget, hanem a szösz. Azzal tényleg kezdhettek volna valamit.

Egyébként szerintem a Mercedeseknek volt a legjobb hangjuk. A Ferrari nagyon visszafogott hangzást produkált.

[ Szerkesztve ]

(#24012) Xirtam válasza Turbolada II (#24011) üzenetére

Xirtam
veterán

:)

A Mercedes a legöblösebb ez tény. De a RedBull durrog a legdurvábban.

Most megtudtátok, hogy nézek ki! :D Jöhet a fika! :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#24013) shteer válasza Xirtam (#24012) üzenetére

shteer
félisten

mint egy b**i ;] :DDD

(#24014) Vasinger! válasza Xirtam (#24012) üzenetére

Vasinger!
nagyúr

Ha már itt tartunk, azt észrevettétek, hogy a marussiák mennyit pattogtak? Lehet rohadt lassúak voltak, de élmény volt őket hallgatni. :K

I'm Mr. Meeseeks, look at me! #Wubalubadubdub#

(#24015) Turbolada II

Turbolada II
őstag

A medical car óriási csalódás volt. Tavaly az muszikált a legjobban és a Caterham.

Vasinger!: A Marussia tényleg tragédia volt, még a Caterham is úgy-ahogy tartotta a lépést. (az elején)

[ Szerkesztve ]

(#24016) Xirtam válasza Turbolada II (#24015) üzenetére

Xirtam
veterán

Caterham talán fejlődik. De a Marussia . . .Bár az is félelmetes volt ahogy 5 kör után Alonso hátránya mennyi volt az első 3-éhoz képest. :U

(#24017) AMD Power

AMD Power
titán

Gyönyörű szép volt az a Herendi porcelán amit kaptak. :R :R

Xbox One X White Special

(#24018) Xirtam válasza AMD Power (#24017) üzenetére

Xirtam
veterán

:K

(#24019) AMD Power válasza Xirtam (#24018) üzenetére

AMD Power
titán

:R

Xbox One X White Special

(#24020) rocket válasza AMD Power (#24017) üzenetére

rocket
nagyúr

Szerencsere nem az ENI volt a foszponzor iden, mert akkor ujra a 6 labu kutyat kaptak volna :DDD

#24019: A masik fele megszebb :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#24021) Xirtam válasza rocket (#24020) üzenetére

Xirtam
veterán

:DDD Hát szebb mint a 6 lábú kutya, meg amikor kapnak egy szimpla nagytányért. :DDD

Biztos jó szag volt a srácok körül utána:

[ Szerkesztve ]

(#24022) AMD Power válasza rocket (#24020) üzenetére

AMD Power
titán

:)

Ez tényleg egy gyönyörű szép Hungarikum amit kaptak! Lewis emlékezni fog rá ez biztos. :R :K

Xbox One X White Special

(#24023) pepe091 válasza AMD Power (#24019) üzenetére

pepe091
MODERÁTOR

Mikor fellendítette, azt hittem lerepül a teteje. :DDD

(#24024) AMD Power válasza pepe091 (#24023) üzenetére

AMD Power
titán

Én azt hittem ,hogy kirepül a kezéből. :)

Xbox One X White Special

(#24025) Motion_Blur

Motion_Blur
félisten

micsoda mestei PS munka :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#24026) Xirtam válasza Motion_Blur (#24025) üzenetére

Xirtam
veterán

:O

Kiss érdekesség:

Az előbb osztotta meg a McLaren facebook oldala. A vicc a képen, hogy ha valaki szemfüles látszik egy Ferrari F12 Berlinetta a képen, meg persze Corvette, Alfa Romeo, Mercedes stb. :D

[ Szerkesztve ]

(#24027) TESCO-Zsömle válasza Motion_Blur (#24025) üzenetére

TESCO-Zsömle
félisten

Elég siralmasan néz ki.

Eleve rakhattak volna vmi vigyori képet.

Bár, ha másodhegedüsnek megy ,akkor ez a hitelesebb. ;]

Man sorteras, komformeras, till den gråa massans träl / Accepterar, konsumerar, existerar utan själ

(#24028) Xirtam

Xirtam
veterán

Josh Cartu
Watching the GP lately has been pretty disappointing. Having said that, it was nice to watch it in the flesh today in my home town. Looking forward to the after party with Alonso and Massa. Tomorrow at 12pm, it's wheels up to Florence and Mugello for more Ferrari school.

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#24029) werszomjas

werszomjas
őstag

Elcseszett egy versenynaptár most ez az idei, most megint várhatunk 4 hetet, aug 25.Belga Nagydíj :U

üdv

(#24030) Xirtam válasza werszomjas (#24029) üzenetére

Xirtam
veterán

Én is ezen nevettem. Most mondták, hogy fuu nyári szünet nekik! Jah . . . 3 hetet pihentetek így is skacok! :D

(#24031) cyberkind válasza werszomjas (#24029) üzenetére

cyberkind
nagyúr

Mint tavaly ! :)

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#24032) DS39 válasza werszomjas (#24029) üzenetére

DS39
veterán

jövőre ha legalább 20 futam lesz, akkor remélem jobban beosztják. 3 hétnél nagyobb szünet nem kéne. :)

(#24033) cyberkind

cyberkind
nagyúr

Xirtam

Flavio Briatore:"Régóta ismerem Alonsót. Nem lepődnék meg ha elhagyná a Ferrari istállót ennyi sikertelen év után."
;]

(#24034) Xirtam
Látom találtam még egy olyan "hülyét" mint én vagyok ! :DDD :R

[ Szerkesztve ]

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#24034) Xirtam válasza cyberkind (#24033) üzenetére

Xirtam
veterán

Nem hagyhatja el. Hát el se tudnám nélküle képzelni. Bár anno MSC-re is ezt mondtam. Azóta se tudtam megemészteni, hogy Mercedes színeiben láttam újra . . .Nálam 2006 az igazi visszavonulása.

Ettől a hülye pletykától komolyan mondom nektek tiszta depressziós lettem. Így is nehezen emésztem a dolgokat, hogy V6 . . . :D De ez végleg betenne. Azt hiszem onnantól IndyCar futamokat látogatnék! :D

[ Szerkesztve ]

(#24035) giigz válasza Xirtam (#24034) üzenetére

giigz
veterán

Nem csak nálad. Az a brazil verseny...

(#24036) leslieke válasza giigz (#24035) üzenetére

leslieke
Jómunkásember

+1! :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24037) Xirtam

Xirtam
veterán

Amúgy azon gondolkoztatok már, hogy nem feltétlen a csapat a gyík. Hanem Alonso képtelen megfelelő visszajelzéseket adni a csapatnak. Így rossz irányba vitte el a fejlesztéseket? Ő hiába érzi az autó hiányosságait , hibáit, ha képtelen ezt kifejteni a mérnöknek. MSC ebből a szempontból etalon volt tudtommal. Jól áttudta adni az érzéseit a mérnököknek.

[ Szerkesztve ]

(#24038) cyberkind válasza Xirtam (#24037) üzenetére

cyberkind
nagyúr

2005 és 06-ban akkor hogy sikerült bajnoki verdát csinálni ?
Mert azért Fisichella nem egy főnyeremény ezen a téren sem ! :DDD

(#24039) Xirtam
Ezzel az a baj, hogy csak 14-től csatlakozik, és már akkor javában készül/ kész van a kocsi ! :U

[ Szerkesztve ]

(#24039) Xirtam válasza cyberkind (#24038) üzenetére

Xirtam
veterán

Nem tudom, hiába hozta magával a mérnöki gárdáját. Lehet hogy pont Allison hiányzik az egész gépezetből. :U

Az a baj, hogy egy F1-es autó fejlesztése túlságosan összetett dolog. De amíg Vettel és a RedBull, hagyja el utolsóként a boxot, és pályabejárás közben is Vettel folyamatosan adatokat elemez a mérnökével. Addig MAXIMÁLIS RESPECT neki, nekik!

Most az lényegtelen , hogy 2014-től csatlakozik, az az év úgy is egy hulladék lesz kb. 2009

[ Szerkesztve ]

(#24040) cyberkind válasza Xirtam (#24039) üzenetére

cyberkind
nagyúr

Ennek örvendek, legalább megint reménykedhetek hogy pár havonta összejön egy dobogó ! :DDD
MSC kifejtőképességére elég annyi, hogy meg kell nézni előtte hol és mi volt a Ferka, kb. mint az állatkert, vagy az se !

Schumi élete doku film !

[ Szerkesztve ]

(#24041) TESCO-Zsömle válasza Xirtam (#24034) üzenetére

TESCO-Zsömle
félisten

Akkor te is voltál Maranellóban szobrot dönteni?

Man sorteras, komformeras, till den gråa massans träl / Accepterar, konsumerar, existerar utan själ

(#24042) atok666 válasza AMD Power (#23994) üzenetére

atok666
őstag

Inkabb lehetne mashol, vmi erdekesebb palyan :)

Atok

(#24043) hugi0 válasza leslieke (#23951) üzenetére

hugi0
őstag

1996-os Formula–1 monacói nagydíj
Nincs rola video ? - visszaneznem.

Megvan.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#24044) Flashcash válasza Xirtam (#24030) üzenetére

Flashcash
Közösségépítő

Azért mondták, hogy nyári szünet lesz nekik, mert most jön a nyári szünet, azaz kötelezően be kell zárni a gyárakat, fejlesztő részlegeket és szabadságra küldeni a dolgozókat.
Eddig szünetek közben is folyamatos munka, fejlesztés volt a háttérben.

(#24045) Flashcash

Flashcash
Közösségépítő

"The DRS enabling system was not changed by the team from the pre-race to the race setting," read a statement from the stewards. "The driver therefore incorrectly received 'DRS enabled' messages and reacted to them (when not entitled to) on three occasions."

"As soon as the team became aware of the problem they informed the driver to only use DRS when told to do so by the team. Whilst a small sporting advantage (less than one second over the entire race) was gained, the team argued #3 also suffered a disadvantage by being unable to use DRS on every legitimate occasion.

Magyarul Alonso DRS rendszerét nem állították át verseny üzemmódba így miután rájöttek, hogy folyamatosan DRS kész üzeneteket kap a DRS zónákban (edzés üzemmód), szóban mondták neki a verseny végéig, hogy mely körben használhatja és mikor nem.

(#24046) Xirtam válasza Flashcash (#24044) üzenetére

Xirtam
veterán

Nagyon jól tudjuk. Csak viccelődtünk :) Szerencsére nem most kezdtünk el érdeklődni az F1 iránt. Nem úgy mint sok másik ember. Vicces volt nézni, hogy semmit nem tudnak a RedBull-ról, csak hogy Vettel Vettel Vettel . . . :D A 2006-os pilóta párost képtelenek lennének felsorolni. De hát istenem egészségükre.

A másik EGYED akikkel találkoztam az MSC utálás. . . Amiért Senna halálakor felmert állni a dobogóra. Sőt mosolygott. . . . :U

[ Szerkesztve ]

(#24047) jozsi252 válasza Xirtam (#24009) üzenetére

jozsi252
veterán

Nem te voltál véletlenül egy 5-6 fős társasággal, 2 fiatalabb csajszival, német zászló homlokra rajzolva? A célegyenes előtti kanyarkombinációnál ami egy jobbos kanyar.

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro Max 64GB Space Gray

(#24048) AMD Power válasza werszomjas (#24029) üzenetére

AMD Power
titán

De tényleg! Mi a francért kell ilyen sokat várni megint? :U

Xbox One X White Special

(#24049) kukinyo válasza Xirtam (#24046) üzenetére

kukinyo
addikt

Ezt nevezem intelligens viselkedésnek, mikor a frusztráció, elkeseredés átmegy támadásba. :(

"A 2006-os pilóta párost képtelenek lennének felsorolni"
Ezt azért nehezen tudom elképzelni de ha még is, legalább a GDP fogalmával tisztában vannak. ;] :)

[ Szerkesztve ]

(#24050) Male válasza Flashcash (#24045) üzenetére

Male
nagyúr

...és ezt miért is a csapatoknak kell állítgatni? :U

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.