Hirdetés

2019. december 11., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#23011) pocokxx

pocokxx
(Közösségépítő)

Szerintetek igaza van?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#23012) b-type válasza pocokxx (#23011) üzenetére

b-type
(nagyúr)

A saját véleményemmel összecseng, szal szerintem igen....de nem hinném hogy a hangsúly a tradicionális csapaton van, csak egy más csapaton...persze gyors autót kívánok neki is (mint minden versenyzőnek).
De egyébként sztem a saját csapatára kell koncentrálnia, persze ettől még vígan nyilatkozhat arról amiről kérdezik, de Whitmarsh-ról egyre inkább az ugrik be, hogy hogyan indítsuk a legsz@rabb helyzetből az évet, valami mély gödröt muszáj keresni év elején, hogy aztán látványosan fejlődjünk....
idén kicsit mély lett ez a gödör....

https://youtu.be/Kr4SwcJy0wU?t=1255

(#23013) M3oH

M3oH
(őstag)

Sauber elegge benne van a trutyiban :( Remelem sikerul nekik vmi komoly szponzort felhajtani. Sajnalnam, ha HRT sorsara jutnanak, annal sokat tobbet erdemel ez a csapat.

(#23014) baluka26 válasza b-type (#23012) üzenetére

baluka26
(veterán)

Én is ezen a véleményen vagyok. Modern sportban (legyen az futball, kézilabda, vagy forma1) alapvető dolog, hogy az ember többféle környezetben bizonyítson.

Retro F1 lesz jövőre

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#23015) AmunRa

AmunRa
(aktív tag)

(#23016) baluka26 válasza AmunRa (#23015) üzenetére

baluka26
(veterán)

Távirányítós autó hang :D

Azért a 100 m sprintre kíváncsi leszek.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#23017) IreN!CuS válasza baluka26 (#23016) üzenetére

IreN!CuS
(őstag)

Usain Bolt esélyei megnőttek :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#23018) baluka26 válasza IreN!CuS (#23017) üzenetére

baluka26
(veterán)

Ő most focizik, legalábbis úgy tudom, hogy egy meccsen Manchester Unitedben fog focizni. Az durva lenne, ha nyitna a formaversenyek felé. :D Mondjuk Del Piero után szabadon.

De tényleg vicces lesz, hogy futnak a csereautóba, a másikat meg rádugják konnektorra :D

[ Szerkesztve ]

(#23019) kukinyo

kukinyo
(addikt)

Alonso 8 pontot ad a Ferrarinak
Nagyon a szájába adták ezt a nyilatkozatot.

(#23020) baluka26 válasza kukinyo (#23019) üzenetére

baluka26
(veterán)

Ha egy tizes skálán a jelenlegi legjobb autó 10, a legrosszabb autó 1, akkor szerintem reális a Ferrari 8 pontja. Másképpen értelmeze a legjobb autó 80%-ra képes a Ferrari, ami nem egy elrugaszkodott vélemény. Főleg, hogy komoly boxhiba nem volt.
Szerintem.

(#23021) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Rendesen sz*patják Kiss Norbiékat az ETRC-ben...

Oxxo Racing Team
4 órája

Megvan a válasz: most sem értjük!

A kormány maximális eltekerése esetén a kerék éppen eléri az alváz egy részét, s az FIA szerint ez veszélyes. Mondtuk nekik, a Világon nincs olyan pálya, ahol menet közben, bármilyen kanyarban akár csak megközelítheti a kerék ezt a pozíciót, csak a sátorból ki-be parkoláskor. Válasz: tudjuk. Akkor is.
A pálya biztonságért felelős legnagyobb vezetője is azt mondta, ez azért túlzás. Mindenki más is ezt mondta. Csak az FIA nem. És ők döntenek...

Nincs más hátra, Norbi az utolsó helyről fogja felküzdeni magát, CSAKAZÉRTIS!!! Papíron ők, versenyen MI vagyunk a legjobbak!!!

Hajrá OXXO, hajrá MAGYARORSZÁG!!!!

forrás: OXXO FB

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#23022) veze

veze
(őstag)

hmm hmm hmmm....
Ugy látszik engem másoknak le lehet "te barom-ozni és "sültmarhazni" (lásd itt) pusztán, mert más a véleményem, és azt leirtam ugy hogy senkit személyesen ne érinttessen. De ha a személyem minősitő hozzászólásra azt válaszolom hogy te is alonsotol örököltél ilyen nagy az arcod.. akkor azt már be kell jelenteni és töröltetni kell.. nehéz elviselni a kritikat vagy azt hogy másoknak más a véleménye :DDD

[ Szerkesztve ]

!!! ....édesnemes és csípős őrölt szegedi paprika termelőtől ..

(#23023) Psychonaut válasza Motion_Blur (#23021) üzenetére

Psychonaut
(addikt)

Ez mondjuk egyrészt vicc, rámutat arra, mennyire rugalmatlanul alkalmazzák ott (is) a szabályokat, és mennyire nincs semmi mérlegelés, másrészt ha van erre szabály, akkor annak meg kell felelni, ha hülyeség, akkor is.

(#23024) baluka26 válasza Psychonaut (#23023) üzenetére

baluka26
(veterán)

Igazad van

(#23025) Malachi válasza veze (#23022) üzenetére

Malachi
(addikt)

ezt nem itt kell megbeszélni, ha zavar, jelentsd. törlik majd, ha olyan.

(#23026) 7600 GS

7600 GS
(addikt)

[link]

„Most Sebastian ellen harcolok” – nyilatkozta Alonso a német Auto Bildnek. „A 2012-es szezon második felében azért mondtam, hogy már nem Sebastiannal, vagy Mark Webberrel harcolok, hanem egy repülőgéppel, mert olyan erős volt a Red Bull. Ezt talán egyesek félreértették, pedig egyszerűen csak azt akartam mondani, hogy nehéz egy olyan autó ellen harcolni, amely potenciálisan az első és a második minden futamon. Idén azonban már nem ez a helyzet. Sebastian van az élen, mert ő végzi a legjobb munkát.”

'90 Honda Civic ED6 | '81 Passat 32B

(#23027) baluka26 válasza 7600 GS (#23026) üzenetére

baluka26
(veterán)

Megbeszéltük már ezt szűk egy hete, és erre az álláspontra jutottunk..

(#23028) Motion_Blur válasza 7600 GS (#23026) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Nagyon korrekt, erről beszéltem én is :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#23029) baluka26 válasza Motion_Blur (#23028) üzenetére

baluka26
(veterán)

Most olvastam egy Alo-riportot valahol, és ott említette, hogy neki munka az F1, vannak ennél fontosabb dolgok az életében.
Amikor megbeszéltük, hogy Vetli idén jó, azt is megbeszéltük, hogy Lonzi nem harap annyira. Mindkettőt jól gondolta a topik.

(#23030) kukinyo válasza Motion_Blur (#23028) üzenetére

kukinyo
(addikt)

Könnyű 1 évvel a történtek után magyarázatokat találni.
Attól függetlenül ez egy korrekt helyesbítés, korrigálás volt. :R

(#23031) jozsi252

jozsi252
(veterán)

Sziasztok

Az lenne a kérdésem hogy a gpticketshopos 19 990ft-os ülőjegy az hova szól pontosan? Mert az mind szép és jó hogy le van írva hogy ingyen lehet utazni meg stb stb, de pont azt nem írják le hogy hova szól az az ülőjegy.

iPhone Xs 64GB Space Gray

(#23032) X3B6O0X válasza jozsi252 (#23031) üzenetére

X3B6O0X
(aktív tag)

A Silver és Gold tribünökön üresen maradt helyekre osztják be az embereket.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#23033) szab.tam válasza jozsi252 (#23031) üzenetére

szab.tam
(nagyúr)

nem vágom a lelátókiosztást, de a reklámban világosan elmondják, hogy a célegyenes elejére.
tehát nem a végére, ami (szerintem) a legjobb hely, hanem a célegyenes előtti kanyar tájékára. gondolom...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23034) jozsi252 válasza szab.tam (#23033) üzenetére

jozsi252
(veterán)

Akkor az úgy jónak hangzik. Köszi mindkettőtöknek :R

Én a Gold 1 szektort szeretem nagyon. Nagyon jó hallgatni mikor állnak be a boxba, és 1-2 autónak brutál hangja van visszaváltáskor.

(#23035) vlevi válasza szab.tam (#23033) üzenetére

vlevi
(nagyúr)

félrement, bocsi

[ Szerkesztve ]

(#23037) AmunRa

AmunRa
(aktív tag)

(#23038) jozsi252 válasza AmunRa (#23037) üzenetére

jozsi252
(veterán)

Azt hiszem hogy a saját nevével jelzett Infiniti FX Vettel Editiont jobban szereti vezetni mint ezeket az autókat.

[ Szerkesztve ]

(#23039) zetecR válasza AmunRa (#23037) üzenetére

zetecR
(addikt)

Végre elment fodrászhoz is...

(#23040) szab.tam válasza AmunRa (#23037) üzenetére

szab.tam
(nagyúr)

:DDD

ha 1x a spejzba építek egy cockpitet, az valahogy így fog kinézni...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23041) Xirtam válasza AmunRa (#23037) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Milyen fejet vágott amikor beült! "Mi ez a sz@r" :D

(#23042) JJános válasza Xirtam (#23041) üzenetére

JJános
(addikt)

:DDD

Aki a meleget szereti hóember nem lehet.

(#23043) kukinyo válasza Xirtam (#23041) üzenetére

kukinyo
(addikt)

Ahogy idősödik, kezd emberi formája lenni. :)

(#23044) Xirtam válasza kukinyo (#23043) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Szerethető figura lehet amúgy! :)

(#23045) 7600 GS válasza Xirtam (#23044) üzenetére

7600 GS
(addikt)

Még egy Ferrari drukker szemével is? :D

'90 Honda Civic ED6 | '81 Passat 32B

(#23046) kukinyo válasza 7600 GS (#23045) üzenetére

kukinyo
(addikt)

Miért ne?
Régen én is szerettem Alonsot. Sőt, most is elismerem. :K
Csak az a tavalyi hepaj körülötte, be tett nekem.
Ezért lett ellenszenves (pedig nem is Ő tehet róla hanem némelyik "mélyen tisztelt" szurkolója). :)

[ Szerkesztve ]

(#23047) Xirtam válasza 7600 GS (#23045) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Hát ez nem ezen múlik. Leírtam már 2000x, hogy nem érdekel se Alonso se Massa engem a csapat érdekel. Bírom Hamiltont, Button, és mindenki mást! :)

esteban gutierrez-t nem bírom olyan mint egy (meleg) kisfiú. És nem látom létjogosultságát a Saubernél. Kobayashi 100X jobban megérdemelte volna. :U

És az egyéni VB sem érdekel. Csak a WCC!

És mielőtt Flame tenger keletkezne. A Ferrari logót nem engedték. És azért nem Massa az arcképem, mert róla nem volt olyan kép ahol látszik, hogy Ferrari-s. :U

[ Szerkesztve ]

(#23048) kukinyo válasza Xirtam (#23047) üzenetére

kukinyo
(addikt)

"Ferrari logót nem engedték"
:F
Tiltott jelkép, vagy mi?

(#23049) Ba cy lus válasza kukinyo (#23048) üzenetére

Ba cy lus
(veterán)

Reklám. ;]

(#23050) Xirtam válasza kukinyo (#23048) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Nincs arca. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.