Hirdetés

2019. november 18., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-14 21:29:59

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#21001) Xirtam válasza baluka26 (#21000) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Kétlem hogy egy Dzsudzsák adományozna, azt hittem ő csak Lamborghini-t tud törni!

(#21002) giigz

giigz
(veterán)

"Schumitól szép dolog ez, de szerintem minden sportoló megcsinálja ezt, csak nem veri nagy dobra."

Rosszul gondolod. :)

[ Szerkesztve ]

(#21003) M3oH válasza baluka26 (#21000) üzenetére

M3oH
(őstag)

Reklamozni kell, mert arveres lesz. AMugy, meg 1millio eurot nem hinnem, hogy sokan feldobnanak zsebbol :)

(#21004) pepe091 válasza M3oH (#21003) üzenetére

pepe091
(MODERÁTOR)

Azért Suminak az 1 milla euró kb olyan, mintha Te adományoznál tízezer Ft-ot... :) Persze attól becsülendő, és követendő példa!

(#21005) baluka26 válasza M3oH (#21003) üzenetére

baluka26
(veterán)

Arányaiban volna érdemes nézni.
Az az egy millió a Ferraris fizujának 1/35-e. A teljes vagyonának meg pár ezreléke, ha igaz a 750m eurós vagyon.

Persze ettől függetlenül szép gesztus, csak nem kell feltétlenül ennyire túlértékelni.

Szerintem többen adományoznak ennyit, mint hinnéd, csak egy magánember nem biztos, hogy szeretne emiatt címlapra kerülni.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#21006) JColee válasza baluka26 (#21005) üzenetére

JColee
(őstag)

Szerintem többen adományoznak ennyit, mint hinnéd, csak egy magánember nem biztos, hogy szeretne emiatt címlapra kerülni.

Inkább azért nem kerül oda, mert nem ismeri senki. Az nem érdekli az embereket, akit nem ismernek, nem lesz belőle hír.

[ Szerkesztve ]

Én már a következő rendszert is utálom.

(#21007) kukinyo

kukinyo
(addikt)

Itt a gesztust kell értékelni, mellesleg az összeg sem elhanyagolható.
A cunaminál is Ö egyedül nagyobb összeget ajánlott fel mint egész Franciaország.

Jó az így, szép nap ez a mai. :)

[ Módosította: stevve ]

(#21008) kukinyo válasza kukinyo (#21007) üzenetére

kukinyo
(addikt)

stevve:

:R :R

[ Szerkesztve ]

(#21009) baluka26 válasza JColee (#21006) üzenetére

baluka26
(veterán)

Inkább is-is szerintem. De igazad van.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#21010) b-type válasza kukinyo (#20997) üzenetére

b-type
(nagyúr)

nagyon szép dolog. :R
én a fizum arányában sem adakoztam semmit. ..nem mintha büszke lennék rá, csak hogy ne is rejtegessem, ha véleményem fogalmazom.
Szal szerintem szép dolog hogy le tud mondani, sok gazdag ember csak gyűjti és gyűjti. Mondjuk MS sokszor ad, példamutató valóban.

https://youtu.be/Kr4SwcJy0wU?t=1255

(#21011) baluka26 válasza b-type (#21010) üzenetére

baluka26
(veterán)

Én annak ellenére, hogy csak ösztödíjam van jövedelemként rendszeresen adományozok.
Ez is hozzátartozik a véleményemhez nekem is, ezért gondolom ezt alapnak.

[ Szerkesztve ]

(#21012) Stafni válasza baluka26 (#21011) üzenetére

Stafni
(aktív tag)

Én rendszeresen adományozok a Magyar Államnak, a jövedelmem kb. 70%-át. :) 2 gyerek mellett nem jut másra. A befizetett összegből kampányra is futja, és nagyobb hősök lesznek, mintha gátat építettek volna abból a pénzből mint amibe a gát került.
Olyan apró dolgok már nemi is zavarnak, hogy az OTP-aki nem adja oda a szocpolt, mert nem veszel fel hitelt, baszik tökön rúgni! :D

Segíthetnek nyugodtan a milliárdos sportolók, az ő jövedelmük nagyon nincs arányban a munkájuk érékévek. :) Szóval nem árt részükről egy kis szolidaritás. Ráadásul adókedvezményt is kapnak.

(#21013) adman válasza Stafni (#21012) üzenetére

adman
(tag)

Én rendszeresen adományozok a Magyar Államnak, a jövedelmem kb. 70%-át.
én is pont ezt akartam írni. tényleg szép dolog Schumi adományozik, viszont én meg adózok becsületesen, nem trükközök.

(#21014) lenox válasza baluka26 (#21011) üzenetére

lenox
(addikt)

Hmm, az vajon milyen osztondij, hogy meg lehet belole elni es meg adomanyozasra is futja?

(#21015) JJános válasza baluka26 (#21005) üzenetére

JJános
(addikt)

Nem kell túlbecsülni, de te alábecsülöd. Neked semmi sem jó. :((

Aki a meleget szereti hóember nem lehet.

(#21016) leslieke

leslieke
(Jómunkásember)

90 évesen elhunyt a Ferrari első futamgyőztese

Pont az a helyszín, Silverstone jön, ahol nyert.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#21017) kukinyo

kukinyo
(addikt)

(#21018) baluka26 válasza kukinyo (#21017) üzenetére

baluka26
(veterán)

Bravó!
Ma láttam valami összefoglalót, keresztben állt a kamion egyenesben, Benedek előzést próbált, és épphogy el tudta kerülni, az ütközést. Zseniális mozdulat volt, ha nem húzza el nagyon komoly baleset van.

(#21019) Motion_Blur válasza baluka26 (#21018) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Az az előző futam volt, dupla sárga, a srácnak eszébe se jutott elvenni a gázt. Még érintette is a keresztbe állt kamion hátsó sárhányóját :))

Elég magabiztos a gyerek a nyilatkozatai alapján, nem tojta össze magát a mezőnytől így 16 évesen :R

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#21020) baluka26 válasza Motion_Blur (#21019) üzenetére

baluka26
(veterán)

Gondoltam, hogy nem ott nyert, mert ott tizedik volt :DDD

(#21021) leslieke válasza kukinyo (#21017) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

:C Ügyes a srác!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#21022) -Mike- válasza baluka26 (#21018) üzenetére

-Mike-
(addikt)

(#21023) Stafni

Stafni
(aktív tag)

Nem csak kamiont vezet, elég sok video van fent róla youtube-on.

(#21024) giigz válasza -Mike- (#21022) üzenetére

giigz
(veterán)

:Y :C :R

(#21025) JColee válasza Motion_Blur (#21019) üzenetére

JColee
(őstag)

Kiss Norbi mellett elég magabiztosságot szedhet fel.

Én már a következő rendszert is utálom.

(#21026) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

A Hungaroringet újraaszfaltozták az idei versenyre?
Mert volt ilyen ígért, de gondolom nem lett belőle semmi.

Csak azért kérdezem, mert a Pirelli a közepes és a kemény keveréket hozza ide, ami kb. garantált 1 kiállást jelent majd.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#21027) Stafni

Stafni
(aktív tag)

(#21028) Xirtam válasza Motion_Blur (#21026) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Dehogy. :U :D

(#21029) Peat;) válasza Motion_Blur (#21026) üzenetére

Peat;)
(veterán)

Garantált unalom esélye így nagyon megnő.

(#21030) giigz

giigz
(veterán)

Valószínűleg idén állás helyett az ülést választom, és futam helyett a 2 pénteki szabadedzést :)

Azt meg lehet nézni valahol, hogy az adott helyekre még mennyi hely van szabadon?

(#21031) McCartman

McCartman
(senior tag)

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#21032) FireKeeper válasza McCartman (#21031) üzenetére

FireKeeper
(veterán)

Kimi :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Discord: https://discord.gg/sKnPVmH || #WeAreBosch

(#21033) proof88 válasza giigz (#21030) üzenetére

proof88
(addikt)

minden tribünön van hely, kivéve ahol ki van írva hogy minden jegy elkelt. Olyanról viszont nem tudok, pedig hasznos lenne, ha a neten meg lehetne nézni hogy mely tribünön hogy helyezkednek el a szabad tribünök, mint amikor a moziba foglalsz neten keresztül.

(#21034) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Egy Whitingtól érkezett e-mail lehet a Mercedes ütőkártyája a Nemzetközi Bíróságon?

(#21035) Misi 007

Misi 007
(Közösségépítő)

(#21036) kukinyo válasza Motion_Blur (#21034) üzenetére

kukinyo
(addikt)

Nagyon csűrik-csavarják.
A végén úgy is olyan döntés születik ami nem vethet rossz fényt a sportágra, bármi történt is.
Két dolgot tudok elképzelni: totálisan ráverik a Mercire (ezzel akár tönkre téve a csapatot), vagy egyszerűen kiderül hogy hivatalos engedéllyel teszteltek, csak nem futottak össze a papírok. :D

(#21037) D@ni88 válasza kukinyo (#21036) üzenetére

D@ni88
(addikt)

Utóbbi biztos nem lesz, nem ismernék el a saját hibájuk

(#21038) TESCO-Zsömle válasza D@ni88 (#21037) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

A Monaco-i fiaskót is inkább szabálytalan módon ráverték a Mercire... Szegény Lajos jobban teszi ,ha új állás után néz a szöszivel együtt.

Vajon ki kapja meg Massa székét? :P

pepe091: Annyira azért nem voltak rosszak még így gumiproblémával együtt se.

Hamilton: 5-3-3-5-12-4-3
Rosberg: R-4-R-9-6-1-5

Érezhetően erősebbek, mint eddig bármikor.

[ Szerkesztve ]

(#21039) pepe091 válasza kukinyo (#21036) üzenetére

pepe091
(MODERÁTOR)

Azt, hogy a 2013-as kocsi volt ott, szerintem sehogy nem lehet kimagyarázni...
Szerintem az a helyzet amit valamelyik szakkommentátor mondott, hogy annyira rosszul bántak a gumikkal, hogy bevállaltak egy ilyet, lesz ami lesz alapon, de jól működjön az autó..

(#21040) Malibutomi válasza pepe091 (#21039) üzenetére

Malibutomi
(nagyúr)

Szerintem ez azért hülyeség, ahogy valaki már mondta, hogy a hosszú téli teszt alatt nem tudták megoldani, most 3 nap alatt meg hirtelen megoldanák?

[ Szerkesztve ]

(#21041) pepe091 válasza Malibutomi (#21040) üzenetére

pepe091
(MODERÁTOR)

Nem láttad Kanadában őket? A vége felé már nem volt olyan hűvös... Mégsem mutatkozott az a drasztikus lassulás náluk..

(#21042) TESCO-Zsömle válasza pepe091 (#21041) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Kanada egészen másképp zabálja a gumikat.

Nem mellékesen a Merci itt alkalmazta először azt a taktikát, amit a többi csapat már jóval korábban bevezetett. Egész pontosan arról van szó, hogy a hátsó kerekeket megcserélik. Szóval ez simán lehet ennek a következménye is.

(#21043) Malibutomi válasza TESCO-Zsömle (#21042) üzenetére

Malibutomi
(nagyúr)

Kanada egészen másképp zabálja a gumikat.

Gyakorlatilag kíméli őket :)
Egyetlen tempós kanyar sincs, csak egyenes, lassú sikán, egyenes, lassú kanyar.

(#21044) pepe091 válasza TESCO-Zsömle (#21042) üzenetére

pepe091
(MODERÁTOR)

Silverstone-ban majd kiderül... No meg csütörtökön.. De azért több mint 3 versenytávnyi teszten rengeteg mindent megoldhattak és szerintem meg is oldottak, sajnos..

(#21045) baluka26 válasza Malibutomi (#21040) üzenetére

baluka26
(veterán)

Hosszú téli teszt?! Hol?

Volt egy csomó éles teszt azóta, plusz egy ráadás nekik, ahol célirányosan mindent tudtak próbálgatni anélkül, hogy bármire is figyelni kellett volna nekik.

(#21046) shteer válasza Misi 007 (#21035) üzenetére

shteer
(félisten)

MiniDrivers - Chapter 5x07 - 2013 Canadian Grand Prix

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#21047) Peat;)

Peat;)
(veterán)

Gumi vélemény Lotustól. Hihetetlen amit a Red Bull el tudott érni a pályán, de ezzel szerintem kijelenthető hogy azon kívül is feladta a leckét a régi történelmi csapatoknak. Pár hete leírtam és tartom hogy a leginkább klasszikus forma1-es csapat ma a Red Bull, egy dolog számít az eredmény. Meg lehet nézni mire jutott a többi csapat a korábbi önmagukhoz képest visszafogottabb megközelítéssel. Aki keményen dolgozik annak ugye megesik hogy piszkos lesz a keze...ez a forma1-ben inkább törvényszerű.

[ Szerkesztve ]

(#21048) Xirtam válasza Peat;) (#21047) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Maximálisan egyetértek veled. Mind a Ferrari, McLaren, Williams, egy strucc játékot játszik. Homokba dugták a fejüket, míg RedBull folyamatosan keményen dolgozik, és ez látszik is a pályán való teljesítményükön! :R

Bár mennyire is nehéz ezt elismerni. Árnyéka önmagának az összes csapat.

[ Szerkesztve ]

(#21049) Motion_Blur válasza Peat;) (#21047) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Sok köszönhető annak hogy a Jean Todt, Ron Dennis szintű nagykutyák helyett most Domenicali és Whitmarsh szintű pincsik vezetik a csapatokat, nulla tekintéllyel. Ők valszeg nem tudtak volna elintézni maguknak egy 1000km-es gumitesztet sem.. ;)

És természetesen +1 arra mit írtál :R

(#21050) giigz

giigz
(veterán)

Megvettem a Gold 4 Friday jegyeket, és az lenne a kérdésem, hogy hova lehet majd ülni? A jegynek lesz egy sorszáma, és az alapján lesz mindenkinek egy helye, vagy érkezési sorrendben lehet helyet foglalni? :R

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.