Hirdetés

2020. január 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1751) rocket

rocket
(nagyúr)

A rinyalo indul a polebol, ilyenkor derul ki milyen szep ez a "sport" :D

Maldonado 7. , Hamilton 8., lehet lesz Valenciai visszavago :)
A McLaren magahoz kepest se nem tunik valami acelosnak az intermediate gumikon.

#1750: Biztos zarlatos lett a sok esotol Webber kocsijaban a KERS-t elronto mechanizmus ;]

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1752) BMW001 válasza venember83 (#1747) üzenetére

BMW001
(nagyúr)

Szerintem sem buntetik meg. Szepet ment az elso 3, grat nekik. Szep volt Lonzi. :) Mondom en hogy a Ferrari interen a legerosebb.

[ Szerkesztve ]

Elado lesz a 9900K -m. Ez a mondat vajon hirdetesnek minosul?

(#1753) Vigneau válasza shteer (#1745) üzenetére

Vigneau
(nagyúr)

Bizony, örülök én is ám neki. :K :C

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1754) Qorthral válasza venember83 (#1747) üzenetére

Qorthral
(őstag)

Sehányat. Alonso zseniális volt, mert úgy futotta a Q2es utolsó körét, hogy pont beférjen a TOP10be, de NE javítson a 3. szektorban. :) Azért meg hadd ne kapjon már büntetést, mert az első két szektorban (ahol nem volt sárga zászlózás) nagyon jól ment. ;)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :)) | PH! F1 Tippjáték: http://prohardver.hu/tema/ph_f1_tippjatek/friss.html

(#1755) venember83 válasza Qorthral (#1754) üzenetére

venember83
(nagyúr)

Oké, így már értem, kösz a magyarázatot. Újratelepítés volt, és így livetiming nélkül néztem az időmérőt.

(#1756) BMW001 válasza Qorthral (#1754) üzenetére

BMW001
(nagyúr)

Jol beszelsz. Szepen kicentizte...

(#1757) shteer válasza Qorthral (#1754) üzenetére

shteer
(félisten)

q2 végén leizzadtam kicsit, hiába a 25fokos szoba :D

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#1758) rocket válasza Qorthral (#1754) üzenetére

rocket
(nagyúr)

Persze biztosan igy volt, gyorsan elovette a jovobe utazo gepet, megnezte kik milyen idot futnak, majd egy vonalzot, korzot elokapott a zsebebol, es kiszamolta mennyire kell lassan mennie, hogy pont beferjen :DDD

(#1759) Zso2

Zso2
(őstag)

Igeen, Alonsoo.
Látszik ,hogy feljött picikét a Ferrari,ha Massa is így ott tud lenni. :)

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#1760) Qorthral válasza rocket (#1751) üzenetére

Qorthral
(őstag)

Ha nézted is az edzést, világosnak kellene lennie számodra, hogy nem volt vezetésre alkalmas a pálya, mindenki csúszkált, aquaplanning volt kb 6-7 helyen. Nem csak ALO panaszkodott, de mindenkit nem fognak bejátszani. Btw hallottad Vettel mit mondott a mérnökének? Felsorolt kb 10 kanyart, ahol túl sok a víz a versenyzéshez. Vagy Ő is csak rinyált? :) Ne nevettesd ki magad még jobban.

Egyébként ennyit arról, hogy Alonso csak szárazon jó, vizes pályán meg csak közepes. A nagy esőmenők (Hamilton, Vettel) meg csúnyán el lettek verve, Ham pl majdnem 2 másodperccel.

Amúgy érdekes volt nézni, hogy mennyi függ a gumitól is. A versenyzőn is sok múlik, de a Q2ben Hamilton szárnyalt a full wet gumikon, a Q3ban viszont nem igazán tudta működésre bírni az intereket. A Ferrarinak jobban fekszik az inter, a McLarennek meg a Wet. Mondjuk ez Button újabb szánalmas teljesítményét nem mentheti.

Vettelt ezúttal kedvenc környezetében verte el a tehetségtelen, itt a fórumon sokatok által semmibe vett csapattársa. Azért néhe neki is összejön 1-2 mázlista gyors kör, nem? :D

Grat a TOP3nak, szépet mentek! Sumi behúzhatta volna az első büntetésmentes pole pozícióját visszatérése óta. Nem sokon múlt, de hibázott, míg az első 2 srác nagyon összerakta a körét.

mod: rocket 1758# : Nem erről van szó, de bizony érezte, hogy mennyire kell elvennie ahhoz, hogy ne legyen gyorsabb, mint a PB Sector 3 ideje. Ettől (is) nagyon profi versenyző. Az már nem csak rajta múlott, hogy tovább is jutott, de kétségtelenül okosan ment.

venember: Nincs mit :)
BMW001: Jah, de holnap még bármi lehet, pl jó eséllyel egy esős káoszfutam is...
Bár a legutóbbi olyanból elég jól jött ki :D

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :)) | PH! F1 Tippjáték: http://prohardver.hu/tema/ph_f1_tippjatek/friss.html

(#1761) rocket válasza Qorthral (#1760) üzenetére

rocket
(nagyúr)

Vettel joval kesobb szolt, amikor Alonso szolt akkor meg semmi nem indolkolta a rinyalast, csak az, hogy nem tudott egyszeruen gyorsabban menni, es felt hogy kiesik.

88 ezred volt a kulonbseg Alonso ideje es a 11. hely kozott, ezert irtam azt amit.
Nem tudom elhinni, hogy van aki tenyleg kepes ilyenben hinni, ilyen kicsi kulonbseg mellett :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1762) Zso2 válasza rocket (#1761) üzenetére

Zso2
(őstag)

Te aztán tudod,hogy nem indokolta, rajtaültél a hátsószárnyon? :)

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#1763) bendeguz76

bendeguz76
(aktív tag)

tul biztosra akartak menni MSC-ék.ha fel merik rakni rögtön az intert sima pole lett volna.csak egy kört tudott vele menni,2.-ra melegebb gumival meg lehetett volna 1hely.

bendeguz_HUN

(#1764) Sundesz válasza Qorthral (#1760) üzenetére

Sundesz
(őstag)

+1

Alonso az egyik legjobb esőmenő, és ez már 6 éve kiderült (Hungaroring 2006). Heidfeld volt kivételesen jó esőben.

Hörcsög Powa'

(#1765) Zso2

Zso2
(őstag)

Kellene egy petíciót indítani,hogy szájkosarat Mezei Danikának,vagy oltsák be veszettség ellen.Ez már durva ,mintha kötelezően kellene valami hülyeséget benyögnie. Mindíg mondtam,hogy inkább vinnyogjon Gyulánk.

[ Szerkesztve ]

(#1766) rocket válasza Zso2 (#1765) üzenetére

rocket
(nagyúr)

Es akkor milesz?
Palik es Czollner evekig szennyeztek az RTLKlub kozvetiteset, rengetegen tamadtak oket, megse valtoztatott a csatorna megfelelo idoben, aztan Palik eltunt, Gyula meg tovabb szennyezte.

Engem nem zavar egyebkent, egyik fulemen be, a masikon ki, ha meg valami nagy marhasagot mond akkor siman nevetek :)

[ Szerkesztve ]

(#1767) uzsonnás

uzsonnás
(csendes tag)

(#1768) Zso2 válasza rocket (#1766) üzenetére

Zso2
(őstag)

Nekem 8, de ha Gyula szennyezte(ő szerintem többet tud a forma1-ről,mint Mezei) ,akkor Mezei mit csinál(fossa?) :) mind1 látom Mezei párti vagy....
Palikékon lehetett nevetni, na de ha te Mezein nevetni tudsz akkor :C .
Ki szerint vicces a Mezei? Szerintem simán idegromboló---

[ Szerkesztve ]

(#1769) rocket válasza Zso2 (#1768) üzenetére

rocket
(nagyúr)

En nem rombolom az idegeim egy kovezvetites miatt, szunyog meg az eso csepp torteneten csak nevetni lehetett :)

(#1770) Zso2 válasza rocket (#1769) üzenetére

Zso2
(őstag)

Általában hülyeséget mond ,nem vicceset.Azért lásd be a Palik az vicces volt,Mezeinek erőltetett humora van,ha ezt humornak lehet nevezni.

Ja majd elfelejtettem, ez a Grosjean gyerekekkel mindíg történik valami.Látszik,hogy pici tapasztalat még kell, pedig gyors lenne,de nem jön az elérhető eredmény.

[ Szerkesztve ]

(#1771) giigz

giigz
(veterán)

MSC dobogó! :C

(#1772) JColee válasza Zso2 (#1770) üzenetére

JColee
(őstag)

Szerintem Palik idétlen volt, nem humoros.

(#1773) giigz

giigz
(veterán)

Ha az első szektorban nincs Schuminál az a pici hiba, vagy tud még egy kört menni, ez sima pole. :K :C

(#1774) Zso2 válasza JColee (#1772) üzenetére

Zso2
(őstag)

Igen ,ki így,ki úgy , megosztó személyiség volt.Nagyon lazára vette a témát.Nekem pl sokkal jobban bejött, rajta tényleg szórakoztam. Aki Mezeire azt mondja,hogy humoros azt nem értem.

[ Szerkesztve ]

(#1775) D@ni88

D@ni88
(addikt)

Nem azt szokták mondani, hogy esőben jobban kijön a pilóták közti különbség, vagyis legalább a csapattársak között? RB?

(#1776) rocket válasza giigz (#1773) üzenetére

rocket
(nagyúr)

Honnan tudod a tobbiek nem hibaztak a leggyorsabb korukben, hogy ilyet kijelenthess? ;)

#1770: Palik arrogans stilusa ahogy sokszor a kozvetites alatt a Czollnerrel beszelt az durva volt.

[ Szerkesztve ]

(#1777) Motion_Blur válasza D@ni88 (#1775) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Majd holnap nézzük meg versenyen hogy ki hogyan teljesít :K

Nehogy valaki három kanyar után kiforogjon az elejéből és menetiránnyal szemben gurulgasson a pályán... ;]

(#1776) rocket: azért a szektoridőkből szépen lejön... elsőben eldobott 8-9 tizedet Aloval és Webberrel szemben, a középső ugyanolyan lett és az utolsóban meg kiugróan (3-4 tizeddel) jobbat ment a többieknél.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1778) Zso2 válasza rocket (#1776) üzenetére

Zso2
(őstag)

Vezető egyéniség,kicsit bunkó ,de ő legalább végig tudott akár beszélni egy "üres" versenyt is.Nézd már meg akárhol a neten hányan kíváncsiak egy Palik videobejátszásra és hányan egy Mezei félére.
Plilyen örjöngő kommentátori "munkákkal" :) csinált hangulatot a versenyhez, és felejthetetlen aranyköpéseket alakított,amit Mezei soha nem fog tudni megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

(#1779) Zso2

Zso2
(őstag)

Remélem nem büntetik meg Alonso-ékat a sárgazászló miatt, ez nem lenne fer ilyen körülmények között,mikor pont félkörök alatt javult a pálya.

[ Szerkesztve ]

(#1781) Motion_Blur válasza Zso2 (#1779) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Alakuló rajtrács – hátrasorolások, előrelépések

+ 5 rajthely: Hulk, Koba, Pic
+ 10 rajthely: Vergne

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1782) BMW001 válasza rocket (#1761) üzenetére

BMW001
(nagyúr)

Ott ultel az autoban, hogy ezt igy kijelented? Mar javaban szakadt az eso. Ilyen korulmenyek kozott nem a pilotan mulik, ha feluszik az auto, akkor lehetsz akarki, utas leszel az autoban.

(#1783) hodostamas válasza rocket (#1776) üzenetére

hodostamas
(addikt)

De azért nem volt alaptalan Palik lenéző szövege... :) Ami szerintem teljesen helyén való volt, kellett hogy kordában tartsa...

(#1784) Qorthral válasza rocket (#1761) üzenetére

Qorthral
(őstag)

Nem tudom elhinni, hogy van aki nem érti meg, mit írtam. Alonso nem azért volt zseniális, mert kiszámolta milyen időt kell autóznia, hogy még épp továbbjusson (ez nyilván lehetetlen, hiszen nem csak rajta múlik), hanem azért, mert azt érezte, hogy pontosan mennyire nyomhatja a sárga zászlós szektorban ahhoz, hogy még épp ne javítson az eddigi legjobb 3. szektorán, ergo ne büntessék meg. Nagy különbség!
Érted, ha gyorsabban megy, elveszik az idejét és kiesik, ha lassabban, akkor pedig eleve gyönge lett volna az idő és azért esik ki. Pont eltalálta a megfelelő tempót. Persze még így is kieshetett volna, ha még ketten gyorsabbak, de minden tőle telhetőt megtett és jól csinálta.
Aki ezt nem érti vagy látja azzal nincs értelme vitatkozni, mert minimálisan sem objektív...

[ Szerkesztve ]

(#1785) Csabee.

Csabee.
(nagyúr)

Remélem holnap esős futam lesz és MSC fog nyerni!;)

Üdv: Csabee.

(#1786) giigz válasza Csabee. (#1785) üzenetére

giigz
(veterán)

+1 :)

Azért majd holnap megírom nektek a tuti tippemet. :)

(#1787) AMD Power

AMD Power
(titán)

Milyen volt az időmérő?:) Balcsin voltam nem láttam.

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#1788) giigz válasza AMD Power (#1787) üzenetére

giigz
(veterán)

Jó!!! :K Ennél már csak a verseny ígérkezik jobbnak. :)

(#1789) hermanyi válasza AMD Power (#1787) üzenetére

hermanyi
(őstag)

Hosszú :D
De nekem személy szerint tetszett .
Sajnos én a futamot nem fogom látni csak hétfőn mert holnap én leszek Balcsin

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#1790) HaZsolt válasza AMD Power (#1787) üzenetére

HaZsolt
(őstag)

Hosszú. Megszakították a heves esőzés miatt. Nekem tetszett, de inkább lettem volna a Balatonban:D

(#1791) AMD Power válasza HaZsolt (#1790) üzenetére

AMD Power
(titán)

A nagy esőt én is olvastam.... Alonso komolyat ment megint mi?

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#1792) giigz válasza AMD Power (#1791) üzenetére

giigz
(veterán)

Schumi ment komolyat. :K

(#1793) Motion_Blur válasza AMD Power (#1791) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Komolyat, de a legnagyobb potenciál Schumiban volt, kár hogy későn tették fel neki az intereket.

(#1794) AMD Power válasza Motion_Blur (#1793) üzenetére

AMD Power
(titán)

Huh akkor holnap nagy futam lesz. LH nem volt a legjobb. Button meg csak hozta a szokásos formáját... :(

(#1795) giigz

giigz
(veterán)

Alonso, Webber, MSC, Vettel, Massa, Raikkonen

Szerencsére Schumi közvetlen közelében nincs Grosjean, Senna, Maldonado, így talán megkockáztatható, hogy nem fogja összetörni már az elején, tehát ez tényleg minden szempontból jó verseny lehet. :)

(#1796) Sundesz válasza Csabee. (#1785) üzenetére

Sundesz
(őstag)

Egy MSC, ALO sorrendbe beleegyeznék én is.

Hörcsög Powa'

(#1797) shteer válasza Sundesz (#1796) üzenetére

shteer
(félisten)

Abba meg en is :))

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#1798) adman

adman
(tag)

bazz, ismétlésben leadták 1:1-ben a várakozást :W nézhettem végig...

(#1799) Motion_Blur válasza adman (#1798) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Inkább mint hogy legyen közben 3 híradó meg 5 fókusz :K

(#1800) VD válasza Motion_Blur (#1799) üzenetére

VD
(őstag)

Híradó még csak csak, de fókusz az M2-n? ;)

[ Szerkesztve ]

Az AUDI az a Volkswagen ami BMW akar lenni!

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.