Hirdetés

2019. november 21., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-14 21:29:59

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#17001) M3oH

M3oH
(őstag)

Upsz, Webber out..

(#17002) pocokxx

pocokxx
(Közösségépítő)

Kifogyott a benzin...? Nem is ment plusz kört. És a Q3?

Hú,de megnyomták a végét.... 1-36-2 vel estek ki. 3. hely lett volna ez a P3 ban.

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#17003) mephi666 válasza pocokxx (#17002) üzenetére

mephi666
(veterán)

jó lesz verébnek a 14. hely :B

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17004) mokus1

mokus1
(addikt)

Aloban van még:) Nagy elhúzta a a legvégén a kormányt

(#17005) shteer válasza mokus1 (#17004) üzenetére

shteer
(félisten)

Nem garantalt a merci 1-2

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#17006) baluka26

baluka26
(veterán)

"Ricciardo. Wow." :))

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#17007) Malachi

Malachi
(addikt)

Na ennyit arról, mire szàmíthat Webber az év hátralevő részében. És pontos volt a nyilatkozat is, nem kell csapatutasítás. Elég ha mindig 10-12 starthely lesz közöttük.

[ Szerkesztve ]

(#17008) stvnppp

stvnppp
(senior tag)

Ez a q3 elég katasztrófa... :(

(#17009) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Szánalmas a gumihelyzet...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#17010) shteer válasza stvnppp (#17008) üzenetére

shteer
(félisten)

Ez igy nagy lutri

ALO p3, mar csak egy szokasos jo rajt kell :)

[ Szerkesztve ]

(#17011) DopeBob

DopeBob
(addikt)

A vege jo volt :-)

MZ/X

(#17012) pocokxx

pocokxx
(Közösségépítő)

Hát Räikkönenre nem sokan tippeltetek..:) Azért maradt egy kis stressz a Red Bullnál... Mondjuk Rosbergnek meg lett volna a dobogó, ha nem rontja el a célegyenes ráfordítót.

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#17013) Csabee.

Csabee.
(nagyúr)

Jó látni hogy jó a Merci :)

Üdv: Csabee.

(#17014) shteer válasza Csabee. (#17013) üzenetére

shteer
(félisten)

Ezen a palyan tavaly is jo volt :)

(#17015) pocokxx

pocokxx
(Közösségépítő)

Három különböző csapat az első 3 rajtkockában, és nincs közte a red bull. Mikor volt utoljára ilyen....?

(#17016) kisza25

kisza25
(félisten)

Kimin besírok, nyilatkozat, mindenki agyig begombolva vigyázzban ül, Kimin az overall lehajtva a derekára, tök a karón, neki nem hoznak szabályokat :DDD

ELADÓ! Raijintek aidos CPU hűtő,

(#17017) #51736960 válasza pocokxx (#17015) üzenetére

(törölt tag)

a régi szép időkben :)

(#17018) Qorthral válasza pocokxx (#17015) üzenetére

Qorthral
(őstag)

Nem olyan régen, mint sokan elsőre gondolnák. :)
Tavaly kétszer is előfordult.

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :)) | PH! F1 Tippjáték: http://prohardver.hu/tema/ph_f1_tippjatek/friss.html

(#17019) Xirtam

Xirtam
(veterán)

Kaotikus egy futam lesz az már biztos!

(#17020) Xirtam

Xirtam
(veterán)

:DDD :DDD :DDD :DDD

(#17021) jpm

jpm
(senior tag)

Igen jó versenynek nézünk elébe! A merci és a ferrari jó teljesítményét vártam :)
Holnapra ferrari győzelem várható!!!

(#17022) Peat;) válasza kukinyo (#16985) üzenetére

Peat;)
(veterán)

"mi köze van ahhoz hogy állandóan keresztbe tesz neki?" Ismétlem magam, miért baj az egyik irányba is miért baj a másikba? Webbert az év elején 2 futam elteltével máshogy ítéled meg, de valószínű már az első futamon így tettél. Lehet csűrni csavarni, de nem tények alapján gondolkodsz, hanem szimplán előre lerakott ideálkép mentén. Nincs ezzel gond, csak akkor nem kéne a másik pilótát szapulnod totális elfogultság mellett, hiszen amikor ezt teszik a fórumban Vettellel azonnal vérig sértődsz. Szóval veled kapcsolatban végig ez az érzetem az írásaid és a reakciód alapján is, hogy amit mástól nem szívesen látsz azt neked szabad, amit Webbertől nem szívesen látsz az Vettelnél kitűnő hozzáállás. Ez törvényszerűleg reakciókat szül.

A Kers hiba és a többi pl. mai hiba Webberrel szemben meg nem más, mint egy plusz belerúgás a csapat részéről, nyilván nem szándékos hanem a trehány hozzáállásuk miatt. Mint technikailag mint megítélésileg le van kezelve Webber, ez önmagában hatalmas hátszél Vettelnek és ezzel él is. De te elvárod hogy a pályán ennek ellenére ha fel tudja venni a harcot az ausztrál (nagy ritkán) akkor is legyen engedékeny. Ezzel egyben Vettel képességeit is alaposan lenézed, mert amilyen szintkülönbségről indulnak neki az elég pluszt kellene adnia hogy ez ne okozzon problémát/agyilag elviselje az 1-2 ilyen esetet per év. Nem képes rá.

(#17023) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Kimi 4 éve nem volt első soros, kíváncsi leszek mire lesz képes, nem vártam ennyire erős időmérőt a Lotustól. Grosjean autója most ugyanazon a fejlesztési lépcsőn van mint Kimi-é?

Alonso vagy Kimi fogja nyerni szerintem.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#17024) Xirtam válasza Motion_Blur (#17023) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Szerintem is Kimi vagy Alonso fog nyerni.

Tudtommal, Grosjean autója nem ugyan az mint Kmi-é. Neki még ígértek is egy új fenéklemezt, mert arra panaszkodik. :U

(#17025) Misi 007

Misi 007
(Közösségépítő)

Kezd megdőlni az a teória ami szerint rossz döntést hozott Hamilton hogy lelépett a McLarentől.

(#17026) Xirtam válasza Misi 007 (#17025) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Ez már akkor megdőlt amikor kiderült. Sokan itt a topicból is a pénzre mondták. Pedig már akkor is inkább a 2014-es motorforradalom miatt is megérte neki. Az pedig, hogy az idei Mercedes ennyire jól muzsikál csak hab a tortán.

(#17027) Peat;) válasza Motion_Blur (#17023) üzenetére

Peat;)
(veterán)

Én sem, különösen az első etap után. Az interjún csak pislogtam hogy ezek után kicsit leszólta az autót. Alonso viszont nagyon bizakodó, bevallom ezt nem értem, szerintem neki és az autónak is kell még fejlődnie idén, de ettől függetlenül nagyon örülnék az első 4 párharcának a pályán, remélem semelyik sem esik ki, kap technikai hibát. Rosberg azért fekete ló mert egyelőre lassabb mint Hamilton, de versenytávon más a helyzet.

Vettelnél nem érzem most hogy odaér, ha 2-3 autót megelőz a rajtnál, első körökben akkor igen, de túl lutri.

(#17028) mefistofeles válasza Misi 007 (#17025) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

Szerintem ez a teória csak az első időmérőig élt! Jól érezte meg, hogy lépni kell vagy egyszerűen szerencsés és bátor volt, hogy váltott! A merci sokat fejlődött a McLaren padig nagyon mélyen van.... Persze szezon közben tudnak erősíteni de (nagyon) meglepődnék ha egy McLarenes Hami előtt végezne összetettben. Ja és szerintem meglesz idén az a futamgyőzelem is! :K
Igazából ebben a buliban mindenki jól járt a mekit kivéve.......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17029) mefistofeles válasza Xirtam (#17020) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

Ez hatalmas kép! Hol találtad?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17030) Zoza24 válasza Peat;) (#17027) üzenetére

Zoza24
(senior tag)

Vettel a végén fog lágyon menni,felgumizott pályán,relatíve könnyű autóval,szóval nem írnám le...bár én sem bánnám ha nem érne oda:)
kíváncsi vagyok mikor jönnek majd ki a lágyon rajtolók először a boxba...szerintem max 4-5 kör...akkor meg az lesz érdekes,ki hogy ragad be mások mögé...lesz felfordulás... :B

Forza Italy!

(#17031) JColee válasza Motion_Blur (#17023) üzenetére

JColee
(őstag)

Ugyanazzal a fejlesztéssel mennek most.
[link]

Én már a következő rendszert is utálom.

(#17032) baluka26 válasza Xirtam (#17020) üzenetére

baluka26
(veterán)

Az arcok rajta vannak mind :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#17033) giigz

giigz
(veterán)

Azért azt ne felejtsük el, hogy tavaly a Merci Kínában még jól ment, erőből is meg tudták nyerni, aztán pár versennyel később meg középmezőny...

(#17034) Xirtam válasza baluka26 (#17032) üzenetére

Xirtam
(veterán)

:DDD

(#17035) Malachi

Malachi
(addikt)

ha nem szúrják el, szerintem Hamilton esélyes befutó lehet.

(#17036) kukinyo válasza Peat;) (#17022) üzenetére

kukinyo
(addikt)

Mikor is tett keresztbe Vettel Webbernek?
"Lehet csűrni csavarni, de nem tények alapján gondolkodsz,"
Én ezt pont fordítva látom.Webber éveken keresztül ott ártott Vettelnek ahol tudott.

[ Szerkesztve ]

(#17037) JJános

JJános
(addikt)

14.00-kor lesz ma a időmérő? Köszi!

Aki a meleget szereti hóember nem lehet.

(#17038) baluka26 válasza JJános (#17037) üzenetére

baluka26
(veterán)

Még az ismétlés is 13-kor lesz, nemhogy az élő.

(#17039) boogie84 válasza JJános (#17037) üzenetére

boogie84
(addikt)

(#17040) Malachi válasza JJános (#17037) üzenetére

Malachi
(addikt)

este fél10-kor ismétlik az m2-n, de ha net előtt ülsz...

tényleg, fél1-kor pedig m1 ismétlés. :)

[ Szerkesztve ]

(#17041) shteer válasza JJános (#17037) üzenetére

shteer
(félisten)

jóreggelt :D

(#17042) JJános válasza boogie84 (#17039) üzenetére

JJános
(addikt)

Akkor ezt elaludtam. :(

Aki a meleget szereti hóember nem lehet.

(#17043) Baranya24

Baranya24
(tag)

Sziasztok, csak az lenne a kérdésem, hogy az 1.hsz. -ben az f1-live.hu a nem ajánlottak között szerepel. Mi velük a probléma? Mivel jobb a többi oldal? Előre is köszönöm a tájékoztatást.

Motorola Razr i - Intel inside .... szerelem volt első látásra! ...

(#17044) Motion_Blur válasza Baranya24 (#17043) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Komolytalan, kamu hírek és magyartalan fordítások. Van akinek kielégítik az igényeit, akik mondjuk egyébként is Blikket vagy Kiskegyedet olvasnak.

(#17045) TESCO-Zsömle válasza kukinyo (#17036) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Például az előző futamon. Vagy az ominózus török eset, ahogy ráhúzta a kormányt...

(#17046) McCartman válasza Motion_Blur (#17044) üzenetére

McCartman
(senior tag)

és mi a baj a kiskegyeddel?

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#17047) Baranya24 válasza Motion_Blur (#17044) üzenetére

Baranya24
(tag)

Vegyesen követem az f1világ.hu és a formula.hu-val az f1-live-t de ennyire kritikus kép bennem azért nem alakult ki ezért kérdeztem. De köszi

Motorola Razr i - Intel inside .... szerelem volt első látásra! ...

(#17048) baluka26 válasza Motion_Blur (#17044) üzenetére

baluka26
(veterán)

Más kérdés, hogy a blikknek megvan a szépséges is. Legalábbis én fáradtan, pihenés közben szeretek bulvárt olvasgatni, mindig felvidít a sok faszság :DDD
Mondjuk a Velvet sokkal jobb erre, és még ingyen is van. :D

(#17049) Sandormaster

Sandormaster
(aktív tag)

Webbert a rajtrács végére sorolták Kínában ...túl közel volt Vettelhez ;]

(#17050) baluka26 válasza Sandormaster (#17049) üzenetére

baluka26
(veterán)

Arra kíváncsi leszek, hogy ezt ki baszta el ennyire, mert ez sima csapaton belüli fail, ráadásul nem is kicsi.
És akkor csodálkozik mindenki, hogy születnek az összeesküvés-elméletek.

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.