Hirdetés

2020. október 30., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2020-03-01 16:53:08

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#166001) mg1992mg válasza 7etape (#165989) üzenetére

mg1992mg
senior tag

Nem vagyok Perez fanatikus, Vettelt meg egyàltalán nem csípem, de szomorú, hogy a valamire való pilóták ülés nélkül maradnak.
Remélem a Haas lesz elég tökös ahhoz, hogy elengedi azt a 2 balféket, s jön a Hülk - Perez páros.

Samsung Galaxy S20+ 5G, Nintendo Switch

(#166002) DS39

DS39
veterán

na hát akkor meglátjuk Vettel mire megy egy Mercedes motoros autóval. :)
reméljük ennek a hátulja stabil, ha már a tavalyi gyári autó másolata lesz. :))

(#166003) Tin válasza 7etape (#165989) üzenetére

Tin
addikt

Kár, mert Stroll mellett csak második lehet. Így lesz belőle táska hordó világbajnok :(

(#166004) Malibutomi válasza DS39 (#166002) üzenetére

Malibutomi
nagyúr

Hat ha Vettelbol meg nem veszett ki teljesen a tudas akkor azzal a kocsival szarnyalnia kellene

(#166005) Jacek válasza Motion_Blur (#165995) üzenetére

Jacek
őstag

Előre le írom kimondottan nem szeretem mint versenyzőt, emberként szerintem remek!
Én pont fordítva gondolom, ez olyan lesz mint Kiminek a Lotus fel fog támadni jól fog menni ki fog jönni a lépés stb. Ferrari egy átok egy idő után, olyan szinten lehet demoralizáló hogy hihetetlen.
Örülök hogy marad a mezőnyben!

(#166006) Tin válasza Malibutomi (#166004) üzenetére

Tin
addikt

És Stroll papa majd hagyja?

(#166007) Jacek válasza Tin (#166003) üzenetére

Jacek
őstag

Vettel sokminden csak nem lesz táskahordó, Multi21!

(#166008) gbors válasza twi452 (#166000) üzenetére

gbors
nagyúr

"Racing Point announces that Ottmar Szafnauer will leave the team after..."

Bocs ;]

"And when in doubt, take all your clothes off. Sign of a good berserk, taking all your clothes off. Frightens the hell out of the enemy."

(#166009) Aweriot válasza gbors (#166008) üzenetére

Aweriot
veterán

"Hatalmas meglepetésre Mattia Binotto váltja az idény távozó Ottmar Szafnauert" :DDD

"Kezdem azt hinni, hogy Isten, amikor az embert teremtette, némileg túlbecsülte saját képességeit." Oscar Wilde

(#166010) kisza25 válasza Soderes (#165972) üzenetére

kisza25
félisten

Pont ezen agyaltam én is

# Seat Ibiza Sport #

(#166011) KraX válasza velizare (#165990) üzenetére

KraX
senior tag

Ennyi.

I know kung fu!

(#166012) twofatcat

twofatcat
őstag

Binotto: nézzétek ezredik futam, klasszikus festés a házi pályánkon
Média: Vettel, Aston Martin

Nem lehet véletlen most jelentették be. ;] Örülök marad még.

(#166013) 7etape válasza twofatcat (#166012) üzenetére

7etape
addikt

Nekem is ez jutott eszembe ... :D

Szerk.: WG sírni fog... :)

[ Szerkesztve ]

(#166014) twofatcat válasza 7etape (#166013) üzenetére

twofatcat
őstag

Várj, az is lehet újabb Binotto mesteri terv: Spa és Monza égés után kérte Vettelt most jelentse be és akkor más téma is van a boxutcában a Ferrari szenvedésén kívül.

(#166015) DS39 válasza kisza25 (#166010) üzenetére

DS39
veterán

az esetleg lehetne, hogy Toto átmegy, volt is ilyen nyilatkozata, hogy nélküle is nyerne Hamilton.

(#166016) Samott válasza twofatcat (#166014) üzenetére

Samott
őstag

Es cserebe Vettel kap feket meg leszoritoerot a kovetkezo futamra? ;)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#166017) twofatcat válasza Samott (#166016) üzenetére

twofatcat
őstag

Annyi mindent? Hol van még a Mikulás! Esetleg válaszolnak neki rádión kicsit hamarabb, többet nem várok. Az ünnepi festés miatt aggódom, nehogy a szerelők ne ismerjék fel hirtelen jön egy kocsi a boxba és megint elfelejtik a kerekeket. Múltkor Leclerc Plan C kiderült elmentek cappuccinozni. (Úgy szeretnék már újra jó Ferrarit látni.)

(#166018) mg1992mg

mg1992mg
senior tag

Eddig tartott az RP fanságom, amit még a FI időszakból àt tudtam menteni. :(

(#166019) 7etape válasza mg1992mg (#166018) üzenetére

7etape
addikt

Ez már nem az a csapat. Tulajdonképpen Vettelt se értem igazán, hogy miért jó neki egy "családi vállalkozásba" belépni. Ha csak 2021 -re szól, mint átmeneti időszak, ez esetben nem szóltam.

(#166020) twofatcat

twofatcat
őstag

https://www.ferrari.com/en-EN/formula1/articles/tuscan-grand-prix-ferrari-1000-2020-preview

Jól néz ki a burgundi, még szebb lenne a különleges alkalom miatt szponzorok nélkül.

(#166021) mg1992mg válasza 7etape (#166019) üzenetére

mg1992mg
senior tag

Még az elején kedveltem őket, a Force Indiát meg pláne, mint utód az elején szimpatikusak voltak, de egyre kevésbé.

(#166022) Peat;)

Peat;)
veterán

Egyébként szívesen megnézném a béreket, Leclerc, Vettel, Sainz tekintetében. Vettelt úgy néz ki elég drasztikus bércsökkenés sem zavarja..és hát Sainz jó pilóta, de azt a Mclarent sokkal könnyebb vezetni mint egy Ferrarit, Vettel meg elég jó és aprólékos technikai visszajelzésekben is.. nem látom át Binotto gondolatmenetét.
Amit nagyon sajnálok hogy Ricciardot azonnal vitte Mclaren...ott jobban el tudtam volna képzelni Vettelt, neki ez a laza légkör jobban bejön. Igaz mind az Aston mind a Mclaren lehet hogy eltűnik pár éven belül sajnos.

(#166023) gbors válasza 7etape (#166019) üzenetére

gbors
nagyúr

Pedig világos - beül a Mercedes-be. OK, nem a 2021-esbe, hanem a 2019-esbe, de akkor is Mercedes ;]

"And when in doubt, take all your clothes off. Sign of a good berserk, taking all your clothes off. Frightens the hell out of the enemy."

(#166024) Motion_Blur válasza 7etape (#166019) üzenetére

Motion_Blur
félisten

Vettelt is megveretik Strollal, szépen építik fel a csemetét.. a cél valszeg az hogy Hamilton és a Merci kiszállása után, Totot és a fél Merci gárdát kilóra megvéve, valahogy VB legyen a fiúból.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#166025)

addikt

Amúgy én nem értem ezt a Stroll utálatot.
Persze van hátszele bőven, de ez nem az ő hibája. Szerintem most már saját jogon is elférne a F1-ben, simán hozza egy középcsapat középpilótája szintet. Sebességben is meg konzisztenciában is. És még csak 21 vagy mennyi éves.

Nem is olyan régen még sokkal durvább fizetős pilóták voltak, ilyen nakajimák meg yamamotók... hazánk büszkeségét nem is említem. :D Szerintem a 2000-es évek mezőnyében Stroll simán top midfield lenne, és idén sem ő a leggyengébb láncszem.

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#166026) Greentea válasza velizare (#165990) üzenetére

Greentea
senior tag

Szuper, jó hogy a mezőnyben marad :C

kétszer kettő néha öt

(#166027) kisza25 válasza 7etape (#166019) üzenetére

kisza25
félisten

Van róla pletyka, hogy merci kiszáll és az rp lesz a "fő csapat" merci helyett

[ Szerkesztve ]

# Seat Ibiza Sport #

(#166028) DS39 válasza (#166025) üzenetére

DS39
veterán

Ideális lehet Vettelnek, bőven nem Leclerc/Ricciardo szint.

(#166029) velizare

velizare
veterán

ezért tudta az alpha tauri, hogy zárva van a boxutca

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

(#166030) Malibutomi

Malibutomi
nagyúr

Csemege 1966 Spa HD

[link]

Sajna nem hosszu

(#166031) szebe válasza mg1992mg (#166001) üzenetére

szebe
őstag

Semmi bajom Perezzel, de ftfy:

Remélem a Haas lesz elég tökös ahhoz, hogy elengedi azt a 2 balféket, s jön a Hülk - Perez Svarcman/Ilott páros

Lesz azért helye Pereznek szerintem is, van akkora szponzori háttere, amit nem hagynának ki.

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#166032) Tin válasza (#166025) üzenetére

Tin
addikt

Egyrészt hallgasd meg egy nyilatkozatát. Másrészt alanyi jogon oké, de apuci hátszelével tolni, és mellette leamortizálni másokat nem fair. Vettel se tudom, minek ment oda, ehhez képest Raikkönen emelt fővel töltheti az utolsó éveit...

(#166033) VágniValó

VágniValó
őstag

Kíváncsian várom mit hoz ki az RP jövőre az autóból és Vettel ezáltal. Nem akarom se Perezt se Strollt ekézni (o most amúgyis összetettbeli 4.) De a beugró Hulk teljesítménye óta nagyon kilóg a lóláb. Vettel szombatonként olyat oda fog pirítani, hogy Verstappen mosolya nem lesz őszinte.

Messze a szezon vége, de már a jövő évit várom. Vettel, Ricciardo, Sainz...íííí :C

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#166034) DS39 válasza VágniValó (#166033) üzenetére

DS39
veterán

+ Alonso.
Még ha tükörsima Merci és Hami VB lesz a vége, akkor is jobban várom, mint a mostanit. :)

(#166035) válasza Tin (#166032) üzenetére

addikt

Én csak azt mondom, hogy F1-ben ez tök általános.

Minden szezonban van pár pilóta, aki nem lenne odavaló egyáltalán. 1-2, aki gyengébb csapathoz kerül, vagy akár ki is hullik, pedig jó a teljesítménye. 1-2, aki annyira nem acélos, de bemákol egy jó autót.
Ez tényleg olyan szinten mindennapos az F1-ben, hogy nem értem Stroll miért különleges bármilyen szempontból.
Ok, neki apja adja a pénzt, mert szereti a fiát, másnak meg egy nagy cég, mert éppen japán vagy mexikói vagy spanyol az illető. Nem mindegy?

Korábban Perez is túrt ki mást, a szponzor pénzével, most őt túrták ki. Ez része az F1-nek.

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#166036) VágniValó válasza DS39 (#166034) üzenetére

VágniValó
őstag

Tényleg, nem is értem Alo hogy mehetett ki a fejemből.

Kicsik hogy lesznek?
Haas: Hulk + élete párja Magnussen
AT: Gasly + Tsunoda
Alfa: 2 teljesen újat meglépik?

(#166037) 7etape válasza VágniValó (#166036) üzenetére

7etape
addikt

Alfához menjen Kimi mellé Mick Schumi vagy Svarcman. :))

CptAdamica: Biztos ez? :F Stroll jelenleg Perezt is inasba rakja.... Na persze vélhetően nem a képességeinek köszönhető ez így hirtelen a semmiből....

Szerk.: azért várjuk ki a végét, lehet, hogy csak átmenetileg esett vissza Perez..m

[ Szerkesztve ]

(#166038) CptAdamica

CptAdamica
addikt

Mondjuk Vettelnek öröm az ürümben, hogy biztos egy másodszámú csapattársa lesz, szóval újra magára találhat. :D

Megyen!

(#166039) VágniValó válasza CptAdamica (#166038) üzenetére

VágniValó
őstag

+Remélem a jelenlegi versenymernoke nem megy vele, ha nem kap újat. Mondjuk egy olyat, aki nem 0.75-ös beszedsebessegre van állítva és Simán eltudja olvasni az előtte lévő kijelzőn az adatokat.

(#166040) DopeBob válasza VágniValó (#166036) üzenetére

DopeBob
addikt

Így hogy Perez egy zsák pénzel állíthat be a Haas-hoz, szerintem:

Haas: Perez + vki a GP2-ből
Alfa: Kimi + vki GP2-ből

MSC szerintem felkerül, de nem tudom melyik csapathoz.

Hulknek szerintem nem lesz hely, ha Kimi nem vonul vissza.

MZ/X

(#166041) Floyd80 válasza velizare (#166029) üzenetére

Floyd80
senior tag

Jók ezek a belsős infók, látni, hogy mennyire kiélezett a munka a pitben. Amúgy megnéztem volna a többi vezető arcát, mikor rájöttek, hogy a Merci benézte.

De még jobb volt az M4 közvetítés, hogy miért csak HAM jön, hol vannak a többiek, mekkora hiba, hogy nem jönnek. :DDD

(#166042) PumPi válasza CptAdamica (#166038) üzenetére

PumPi
őstag

Hát azért idei éves teljesítményt tekintve Vettel bőven Stroll mögött van teljesítményben... szóval érdekes lesz mennyire fog magára találni jövőre. Szvsz nagyon, de azért van ott egy olyan lehetőség is hogy maradandó nyomot hagy benne a Ferrari féle kaland... és akkor Stroll simán veri.

Stroll főleg az utóbbi időben nem rossz... valahogy minden évben bemákol egy dobogót... szerencsés baromira. Látszik rajta hogy céltudatos és nem negativan gondolkodik. Ez pedig kell a sikerhez... Ellenpéda: Hülkenberg ilyen szempontból totál csőd, lehet hogy egy gyors pilóta de borzasztóan nem hiszi el magáról hogy helye van a legjobbak között.

(#166043) VágniValó válasza PumPi (#166042) üzenetére

VágniValó
őstag

Tavaly 4. Lett a Nemet Nagydíjon. Azelott egy dobogója volt, 2017 Baku. Egyébként most jutott el az agyamig, hogy Monzában a pódiumon lévő 3 muki mindegyikének ez volt élete 2. Dobogója, hehXD

Egyebkent Hulk szimpatizáns létemre is sajnos egyet kell ertsek veled. Jobb pedig már nem lesz, mert azzal a Haas-al majd kifuthatja a belét 1-4 pontért, ha az idei teljesítményt nézem és hozzáadom a Hülkenberg faktort.

(#166044) CptAdamica válasza PumPi (#166042) üzenetére

CptAdamica
addikt

Ja, amúgy kérdés, hogy ott mennyire nyomni a piruetteket. Viszont ez esetben valószínűleg Hamilton jövőre 8x-os világbajnokként visszavonul. Merci kiszáll, Vettel mellé meg biztosan nem fog menni.

Megyen!

(#166045) [CS]Blade2 válasza Floyd80 (#166041) üzenetére

[CS]Blade2
addikt

Élőben egy olyan ismerőssel néztem, akit nem érdekel, alapból nem nézi. Amikor a többiek nem jöttek ki, én is meglepődtem, hogy mi a f. van, itt mindenki h***e. Mondtam is neki, hogy most mindenki ki fog jönni. Aztán mielőtt kiírták volna, hogy zárva volt a box, már én is arra gondoltam, hogy nem tudják hátra tolni azon a kis megnyitáson, és közel a box.
Aztán ott volt Lando, mondtam ismerősnek, hogy ő ráb***ik, mert egyszerre fogják hozni a két autót, és csomóan elmennek mellette, de ez át lett hidalva egy szabálytalansággal.
Előtte és a piros alatt pedig, hogy kik fognak visszaesni, mert nem cseréltek kereket. Élőben azt én is benéztem, hogy piros alatt lehet időveszteség nélkül cserélni.
Jó nagy kavarodás lett végül. Akik szarul taktikáztak, azok jártam a végén jól, mert a piros alatt tudtak cserélni. Ha nem tudnak, akkor a sűrű mezőnyben nekik még 1x jönni kellett volna, és az összeszedett mezőnyben bőven az utolsó helyet jelenti.

(#166046) [CS]Blade2 válasza [CS]Blade2 (#166045) üzenetére

[CS]Blade2
addikt

[link] - Ferrari színű SC
A b....i szivárványt erre az 1 hétvégére sem tudták lehagyni sajna.

(#166047) VágniValó válasza [CS]Blade2 (#166046) üzenetére

VágniValó
őstag

Azt mondod végre fogjuk a piros szint az élen autózva látni a hétvége folyamán?
:))

(#166048) CptAdamica válasza [CS]Blade2 (#166046) üzenetére

CptAdamica
addikt

Még egy Hello Kitty elférne rajta. :D

Megyen!

(#166049) Peat;) válasza VágniValó (#166047) üzenetére

Peat;)
veterán

Múltkori fufam alapján minimum egy SC fázist beiktatnak a futamokra, a box utca meg minden 3. körben lesz csak nyitva :DDD

(#166050) PumPi válasza Peat;) (#166049) üzenetére

PumPi
őstag

Amúgy ez jó ötlet :D Baumgartner Zsóti is indul a kétülésessel és valamikor leparkolja az autót valami védett helyen a pálya szélén... közben random zár a boxutca, és random jön a safety car. :D és néha a kettőt kombinálva. :D mert a mi Zsoltink többször is le tudna parkolni... főleg szervó nélkül. :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.