Hirdetés

2019. november 21., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-14 21:29:59

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#16001) Integra

Integra
(titán)

nem kérdés, hogy vettel a jobb pilóta és nem webber, de legalább annyira biztos az is, hogy emberileg egy nulla, egy gané, niemand. bár ebben igazából semmi új nincsen.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16002) adman

adman
(tag)

újabb kérdés az RB fikázóknak, aki szerint az RB csal, mert Vettelt nyomja...
most h a francba lett olyan csapatutasítás h Webber nyer? még pár napja is ment ez az "RB csaló mert Vettelt nyomja, bezzeg a Ferka meg a többiek" duma. akkor most probléma h van csapatutasítás? vagy az a korrekt ha Webberrel nyeretik meg a versenyt, de az nem korrekt ha Vettel magától nyer?

egyébként ez egy szimpla összeesküvés: az RB és Vettel orvul összejátszottak, direkt úgy csináltak mintha Webbert el kellett volna engednie, de Vettel és az RB mindig is tudta h Vettel fog nyertni, de legalább most Webber és a Webber (azaz anti Vettel) szurkolók szája kicsit be lett tömve azzal h Webber-t is engedi az RB nyerni (pedig nem is), illetve azzal h Vettel milyen k@cs@g, h nem tartja be a csapatutasításokat

(#16003) Misi 007

Misi 007
(Közösségépítő)

Ma tökéletesen látszott a két ellenpélda hogy ki az aki domináns egy csapatnál és ki az aki tutyimutyi.
Azt amit Rosberg-el meglehet csinálni azt Vettel-el nem.
Vettel fogta és lenyomta Webbert mert gyakorlatilag a lassúsága miatt vesztett egy pozíciót.
Persze lehet Vettel-t fikázni de ez még mindig nem a jótékonysági szeretetszolgálat!
Azt meg én nem hiszem el hogy Webber letekert motorral tudott így csatázni.
Persze az outsidereknek is kell valami csont amin csámcsoghatnak.
Ugyanez már nem működött a Mercedesnél ahol Rosberget rendre utasították ezzel is nyomatékosítva hogy Hamilton-t bizony nem azért szerződtettük hogy te csak úgy előzgesd.
Fordított helyzetben kíváncsi lettem volna hogy Hamilton mit tett volna de szerintem vele ezt nem merték volna megcsinálni.
Az élet is pont ilyen a gyengéket eltapossák!

[ Szerkesztve ]

(#16004) boogie84 válasza JJános (#16000) üzenetére

boogie84
(addikt)

Patkány volt és kész, ha megszegte a csapat utasítását. Remélem legközelebb Webber akokr is megpróbálja megelőzni ha baleset is lesz a vége. :D
Majd azt mondja, bocs.

(#16001) Integra: egyetértek. :K

(#16007) Peat;): Azt úgy akartad írni h Rosberg csinálta jól és Vletlinek is ugyan így kellett volna tenni. AKKOR csapatjátékos az ember.

[ Szerkesztve ]

(#16005) stevve válasza JJános (#16000) üzenetére

stevve
(nagyúr)

Ezt látja egy néző, de gondolj bele a csapat helyzetébe is egy kicsit. Jön egy utasítás a csapattól... egy utasítás a főnöködtől. Ezzel azt a csapatot blamálta Vettel, akiknek az előző címeit köszönheti, szóval ez elég hálátlan húzás a kölyöktől.

(#16002) adman:
ezt ne erőltessük már tovább... :U

Misi 007:
"Persze lehet Vettel-t fikázni de ez még mindig nem a jótékonysági szeretetszolgálat!"

Mert ha te egy cégnél beintesz a főnöködnek, teljesen jogos, mert a gyengéket eltapossák, igaz? :U

[ Szerkesztve ]

(#16006) shteer válasza adman (#16002) üzenetére

shteer
(félisten)

és mindenki róluk beszél :) a RBR egy marketingeszköz :)

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#16007) Peat;) válasza Motion_Blur (#15903) üzenetére

Peat;)
(veterán)

Te éppúgy ócsárolod Webber, Sutil, Grosjean hármast, attól függően hogy mikor kerül elő az egyik név vagy Vettel vagy Kimivel kapcsolatban. Most már kezd "kicsit" feltűnő lenni, pláne hogy a kedvenceid irányába a magadétól egy gyökeresen eltérő stílust várnál el. Mindezt írom úgy hogy Vettel csinálta jól és Rosbergnek is ugyanezt kellett volna tennie.

(#16008) Male válasza stevve (#15996) üzenetére

Male
(veterán)

Azért ha Hamilton van Rosberg mögött, ugyan ebben a szituációban, nem biztos, hogy ugyan ezt írnád :)

Elnézve az interjút, és amit mondtak, szerintem Hamilton egyetértett Vettellel, és ugyan így cselekedett volna.

(A külön érdekessége a dolognak, hogy Vettel megtette Webberrel, aki viszont fordított esetben pont úgy járt volna el, mint Rosberg. Rosberg viszont betartotta az utasítást, és nem előzte meg Hamiltont, aki viszont fordított esetben valószínűleg pont Vettelhez hasonlóan, figyelmen kívül hagyta volna a csapat utasítását.)

Elég csúnya volt amit Vettel tett, de:
- megteheti... 3VB-t nyert a csapatnak. (Ha Mark teszi ugyan ezt, akkor kb megy a Toro Rossoba...)
- nyerni akar, sajnos ez is kell a VB-hez

Tippre akik ugyan így tennének, tettek volna: MS, Alonso, Hamilton, Vettel... akik nem, azok a csapattársaik, akik tipikusan nem szoktak VB-t nyerni mellettük.

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu - Befektetés: https://alpari.com/en/invest/pamm/423018/

(#16009) Turbolada II válasza Enzolord (#15958) üzenetére

Turbolada II
(őstag)

Autóverseny. Engem ez a jelenet a régi idő F1-ére emlékeztetett.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#16010) b-type válasza Misi 007 (#16003) üzenetére

b-type
(nagyúr)

így van, sokaknak a győzelem, és a győztes a lényeg.

https://youtu.be/Kr4SwcJy0wU?t=1255

(#16011) ronaldo válasza PumPi (#15894) üzenetére

ronaldo
(őstag)

Szerintem nem Webbert sajnálja senki, legalábbis én biztosan nem, egyszerűen Vettelt minősíti a viselkedése.

Valószínűleg (ebben 99%-ig biztos vagyok) azért kapott kemény keveréket Webber (aki amúgy egy körrel később ment ki), mert a RB alapvetően a Mercedessel versenyzett. Gondolom (de ez már csak a "rosszindulat" a részemről) Vettel meg kisírta magának a közepes keveréket, amit meg is taposott rendesen. Webber szépen visszajött a Mercedesek elé, kvázi megnyerték a versenyt.

Ekkor jött Vettel (feltehetően) ellenzett mozdulatsora. S valóban furcsa tragédia, hogy egy esetleges előzést ítélünk meg rossz döntésnek, de most az a helyzet ha Webbernek (is) a spórolás volt az utasítás, akkor egy elég szánalmas cselekedet nekiugrani.

Moiton_Blur: Szerinted ha hátulról nekiugranak Webbernek, és megelőzik akkor 100 m után fel tudja venni rögtön a versenytempót? A védekezésnél nyilván piszkosul elmelegítette a gumikat (amíg Vettel tudatosan, rögtön a kiállása után rendesen terhelte), be is lassult miatta. Amint Vettel elhúzott tőle 3-4 mp-re, a távolság állandósult.

Az az igazság, hogy bár nagyon különböző az eset, de ha a sok csapatutasítás ellenére Rosberg is megelőzte volna Hamiltont, pont a honfitársa (elég mélyen lévő) szintjére süllyedt volna le. Ugyanis akármennyire nem értett egyet a dologgal, ha Hamiltonnak is az van elmondva, hogy spórolás, akkor nem fair hátbatámadni a másikat, mivel ő nem számít rá.

Amúgy megy Webber igencsak hátulról jött vissza, a verseny legnagyobb részében gyorsabb volt Vettelnél, gondolom ez bántotta a németet.

(#16012) Motion_Blur válasza Peat;) (#16007) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

A szarházi, takony és az egyéb súlyosabb jelzők miatt írtam csak, szerintem az már kicsit sok :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#16013) stevve válasza Male (#16008) üzenetére

stevve
(nagyúr)

Hami és Rosi betartották, amit a csapat kért, Vettel nem. Én csak erről írtam. Vettel annak a csapatnak nyert 3 címet, akik alátették a kocsit és kiszolgálták.

Az a baj a végső felsorolásoddal, hogy pl.: Alonso is már beérett. Ő már képes együttműködni a csapatával, Hami is egyre jobban, míg Vettel még mindig önző 3 cím után is, holott ha nem ennél a csapatnál kezd, meglehet, hogy most a nevét is alig hallanánk. Ki tudja? Ettől még a főnöködet lealacsonyítani és a csapat hírét rombolni nem szép egy versenyzőtől.

(#16014) Jadro

Jadro
(veterán)

Szujó Zoli Facebook:

"Mindenkitől elnézést kérek, aki ma nézte volna a Boxutca Online-t, de nem tudott csatlakozni. A következő 3 hétben keményen fogunk dolgozni azon, hogy a hibát kiküszöböljük, és a mi részünkről minden frankón működjön. Ha pedig valakit felébresztettem volna a délelőtti szunyókálásából, akkor bocsánat, amiért néha elragadtattam magam... Alkalmanként még felülkerekedik a bennem lakó Palik Laci."

Meg van bocsájtva a sok kiabálás. :DDD (Engem mondjuk csak egy bizonyos szinten túl zavar egy kcisit, de akkor is jól esik a fentieket olvasni.) Szujó for president! :)

ronaldo: Én mondjuk sajnálom kicsit Webbert, hogy még mindig elhiszi, hogy ennél a csapatnál egyszer is Vettel elé kerülhet.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10 black

(#16015) Misi 007 válasza stevve (#16013) üzenetére

Misi 007
(Közösségépítő)

Vettel a BMW-nél kezdett de sebaj. ;)
Akárhogy is nézzük vannak azok akikkel ezt meg lehet csinálni mert hagyják és vannak azok akikkel nem...

Integra: Én sem vagyok üzletember csak egy minimálbéres munkás de a melóhelyen is kb ugyanezeket látom.

[ Szerkesztve ]

(#16016) Integra válasza Misi 007 (#16003) üzenetére

Integra
(titán)

látom te már "láttal" egyet s mást az életben, tudod milyen eltaposni...
egyet tudjál, akikbe belerúgsz és eltaposod, hogy feljebb juss a létrán, ugyanazok az emberek, akikbe belebotlasz, ha majd csúszol le onnan..
az ilyen jellemhiányos embereket mint vettel, az élet idővel úgyis megbünteti. ha nem a pályán, majd máshol. mindenki megkapja azt az élettől, amit érdemel. főleg az ilyen emberek.
mennyi ilyet láttam már az üzleti életben..
csak egy kósza gondolat. :U

ez pedig a csapatfőnökét minősíti, aki semmivel sem különb vettel-nél (zsák a foltját..)
A SkySportsnak nem sokkal a leintés után Horner megerősítette, Vettel ellenszegült nekik. "Egymás között akarták eldönteni, de ez nekünk nem tetszett, ezért utasítottuk őket, hogy tartsák a pozíciójukat. Sebastian viszont a saját kezébe vette a sorsát, hogy megnyerje a versenyt. Győzni akart" - nyilatkozta az istállófőnök.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16017) stevve válasza Misi 007 (#16015) üzenetére

stevve
(nagyúr)

Szüntelenül nyerni egy jó autóval kezdett ott... bocs, félreérthető voltam. :B

De egyébként nem értek egyet abban, amit írsz. A csapattal szúrt ki igazán, nem Webberrel, ez a fajta erőfitogtatás már túlzás. Viszont Bernie örülhet, mindenki erről beszél most.

(#16018) boogie84 válasza stevve (#16017) üzenetére

boogie84
(addikt)

Pontosan, a csapattal. HA baleset lett volna akk a Veletlit istenítő kollégák talán belátják h nem volt eszes megoldás.

(#16019) baluka26 válasza JJános (#16000) üzenetére

baluka26
(veterán)

Későbbre hagyta lágyat? Ezt úgy írod, mintha fel kellett volna tenni lágyat-keményet.

Webber a futamon egy intert, két keményet és egy lágyat használt el. Nem hiszem, hogy csak egy lágy szettje lett volna. De valamiért keményet kapott. Persze ezt eddig ezerszer kérdeztem meg, senki sem tudta elmondani, hogy miért történt így.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#16020) stevve válasza baluka26 (#16019) üzenetére

stevve
(nagyúr)

Lehet, hogy simán csak jobban ment a keménnyel? :)

(#16021) baluka26 válasza stevve (#16020) üzenetére

baluka26
(veterán)

Közepesen tudta 5 másodpercre növelni előnyét Vetlivel szemben.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#16022) adman válasza Integra (#16016) üzenetére

adman
(tag)

ja, csak mondjuk Vettel a P1-eket, győzelmeket, vb-ket gyűjti, nem a fairplay díjakat. persze az is egy szép dolog. sztem mind2en jól csinálták, nekem tetszett. persze lehet h sokaknak jobban tetszett volna a vonatozás...

(#16023) JJános

JJános
(addikt)

Nem tudok mindenkinek válaszolni, de a sok sikogatónak, és csontrágónak egy kérdés: -vajon miért mondták Vettelnek, hogy vigyázzon, ha nem volt engedélye Webbót megelőzni? Még egy: Ha Webbó betartja az utasítást, akkor miért csatázik Vettellel vérre menően?

Aki a meleget szereti hóember nem lehet.

(#16024) Qorthral válasza JJános (#16000) üzenetére

Qorthral
(őstag)

Honnan tudod, hogy Webber mit gondolt? Beszéltetek telefonon?
A kiállásnál még éles harcban voltak. Vettel kivezető köre parádés volt, lényegében azalatt az 1 kör alatt behozta a 4-5 másodperc hátrányát. Utána 1 körig keményen csatáztak, de nem sikerült Vettelnek előznie. Ezután szóltak rá mindkét pilótára, hogy a versenynek vége, tartsák a pozíciót. Olvasd el a nyilatkozatokat, mielőtt ezt nem hiszed el. Szerintem egy ilyen rádióüzenet után Webber jogosan gondolta, hogy tényleg spórolósra veheti, hiszen megmondták neki, hogy ilyen sorrendben futnak majd be.
Vettelnek nem tetszett, a győzniakarása erősebb volt a fair playnél, el is ismerte, hogy hibázott. Horner is leszúrta. Nem igazán értem, hogy mindezek után te miért ekézed itt Webbert. Mégis mit csinált Ő rosszul?
Tőlem mondhatod, hogy Vettel jól tette, amit tett, azt még megértem, bár egyet nem értek vele, de Webbert minek kell ekézni? Szép versenyt futott, betartotta a csapat kérését, sokkal többet nem tehetett.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :)) | PH! F1 Tippjáték: http://prohardver.hu/tema/ph_f1_tippjatek/friss.html

(#16025) badd válasza stevve (#16013) üzenetére

badd
(tag)

Az tény, hogy Alonso beérett fejben. DE azért van 6 év Vettel és Alonso között. Az meg nagyon nem kevés, VB címek száma ide vagy oda. Pont hat éve 2007-ben Alonso a McLarennél elég nehezen viselte, hogy nem első számú pilóta. Ott még nem érett be. Bár pont neki az az év kellett, meg utána egy kis szívás Renaultnál, hogy ne csak gyors és jó legyen, hanem fejben érett is.

(#16026) boogie84 válasza JJános (#16023) üzenetére

boogie84
(addikt)

OLVASS: [link]

A SkySportsnak nem sokkal a leintés után Horner megerősítette, Vettel ellenszegült nekik. "Egymás között akarták eldönteni, de ez nekünk nem tetszett, ezért utasítottuk őket, hogy tartsák a pozíciójukat. Sebastian viszont a saját kezébe vette a sorsát, hogy megnyerje a versenyt. Győzni akart" - nyilatkozta az istállófőnök.

(#16027) PazsitZ válasza JJános (#16023) üzenetére

PazsitZ
(addikt)

Te miről beszélsz? :F

(#16026) boogie84: Az olvasás vagy hogy felfogjon dolgokat, valami nála hibázik, ma is.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#16028) Peat;) válasza Motion_Blur (#16012) üzenetére

Peat;)
(veterán)

Ok, a nyilatkozatok miatt mentem a5-re, de ez fogadott, sry nem bírtam ki ;] .

Az esethez visszatérve: A keményebb gumik nem működtek olyan jól egyik autón sem a mai futamon, mindenki a közepessel boldogult jobban. A végére teljesen ugyanolyan vonatozás alakult volna ki a Red Bullnál mint Hamilton és Rosberg esetében. Ugyanakkor abban a helyzetben biztos vagyok hogy megengedték volna/nem lettek volna ennyire kiakadva a vezetők Vettel előzéséért. Csak pár kört várnia kellett volna. Vettelnek rengeteget kell fejlődnie agyban, de az utóbbi években erre igazából nem is volt szüksége és ő maga sem gondolja úgy hogy ő tud rossz döntést hozni. El van szállva valljuk be. Úgy ahogy Alonso is el van szállva kissé, nála ez meg is mutatkozott egy szép nagy ponthátrányban most.

[ Szerkesztve ]

(#16029) stevve válasza JJános (#16023) üzenetére

stevve
(nagyúr)

Azt a vigyázzon beszólást csak te hallottad, érdekes módon, viszont a multi 21-et mások is. :)

Egyébként pedig Vettel már felkészült az esetre.

;]

(#16025) badd:
Ez igaz, van köztük pár év, de nagyon remélem, hogy hamar benő Vettel feje lágya, mert most ő is eléggé primadonna elég sokszor, ami viszont idegesítővé teszi.

[ Szerkesztve ]

(#16030) csucsbicep válasza stevve (#16029) üzenetére

csucsbicep
(nagyúr)

Ez nagy. :DDD

(#16031) JJános válasza stevve (#16029) üzenetére

JJános
(addikt)

:DDD csúcs!

(#16032) hoffman_ válasza b-type (#15974) üzenetére

hoffman_
(veterán)

Ó igen, azt nagyon szeretem én is, a kedvenceim között van :K

Halkan jegyzem meg, hogy a Vettel féle eset nekem sem szimpatikus, inkább Webbo mellett vagyok(akit amúgy is sokkal jobban szeretek, mint Vettelt), de infó hiányában nem nyilatkoztatnék ki. Felhoztátok itt Sennát, Motion is többek között, na igen, ha Senna csinált hasonlót, azzal pl. nekem sincs problémám - tehát zömmel egyéni preferencián és rajongáson múlik a kérdés, az objektív vita nem igazán opció ebben a topicban, de máshol sem. Senna maga mondta, hogy ha bajnok akarsz lenni, akkor néha meg kell lépni ilyet. És bizony amikor Hami csinált kérdéses dolgokat, akkor én rendszeresen érveltem ezzel a kijelentésével, mert szerintem rohadtul igaz, szóval Vettelre én vethetném az utolsó követ. Nem is teszem, alapvetően a RedBull hozzáállásával van bajom, mert ők kerek-perec k*csögök. Vagy van csapatsorrend, vagy nincs. Ez az elvileg nincs, gyakorlatilag van, nem szép, tegyék már le az alapokat. Ha Webber tényleg visszatekert(márpedig nem hiszem, hogy hazudna), és Vettelnek is mondták, de tojt rá, az egy csúnya dolog Vetteltől, de ez van. Ha Vettelnek nem mondták(ami szerintem valószínűbb), akkor meg a fent említett lép érvényben, emiatt nem szeretem a RBR-t. De tényleg nem tudom, nem akarok igazán állást foglalni, nem vagyok se Horner, se Seb, se Mark.

A Merci féle dolog már fontosabb nekem Hami miatt. Írták, hogy képmutató ez a hattyú halál a pódiumon. Ez szerintem szimpla ócsárolás, tisztán látszott, hogy kurva szarul érzi magát, hogy nem erőből nyert. Kíváncsi lennék a csapaton belüli és pilóták közti beszélgetésre. Lewis első számú, ez látszik, örülök is neki, de ilyen helyzetben én megmondtam volna Lewis-nak, hogy Nico gyorsabb, van naftája, mehetne a RedBullok után, elengeded? Ott derült volna ki Hami hozzáállása - és a dobogós viselkedéséből következően én úgy gondolom, hogy el is engedte volna.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16033) Qorthral válasza JJános (#16023) üzenetére

Qorthral
(őstag)

Szerintem a Webber kiállását követő első körre értették, hogy vigyázzon és ott még hagyták őket küzdeni, mert Webber autóján hidegek voltak a gumik. Amint bemelegedtek, és így már egyenlőek voltak a feltételek, rájuk szóltak, hogy tartsák a pozíciót.
Vagy te azt gondolod, hogy rájuk szóltak, hogytartsák a pozíciót, majd Vettelnek külön szóltak, hogy vigyázzon a támadás során? :F Értelmezd már legalább a Red Bulltól jövő nyilatkozatokat, ha senki más véleményére nem is hallgatsz.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :)) | PH! F1 Tippjáték: http://prohardver.hu/tema/ph_f1_tippjatek/friss.html

(#16034) badd válasza stevve (#16029) üzenetére

badd
(tag)

Amúgy jót tenne Vettelnek is két-három olyan gyenge év mint ami Alonsonak meg Hamiltonnak volt, és akkor válhatna igazán nagy versenyzővé, mert akkor lenne olyan érett mint az előbbi kettő, és akkor ismernék el jobban a teljesítményét. Csak az a gond, hogy ha ez bekövetkezik, akkor mindenki azzal fog majd jönni, hogy Vettel mennyire gyenge, és lám, nem is olyan jó. Miközben elfeledkeznek arról, hogy minden nagy versenyzőnek vannak mély pontjai a karrierjében.

(#16035) kukinyo

kukinyo
(addikt)

Lehet szidni Vettelt (szerintem nem jogos) de még is csak csinált 2 percet nekünk (Webberrel együtt) ami a régi idők nagy csatáira emlékeztetett minket nézőket. Ritkán látott, emlékezetes, szép jelenet volt.

(#16036) Enzolord válasza Turbolada II (#16009) üzenetére

Enzolord
(őstag)

De ott mindenki, ahogy a csövön kifér, nem visszavetetnek mindkettővel, majd az egyik gondol egyet, és letolja a másikat... :)
Amúgy nem volt rossz, bár Alonso kiesése után nem is akartam folytatni a nézést...:)

„Leválthatod a feleségedet, a politikádat, a vallásodat, de soha, soha nem cserélheted le a kedvenc futballcsapatodat.” King Éric...

(#16037) JJános

JJános
(addikt)

Hamilton nem volt boldog, amiért nem engedték őket versenyezni. Vettel sem volt boldog. De Rosberg nem rinyált. Vettel meg ilyen. Minden porcikájával igényli az első helyet, és nem lehet csapatutasítani. Nyílván azért kapta a vigyázzon-t is, mert tudták, hogy meg fogja próbálni. Mondthat bárki bármit, nekem tetszett.
Ha viszont a mercinek nem kellett volna spórolni, Hami elkapja Webbót sztem. Ez is szempont volt Vettelnél.

(#16038) boogie84 válasza kukinyo (#16035) üzenetére

boogie84
(addikt)

Raikkönen és Hülkenber szerinted eszmét cserélt amikor kerék a keréken mentek?

(#16037) JJános: Azt hiszed h mindig minden esetben valósidejű a rádiófelvétel? :DD

(#16040) IreN!CuS: Én kérek elnézést, nem túl rég követem az F1-es topicot. :B

[ Szerkesztve ]

(#16039) baluka26 válasza boogie84 (#16038) üzenetére

baluka26
(veterán)

Ahogy Alo tartotta Webbot egy körön át a ronccsal is csak sima színjáték volt. :))

(#16040) IreN!CuS

IreN!CuS
(őstag)

Amúgy szörnyű ,hogy nem tanultok az évek alatt semmit sem , kivel szabad leállni vitázni és kivel nem :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#16041) JJános válasza boogie84 (#16038) üzenetére

JJános
(addikt)

Igazából nem izgat. Én így éltem meg, és ha Vettel nem próbálkozik be lehet szarul éreztem volna magam. Massát vártam volna még, bár az utolsó 5 körben megtolta a bringát, de addig eltűnt a mezőnyben kissé.

(#16042) Dumb válasza Misi 007 (#16003) üzenetére

Dumb
(senior tag)

A csatában már feltekert mindent Webber, azért érte utol Vettel, mert le volt tekerve korábban...

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#16043) hoffman_ válasza kukinyo (#16035) üzenetére

hoffman_
(veterán)

Ritka pillanat, de ezzel bizony nagyon egyetértek :D (mármint a csatás részével, nem a ki-a-hibással) mod: Megjegyzendő, hogy ez egy ilyen nap volt ma, nem egy ilyen csatát láttunk :)

badd@16034: Korrekt, osztom.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16044) kukinyo válasza boogie84 (#16038) üzenetére

kukinyo
(addikt)

Szép jelenet volt az is de közel sem volt annyira látványos.

(#16039) baluka26: Jó hogy szóba hoztad.
Alonso betartotta a csapat utasítását, hogy jöjjön ki?

[ Szerkesztve ]

(#16045) veze

veze
(őstag)

akik eddig azt szajkozták hogy Vettel nem tud elözni verseny körülmények között, csak ha félre állnak elötte, kiveszik előle, stb, most elővehetik a kardjukat és bele is dölhetnek.. :D
Innentől kezdve nincs alapja az ilyen kijelentéseknek

[ Szerkesztve ]

!!! ....édesnemes és csípős őrölt szegedi paprika termelőtől ..

(#16046) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

"Idő híján csak röviden: van, amikor a versenyzés és a csapatérdek egymással szembe kerülnek, és csak nézőpont kérdése, hogy melyiket látjuk helyesebbnek. Hogy pontosan mi hogy történt ma a háttérben, talán majd kiderül, de ettől függetlenül a pályán verseny volt, és ezt akarjuk látni. Én biztos."

WG

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#16047) stevve válasza veze (#16045) üzenetére

stevve
(nagyúr)

Mert meg is tudja szegni a csapatutasítást? Ez tényleg zseniális. Osztom azt a véleményt, hogy el kellene küldeni 1-2 évre gyengébb csapatokhoz, hogy tanuljon egy kicsit. Ha csak a csúcson van, ilyen elszállt marad a végén és nem lesz szimpatikus évek múltán sem.

(#16048) Male válasza stevve (#16013) üzenetére

Male
(veterán)

Hamiltonnak nem kellett a csapattársát maga előtt hagynia úgy, hogy gyorsabban tudna menni, inkább háromszor vagy hányszor visszaelőzte a második DRS zónában. Szóval hagyjuk, hogy ő betartotta a csapatutasítást, neki ez nem került semmibe. Rosbergnek annál inkább.

Persze, és ezért lehet hálás, meg minden, csak éppen ezért elég sokat megengedhet magának, mert kb akkor raknák ki a csapatból, ha három futamon egymás után belemegy Webberbe hátulról... ilyenekért, mint a mai, nem fog kapni semmit (ahogy látszik, Marko már fél perc után védi a sajtóban... Webbert lenyugtatják, Vettel kap egy ejnye bejnyét, és ennyi a következménye... naná, hogy megteszi)

Nem szép, de ezt írtam is, hogy csúnya mozzanat volt (én sem tenném meg, inkább betartanám a csapatutasítást, de nem is leszek VB semmiben), csak majd nézzük meg a pontállást az év végén...

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu - Befektetés: https://alpari.com/en/invest/pamm/423018/

(#16049) ronaldo válasza Jadro (#16014) üzenetére

ronaldo
(őstag)

Számtalanszor került már Vettel elé...

(#16050) adman

adman
(tag)

és amikor Webber nem tartotta be a csapatutasítást? akkor ő volt a tökös gyerek...

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.