Hirdetés

2020. január 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1551) leslieke válasza 7600 GS (#1549) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Ugye tudod, hogy az autóversenyzésen túl is vannak még más sportok???
Vezetni nem fog, de mást még csinálhat.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1552) 7600 GS válasza leslieke (#1551) üzenetére

7600 GS
(addikt)

De te a vezetésre gondoltál, nemde?

Marci

'90 Honda Civic ED6 | '81 Passat 32B

(#1553) Xirtam válasza leslieke (#1551) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Igen valószínűleg, egész életében autóra nevelkedett, majd most elkezd kosárlabdázni. :K

(#1554) madgie válasza Motion_Blur (#1550) üzenetére

madgie
(titán)

Csúnyán hangzik, de rally-zni talán még elmehet, ott nincs komoly forgalom, meg a mitfárer is mondja, mikor merre mennyi.

Xirtam: mit takarjak el rajta, vezettem már rövid távon fél szemmel, mikor kiesett az egyik kontaktlencsém. Ha nincs akkora látótered, többet mozgatod a fejed.

[ Szerkesztve ]

(#1555) Xirtam válasza madgie (#1554) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Takard már el légyszíves a szemedet csak 1 percre. :U 32 éves mos veszítette el a jobb szemét, lehet még más károsodása is, nem születése óta ilyen, nem úgy fog alkalmazkodni. Se a szervezete se az agya arra hogy nincs jobb szeme. Már nem fiatal a teste ezekre a dolgokra.

leslieke

Egy láb nélküli ember mit fog csinálni? Tólószékzeni. Ez tök evidens.

madgie

250 km/h-val mentél vissza 2 és pakoltad tovább a sebességet gondolom. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1556) leslieke válasza 7600 GS (#1552) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Nem a vezetésre gondoltam. Egy szemmel azt nem lehet.

(#1553) Xirtam Olvasd el Zanardiról ezt! Kerekesszékes versenyeken indult, és nyert is.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1557) 7600 GS válasza TESCO-Zsömle (#1541) üzenetére

7600 GS
(addikt)

Oké, de azért mégiscsak odaadni valaki kezébe egy 800 lóerős autót hogy nosza menjél vele... B De én továbbra is tartom hogy itt a csaj szúrt el csúnyán valamit.

Marci

(#1558) 7600 GS válasza madgie (#1554) üzenetére

7600 GS
(addikt)

Azért az utcai vezetés meg a rally teljesen különbözik, az egyiknél mész 50-el, a másiknál meg 100 fölött. :U Plusz látni kell a bukkanókat, esetleg berohanó állatokat, stb.

Én meg vitatkozok f1live face oldalán olyan emberrel, aki szerint a super license nem ér semmit. :W

Marci

(#1559) leslieke válasza Xirtam (#1555) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Versenyzett is, speciálisan neki átalakított autókkal. Az Italian Superturismo Championship 2005-ben meg is nyerte.

[ Szerkesztve ]

(#1560) madgie válasza 7600 GS (#1558) üzenetére

madgie
(titán)

Csak egy alternatívát mondtam, egy egyszerűbb alternatívát. De felőlem elmehet gokart oktatónak is, biztos kitalál majd valamit.

(#1561) Xirtam válasza leslieke (#1559) üzenetére

Xirtam
(veterán)

De nem érted, hogy nincs 25 Mpixeles felbontású autó fókuszos kamera amelyet beépítenek az agyadba, hogy lássál?

(#1562) TESCO-Zsömle válasza Xirtam (#1561) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

(#1563) leslieke válasza Xirtam (#1561) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

De értem. De te meg nem érted, hogy más sportot attól még választhat, ahogy korábban már írtam is.

(#1564) Xirtam válasza leslieke (#1559) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Leslieke örülök, hogy tudsz Wikipediat olvasni, és linkelni. De most nem Alex Zanardi-ról van szó. Egy lábat , jelen esetben kettőt lehet pótolni, úgy, hogy vezetni tudj. De az emberi szemet nem képes JELENLEG semmi sem pótolni.

Jó neked. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#1565) leslieke válasza Xirtam (#1564) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Én legalább tudok olvasni. ;]

(#1566) TESCO-Zsömle válasza leslieke (#1565) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Én meg már jártam Zamárdin. :P

[ Szerkesztve ]

(#1567) madgie válasza Xirtam (#1564) üzenetére

madgie
(titán)

Meglepődnél, hány olyan ember vezet az utakon, akik a szemvizsgálaton (nálunk) úgy elbuknak, mint a huzat. Komolyan, tompalátók (kvázi félszemű) meg olyanok, akik a legfelső sort is alig látják... hivatásos sofőrök is :((

Persze ezek nem profi autóversenyzők, csak azért írtam le, mert a munkámhoz kötődik valamennyire.

(#1568) Xirtam válasza madgie (#1567) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Észrevettem, hogy sokan vakok az utakon! :U :DDD

(#1569) ChromeX

ChromeX
(addikt)

üdv kicsit off de megőrülök mert nem találok egy videót még talan 2010-11 es és szeretni fogtok mert azt se tudom ki és hol de annyit tudok hogy valaki a szalagkorlátnak ment és volt egy olyan kamera állás ahol nagyon bejött a hang és durva csattanást lehetett hallani, közvetlen ott volt kamera ahol neki csapodott a falnak, valszeg egy utcai pálya volt, de több nem ugrik be és megörülök tőle... ötlet? :))

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1570) leslieke válasza madgie (#1567) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Nem nehéz átmenni a szemvizsgálaton se, csak be kell tanulni a táblát.

(#1571) TESCO-Zsömle válasza ChromeX (#1569) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Sztem erre gondolsz: Rubens Barichello, Monaco, 2010.

Sose felejtem el. Még egyik baleset se jött át ennyire a TV-n.

(#1572) [CS]Blade2 válasza ChromeX (#1569) üzenetére

[CS]Blade2
(őstag)

(#1573) Sirpi válasza TESCO-Zsömle (#1571) üzenetére

Sirpi
(senior tag)

Ehh, pont lemaradt, ahogy a következő autó széjjeltöri a kidobott kormányt.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#1574) TESCO-Zsömle válasza Sirpi (#1573) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Nem törte szét. Magával vitte. Úgy emlékszem verseny után visszaadták a csapatnak.

[ Szerkesztve ]

(#1575) -Mike- válasza Sirpi (#1573) üzenetére

-Mike-
(addikt)

(#1576) TESCO-Zsömle válasza -Mike- (#1575) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Csak gyula vonyítása hiányzik a képről. :DDD

(#1577) madgie válasza leslieke (#1570) üzenetére

madgie
(titán)

Nálunk proji van, sokféle ábrával, vörös-zöld teszttel, nem tudja betanulni :DDD

(#1578) ChromeX válasza TESCO-Zsömle (#1571) üzenetére

ChromeX
(addikt)

Tudtam, hogy rátok számithatok :) ez az nagyon kemény, én is nagyon átéreztem, borzalmas az a hang és egyben furcsan jó is.
kösz mindenkinek

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1579) attisx válasza 7600 GS (#1533) üzenetére

attisx
(addikt)

Durva... :(

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1580) Qorthral válasza 7600 GS (#1533) üzenetére

Qorthral
(őstag)

Szegény :(
Félelmetes, hogy van olyan csapat, ahol többet számít a hírverés (figyeljetek, nő tesztpilótánk van!), mint a biztonság és a józan ész. Szuperlicensz nélküli tesztpilóta? Értelme nulla. Múlt hétvégén meg is látszott, a csaj nem ugorhatott be Glock helyére. Mások mit meg nem adtak volna a lehetőségért! Buemi egyből jelentkezett is, hogy Ő vezetne :D
Szerintetek hányan vállalták volna? Sokan. Rengeteg tehetséges pilóta szorul ki az F1ből a helyek kis száma miatt... :((

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :)) | PH! F1 Tippjáték: http://prohardver.hu/tema/ph_f1_tippjatek/friss.html

(#1581) Oliverda válasza Qorthral (#1580) üzenetére

Oliverda
(félisten)

Tudtommal a szuperlicensz egyik megszerzési módja x tesztkilométer teljesítése F1-es autóval. Azt hiszem 300 kilométer után jár a licensz. Pl.: [link]

Itt inkább az a baj, hogy az alapvető procedúrák begyakorlása hiányzott.

Első TransferWise átutalásod £500-ig ingyen: kérd a kódod privátban!

(#1582) McCartman

McCartman
(senior tag)

[link]

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1583) Xirtam válasza Oliverda (#1581) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Jól tudod.

(#1584) Qorthral válasza Oliverda (#1581) üzenetére

Qorthral
(őstag)

Ez rendben van, de, mint ez látható a hölgy még nem érett meg az F1es autó tesztelésére. Lehet, hogy fizikailag igen, de fejben biztosan nem. Az pedig továbbra is érdekelne, hogy miért nincs olyan tesztpilótájuk, aki tartalékverenyzői szerepet is be tud tölteni, lévén hogy van szuperlicensze...

Btw nagy baromság a tesztelések ilyen mértékű korlátozása, ez ebből is látszik, amit írtál, hiszen így még nehezebb megszerezni a fiataloknak a szuperlicenszt...

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :)) | PH! F1 Tippjáték: http://prohardver.hu/tema/ph_f1_tippjatek/friss.html

(#1585) Motion_Blur válasza Qorthral (#1584) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Ez tényleg érdekes, mert még a HRT-nek is van kettő (abból az egyik Liuzzi), a Caterhamnek meg három :U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1586) giigz

giigz
(veterán)

A kormányt egy picit elmozdítja, és nem megy bele a kamionba... Nem? :U

(#1587) McCartman válasza giigz (#1586) üzenetére

McCartman
(senior tag)

Gondolom a hirtelen gyorsulás miatt lesodródott.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1588) Zso2 válasza Nowhereman (#1507) üzenetére

Zso2
(őstag)

nézd meg jobban ,1956-nál pl. ott van a ferrari d50.. A többi nem keresgettem,de biztos meglesz. :)

McCartman: Az azért,durva,hogy egy kamion hátulja kb belóg a reptér behajtóívére...

[ Módosította: Oliverda ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#1591) 7600 GS válasza Qorthral (#1584) üzenetére

7600 GS
(addikt)

Ha eddig nem érett meg akkor már ezután sem fog, egy 32 éves nőről beszélünk. :U

Marci

(#1592) -Mike- válasza McCartman (#1582) üzenetére

-Mike-
(addikt)

Szerintem simán benne lehet az is, hogy pont annyival ült lejjebb, hogy nem látta, hogy a plató le van nyitva és gondolta még elfér a kamion mögött.
Aztán lehet tényleg csak amatőr baki volt.

A sisak is megérne egy misét, hogy FIA szabvány volt-e rajta, bár ekkora ütést szerintem még a legmodernebb, megvastagított plexi sem bírta volna ki. Ha meg kibírna akkor és lepattan róla akkor meg a nyaka törik ki.

All in all, nagyon szerencsétlen dolog volt, de kár lenne ezért a női pilótákat leszólni. Láttunk már ennél nagyobb bakikat is világbajnokoktól. (pl Kanada piros lámpa)

[ Szerkesztve ]

(#1593) mokus1 válasza -Mike- (#1592) üzenetére

mokus1
(addikt)

Nem létezik olyan sisak ami szemből teliver egy acél platót ami úgy( 1T teherbírású) ráadásul ez az éle volt ahol jóval keményebb.Örüljön hogy a feje megmaradt.

(#1594) akela91 válasza mokus1 (#1593) üzenetére

akela91
(addikt)

(#1595) wildrain válasza -Mike- (#1592) üzenetére

wildrain
(addikt)

Szerintem biztos, hogy nem látta. Egy F1-es még ilyen alacsony tempónál is eléggé pattoghat ahhoz, hogy egy pont szemmagasságban levő, kb. 5-8 cm vastag csíkot ne vegyen észre, vagy legalábbis ne lássa pontosan a távolságot. Még ha a gép az akarata ellenére iramodott is meg, valószínű, hogy rálépett volna a fékre, vagy elkormányoz, ha látja, hogy ott a rámpa.
Én biztos elbeszélgetnék azzal is, aki jónak látta úgy hagyni azt a rámpát ilyen közel a "boxbejárathoz".

(#1596) Xirtam válasza wildrain (#1595) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Igen valószínű, hogy nem látta. :F :U

(#1597) Thrawn

Thrawn
(félisten)

Az eset hanggal: [link]

Még mindig nehezen fogom fel mi történt :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł DIV: Blessed Mother! Save us! łłł

(#1598) wildrain válasza Thrawn (#1597) üzenetére

wildrain
(addikt)

A hang alapján mintha leállította volna a motort a csattanás előtt. Lehet, hogy épp lefelé nézett, és nem látta a rámpát.

(#1599) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1600) JColee válasza Motion_Blur (#1599) üzenetére

JColee
(őstag)

Egyre szimpatikusabb ez a csapat. :D

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.