Hirdetés

2019. november 18., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-14 21:29:59

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#15001) proof88 válasza adman (#14997) üzenetére

proof88
(addikt)

még utólag lehet hogy téma lesz ez, ha többen is nyitották amikor nem lett volna szabad. na mindegy. sokat nem oszt, nem szoroz ez most.
egyébként a közvetítés nagyon jó volt!

[ Szerkesztve ]

(#15002) Tomi0703 válasza Skipp (#14999) üzenetére

Tomi0703
(őstag)

Az egész mindenség rendben volt így, hogy azt a nőt (nem tudom a nevét) és Mezeit eltávolították.

(#15003) shteer válasza Motion_Blur (#14994) üzenetére

shteer
(félisten)

jó kis kezdet volt :K

aki még nem látta volna: f1 napjainkig, képekben

elég kevés kép :)

[ Szerkesztve ]

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#15004) boogie84

boogie84
(addikt)

Valaki annak idején azt írta egy Mezei panaszkodásomra, h igazi magyar vagyok, mert semmi sem jó nekem.

Kérem szépen itt a válasz: Tökéletes közvetítés volt, nem panaszkodom. Mezei és Palik sem hiányzik ide!

(#15005) Motion_Blur: Nem csodálom Button-t. Idén vagy ő vagy senki sem viszi haza a győzelmeket, a helyezéseket. Még nem írom le, de nem tűnik fényes jövőnek az övé.

[ Szerkesztve ]

(#15005) Motion_Blur válasza Pompi (#15000) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

82 hosszú másodpercet kéne megmagyarázni :DDD

Hamilton most nyilatkozik a Sky-nak, nagyszerűnek érezte az autót és a versenyt is és nem érti hogy a többiek hogyan tudtak ennyire elhúzni tőle.

mod: Button teljesen le van törve..

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#15006) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

http://www.hirado.hu/formula1/elo.aspx

Csak nálam nincs hang?

mod: Explorer alatt van! Silverlight kell hozzá

Amúgy a közvetítés tökéletes volt, ennyi kell és nem több, minden a helyén volt :R

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#15007) leslieke

leslieke
(Jómunkásember)

Kezdetnek nem volt rossz futam a mai.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15008) boogie84 válasza Motion_Blur (#15006) üzenetére

boogie84
(addikt)

Nálam kép sincs. :U Chrome

Köszönöm! Hang, videó rendben! :R Megy Chrome-al is! :K

[ Szerkesztve ]

(#15009) Skipp válasza Motion_Blur (#15006) üzenetére

Skipp
(senior tag)

nálam okés, kicsit akad a kép
(króm)

egyébként szerintem rosszul mondták, hogy nem kell hozzá semmi, mert a silverlight nyekegett amikor először be akarta tölteni

[ Szerkesztve ]

Légy pontos! Mérj mikromiliméterben, jelölj krétával, vágj baltával!

(#15010) M3oH válasza boogie84 (#15008) üzenetére

M3oH
(őstag)

Chrome van hang is, kep is :)

Jo kis verseny volt, Kiminek nagyon orulok, kedvenc versenyzom. Remelem, a folytatas is ilyen szep lesz.

(#15011) werszomjas

werszomjas
(őstag)

Egész jó kezdés ez egy alkoholistától, aki vadászat miatt még a teszteket is ellógta, bár biztos ma is csak szerencséje volt ;]

Erőből átugrott 3 versenyzőt, remélem marad így a tempó egész évben :C

üdv

(#15012) Motion_Blur válasza werszomjas (#15011) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Biztos vért ivott reggel :DDD

(#15013) lacos001 válasza Motion_Blur (#15012) üzenetére

lacos001
(aktív tag)

Gyanúsan sokat beszélt a végén.....jah és rendkivül sokat integetett ;]

(#15014) AMD Power válasza boogie84 (#15004) üzenetére

AMD Power
(titán)

Szujó olyan jó bennfentes infókat tud! :R

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#15015) Misi 007

Misi 007
(Közösségépítő)

Elég jó futam volt bár ezek a gumik tényleg sz@rt se bírnak.
Végre Felipe baby is jól ment bár nem értem hogy eshetett ennyire vissza.
Kíváncsi leszek hogy mennyit változnak majd egy hét múlva az erőviszonyok.
Nagy grat Kiminek csak így tovább és a szezonzárón már a kapu is nyitva lesz! :D

(#15016) AMD Power válasza shteer (#15003) üzenetére

AMD Power
(titán)

Jó ezek a régi képek.. Szegény Senna! :(((

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#15017) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Comparison of the drivers Kimi Räikkönen VS Romain Grosjean Race Australian GP 2013

(#15018) JColee válasza Motion_Blur (#15017) üzenetére

JColee
(őstag)

Végülis érthető, Grosjean 3 kiálláson volt.

Én már a következő rendszert is utálom.

(#15019) [CS]Blade2

[CS]Blade2
(őstag)

Hihetetlen minőségi ugrás a közvetítésben! Azt tudtuk, hogy a Gyulám és a tavalyi banda után ez a párosítás előrelépés lesz, de szerintem senki nem gondolta, hogy ennyivel.
Mindketten figyeltek a hibákra, és figyelték, és jegyezték, hogy mivel lehetne ezt még jobbá tenni, még jobban csinálni.

A futam is rendben volt, úgy néz ki, hogy az erőviszonyok is egy kicsit átrendeződtek, még ha lehet, hogy csak ideiglenesen, mert a Redbull képest megoldani a problémáit, és a Mclaren képes feltámadni 4-5 futam alatt, és akkor lényegében maradna a tavalyi erősorrend.

Ami nem tetszik, hogy nem igazán volt éles verseny, kicsit olyan a dolog, mintha csak az óra ellen versenyeznének. A eltérően időzített kerékcserék, és taktikai megfontolások miatt ugyan vannak helycserék a pályán, de éles csata nem volt. Kb a 3. kör után már nincs értelme a pályán pozíciót szerezni, mert a szétnyírt gumik miatt később 3x-osan kapja vissza a delikvens, így adott, hogy a lassabbnak pedig védekezni nincs értelme, érdemes elengedni a gyorsabbat, mert visszahozza a taktikán, vagy azért, hogy további helyeket ne bukjon.

(#15020) Motion_Blur válasza JColee (#15018) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Ritka azért ez csapattársak között: [link]

Szinte nem is volt kör ahol Gro gyorsabb lett volna.

(#15021) TESCO-Zsömle válasza Motion_Blur (#15020) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Nyakamat rá, hogy ebben az Autó is erősen benne volt. Ismerjük tavalyról Grozsit. Ennél azért gyorsabb pilóta.

(#15022) lenox válasza JColee (#14956) üzenetére

lenox
(addikt)

Nekem is feltunt. Utolso korben is leert, szoval nem a tankolas miatt. Bar vegul is csak nagy sebessegnel ert le, szoval lehet valami szuper uj felfuggesztes...

(#15023) JColee válasza Motion_Blur (#15020) üzenetére

JColee
(őstag)

Vicc volt, Grosjeannak gyorsabbnak kellett volna lennie, mert nem kellett annyira spórolni a gumi miatt. Egyébként lehet, hogy beszorult valaki mögé. Meg valahol ovlastam talán, hogy Rai egy újabb padlólemezzel megy, de nem vagyok benne biztos, hogy hol, és egyáltalán, hogy igaz-e. Mindenesetre tegnap még csak olyan 1 tized volt a különbség köztük.

(#15024) Motion_Blur válasza JColee (#15023) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Kiminek 1 körön kell nagyon odatennie magát ezentúl, hogy ne egyből hátrányból keljen kezdenie a versenyt. De feltűnő volt már az első kanyarokban hogy mennyire gyors az autó. Nem szenvedett azzal hogy pár körig melegítse a gumikat, egyből támadott. És a gumik mégis bírták. Sokan azt gondolják hogy ebből a futamból nem lehet következtetéseket levonni. De miért nem? Száraz futam volt, SC nélkül.

(#15025) Peat;) válasza Motion_Blur (#15017) üzenetére

Peat;)
(veterán)

A rajtnál nem láttam mi volt, de visszaesett, elég illogikus lett volna ha a forgalomban gyorsabb tud lenni. Hogy miért nem tudott előrejönni az egy jó kérdés, nyilván mindenki többet várt, de szerintem ilyen jellegű kampányindítás előtt illik megvárni a nyilatkozatot meg 1-2 futamot. Pl ahogy Sutilnál is illett volna megvárni milyen formában lesz mielőtt megkapta a magát pár hete... ;) Volt egy jó futam jó eredménnyel inkább ennek örüljünk. Szerintem négy csapat van közel a tűzhöz, Mercedest sem írnám még le. De a Mclarent igen, ebből nem gondolom azt hogy fel fognak tudni állni.

[ Szerkesztve ]

(#15026) AMD Power

AMD Power
(titán)

Mercedeshez mit szóltok?

(#15027) JColee válasza Motion_Blur (#15024) üzenetére

JColee
(őstag)

Talán 2008-ban volt az, hogy a Ferka nem találta a helyét itt, csak középmezőnyben topogtak. De lehet, hogy csak technikai gondok miatt volt (benzinpumpa Kiminél pl.).
Szerintem is 1 körön kéne sokat javulni. Ez így most mázli volt, hogy jól előrejött az első két körben. Tavaly mindig ezen bukta el a jó helyeket. Egy második soros rajthellyel már ki lennék békülve.

AMD Power Szerintem ugyanaz a helyzet mint tavaly. Kimi nagyon simán megette Hamiltont. Lotus a kanyarokban úgy ment mintha sínen húzták volna.

#15028 Esőm bekavarhat. És az a pálya zabálja a gumit az érdes felülete miatt.

[ Szerkesztve ]

(#15028) AMD Power válasza JColee (#15027) üzenetére

AMD Power
(titán)

Malajziában szerintem már minden más lesz mint amit ma láttunk.

(#15029) dokee78

dokee78
(félisten)

Szükségem lenne egy Gmail naptárba importálható versenynaptárra,köszi. :R

(#15030) DemonDani

DemonDani
(addikt)

A szombati időmérő, és a vasárnapi futam felvezető műsorában a következő zenéket játszottuk:

- Joe Cocker - Fire It Up
- Caesars - Jerk It Out (Ulti Mix)
- Dada Life - Rolling Stones (Cazzette Mix)
- Billy Idol - Shock To The System
- Fall Out Boy - I Don't Care Bodyrockers - I Like The Way You Move
- John Legend - Who Did That To You
- Parov Stelar - Kiss Kiss
- Fatboy Slim - Weapon Of Choice 2010 (Lazy Rich Remix)
- Parov Stelar – Catgroove

#Boxutca@fb

Hatalmas UP :K

asd fgh jkl éáű

(#15031) Sztrego válasza Motion_Blur (#15024) üzenetére

Sztrego
(őstag)

Az mindegy, egy futamból nem lehet kiindulni. Lásd tavaly Valencia Vettel fölény, majd utána erős visszaesés.

Xiaomi Mi 9T Pro

(#15032) McCartman válasza Motion_Blur (#15020) üzenetére

McCartman
(senior tag)

'Grosjean csak később, szombat reggel kapott meg pár új alkatrészt, amit pénteken Kimi autóján teszteltek és nem volt elég száraz kör, hogy finomhangolják. (Ted Kravitz, SkyF1) '

Másik fórumon olvastam, ez megmagyarázhatja.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#15033) shteer válasza dokee78 (#15029) üzenetére

shteer
(félisten)

neked ugye nem erősséged a google használata? második találat

(#15034) dokee78

dokee78
(félisten)

Nem hiszem el.
Beállítottam tegnap este az ébresztőt,hogy keljek fel,hajnal 1-kor kikapcsoltam,
hogy mégsem nézem meg,erre Kimi Raikonnen megnyeri. :R
Izgalmas volt,érdemes utólag megnézni?

Köszi. :R

(#15035) shteer válasza dokee78 (#15034) üzenetére

shteer
(félisten)

izgalom nem sok volt, a rajt jó volt, 4 hónap szünet után ez így is kellett

(#15036) Motion_Blur válasza shteer (#15035) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Már akinek nem volt izgalom. Nálam eléggé elborult minden amikor a kerékcserék utána Alonso két kör alatt 8mp-ről 5.5-re feljött Kimire. Akkor 100%-ig biztos voltam benne hogy elment a győzelem... aztán Kimi felébredt :)

De voltak előzések is szép számmal :R

mod: Bianchi is hatalmasat ment ma!!

[ Szerkesztve ]

(#15037) boogie84 válasza dokee78 (#15034) üzenetére

boogie84
(addikt)

Persze h érdemes. Nálam ez az emlékeztető az F1-re: ez Persze lehalkítva. :DDD

(#15038) shteer: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15038) shteer válasza Motion_Blur (#15036) üzenetére

shteer
(félisten)

biztos voltam benne, hogy kimi tartalékol :) sajnos

(#15039) Peat;)

Peat;)
(veterán)

Találós kérdés: mi romlott el Webber autóján? Naná hogy a KERS - ez már paródia azért. :)

(#15040) Motion_Blur válasza Peat;) (#15039) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Paródia, az tuti. Hozzá kell azért tenni hogy resetelték a rendszert és onnantól jól működött. Webber versenye a rajtnál ment el, ismét. Meg azon hogy a RB versenyen csak 3. erő volt.

[ Szerkesztve ]

(#15041) baluka26 válasza shteer (#15035) üzenetére

baluka26
(veterán)

Nem volt izgalom? Négyen vonatoztak 2 másodpercen belül első 4 helyen.
Ilyet nem láttunk azért már régen, főleg a tavalyi év második felében.

Egy jó kis erősebb eső jöhetett volna.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#15042) JColee válasza Peat;) (#15039) üzenetére

JColee
(őstag)

Vezetni kéne egy excel doksiba, hogy kinek mikor milyen technikai problémája volt. Így év végén nem vitatkoznánk, hogy pl Webber éppen miért volt béna.

(#15043) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

(jobb klikk, kép megjelenítése)

[ Szerkesztve ]

(#15044) JColee válasza Motion_Blur (#15043) üzenetére

JColee
(őstag)

Boxban 1 szinttel feljebb biztos Grosjean fényképezik. :D

(#15045) Sztrego

Sztrego
(őstag)

Jól kiszedték Massát a spanyol elől.

Xiaomi Mi 9T Pro

(#15046) werszomjas válasza Sztrego (#15045) üzenetére

werszomjas
(őstag)

Na látom megérkeztél :W

Hol is szedték ki előle, sajnos egyszerre ketten nem tudnak boxba menni, mit kellett volna tenni :F

[ Szerkesztve ]

üdv

(#15047) Pompi válasza JColee (#15042) üzenetére

Pompi
(MODERÁTOR)

Meg azt is, hogy itt ki mit jósol nagy szakértelemmel és indoklással ;]

...

(#15048) JJános

JJános
(addikt)

Nagyon vártam a mai reggelt. Kimi csúcs, Lonzi, Vettel, és Massa is grat! :C

Aki a meleget szereti hóember nem lehet.

(#15049) lenox válasza AMD Power (#15026) üzenetére

lenox
(addikt)

Verseny kezdeteig azt gondoltam, hogy kar, hogy Sumi nem maradt meg egy evet, de a versenyre ez elmult.

(#15050) Motion_Blur válasza lenox (#15049) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Semmivel nincsenek előrébb mint tavaly ilyenkor.

mod: Horner azt nyilatkozta hogy ilyen alacsony hőmérsékleten nekik sokkal jobban degradálódik a gumi mint melegben, ezért nagyon reméli hogy forróság lesz Malajziában.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.