Hirdetés

2020. február 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1401) Thrawn válasza Oliverda (#1400) üzenetére

Thrawn
(félisten)

Ez nem egyenesfutásos teszt volt? :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł DIV: Blessed Mother! Save us! łłł

(#1402) zerge861 válasza Thrawn (#1401) üzenetére

zerge861
(őstag)

A Marussia magyar idő szerint délben hivatalos sajtóközleményt adott ki: „Megközelítőleg helyi idő szerint 9:15-kor a Marussia tesztpilótája, Maria de Villota balestet szenvedett a csapat MR-01-es autójával a Duxfordi Repülőtéren, ahol először tesztelte a versenygépet. A baleset első installációs körének végén történt, nekiütközött a csapat egyik kamionjának.

„Mariát kórházba szállították. Amint állapotáról információink lesznek, újabb közleményt adunk ki.”

[ Módosította: Oliverda ]

(#1403) giigz

giigz
(veterán)

"A BBC jelentése szerint a Marussia versenyzője most az életéért küzd."

Ennyire nagy sebességgel ment neki annak a kamionnak? :U

(#1404) Zso2 válasza BMW001 (#1395) üzenetére

Zso2
(őstag)

Én ezt pont fordítva nézem, tavaly előnybe volt a red-bull a diffuzorok miatt, most hogy kiegyenlítettebb így ismét esélye lehet Alonsonak. :D

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#1405) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

f1lájvon lassan már el is temetik a csajt... remélem minden rendben lesz vele! :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1406) Oliverda válasza giigz (#1403) üzenetére

Oliverda
(félisten)

Nem kell olyan nagy sebesség, ha pont a sisakkal kap el valamit.

Első TransferWise átutalásod £500-ig ingyen: kérd a kódod privátban!

(#1407) giigz válasza Motion_Blur (#1405) üzenetére

giigz
(veterán)

Nem ők találták ki, a BBC News-ról szedik gondolom:

F1 Marussia driver fights for life after testing crash

(#1408) Zso2 válasza giigz (#1403) üzenetére

Zso2
(őstag)

Érdekes ,hogy így tesztelnek .Elvileg versenyen kívűl több idejük van biztonságosabbá tenni bukotér szempontjából a helyszínt.Nem is értem,hogy lehet balesetet csinálni kamionnal egy teszten....
Ő tényleg tesztpilóta,vagy csak brahiból engedték teszt címszóval most már.....?

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#1409) Oliverda válasza Oliverda (#1406) üzenetére

Oliverda
(félisten)

"From where I was standing it looked like the helmet took the brunt of the impact,"

Erről beszéltem. :(

(#1410) Motion_Blur válasza Zso2 (#1408) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Nem tudom elképzelni hogy ne valamilyen technikai meghibásodás legyen a háttérben.
Beragadhatott a gázpedál vagy valami hasonlóra gondolok.

Amúgy nem most kezdte: [link]

(#1409) Oliverda: ajjaj... :(

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1411) Oliverda válasza Motion_Blur (#1410) üzenetére

Oliverda
(félisten)

Vagy a fék helyett véletlenül a gázra lépett. Nem tudom, hogy mennyit ment már hasonló autókkal. Lehetett sima noob error is sajnos. :(

Én inkább azt nem értem, hogy mit keresett ott egy csapatszállító kamion?

[ Szerkesztve ]

(#1412) Frenky89 válasza Motion_Blur (#1405) üzenetére

Frenky89
(őstag)

Ettől fuggetlenül egy F1-es autó és egy teherautó találkozása nem épp tervezett esemény, így valószínűleg csúnya eset lehetett. :(((

(#1413) McCartman válasza Oliverda (#1411) üzenetére

McCartman
(senior tag)

Persze , ezen a szinten összekeveri a gázpedált a fékkel. :U
Hagyjuk már a hülyeséget.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1414) Oliverda válasza McCartman (#1413) üzenetére

Oliverda
(félisten)

Te már csak tudod. Amúgy tudtommal most vezette először az autót. Simán megeshet, hogy lecsúszott a lába, vagy valami hasonló baki ütött be.

(#1415) shteer válasza proof88 (#1399) üzenetére

shteer
(félisten)

Ejj :(

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#1416) Apika válasza Oliverda (#1400) üzenetére

Apika
(Közösségépítő)

Akkor szerintem őt le is írhatjuk a további próbálkozásokról... De azért remélem, hogy felépül.

[ Szerkesztve ]

(#1417) Oliverda válasza Apika (#1416) üzenetére

Oliverda
(félisten)

Szerintem már az is szerencse lesz, ha ebből teljesen felépül.:(

(#1418) akela91 válasza Apika (#1416) üzenetére

akela91
(addikt)

Jobbulást neki! Szerintem sem kap többet lehetőséget ha felépül, kivéve persze, ha tényleg beragadt a gázpedál, amit kétlek ilyen szinten.

(#1419) McCartman válasza Oliverda (#1414) üzenetére

McCartman
(senior tag)

Te meg aztán pláne. Ennyire nem kell leírni , akkor nem lenne ott ahol.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1420) BMW001 válasza Oliverda (#1409) üzenetére

BMW001
(nagyúr)

Hát, ez komolynak hangzik. Csak tudnám, hogy egyen futásban hogy történhet ilyen.

Elado lesz a 9900K -m. Ez a mondat vajon hirdetesnek minosul?

(#1421) Oliverda válasza BMW001 (#1420) üzenetére

Oliverda
(félisten)

Kezdő pilóta, vizes aszfalt, laza biztonsági előírások. Nem szerencsés összeállítás.

(#1422) Motion_Blur válasza BMW001 (#1420) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Gondolom a csapat kamionja ott áll az aszfaltcsík mellett (ha nem is 20-30 de mondjuk 100 méterre), és ha beragad a gázpedál vagy bepánikol és tolja neki akkor hamar elkaphat bármit ami a pálya közelében van.

Egyébként külföldi fórumon azt olvastam hogy állítólag 40-50 km/h-val történt az ütközés.

(#1423) McCartman: jah, gondoltam hogy valami ilyesmi lesz..

[ Szerkesztve ]

(#1423) McCartman

McCartman
(senior tag)

"She left the temporary garage, she went out with one run down the straight, she turned around and came back. Everything looked fine on approach; as she approached the temporary garage where the team were based, her wheels locked and she collided into the back of one of the trucks which the team had brought along."

sky sports

[ Szerkesztve ]

(#1424) BMW001 válasza Oliverda (#1421) üzenetére

BMW001
(nagyúr)

Persze, nehéz elindulni egy F1-es géppel vizes aszfalton, sőt padlógáznál azonnal irányíthatatlanná válhat a gép... Az hogy a kamion mit keresett ott, megint más kérdés.

Motion_Blur: Beragad a gázpedál? Azt majdnem nem tudom elképzelni ilyen technikai színvonalon. :U Meg azt 50km-es sebesség sem erről árulkodik. Azért remélem, hogy a kósza rémhírekkel ellentétben nincs akkora baj.

McCartman: Ez még mindig nem sok, nem ad magyarázatot rá, hogy miért ment neki a kamionnak. Meg mitől blokkoltak a kerekek? Váltó a hátsó kerekekért felelhet, de attól még irányítható az autó minimálisan.

[ Szerkesztve ]

(#1425) giigz

giigz
(veterán)

Nincs az esetről videó? :U

(#1426) Motion_Blur válasza giigz (#1425) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Nincs. Szerintem nem is lesz.

Chris Mann, Drivetime presenter on BBC Radio Cambridgeshire, witnessed the accident.
He said:

"She got into the car, fired it up and did a test run at probably about 200mph in the rain.
"The car was slightly misfiring but there didn't seem to be any concerns.
"She came back into the area we were in with the engineers. She slowed down but then suddenly, inexplicably accelerated through the crowd and smashed into the side of the truck.
"The top of her car and her helmet seemed to take the brunt of it.
"She didn't move for about 15 minutes.
"Fire crews were there within seconds and the ambulance within minutes.
"After a while we thought we saw some movement of her hands but she appeared to be unconscious or unable to move for quite some time."

[ Szerkesztve ]

(#1427) giigz válasza Motion_Blur (#1426) üzenetére

giigz
(veterán)

Kemény eset, érhetetlen hülye okból kifolyólag...

(#1428) akela91 válasza Motion_Blur (#1426) üzenetére

akela91
(addikt)

Akkor talán a bénulástól nem kell tartani, ha a kezét mozgatni tudta az ájulás után.

(#1429) TESCO-Zsömle válasza BMW001 (#1424) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Padlógáz szóba se jöhet. Nedves aszfalton, hideg gumikkal azonnal kitörne a hátulja, ha tol egy parkettát...

[ Szerkesztve ]

(#1430) giigz

giigz
(veterán)

"Csaknem 1 órával később a helyszínre kiérkező mentősök biztonságosan kiszabadították az autóból."

Ezt honnan szedi az F1 live? :D

(#1431) Oliverda válasza giigz (#1430) üzenetére

Oliverda
(félisten)

Ők találják ki a hírek kb. felét.

(#1432) BMW001

BMW001
(nagyúr)

Biztos lesz majd egy pontosabb info az esetről, és az állapotáról. Addig is fingers crossing. :R

(#1433) giigz válasza Oliverda (#1431) üzenetére

giigz
(veterán)

Mert a Sky meg így írja: "Fire crews were there within seconds and the ambulance within minutes."

Tehát a tűzoltók másodperceken, a mentők meg perceken belül odamentek...

Durván nagy eltérés ehhez képest az 1 órás kiérkezés...

(#1434) Oliverda válasza giigz (#1433) üzenetére

Oliverda
(félisten)

Már többen is utaltunk itt rá korábban, hogy az f1lájv még akkor is hazudik, ha kérdez. Ne olvasd, ha az igazságra és a valóságra vagy kíváncsi. Ennyi.

(#1435) Motion_Blur válasza giigz (#1433) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Biztos nincs klíma és felforrt az f1liveos gyerek agyvize aki a baromságokat posztolja FB-ra...

(#1436) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

Szerintem megmaradhat nyugodtan ez a női pilóta a Codemasters F1es játékai mellett, ott nem lesz baj :K

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#1437) Apika válasza giigz (#1430) üzenetére

Apika
(Közösségépítő)

Csak azt nem értem, hogy aki ott ilyen ostobaságokat leír, az előtte nem gondolkodik? :F

(#1435) Motion_Blur: Az könnyen lehet...

[ Szerkesztve ]

(#1438) giigz válasza Apika (#1437) üzenetére

giigz
(veterán)

Én sem értem mi értelme van ennek. Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy miért nem azt írják, ami az eredeti forrásban van. Nem jobb lenne nekik, ha igazat írnának, és elismernék őket. Mert tény, hogy ezzel foglalkoznak egész nap, gyors az információ, képeket raknak ki, stb. És azzal rontják el, hogy nem tudnak lefordítani, egy rémületesen egyszerű angol mondatot.

(#1439) Oliverda válasza giigz (#1438) üzenetére

Oliverda
(félisten)

Azért mert egy dilettáns, szenzációhajhász banda. Egyszerűen figyelmen kívül kell hagyni őket, és kész.

(#1440) Motion_Blur válasza giigz (#1438) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Engem a mocskos hatásvadász stílusok sokkal jobban irritál:

"Egy drámai kép… A Marussia emberei fogják a fejüket Maria ütközését követően…"

A kép: [link] amin senki sem fogja a fejét, az egyik csóka éppen megigazította a sapkáját...

(#1441) giigz válasza Motion_Blur (#1440) üzenetére

giigz
(veterán)

FAIL :D Tényleg senki nem fogja a fejét, az egyik a sapkát igazítja, a másik meg a fülesét. :D A többi 30 meg hozzá sem nyúl semmihez. :D

(#1442) BMW001 válasza Motion_Blur (#1440) üzenetére

BMW001
(nagyúr)

FAIL. :DDD

(#1443) Oliverda

Oliverda
(félisten)

Esetleg, ha van kedvetek, akkor az első hozzászólásba össze lehetne gyűjteni néhány megbízható magyar és külföldi hírforrás linkjét.

(#1444) Apika válasza Oliverda (#1443) üzenetére

Apika
(Közösségépítő)

Ez hasznos lenne, mert nem kellene annyi helyreigazító postot írni...

(#1445) Zso2 válasza Oliverda (#1434) üzenetére

Zso2
(őstag)

semmivel nem rosszabb.mint akármelyik másik oldal...

(#1446) Male

Male
(veterán)

Ugyan Joó Gabi, de itt van kép az esetről... hát elég rossz magasságban volt az a plató tényleg...

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu

(#1447) Motion_Blur válasza Oliverda (#1443) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

(#1448) Zso2 válasza Male (#1446) üzenetére

Zso2
(őstag)

Szép kis első próbálkozás, ettől függetlenül mit keresett a kamion közelében,vagy fordítva?
Egy videó jó lenne.

más:
Nem ál jó neki :)
(IMG:http://)http://f1-live.hu/f1live/UserFiles/Image/stories/leghirek5/webber8.jpg(/IMG)

[ Szerkesztve ]

(#1449) Oliverda válasza Zso2 (#1445) üzenetére

Oliverda
(félisten)

Akiknek a blikk, a bors meg a többi hasonló wc papír jelenti a napi sajtót, azoknak biztos jó.

Male: Esélyes, hogy ez is pont a rostélyt kapta el. :( Ide minimum kellett volna már egy olyan szabály, hogy itt nem járhat a motor, csak tolni lehet az autót.

Motion: Köszi! Már megy is be.

[ Szerkesztve ]

(#1450) TESCO-Zsömle válasza Zso2 (#1445) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Ezzel a hozzászólással te is felírtad magad a készülő első hozzászólásra. :DDD

(#1451): Nem a mennyiséggel van baj, hanem a valóságtartalommal. ;)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.