Hirdetés

2020. január 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#13701) ViiiiktorOC válasza AMD Power (#13700) üzenetére

ViiiiktorOC
(senior tag)

Remélem már az ereiben érzi a kocsi! :U :)

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#13702) AMD Power válasza ViiiiktorOC (#13701) üzenetére

AMD Power
(titán)

Kell még ehhez szerintem még egy pár kör.

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#13704) Qru válasza kukinyo (#13687) üzenetére

Qru
(MODERÁTOR)

Vígasz lehet, hogy idén 20 helyett csak 19 verseny lesz.

(#13705) Motion_Blur válasza Xirtam (#13703) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Ez elég arcpirító...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#13706) Xirtam válasza Motion_Blur (#13705) üzenetére

Xirtam
(veterán)

:U :K

(#13707) Xirtam válasza Motion_Blur (#13705) üzenetére

Xirtam
(veterán)

De amúgy ezt eddig is tudtuk, hogy Pedro ezért csatlakozott az alakulathoz. :K

(#13708) horvathd

horvathd
(aktív tag)

Craig Scarborough elemzései:

Red Bull: [link]
Sauber: [link]
Mercedes: [link]
Toro Rosso: [link]
Caterham: [link]
Marussia: [link]

"The Kid just rages for a while."

(#13709) proof88

proof88
(addikt)

ezeket a képeket tegnap csináltam, bár nem túl nagy felbontásúak de azért tűrhető

(#13710) JColee válasza proof88 (#13709) üzenetére

JColee
(őstag)

De megváltoztál. :DDD

(#13711) TESCO-Zsömle válasza proof88 (#13709) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Szép húgod van.

(#13712) dragonfx

dragonfx
(veterán)

mikor lesz az első futam?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13713) proof88 válasza TESCO-Zsömle (#13711) üzenetére

proof88
(addikt)

ex

(#13714) leslieke válasza dragonfx (#13712) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

március 17.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13715) válasza proof88 (#13713) üzenetére

(addikt)

nemértem, hogy lehet az ex-húgod? :F

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#13716) TESCO-Zsömle válasza (#13715) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Kitagadták. :DDD

(#13717) Male válasza TESCO-Zsömle (#13716) üzenetére

Male
(veterán)

Reméljük, hogy nem egy gyilkosságot vallott most be ;]

#13718: Ide szántad inkább? :DDD

[ Szerkesztve ]

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu

(#13718) proof88 válasza Male (#13717) üzenetére

proof88
(addikt)

őhh, rossz fórum, rossz fórum! :Y

(#13719) .noxwill válasza proof88 (#13709) üzenetére

.noxwill
(veterán)

Ha nem a húgod, a telószámával dobj már fejbe ;] :P :DDD

All→M8

(#13720) TESCO-Zsömle válasza .noxwill (#13719) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Vigyázz, mint kérsz. Képes és rávési a baltára. ;]

(#13721) kukinyo

kukinyo
(addikt)

(#13722) SzalaiG

SzalaiG
(addikt)

(#13723) Frenky89 válasza kukinyo (#13721) üzenetére

Frenky89
(őstag)

Egy baj van csak ezzel, mégpedig az, hogy nem túl sok tőkeerős gyártó van manapság.

Amúgy ezeket a cikkeket senki nem ellenőrzi - teli vannak hibákkal? 2013-ban nem értem, hogy lehet ennyi analfabéta az újságírásban.

[ Szerkesztve ]

(#13724) dragonfx válasza kukinyo (#13721) üzenetére

dragonfx
(veterán)

pénzről szol az egész

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13725) TESCO-Zsömle válasza SzalaiG (#13722) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Az kemény. Részvétem a családnak.

(#13726) SzalaiG válasza TESCO-Zsömle (#13725) üzenetére

SzalaiG
(addikt)

Eddig azt se tudtam, h van múzeuma...

(#13727) Malachi válasza SzalaiG (#13722) üzenetére

Malachi
(addikt)

szomorú, részvétem nekik. :(

mióta követem a BBC-s közvetítéseket, nagyon megkedveltem a skótot, ha csak egyetlen, fele annyira tájékozott szakkommentátorunk lenne, mint ő... na mindegy.

(#13728) Motion_Blur válasza kukinyo (#13721) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

"Már teszteltem az autót, és semmivel sem volt jobb, mint az előző évi"

Ennyit a kiscsapatokról. Egy ilyen érában nem voltak képesek fejlődni (2009-2013), ahol szinte minden be volt fagyasztva és az élcsapatokhoz képest sokkal többet be kellett volna hogy hozzanak... na mind1..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#13729) warriorguru válasza Motion_Blur (#13728) üzenetére

warriorguru
(tag)

Na várjunk csak.Kisebb csapat, gondolom kevesebb pénz, ráadásul ugyan annyi fejlesztési idő mint a nagyoknak, csak én nem látom az esélyt?De ha valamiben tévedek, akkor szólj.

Mi ez a csámcsogás a kocsiban, Jean? - Eszi a rozsda, uram.

(#13730) Peat;) válasza Frenky89 (#13723) üzenetére

Peat;)
(veterán)

Az a baj hogy csak tőkeerős gyártó léphet az f1-be olyan költségek vannak. Lehet hogy Max Mosley perverz egy állat volt, de igazából ő tett anno a legtöbbet azért hogy ez a kép változzon. Elüldözték, köztük a szurkolók 90%-a és az autógyártók egységesen(vajon kik rendelhették meg a lejárató felvételeket), most lehet nézni mi a folyamat.

Költségcsökkentés kéne ha nem is radikális, de 30% és e mellett sokkal nagyobb részesedés a bevételekből, újragondolva és nem kivételezve (Ferrari stb.). Hosszútávon meg lehetne olyan rendszert csinálni mint a focinál, telt háznál az utolsóként végzett 1-2 csapat helye kiadó lenne, így ha van új jelentkező akkor nyílt a pálya.

Csak Bernie papának nem ez az érdeke, a régi nagy csapatoknak nem ez az érdeke, Red Bullnak nem ez az érdeke mert ő jól eljátszadozik a régi begyepesedett gyári csapatokkal a pályán és azon kívül is. Mister Jean Todt meg az ég világon semmit nem csinál, nem is hallani róla...csak a fizetését markolja fel.

(#13731) Motion_Blur válasza warriorguru (#13729) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Ha évről évre szinte változatlan a szabályrendszer az mindig a kicsiknek kedvez. Mivel a nagy csapatok egy idő után már szinte tökélyre fejlesztik a technikát és nem tudnak érdemben gyorsulni (pl. RB 2011->2012 szvsz). A nulláról induló kiscsapatok pedig folyamatosan zárhatnák az ollót, akár másolással is.

(#13732) b-type válasza Peat;) (#13730) üzenetére

b-type
(nagyúr)

Nem gondolom, hogy Mosley-nek saját küldetése volt, én, és ez saját(!) elgondolás, szerintem Mosley báb volt mindig is Bernie kezében, ahogy adott a csapatoknak egy célt ami ellen felháborodtak, és ami ellen kűzdöttek, és egy embert, aki látványosan elbukott, és megfizetett....mindeközben Bernie megegyezett a Ferrari-val, és látszólag Mosley ellen a 'Formula One-ért dolgozott', és közben a Fota ereje elenyészett, a külön sorozat...ami az egyetlen igazi megoldás lett volna szvsz, eltünt, és mindenki az -ismert rossz- kanál vizében tovább úszkált, és úszkál most is.
A szakadás volt az egyetlen igazi veszély (még akkor is ha nem sikerül!), hisz az F1 jogok száz évre eladva, a befolyás biztosítva...de mindez semmit nem ér, ha az akkori brancs ténylegesen lép egyet a külön sorozat irányába...gyenge lett volna Bernie állása, hisz hiába minden zsenije, őt a befektetők nyomták volna a pénzükért,..ez lett volna a cél, a leküzdhető ellenállás, nem Mosley elverése. :(

[ Szerkesztve ]

Boldog új évet!

(#13733) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Merci kipufogó:

[link]
[link]

Nem tűnik valami kifinomult fejlesztésnek :DDD

Mondjuk ezzel szemben egy RB:

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Hátööö.... :U ;]

(#13734) giigz válasza Motion_Blur (#13733) üzenetére

giigz
(veterán)

Megint vakon a Merci :K ;]

(#13735) TESCO-Zsömle válasza Motion_Blur (#13733) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Én nem tudom mi ez a misztifikálás a merci megbarnult festésével...

(#13736) Motion_Blur válasza TESCO-Zsömle (#13735) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Nem ez a lényeg ;)

(#13737) Male válasza TESCO-Zsömle (#13735) üzenetére

Male
(veterán)

Igen, a többieknek azon a részen már rég a hővédő felület van (nem ugrik be az anyag neve... amiből kipufogót is akartak csinálni, és akkor nem kéne ezt a nagy felületet ebből csinálni, de ugye költségcsökkentés miatt inkább háromszor annyit használnak belőle), náluk meg festés, persze, hogy leég róla.

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu

(#13738) P00By válasza Motion_Blur (#13733) üzenetére

P00By
(nagyúr)

A kaszni alatt van a lényeg! :U :D

(#13739) Thrawn válasza giigz (#13734) üzenetére

Thrawn
(félisten)

Ugyan, csak altatnak :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł DIV: Blessed Mother! Save us! łłł

(#13740) giigz válasza Thrawn (#13739) üzenetére

giigz
(veterán)

Úgy legyen!

7 futam 7 győztest erre az év elejére is elfogadnék egyébként :D

(#13741) .noxwill válasza Thrawn (#13739) üzenetére

.noxwill
(veterán)

csak rájuk ne égjen a kecó alvás közbe :U :)

All→M8

(#13742) Nowhereman válasza b-type (#13732) üzenetére

Nowhereman
(őstag)

Helyesen látod. Eleve félelmetes az is, hogy senki nem próbálta igazán megállítani börnit miközben az évek folytán a sok jogi csűrés-csavarással lépésről lépésre a közösség jogi képviselőjéből mindenható hűbérura lett a rendszernek, miközben többiekből jobbágyat csinált. Az meg már egy katasztrófa, hogy a csapatok képtelenek összefogni és hátat fordítani a földesúrnak, hanem hagyják magukat újra és újar bepalizatatni az oszd meg és uralkodj és a szalámi taktika alakalmaztatásával. Ennyit a csapatfőnökök erkölcsi-szellemi nívójáról. (valami hasonlóság a mai magyar valósággal...)
Amit Trulli említett, már bekövetkezett, csak másként. Egy autógyárnak nem térül meg a évi többszázmilliót elkölteni reklámra a cirkuszban, mert egy autó drágább annál, hogy az agymosás hatására dupla áron is megvenné az átlagparaszt, nem pedig a részletes utánajárás után választaná ki a számra optimálisat.
Az új tőkeerős befektetők első darabja már jelen van: Red Bull. Számára még kedvező is az, hogy börni harácsolásának hála a hagyományos csapatok ülepe kilóg a nadrágból, miközben ők szinte korlátlan pénzből gazdálkodhatnak - ők szépen túl is lépték a kölcsönösen vállalt plafont. Ettől viszont nem fog eljönni az új pénztelen fenegyerekek kora, hanem a hatos csomagról vigyorgó fotómodellek korszaka következik. Az, hogy majd sok pénzt érő legendát csináljanak a mérsékelt képességű fotómodelből semmivel se nagyobb marketingfogás, mint az, hogy hogyan sózzanak rá háromszoros áron valami dobozos löttyöt a parasztokra, miközben annak tartalmát a laborban se tudnák megkülönböztetni a konkurenciétól.

[ Szerkesztve ]

Utánam a kondenzcsik!

(#13743) bendeguz76 válasza Nowhereman (#13742) üzenetére

bendeguz76
(aktív tag)

utolsó 4soroddal maximálisan egyetértek :R

bendeguz_HUN

(#13744) AMD Power válasza SzalaiG (#13722) üzenetére

AMD Power
(titán)

2x ment el sorry!

Mikor lesz a következő teszt hét?

[ Szerkesztve ]

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#13745) AMD Power válasza SzalaiG (#13722) üzenetére

AMD Power
(titán)

Szegény DC! Részvétem! :(((

Már elég régóta működik pedig a DC múzeum.

(#13746) leslieke válasza AMD Power (#13744) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

http://f1vilag.hu/tesztek

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13747) AMD Power válasza leslieke (#13746) üzenetére

AMD Power
(titán)

Köszönöm a linket. Már most nagyon várom a következő hetet. ;)

(#13748) Male

Male
(veterán)

Karthikeyan lehet, hogy megy a Force Indiahoz... ...úgy tűnik, nincs az az eredmény, amivel kiírná magát az F1-ből...

(#13749) ViiiiktorOC válasza Male (#13748) üzenetére

ViiiiktorOC
(senior tag)

Nemár! Inkább jöjjön egy tehetséges újonc!

Whitmarsh is megmondta, rossz az irány, nagyon rossz! :(((
Whitmarsh: Túl sok a fizetős versenyző

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#13750) M3oH válasza Male (#13748) üzenetére

M3oH
(őstag)

Penzes szponzor all mogotte. Fiatal koraban, alsobb ligakban ert el eredmenyeket, de a F1 nem neki valo. Es erre az sem mentseg, hogy gyenge csapatoknal volt. Egy igeretes fiatal jobb valasztas lenne, de a penz beszel. Es szomoru, hogy Kova, Kamu es Glock sem kap kormanyt, mert nincs toke a hatuk mogott...

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.