Hirdetés

2020. október 27., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2020-03-01 16:53:08

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#13301) Motion_Blur

Motion_Blur
félisten

RB9 - HQ képek:

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#13302) .noxwill

.noxwill
veterán

Ezek mán' nem vörös bikák, hanem lila tehenek ;]

All→M8

(#13303) leslieke válasza .noxwill (#13302) üzenetére

leslieke
Jómunkásember

LOL. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13305) SzalaiG válasza .noxwill (#13302) üzenetére

SzalaiG
addikt

:K

(#13306) Motion_Blur válasza kukinyo (#13304) üzenetére

Motion_Blur
félisten

Ezek a nők....

ON:

MERCEDES AMG F1: #F1W04 first ever run just now with @Nico_Rosberg taking it around the track... Looks great... Stay tuned for more soon ;)

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#13307) Dr. Romano válasza kukinyo (#13304) üzenetére

Dr. Romano
veterán

Hát válság van, 747-esre nem tellett.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#13308) kukinyo válasza Motion_Blur (#13306) üzenetére

kukinyo
addikt

:DDD :R

(#13309) Motion_Blur

Motion_Blur
félisten

videó

(#13310) shteer válasza Motion_Blur (#13309) üzenetére

shteer
félisten

Ez nem kacsa :)

De fura ;]

(#13311) tjokai válasza Motion_Blur (#13309) üzenetére

tjokai
senior tag

A "legunalmasabb" autó a mezőnyben a Mercedes lesz ismét, ha tényleg igy fog kinézni az idei autójuk :o

Üdv!

(#13312) Xirtam válasza tjokai (#13311) üzenetére

Xirtam
veterán

:C Neked aztán csak gratulálni tudok. Rakjanak bele Xbox-ot? Hogy ne legyen unalmas?! :U :F

(#13313) #51736960 válasza Xirtam (#13312) üzenetére

törölt tag

szerintem a festésre gondolt, tényleg elég egyhangú...
vajon az első szárny alsó része miért nyúlik ennyire előre?

szerk: úgy néz ki az eleje, mint egy hókotró :)

[ Szerkesztve ]

(#13314) kukinyo

kukinyo
addikt

Nem csúnya csak egyszerű.

(#13315) Motion_Blur válasza #51736960 (#13313) üzenetére

Motion_Blur
félisten

"vajon az első szárny alsó része miért nyúlik ennyire előre?"

Ez egy torz kép, túl nagy látószögű objektívvel lőtték.

[ Szerkesztve ]

(#13316) #51736960 válasza Motion_Blur (#13315) üzenetére

törölt tag

nyilván az objektív torzítása is megtévesztő lehet, de a tavalyi kocsival összevetve azért van különbség:

(#13317) .noxwill

.noxwill
veterán

A kis "szaros" már a Z10el nyomatja :((( :DDD

All→M8

(#13319) Motion_Blur

Motion_Blur
félisten

W04 képek:

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

(#13320) #51736960 válasza Motion_Blur (#13319) üzenetére

törölt tag

hmmm, it az első képen megint teljesen másnak tűnik az orra...
na jó én feladom :)

(#13321) zuchy válasza Motion_Blur (#13319) üzenetére

zuchy
őstag

Még mindig ugyanaz a hátsó szárny, kiterjesztett díffúzornak a nyoma sincs, a diffúzor is ugyanannak tűnik, mint a tavalyi.

PC-STYLE.hu

(#13322) Xirtam válasza zuchy (#13321) üzenetére

Xirtam
veterán

Alapjábavéve nem az autó mechanikai tapadásával voltak a bajok tavaly.

(#13323) zuchy válasza Xirtam (#13322) üzenetére

zuchy
őstag

Igen, azokon a pályákon, ahol lassú kanyarok és hosszú egyenesek voltak, nem voltak olyan rosszak. De ahol sok volt a gyors kanyar, ott nem tudtak labdába rúgni, ami az aerodinamikai tapadás hiányára mutat.
Ezen felül még kínlódtak a gumikkal is. Általában ha a gumi túl meleg a kelleténél, akkor nincs rajta elég nagy leszorító erő. Persze a probléma azért szerintem ennél bonyolultabb, de az biztos, hogy ha a gumi túl meleg, akkor kevés rajta a leszorító erő. Biztos vannak más tényezők is, azokat nem ismerem. Pl a felfüggesztési pontok helyzete.

PC-STYLE.hu

(#13324) tjokai válasza Xirtam (#13312) üzenetére

tjokai
senior tag

Jézusom :Y Nem, én PSP-re gondoltam :F :W

Üdv!

(#13325) Motion_Blur válasza Xirtam (#13322) üzenetére

Motion_Blur
félisten

Jah, egy Monacora lehet idén is jók lesznek, főleg Hamiltonnal :D

(#13326) Xirtam válasza Motion_Blur (#13325) üzenetére

Xirtam
veterán

Erről beszélek, hogy ott nincs probléma. Pont ezért sikerült Monaco! Hiszen kb 0 aero kell oda. Inkább mechanikai. Én viszont Hamiltontól mindenféleképp várok minimum 1 győzelmet idén. :R

(#13328) tjokai

tjokai
senior tag

Mekkora sz*r mááááár.....az új autó bemutatóján, amint lekerült a lepel, elkezdik fényképezgetni Hamiltonék a verdát a Blackberry Z10-zel, mekkora marketingfogás ez az egész :Y :W :W Nagyon ratyiiiii :DDD Egyértelműen látszik h a Blackberry az atyaúristen a Mercinél! A verda maradt a szokásos, nem sok változás van. A ruhájuk viszont tetszik :R
Hamilton arcán egy csepp örömet nem találni, belülről szinte zokog, minden kiül az arcára,de hát hiába pénz beszél... :C

Én Hamiltonnak egy egyszezonos Mercis pályafutást jósolok, mert h nem fog hosszútávon náluk maradni, az fix! Ha lehetne szerintem már most visszatapsolná az egész átigazolásosdit...

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#13329) JColee válasza Xirtam (#13327) üzenetére

JColee
őstag

Live launch-ot felvételről lehet megnézni? Menő. :D

(#13330) IreN!CuS válasza tjokai (#13328) üzenetére

IreN!CuS
őstag

Jó sok barátra fogsz szert tenni itt 1-2 ilyen hsz után :)

Egyik kocsi sem változott sokat az előző évhez képest, így szerintem kár volt a Mercitől valami radikális újítást várni akárcsak bármely másik csapattól.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#13331) Motion_Blur válasza tjokai (#13328) üzenetére

Motion_Blur
félisten

Kíváncsi vagyok Hamilton arcára amikor kiszáll majd az első pár kör után az autóból. Mármint olyan kör után ahol már tud menni tempót és megérzi hogy milyen az autó. A PR szöveg mögött érdekes lesz majd nézni az arcát, sok mindent el fog árulni.

(#13332) shteer válasza tjokai (#13328) üzenetére

shteer
félisten

Kijatszottad magad? :)

(#13333) tjokai válasza IreN!CuS (#13330) üzenetére

tjokai
senior tag

Nem értem miért divat itt PH fórumon, h mindent csak dicsérni lehet, mert ha negativumokat hozol fel, akkor már egy sz*r alak vagy :(( Azért van a fórum, h mindenki leirja a véleményét, esetleges tapasztalatait a témával kapcsolatban. Én is csak ezt teszem, megfogalmazom az észrevételeimet irásban....lehet egyetérteni vagy ellentmondani, én senkit nem fogok azért leoltani, mert nem ért velem egyet. A Merci-Hamilton páros nem lesz egy tartós kapcsolat, erre az autómat is felmerném tenni fogadáson ;) És ez az egész Mercedes csapat egy vicc, főleg amit a bemutatón produkáltak, szánalmas. Tetszik, nem tetszik, akkor is leirom! Köszönöm!

Motion_Blur: igy van, én is ezt mondom, egyetértek. Az arc és szem mindent elfog árulni, h mennyire őszinte szavak hagyják majd el Hamilton száját.

shteer: egy újabb intelligens fórumtársat találhatok személyedben?! :U

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#13334) Motion_Blur

Motion_Blur
félisten

HQ képek az F1W04-ről: [link]

(#13335) zetecR válasza tjokai (#13328) üzenetére

zetecR
addikt

Nekem a Merci olyan, mint a TV2. Lúzer...

(#13336) tjokai válasza zetecR (#13335) üzenetére

tjokai
senior tag

Ennyi ;) :R

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#13337) IreN!CuS válasza tjokai (#13333) üzenetére

IreN!CuS
őstag

Korántsem azon van a hangsúly ,hogy leírod a véleményed.Írjad ez a lényege ,max versenyzel itt 1-2 kemény arccal...

A baj ahogyan leírod ,amiket leírsz kifestő,helyesírás(enyém sem tökéletes de próbálok rá törekedni). De ami a legrosszabb egy kocsi bemutatóról levonod ,hogy a Merci szar Hamiltont csak a pénz érdekli ,Hamilton jövőre eljön a Mercitöl stb stb.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#13338) quby válasza Motion_Blur (#13334) üzenetére

quby
őstag

Nem lesz egyszerű megkülönböztetni őket...sárga sisakok. :B

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#13339) shteer válasza tjokai (#13333) üzenetére

shteer
félisten

telitalálat. a blackberry szponzor. biztosan jobban mutatna ha szifonnal vagy egy lumiával fotóznák a promó videón. de majd ha felnősz megérted talán.

(#13340) IreN!CuS

IreN!CuS
őstag

Vegyes képek,de főleg Mercis

(#13341) bobooo válasza tjokai (#13328) üzenetére

bobooo
addikt

És akkor mivan ha BB-vel fotóznak? Te is vehetsz magadnak UK-ban, ha ennyire féltékeny vagy rájuk :U

(#13342) Motion_Blur válasza IreN!CuS (#13340) üzenetére

Motion_Blur
félisten

Eltörném a kezét annak akinek ennyire megcsúszik a kurzor a "sharpness"-en szerkesztés közben... annyira zajosak a képek hogy az valami hihetetlen..

(#13343) tjokai válasza IreN!CuS (#13337) üzenetére

tjokai
senior tag

Szerintem sokan örülnének annak, ha közel annyira tudnának helyesen irni, mint én. Tudom h mindent rövid i-vel irok, de ennek technikai problémái vannak, nem tudatlanságból ered a probléma. Az, h kifestőnek tartod a véleményem, egyéni problémád, legalább nem kell sokat gondolkodnotok, h miről is beszélek ;)

shteer: nem tetszik a stilusod, szerintem engem te magázhatnál egész nyugodtan korodból adódóan. Tudod, utálom ha nem adják meg a kellő tiszteletet! Pacsi :C

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#13344) Xirtam

Xirtam
veterán

Érdekes , hogy megint csak a Mercedes használ hűtőellemeket a kipufogó körül az eddig bemutatótt új autók közül. Csak nem megint túlmelegedési problémával közködnének? Érdekesek lesznek a Jerezi napok.

# shteer :K

[ Szerkesztve ]

(#13345) shteer válasza tjokai (#13343) üzenetére

shteer
félisten

Van F1rajongo hazigazdank, majd o helyre tesz ha ugy gondolja. A stilusom marad, nem alacsonyodok le a szintedre :) reszemrol itt vege

(#13346) shteer válasza Xirtam (#13344) üzenetére

shteer
félisten

Latunk meg valtozasokat biztosan a kov 4 napban, meg a kesobbi 8 soran.
Nekem az a velemenyem, hogy a ferka nem veletlenul nem fenyezi azt a reszt, mintha nagyobb hoturokepessegu burkolatot alkalmaznanak a kipuff kornyeken.

(#13347) tjokai válasza shteer (#13345) üzenetére

tjokai
senior tag

Megbeszéltük barátom :R Egy kevés tiszteletet tanusits mások iránt és máris barátokra lelsz ;)

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#13348) Xirtam válasza shteer (#13346) üzenetére

Xirtam
veterán

Ez nagyjából minden csapatnál megfigyelhető, főleg a RedBull-nál. De érdekes lesz, hogy napról napra hogyan változnak az autók Jerezben. Főleg, hogy megint az autó hátulján lesz a hangsúly. Az oldaldobozok változása is megfigyelhető lesz. Mindenki probálja a legtöbb levegőt hátravinni. Sőt azon se lepődnék meg, ha mindenki átálna a még kisebb hűtésekre. És aerodinamikaiolag úgy kialakítani az autó többi pontját, hogy a forró levegő a hátsó felfüggesztésre irányuljon.

[ Szerkesztve ]

(#13349) X3B6O0X válasza tjokai (#13333) üzenetére

X3B6O0X
aktív tag

Akkor szerintem írathatod is át rám a kocsidat, mert hároméves szerződést írtak alá, és nem hiszem, hogy felbontatja.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#13350) shteer válasza tjokai (#13347) üzenetére

shteer
félisten

Most esett, le hogy szakalyi vagy - ez mindent megmagyaraz :)

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.