Hirdetés

2019. december 8., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#12951) -Mike-

-Mike-
(addikt)

Szakmázzunk is egy kicsit [link]

Hamilton nője mellbimbót villantott

;]

[ Szerkesztve ]

(#12952) Motion_Blur válasza -Mike- (#12951) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

szép szelet parizer :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#12953) tjokai válasza -Mike- (#12951) üzenetére

tjokai
(senior tag)

Neeee, az csak nem az ;] :D :Y

Üdv!

(#12954) Sandormaster válasza tjokai (#12953) üzenetére

Sandormaster
(aktív tag)

Tudtam!...már múltkor is volt egy leleplező poszt az ordas nagy parizerjéről, de most minden kiderült :D
Mondjuk aerodinamikailag biztos nagy szerepe volt Hamilton teljesítményében az évad során ;]

(#12955) tjokai válasza Sandormaster (#12954) üzenetére

tjokai
(senior tag)

:D :D :D :C

Üdv!

(#12956) Nowhereman válasza McCartman (#12947) üzenetére

Nowhereman
(őstag)

Más sem vesz téged komolyan, nem csak saját magad, főleg, ha lelkiállapotot mond az ember, te meg már élettörténeteket emlegetsz... :D

Utánam a kondenzcsik!

(#12957) McCartman válasza Nowhereman (#12956) üzenetére

McCartman
(senior tag)

A kettő kéz a kézben jár.
Tudod csak úgy álltam csak hozzá ahogy az ilyen lélekbúvár elemzésekhez szükséges.
Persze a szem a lélek tükre, tudom én. :D

[link]
Úgy tűnik tényleg vége a kacsacsőrök rémuralmának. :D

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#12958) Xirtam válasza Sandormaster (#12954) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Kár, hogy ez egy női tapasz ami próbálja meggátolni, hogy a mellbimbója átlyukassza a ruháját. ;)

(#12959) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Hamilton a Mercedes színeiben: [link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#12960) McCartman válasza Xirtam (#12958) üzenetére

McCartman
(senior tag)

Pont most hűtöttem le én is a kedélyeket egy másik fórumon.:D
Nem létezik, hogy ekkora bimbóudvara legyen ez biztos valami bimbótapasz.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#12961) Xirtam válasza McCartman (#12960) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Jól tetted, mert ez nem a mellbimbója! :)

#Motion_Blur Fura ezekben a színekben látni. :) Nagyon izgatott vagyok az évaddal kapcsolatosan. :C

(#12962) -Mike- válasza Motion_Blur (#12959) üzenetére

-Mike-
(addikt)

(#12963) Sandormaster válasza Xirtam (#12958) üzenetére

Sandormaster
(aktív tag)

Közben én is rájöttem, mélyre hatóan tanulmányoztam az ezzel kapcsolatos híreket (pusztán szakmai kíváncsiságból természetesen :D )

(#12964) attisx válasza Sandormaster (#12963) üzenetére

attisx
(addikt)

Lehet, hogy csak tapasz, de nem véletlenül akkora...

Bár, ha úgy adódna, szerintem egyikünk sem rugdosná ki az ágyból, bimbi méret ide, vagy oda... :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#12965) Xirtam válasza attisx (#12964) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Ez is matrica. Nem a mellbimbója. :U

(#12966) -Mike-

-Mike-
(addikt)

Kubica mai DTM tesztje képekben [link]

(#12967) -Mike-

-Mike-
(addikt)

(#12968) cyberkind válasza -Mike- (#12967) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Szerintem ő se gondolta hogy valaha a Ferrari család része lehet ! ;]

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#12969) AMD Power válasza Motion_Blur (#12959) üzenetére

AMD Power
(titán)

Fura de majd megszokjuk. :K

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#12970) M3oH válasza cyberkind (#12968) üzenetére

M3oH
(őstag)

Elerte a karrierje csucsut.

(#12971) -Mike- válasza M3oH (#12970) üzenetére

-Mike-
(addikt)

A HRT-hez képest csúcs.

(#12972) -Mike-

-Mike-
(addikt)

Ez is jobb talán, mint a Marussia-val vergődni:

Timo Glock szerződést kötött a BMW-vel - idén a DTM-ben indul.

(#12973) giigz

giigz
(veterán)

DTM 2013 - Mercedes - Robert Kubica first test at Valencia

Sajnos a jobb kezét alig tudja mozgatni, max le-fel emelni... :(

(#12974) zetecR válasza giigz (#12973) üzenetére

zetecR
(addikt)

Háát, ebből nem lesz semmi, sajna... :(

(#12975) -Mike- válasza giigz (#12973) üzenetére

-Mike-
(addikt)

Ha a rally autót tudja tekergetni az olasz szerpentineken akkor ez is menni fog.

(#12976) shteer válasza giigz (#12973) üzenetére

shteer
(félisten)

Az is orvosi csoda, hogy keze van egyaltalan. Az F1 100%ot kovetel meg, olyan sajnos sosem lesz.

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#12977) M3oH válasza -Mike- (#12975) üzenetére

M3oH
(őstag)

De DTMben sokkal nagyobb terhelest kap. De az biztos, hogy F1ben nem fog tudni visszaulni, sajnos.

(#12978) Qru

Qru
(MODERÁTOR)

A Forma-1 halálos struccpolitikája

Ha volt már akkor sry.

(#12979) .noxwill válasza giigz (#12973) üzenetére

.noxwill
(veterán)

114 kört tett meg egy nap alatt. Azért az nem rossz, és ez már nem az a gyengusz C4 amit a szerpentineken tekergetett.
De ahogy tartja a jobb kezét, az tényleg ijesztő :(

All→M8

(#12980) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Alonso nem lesz ott az év első tesztjén

Wéber komment:

"Sokkal inkább arról lehet szó, hogy a csapat úgy gondolja, Felipének nagyobb szüksége van az első tesztnapokra ahhoz, hogy már a szezon elejétől Alonso szintjén, vagy ahhoz közel tudjon teljesíteni, mert enélkül nehéz dolguk lesz a világbajnoki címért harcolni."

[ Szerkesztve ]

(#12981) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

(#12982) [CS]Blade2 válasza Motion_Blur (#12980) üzenetére

[CS]Blade2
(őstag)

Én inkább azért osztanám így fel, mert az első nap fele elmegy a rendszerek ellenőrzésével, és az 1. teszten könnyen a garázsba ragadhatnak, ha bejön 1-1 nagyobb műszaki hiba. Az 1. teszten csak az számít, hogy menjen az autó, mind1, hogy ki vezeti. Van egy olyan tippem, hogy az első teszten Massa tele lesz aero mérő műszerekkel, festékkel, meg egyenletes sebességű tesztek, stb.
A fejlesztésekkel és a beállításokkal, meg hosszú és rövid etapos gyakorlásokkal szerintem 5:3 nap arányban fognak foglalkozni, Alonso javára. (2. és 3. teszt)

(#12983) -Mike- válasza [CS]Blade2 (#12982) üzenetére

-Mike-
(addikt)

Én egyből arra gondoltam, hogy sok mindennel nem lesznek kész az első tesztre, így érdemi munka nem sok lesz az első napokban. Arra a pár rendszerellenőrzésre pedig jó lesz Felipe is. :P

[ Szerkesztve ]

(#12984) Sandormaster

Sandormaster
(aktív tag)

Kubica DTM videó...
Olyan rossz nézni, hogy valaki így tolja egy gépnek, aztán meg kiszáll és úgy hajtogatja helyre a bal kezével a jobb kezén lévő ujjakat :(

(#12985) Thrawn válasza Sandormaster (#12984) üzenetére

Thrawn
(félisten)

Vótmá'

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł DIV: Blessed Mother! Save us! łłł

(#12986) Sandormaster válasza Thrawn (#12985) üzenetére

Sandormaster
(aktív tag)

pcsába...de la Rosa látványa vörös szkafanderben úgy megzavart észre se vettem :Y

(#12987) tjokai válasza Sandormaster (#12984) üzenetére

tjokai
(senior tag)

Hát nem tudom, nem sok élet van abban a kézben, szinte semmit nem tud vele csinálni....majdnem h csak hátráltatja a mozgásban, lehet jobban járt volna egy hiper-szuper robotkézzel. Nagyon sajnálom Kubicát, remek F1-es pilóta volt, de sajnos megvagyok győződve arról, h soha többet nem látjuk viszont már az F1-ben :(

Üdv!

(#12988) Male válasza Qru (#12978) üzenetére

Male
(veterán)

Azért az is benne lehet, hogy a versenyző szerepe egyre csökken az eredményekbe, ezért spórolnak pont ezen, és nem a mérnökökön, anyagokon, stb. Felhozza a foci példát, hogy ott egy nagy csapat nem vesz be fizetős játékost... hát a focihoz totál hülye vagyok, de gyanítom egy átlagos focistára hiába adnak 150 millió dolláros cipőt, akkor sem lesz 0.1%-kal sem jobb, de ha egy autóra ennyivel többet költenek, az még a fizetős versenyzővel is jobb lesz, mintha Alonso/Hamilton/Vettel/kikittartalegjobbnak ülne az ennyivel olcsóbban elkészített autóban.

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu - Befektetés: https://alpari.com/en/invest/pamm/423018/ és https://alpari.com/en/invest/pamm/455620/

(#12989) Qru válasza Male (#12988) üzenetére

Qru
(MODERÁTOR)

A focis példa nem is olyan rossz. Az F1 egy technikai sport az meg nem. Egy jó focista ndk-s tornacipőben is kellően jól játszana, de hiába teszed be Vettelt egy Virgin kocsiba vagy hiába tennél be pl engem egy RB kocsiba... csúnya felsülés lenne a vége na. :D

(#12990) AMD Power válasza Motion_Blur (#12981) üzenetére

AMD Power
(titán)

Mekkora kép... FB már én is kiszúrtam. :R

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#12991) AMD Power

AMD Power
(titán)

F1: Hamilton türelmes lesz

Kíváncsi leszek ,hogy meddig. :B

(#12992) .noxwill válasza AMD Power (#12991) üzenetére

.noxwill
(veterán)

Amíg egy szép napon eltörik a cérna és elszakad a pohár.
Aztán ha ez lesz, visszamegy valahogy a mekihez...

All→M8

(#12993) shteer válasza AMD Power (#12991) üzenetére

shteer
(félisten)

Amig ki nem twitteli a telemetriat ;]

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#12994) AMD Power válasza .noxwill (#12992) üzenetére

AMD Power
(titán)

Vagy más komolyabb nagy csapathoz. Ferka vagy RB. ;)

(#12995) tjokai válasza .noxwill (#12992) üzenetére

tjokai
(senior tag)

Úgy látom nem sokan hisznek a Merci-Hamilton párosban :D

Ha versenyképesek akarnak lenni, kb 2,5mp-et kell gyorsulniuk.....mi az az F1-ben :D

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#12996) AMD Power válasza tjokai (#12995) üzenetére

AMD Power
(titán)

Hamilton 110% fog letenni az asztalra ez biztos. A tobbi mar nem az o dolga.

(#12997) Motion_Blur válasza AMD Power (#12996) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Rosbergre nagyon kíváncsi vagyok, ennél magasabbra nem kerülhetett volna a léc amit most át kell ugrania.

(#12998) AMD Power válasza Motion_Blur (#12997) üzenetére

AMD Power
(titán)

Ez is biztos. Egyik szeme sir szerintem a masik meg nevet.

(#12999) Nowhereman válasza Male (#12988) üzenetére

Nowhereman
(őstag)

Nagyrészt ez, másrészt a mai mesterkélt cirkuszban nem kell mást tudni, mint ahogy a szimulátoron begyakorolták körbe-körbe menni. Azt, hogy nem tud mit csinálni, ha nem az unalomig idomított ideális íven van lényegtelen. Erre találták ki a DRS-t! Ki emlékszik már arra, hogy Perez milyen szépen a beparkolt a sóderágyba, mikor megpróbált Koba módján bravúrkodni Suzukában? A mostani verseny-bíráskodásnak hála már ki is tehetnék a táblát, hogy "a heréket legyenek szívesek az öltözőben hagyni!".
A helyzet szerintem kissé rosszabb mint amit leírt a cikk szerzője. Csak a Ferrari és a Mercedes nem alkalmaz fizetősöket. A RBR, STR és a Lotus önbefizetést alkalmaz. Azaz a szponzor és a tulaj azonos. értsd: Ha Mágnás Mihály megvesz egy csapatot amely aztán leszerződteti ifj. Mágnás Mihályt, akkor Misi szerződtetésében a pénz döntött, nem a tehetség, meg ha Misi nem is a legnagyobb kutyaütő és egy fillért sem hoz a csapathoz, hanem sztárgázsit kap.

Utánam a kondenzcsik!

(#13000) Nowhereman válasza Motion_Blur (#12997) üzenetére

Nowhereman
(őstag)

Erre sem gondoltam volna, hogy te majd egyszer valami hozzászólásodban nem Vettel lesz az NPU...

Utánam a kondenzcsik!

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.