Hirdetés

2019. december 8., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#12851) .noxwill válasza TESCO-Zsömle (#12850) üzenetére

.noxwill
(veterán)

Vissza? Soha nem volt a Williamsnél :D

All→M8

(#12852) SzalaiG válasza .noxwill (#12848) üzenetére

SzalaiG
(addikt)

2016ig a Ferrariba. :U

(#12853) kukinyo válasza SzalaiG (#12852) üzenetére

kukinyo
(addikt)

Nem lenne rossz választás.

Alonso helyére ;]

(#12854) TESCO-Zsömle válasza .noxwill (#12851) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Jahigen... BMW... :P

(#12856) kukinyo válasza JColee (#12855) üzenetére

kukinyo
(addikt)

És milyen igaza van. Nem egy csapatot kellene visszafogniuk, hanem a többi csapatot kéne ösztönözniük az előre lépésre.

(#12857) D@ni88 válasza kukinyo (#12856) üzenetére

D@ni88
(addikt)

Esetleg nem a tobbi csapat szabalyok szerint legalis ujitasait kell betiltani elozetes jovahagyas utan. Mig egy masik csapatnal kp egy atlag szurkolo is megmondja hogy szabalyt sertenek nehany elemmel...

Igen, igaza van szerintem is, de csak azert mert mas csapatok eseteben a kreativitas az FIA tiltolistajan szerepel.

(#12858) Xirtam válasza .noxwill (#12848) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Baromság. Ő maga nyilatkozta, hogy 0 esély van arra, hogy újra Formula 1-es pilóta lehessen.

(#12859) .noxwill válasza Xirtam (#12858) üzenetére

.noxwill
(veterán)

Tudtommal ő soha nem mondta azt hogy nem fog visszatérni, de elmondta hogy ha mégis, az időbe fog telleni de akkor sem biztos.

Azért most már lassan két éve a balesetének, gokartozott már, tolta a rallit, és ha ez a DTMes teszt is összejön akkor azért az jó jelnek fogható fel.
De őszintén ha F1 helyett mondjuk Túraautózna mondjuk jövőre a WTCCben, a debütáló Citröennél, azt se venném zokon, de természetesen maximálisan az F1 mellett vagyok. De akkor jön a kérdés hova és ki helyére. Ha összejön azért az Alonso-Kubica duót bármennyire is szürreális, nem vetném el. De ez még mindig korai.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#12860) shteer válasza Xirtam (#12858) üzenetére

shteer
(félisten)

valamivel fel kellet emelni a példányszámot

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#12861) Xirtam válasza .noxwill (#12859) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Zárt korosszéria vs nyitott? Mondd ez valamit? :) Nekem elég sokat. Kubicát sose fogjuk többé látni.

[ Szerkesztve ]

(#12862) .noxwill válasza Xirtam (#12861) üzenetére

.noxwill
(veterán)

semmit :F :DDD ;]

Viccet félretéve. Szerintem ő maga se tud konkrétumot. Csak a spekulálás megy ezerrel.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#12863) Xirtam válasza .noxwill (#12862) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Viccet félretéve se hiszem, hogy újra F1-es kocsiba fog ülni.

(#12864) Qru válasza .noxwill (#12862) üzenetére

Qru
(MODERÁTOR)

Nem fog visszatérni az F1-be. Ha képes lenne/lett volna rá már visszatért volna. A csodában bízik és altatja a sajtót. Természetes reakció.

(#12865) giigz

giigz
(veterán)

28 éves, ha 3-4 év múlva tér vissza, még az sem lenne rossz...

(#12866) Motion_Blur válasza giigz (#12865) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Nem lenne versenyképes 5-6 év kihagyás után, nem fér bele egy ekkora kiesés egy F1-es pályafutásba sajnos.

A másik meg hogy helye se lesz, most sincs.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#12867) Peat;) válasza giigz (#12865) üzenetére

Peat;)
(veterán)

Az a kéz sosem fogja már elérni azt a szintet ami az f1-hez szükséges. Se erő, se megfelelő mozgáskoordináció nincs benne, ezt a kikerült képekről és anyagokból elég világosan látható. Annak lehet örülni hogy ennyire egyáltalán kikalapálták és a fent említett sorozatokban szerencsét tud próbálni a számára módosított autókkal.

(#12868) .noxwill válasza Peat;) (#12867) üzenetére

.noxwill
(veterán)

MEglátjuk mi lesz :U

Közben: A Williams kihagyja az első tesztet.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#12869) Xirtam

Xirtam
(veterán)

Car launches

McLaren January 31
Ferrari February 1
Force India February 1
Sauber February 2
Red Bull February 3
Mercedes February 4
Toro Rosso February 4
Williams February 19

Testing

Jerez 5-8 February
Barcelona 19-22 February
Barcelona 28 February-3 March

(#12870) Peat;) válasza .noxwill (#12868) üzenetére

Peat;)
(veterán)

Nem rosszindulatból írtam, szerintem tényleg szerencsés hogy olyan komoly sorozatokban indulhat és próbára teheti magát egy ilyen baleset után.

A cikkből az derül ki nem kihagyják, hanem a régi autóval tesztelnek. Ami egyébként nem feltétlen rossz, kíváncsi vagyok miért ők mutatják be legkésőbb az autójukat. Ha nagyobb változásokat eszközölnek akkor még jó is hogy először a régi kocsin értékelik ki az új alkatrészek egy részét.

(#12871) kukinyo válasza D@ni88 (#12857) üzenetére

kukinyo
(addikt)

Na és?
Feszegetik a határokat. Ez a lehetőség minden csapatnál adott. Még mindig sportszerűbb mint Massát kiszedni Alonso elől.

(#12872) Qru válasza kukinyo (#12871) üzenetére

Qru
(MODERÁTOR)

Jah mert a "szent" RB soha nem csinált olyat, hogy az egyetlen új alkatrészt átteszi Webo kocsijáról Vettelére... :U

(#12873) PazsitZ válasza Qru (#12872) üzenetére

PazsitZ
(addikt)

Csak, hogy pontosak legyünk: 2 alkatrész lett legyártva, de miután Vettel széttörte a sajátját, azután rakták át Webber kocsijáról.

- http://pazsitz.hu -

(#12874) kukinyo válasza Qru (#12872) üzenetére

kukinyo
(addikt)

Soha nem mondtam hogy a RB szent. Nekik is mint minden más csapatnak vannak olyan húzásai ami valószínű hogy még a szurkolóiknak sem tetszik. És nem egyből támadni kell, hanem elismerni hogy a határok feszegetése semmilyen sport etikát nem sért. Az a csapat hülye amelyik ezt nem lépi meg.

(#12875) Qru válasza PazsitZ (#12873) üzenetére

Qru
(MODERÁTOR)

Ettől még ugyanúgy sportszerűtlen. ;)

mod:

kukinyo:

"elismerni hogy a határok feszegetése semmilyen sport etikát nem sért"

Aha mert persze a felxibilis első szárny az marha sportszerű ám... :D

[ Szerkesztve ]

(#12876) .noxwill válasza Peat;) (#12870) üzenetére

.noxwill
(veterán)

Nem is annak fogtam fel. Nyilván vannak akik szkeptikusak a visszatérésében, amit megértek.
De mivel kedvenc pilótám, szorítok hogy visszatérjen.

All→M8

(#12877) kukinyo válasza .noxwill (#12876) üzenetére

kukinyo
(addikt)

Kubica magasan az egyik legszimpatikusabb versenyző volt. Sokan szorítunk érte. Ennek ellenére én sem hiszem hogy visszatérne a forma1-be.

(#12875) Qru: És ez csak nekik volt? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12878) Qru válasza kukinyo (#12877) üzenetére

Qru
(MODERÁTOR)

Nem, a Ferkának is pl. Most meg az a baj, hogy objektív vagyok?! Látom nem lehet a kedvedre tenni sehogy. :D

(#12879) kukinyo válasza Qru (#12878) üzenetére

kukinyo
(addikt)

Dehogy nem. :)
Csak akkor nem értem hogy miért baj ha valaki keresi a határokat. Így megy előrébb a világ. Nem lefojtani kellene egy okos embert, hanem a többit hozzá emelni.

(#12880) D@ni88 válasza kukinyo (#12874) üzenetére

D@ni88
(addikt)

És nem egyből támadni kell, hanem elismerni hogy a határok feszegetése semmilyen sport etikát nem sért. Az a csapat hülye amelyik ezt nem lépi meg.

Igen, de mért van az, hogy néhány csapat fejlesztéseit elfogadják előzetesen, a fejlesztés során minden lépést egyeztetve, aztán hirtelen megvétózzák, míg az RB-nek megengedik, hogy szabálytalan alkatrésszel végigtolja a szezont :)
Lásd: 2011 Silverstone futam után...
2009 óta flexibilis első szárnyak.
időmérőn szikrázó padlólemez, hasmagasság állítás nélkül megtankolva nem ér le az alja :)

De biztos véletlen egybeesések, és a többiek a hülyék, mert semmi innovációt nem tudnak felmutatni :)

(#12881) kukinyo válasza D@ni88 (#12880) üzenetére

kukinyo
(addikt)

(#12882) IreN!CuS válasza kukinyo (#12881) üzenetére

IreN!CuS
(őstag)

Mióta mondjuk ;)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#12883) kukinyo válasza IreN!CuS (#12882) üzenetére

kukinyo
(addikt)

Most hogy mondod, tényleg. ;]

(#12884) proof88

proof88
(addikt)

(#12885) TESCO-Zsömle válasza proof88 (#12884) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

:DDD

(#12886) Plutor válasza proof88 (#12884) üzenetére

Plutor
(aktív tag)

:DD

(#12887) giigz válasza proof88 (#12884) üzenetére

giigz
(veterán)

:))

(#12888) ViiiiktorOC válasza proof88 (#12884) üzenetére

ViiiiktorOC
(senior tag)

Eléggé jó! :D ;]

Viszont valami hír róla hogy a McLarenhez megy a Coca, a Vodafone helyére? :U

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#12889) Sundesz válasza proof88 (#12884) üzenetére

Sundesz
(őstag)

Ez biztos kamu, mert Bridgestone gumik vannak rajta. ;]

Hörcsög Powa'

(#12890) .noxwill

.noxwill
(veterán)

Colin Chapman élete

Nagy spíler volt az öreg. És olyan formája volt 1-1 autójak hogy hú :Y

All→M8

(#12891) .noxwill

.noxwill
(veterán)

Glock pattant a Marussiától

Talán nem is baj. Rossz volt nézni ahogy ez a tehetséges versenyző így beleszürkül a mezőnybe, a tehetsége pedig a semmibe vész...

All→M8

(#12892) tjokai válasza .noxwill (#12891) üzenetére

tjokai
(senior tag)

Én nem tartom Glockot kiemelkedő tehetségnek, teljesen elveszik az átlagban. Az összesitett eredményei is tükrözik a tehetségét. Glock az a tipikus "kényelmes, háttérbe húzódok" tipusú pilóta volt még a Toyotás időkben is.

Üdv!

(#12893) ViiiiktorOC

ViiiiktorOC
(senior tag)

Lewis járt a Merci múzeumban! :)

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#12894) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Alonso: Hajlandó vagyok segíteni Massát

"Felipe az egyik legjobb autóversenyző a világon. Három éve hajtogatom ezt" :U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#12895) Xirtam válasza Motion_Blur (#12894) üzenetére

Xirtam
(veterán)

Mit nem értesz? Kb. minden futam elötti interjuban elmondta ezt.

(#12896) Vistaboy

Vistaboy
(veterán)

Sziasztok. Mit tudtok arról, hogy idén állítólag visszatér Palik kommentátorként? Mert bevallom őszintén, bár tényleg hiányzott pár kereke, de én bírtam a humoros beszólásait. "A két Sauber elment a Rottenbiller utcába" :DDD

Szóval én örülnék neki, nyugodtan kövezzetek meg érte. :) Egyelőre csak annyit hallottam, hogy állítólag Szujó Zoli fogja kommentálni, de nem tudom, mi igaz belőle és mi nem. :B

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#12897) tkesy válasza Vistaboy (#12896) üzenetére

tkesy
(őstag)

Mezei megy, Szujó jön, Wéber marad...

[ Szerkesztve ]

>>>> “Life is measured in achievement, not in years alone.” - Bruce McLaren <<<< >>>> So Say We All --- The Truth Is Out There - I Want To Believe --- Indeed <<<<

(#12898) tjokai válasza Vistaboy (#12896) üzenetére

tjokai
(senior tag)

Palik nem gondolom h visszatér, ő már sztem megette a kenyere javát.....láttátok h néz ki? (jobb oldalon)
Tuti vmi baja van, nem gondolom h csak a fogyókúra műve lenne ez :F Ha meg igen, akkor ritka nagy marha :D

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#12899) Vistaboy válasza tkesy (#12897) üzenetére

Vistaboy
(veterán)

Kár, de még mindig jobb, mintha így maradt volna, ahogy volt. Köszi. :)

tjokai: Atyaég, nem is tudtam. Így elmehet a legközelebbi Múmia film főszereplőjének is... :( Reméljük, azért fel fog szedni pár kilót és jobban lesz.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#12900) Qru válasza Vistaboy (#12896) üzenetére

Qru
(MODERÁTOR)

Tekintve a politikai ellentétet Paliknak még egy jó darabig nem osztanak lapot.

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.