Hirdetés

2020. január 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1201) cyberkind válasza 7600 GS (#1200) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Ha az időmérőt nézzük nem volt ez elég rossz nekik ? :)

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#1202) 7600 GS válasza cyberkind (#1201) üzenetére

7600 GS
(addikt)

Ő a nullázásra gondolt, hogy lesz olyan futam nagy valószinűség szerint, mikor nem szerez pontot Alonso. Egyébként meg én annyira nem féltettem őt, mert hátulról általában eszméletlen jól jön fel.

'90 Honda Civic ED6 | '81 Passat 32B

(#1203) shteer válasza cyberkind (#1201) üzenetére

shteer
(félisten)

Oszinten? Ezen a palyan pontszerzesben is alig hittem. De ahogy vezetett... megerdemelte h a szerencse kicsit melle szegodjon :)

[ Szerkesztve ]

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#1204) rolii21

rolii21
(aktív tag)

Sziasztok. Hamilton hol van a versenyben? Van eselye meg szerintetek?

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#1205) giigz válasza rolii21 (#1204) üzenetére

giigz
(veterán)

Van esélye. Vettel, Alonso, Hamilton, ők küzdenek a címért, bár most Maldonado egy kicsit Hamilton esélyeit csökkentette, de olyan nyílt a bajnokság, hogy az már néha sok is. :)

(#1206) rolii21 válasza giigz (#1205) üzenetére

rolii21
(aktív tag)

Na akkor jo. Koszi a valaszt:P Amiota nem rtl en megy hanem m1 en en sose jutok el odaig h megnezzem:(

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#1207) Motion_Blur válasza giigz (#1199) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Szánalmasak akkor lennének ha pl. az egyik pilótájukat a falba állítanák hogy a másik nyerhessen vagy adatokat lopnának (vagy terveket..) és nem a saját innovációjukból jutának el oda ahol most állnak.

Schumi miatt nyilván nekem se tetszett hogy Webbó kiabál a rádióba azonnali akasztást követelve, de minden csapat és minden pilóta a saját érdekeit próbálja érvényesíteni. Nincs ebben semmi szánalmas.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1208) atike válasza rolii21 (#1206) üzenetére

atike
(nagyúr)

Hogy függ össze, hogy melyik adón megy....? :U Ugyanabban az időpontban megy az M1-en, mint az RTL-en volt, mivel legtöbbször live... :)

(#1209) McCartman válasza atike (#1208) üzenetére

McCartman
(senior tag)

M1 gombja nem áll a kezére. :)

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1210) rolii21 válasza McCartman (#1209) üzenetére

rolii21
(aktív tag)

Igyvan ::D azt sem tom hanyas csatorna az M 1 :D

(#1211) giigz válasza Motion_Blur (#1207) üzenetére

giigz
(veterán)

Na igen, az a falbaállítás nagyon kemény volt. :D

(#1212) Motion_Blur válasza rolii21 (#1206) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Végül is... 320x240 mono helyett 1080i és 5.1 ;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1213) rolii21 válasza Motion_Blur (#1212) üzenetére

rolii21
(aktív tag)

Igen az egy mas vilag:D Na majd mostantol megkeresem:D

(#1214) Oliverda válasza 7600 GS (#1200) üzenetére

Oliverda
(félisten)

Nem igazán szimpatikus Horner, de most épp semmi rosszat nem mondott.

Még 12 verseny van hátra, így nem zárható ki, hogy egyszer Alonso mellet is feltűnik majd Maldonado.

[ Szerkesztve ]

Első TransferWise átutalásod £500-ig ingyen: kérd a kódod privátban!

(#1215) giigz

giigz
(veterán)

Szépen lassan Maldonado felnő Sato-hoz... :))

(#1216) zozi-LP

zozi-LP
(csendes tag)

Jó néhány évvel korábban még "mindenfutamosak" voltak a technikának felróható kiesések és az utolsó utáni pillanatig szurkolni és imádkozni kellett, de manapság már épp egy-egy testes fehéres-kékes színű füstfelhőért kell szurkolni. :) Ami nyilván nem baj, csak az egy más korszak volt.
A mellékelt ábra alapján azonban manapság is előfordulhatnak technikai gondok.

(#1217) mokus1 válasza zozi-LP (#1216) üzenetére

mokus1
(addikt)

Amióta motorkorlátozás van természetes hogy nem hegyezik ki a motorokat (sajnos)

(#1218) leslieke válasza rolii21 (#1213) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Érdemes. A felbontás miatt mindenképp. ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1219) rolii21 válasza leslieke (#1218) üzenetére

rolii21
(aktív tag)

Igenis uram!:)

(#1220) Male válasza Motion_Blur (#1212) üzenetére

Male
(veterán)

5.1? Ááááh, le volt nyomva a center a hétvégén... akkor azért volt olyan halk a kommentár? :W

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu

(#1221) mokus1 válasza Male (#1220) üzenetére

mokus1
(addikt)

Itt oly sok mindenki örült volna ennek ;] (én nem ide tartozom)

(#1222) ViiiiktorOC

ViiiiktorOC
(senior tag)

Jól láttam én azt!
Csak tv 2.9-et mutatott!
Go Lewis! :R[McLaren kerékcsere]

[ Szerkesztve ]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#1223) mokus1 válasza ViiiiktorOC (#1222) üzenetére

mokus1
(addikt)

Inkább legyen konstans 3 mint egyszer 2,5 egyszer meg 12,5

(#1224) Male válasza mokus1 (#1221) üzenetére

Male
(veterán)

:DDD

...én azért hallgatnám, és olyan fura volt, hogy nagyon halk a szöveg... azthittem valami az adással van :)

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu

(#1225) zetecR válasza Motion_Blur (#1212) üzenetére

zetecR
(addikt)

Az 5.1 is kissé parasztvakítás-szagú...

(#1226) Motion_Blur válasza zetecR (#1225) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Kifejtenéd?

(#1227) -Mike-

-Mike-
(addikt)

[L:/dl/upc/2012-06/54588_481047_382384798487256_1384305504_n.jpg](IMG:/dl/upc/2012-06/54588_481047_382384798487256_1384305504_n.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

(#1228) giigz válasza -Mike- (#1227) üzenetére

giigz
(veterán)

Azt a győzelmet nem érdemelte meg szerintem... :U Bár akkor már Vettel sem a 2 VB-t... ;]

(#1229) -Mike- válasza giigz (#1228) üzenetére

-Mike-
(addikt)

(#1230) 7600 GS válasza giigz (#1228) üzenetére

7600 GS
(addikt)

Szvsz ez egy hatalmas baromság. Mit jelent az, hogy nem érdemelte meg? Létezik egyáltalán ilyen? Az nyeri meg a futamot, akit először intenek le, ennyire egyszerű a képlet, innentől az, hogy megérdemelte vagy nem teljesen nonszensz. (Vettel sem puszira kapta a 2 VB-t csak megjegyezném)

(#1231) giigz válasza -Mike- (#1229) üzenetére

giigz
(veterán)

Azt elmúlt két évben az összes futam felét ő nyerte meg, egyszer kiesik, és ennyire ideges? Szánalom...

(#1230) 7600 GS: Ezért raktam oda ;]-t :D

(#1232) 7600 GS válasza giigz (#1231) üzenetére

7600 GS
(addikt)

Sorry, akkor nem vettem a lapot, fáradt vagyok már.

(#1233) Motion_Blur válasza giigz (#1231) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

"Azt elmúlt két évben az összes futam felét ő nyerte meg, egyszer kiesik, és ennyire ideges? Szánalom..."

Nálad ami RB és Vettel az csak szánalom lehet ahogy látom :))

Én is eldobnám a kesztyűt ha 40mp-es előnyt lenullázna a SC és után technikai hiba miatt kiesnék első helyről. Az idei évet nézve egyedi volt ez a futam abból a szempontból hogy nagy előnyben volt egy pilóta/autó, ezért is volt fájó Vetteléknek a -25 pont.

(#1234) giigz válasza Motion_Blur (#1233) üzenetére

giigz
(veterán)

Meg is érdemlik, az a csapat nem F1-be való, csak egy **** energiaital... ;] :))

(#1235) JColee válasza Motion_Blur (#1226) üzenetére

JColee
(őstag)

Amikor berakja a szobába az 5.1-es rendszert, akkor parasztvakítás szagot érez. Mondjuk az nem tudom, hogy milyen lehet :F

[ Szerkesztve ]

(#1236) -Mike- válasza giigz (#1231) üzenetére

-Mike-
(addikt)

Sose lett volna ennyi pole-ja, győzelme, 2 vb címe, ha nem így reagálta volna le a kiesését. Rá van minden írva, hogy ez a reakció teljesen máshogy jön le egy hétköznapi embernek, mint pl neked, teljesen érthető de nagyon ne adj hangot ennek sehol máshol. ;)

(#1237) leslieke válasza -Mike- (#1227) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

:C :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1238) Oliverda válasza giigz (#1228) üzenetére

Oliverda
(félisten)

Azt megérdemelte, de amit azóta művel az max. egy újonc GP3-as színvonal körüli.

Az 5.1 pedig elég jól adja F1 alatt. Én lejjebb szoktam venni a centert, hogy halkabb legyen a kommentár, és hangosabb a motor. Elég jól keverik szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#1239) ViiiiktorOC válasza giigz (#1231) üzenetére

ViiiiktorOC
(senior tag)

Igazad van. Ő a kis kedvenc és egyszer kiesik mutatja egészet a tv.
Ez olyan mint tavaly amikor kiesett Ecclestone is oda ment pátyolgatni. Na ez nem tetszett. :((

(#1240) shteer válasza ViiiiktorOC (#1239) üzenetére

shteer
(félisten)

sumit is mutatták múltkor. ez természetes.

ecclestonnak is lehet 2 kedvence, nem?

(#1241) Motion_Blur válasza ViiiiktorOC (#1239) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Ha Karthikeyan lett volna párszáz ponttal VB a mezőny előtt, és produkált volna olyan szériát mint tavaly Vettel, őt mutatták volna és hozzá ment volna sajnálkozni Börni... nehogy már Vettel hibája legyen az hogy sikeres :)

[ Szerkesztve ]

(#1242) Oliverda válasza Motion_Blur (#1241) üzenetére

Oliverda
(félisten)

Hamilton's fault.

(#1243) Nowhereman válasza giigz (#1231) üzenetére

Nowhereman
(őstag)

Ez a kesztyűeldobás neked valami volt? Ez mi ahhoz képest, hogy utána Helmuttal kánonban bundázással vádolták meg a FIA-t, lévén direkt ellene zavarták be a SC-t, és hogy az autó az SC mögötti tökölés miatt romlott el?

Utánam a kondenzcsik!

(#1244) shteer válasza Oliverda (#1242) üzenetére

shteer
(félisten)

+1, like, stb....

(#1245) shteer válasza Nowhereman (#1243) üzenetére

shteer
(félisten)

HAM kormányon vett revansához képest is semmi :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1246) ViiiiktorOC válasza Motion_Blur (#1241) üzenetére

ViiiiktorOC
(senior tag)

+shteer: Persze elismerem, mindenkinek van kedvence, csak megemlítettem ha már itt tartottunk. :)
Csak szánkó volt h odament 1 futam miatt.

(#1242) Oliverda: :U ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1247) Nowhereman válasza Motion_Blur (#1241) üzenetére

Nowhereman
(őstag)

Nos az a három évtizede amióta sasolom a műsort, börni a szemét se mozdította, amikor legendákat hordágyon vittek le a pályáról, akkor meg nekilát homoerotikázni...
Bár szerinted Hitler-rajongó elszólásai után egy indiaiért is rajongana...

Utánam a kondenzcsik!

(#1248) Oliverda

Oliverda
(félisten)

Stuck: Vettelnek meg kell tanulnia veszíteni

(#1249) Motion_Blur válasza Oliverda (#1248) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

"Nem hinném, hogy a safety car mögötti lassabb haladás műszaki hibát okozna"

Az öreg is képben van azért... [link]

Többivel egyetértek.

(#1250) Oliverda válasza Motion_Blur (#1249) üzenetére

Oliverda
(félisten)

2 éve Monaco-ban, amikor Button autójában bent felejtették az egyik takarólemezt, akkor az is túlmelegedett az SC alatt. Lehet, hogy itt sem volt elégséges a hűtés, aminek a mértékét bizonyos keretek között autónként lehet állítani.

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.