Hirdetés

2019. december 15., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#117551) DS39

DS39
(veterán)

Ha Hamilton és Verstappen nem akadnak össze a rajtnál, akkor Vettelnek sok köze nem lesz az első helyhez.

(#117552) Malachi válasza Csapoati (#117534) üzenetére

Malachi
(addikt)

nem szezont nézek soha, hanem pályafutást. mindenkinek vannak rosszabb, meg jobb időszakai, de összességében nem döntő egy-egy évad. Haminak is volt rossz korszaka, a sok botrány meg a nőgondjai mellett, de mostanra nagyon erős lett és úgy tűnik képes is jól teljesíteni folyamatosan, hosszú időn át. Vettelnél én inkább folyamatos lassú lejtőt érzek mióta eljött a Red Bulltól.

(#117553) Ciccuka

Ciccuka
(addikt)

Honnan szedik ezeket az ócska, zavaró (erőltetett) zenéket az F1 közvetítéshez :F :W

[ Szerkesztve ]

🏎️ 🏁

(#117554) Leon77

Leon77
(senior tag)

Leszoktak a pole kör ismetleserol? :(

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#117555) BMW001

BMW001
(nagyúr)

Rajtnal kinez egy jo nagy kocc, ismerve Verstappen es Vettel habitusat, viselkedeset. Vettel pluszban fusztralt, most mar tobbszorosen, lehet megint az elso kanyarban akarja megnyerni a versenyt....

Elado lesz a 9900K -m. Ez a mondat vajon hirdetesnek minosul?

(#117556) Leon77 válasza BMW001 (#117555) üzenetére

Leon77
(senior tag)

Én Ferrari és Vettel drukker vagyok, de én is így érzem.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#117557) Tapsyfüles válasza Leon77 (#117556) üzenetére

Tapsyfüles
(aktív tag)

Nem csinálhatja ugyanazt mint Olaszba, itt muszáj beállni vonatozni az elején, és utána zárkózhat fel.
Ha megint beakar vetődni az elején féktávnál, abból nem sok jó fog kisülni.

(#117558) DS39 válasza BMW001 (#117555) üzenetére

DS39
(veterán)

hát remélem a Ferrarinál van pszichológus, és nem fog Vettel kapkodni holnap.
hagyni kellene, hagy meccseljenek előtte.

(#117559) 7etape válasza DS39 (#117558) üzenetére

7etape
(addikt)

Miféle meccsre gondolsz? :F Szerintem Hamilton simán el fog lépni...

(#117560) salesman válasza BMW001 (#117555) üzenetére

salesman
(őstag)

Én is erre tippelek. Go Kimi, Go!

(#117561) Csapoati

Csapoati
(Topikgazda)

Ebben a pole-os körben nem sok maradt.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#117562) b-type válasza Csapoati (#117561) üzenetére

b-type
(nagyúr)

a legtöbb jó kör ilyen, nem látszik rajta semmi. Pont kijött minden.

https://youtu.be/Kr4SwcJy0wU?t=1255

(#117563) Leon77 válasza 7etape (#117559) üzenetére

Leon77
(senior tag)

Hamilton nem a legjobb rajtoló, Verstappen forro fejű... Vettel is és mostanában jól rajtol. Izgalmas néhány másodperc lesz

(#117564) EmberXY válasza Csapoati (#117561) üzenetére

EmberXY
(addikt)

De azért maradt, ahogy Wéber is mondta, 1-2 centi talán itt-ott.... ;]

Up the Irons!

(#117565) DS39 válasza 7etape (#117559) üzenetére

DS39
(veterán)

a rajt utáni két kanyarra. :DDD
ha Hamilton elől marad, megnyeri simán. Vettel meg majd körökön keresztül próbálja megelőzni Ves-t, ami nem fog összejönni itt.

(#117566) Male válasza 7etape (#117550) üzenetére

Male
(veterán)

Ez engem is érdekelne.... elég béna volt a Q3 közvetítése sajnos, többnyire csak a részidőket meg a befutókat nem láttuk, aztán késve mindig váltottak a célegyenesre... lehet, hogy kiment egy kávéért a rendező ;]

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu - Befektetés: https://alpari.com/en/invest/pamm/423018/ és https://alpari.com/en/invest/pamm/455620/

(#117567) JJános válasza Tapsyfüles (#117511) üzenetére

JJános
(addikt)

Én egy kicsit konzervatívabb vagyok. 500-600 kört szoktam menni, és ha élvezem 800-at. Egy hét alatt. :)

Aki a meleget szereti hóember nem lehet.

(#117568) Tapsyfüles válasza JJános (#117567) üzenetére

Tapsyfüles
(aktív tag)

Akkor nincs miről beszélni. Ennyi kör után ha nem érzi az ember a pályát akkor...

(#117569) Cartevo válasza Leon77 (#117563) üzenetére

Cartevo
(senior tag)

Maxot legegyszerűbb elengedni.

(#117570) [CS]Blade2 válasza Leon77 (#117563) üzenetére

[CS]Blade2
(őstag)

Gasly-val, Leclerc-el és Bottas-al a következő években lehet, hogy az év 3/4-ben ez lesz az első 3 rajtkocka felállása.
Ahogy Palik mondaná, Bottas esélye a győzelemre megnőtt.

Még az a szerencse, hogy a F1-ben mindenki azon van, hogy elkerüljék a csatákat a pályán. Verstappent egyébként tényleg nem lehet megelőzni. Vagy kizárják/megbüntetik ,vagy előtted ér be.

(#117571) lacos001

lacos001
(aktív tag)

(#117572) velizare válasza Cartevo (#117569) üzenetére

velizare
(veterán)

a legegyszerűbb valóban elengedni, de a legjobb ha max közötte és vettel között van.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

(#117573) snecy20

snecy20
(veterán)

Ki volt az az állat, aki kitalálta hogy Szingapúrban a Ferrari a favorit, és hogy vaj-sima Vettel győzelem lesz? :D

(#117574) Tapsyfüles válasza snecy20 (#117573) üzenetére

Tapsyfüles
(aktív tag)

Sok ilyen állat volt, köztük én is. Nem gondoltam volna hogy ennyire felerősödött ezen a pályán a Merci.

(#117575) Leon77 válasza snecy20 (#117573) üzenetére

Leon77
(senior tag)

Ennek fényében durva lenne a vaj sima vettel győzelem :)

(#117576) JJános válasza Tapsyfüles (#117574) üzenetére

JJános
(addikt)

Mert? Mikor is gyengült meg az a Merci? Bevette mindenki, amit a Merci terjesztett? Sosem volt gyorsabb a Ferrari a Mercinél. Meg kellett vizsgáltatnia a Ferrarit. Így, hogy már mindenki a Ferrarit leste, feltekerték a gombot, és hoppácska. Jó buli volt. Meg volt megint egy kis remény. Go Kimi! Go Sauber! Vettel meg majdnem ráment. Ő is elhitte. Lúzerok. :D

(#117577) Csapoati válasza snecy20 (#117573) üzenetére

Csapoati
(Topikgazda)

Szerintem nagyjából elég sokan, csak a hammertime ezúttal keményebben sújtott le. :D Meg a maxxdamage is. :D

JJános: Nyáron szerintem nem ugyanazt néztük. :)

[ Szerkesztve ]

(#117578) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

A mai időmérő alapján akkor is Hamiltonnak adnám az esélyt a végső győzelemre ha ő lenne 30 pontos hátrányban. Meg is érdemli, ez nem lehet vita tárgya. Vettel és a Ferrari soha az életben nem lesz VB.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#117579) 3L1T3 válasza JJános (#117576) üzenetére

3L1T3
(senior tag)

Komoly szavak! :) Remélem nem csak ilyen unszimpatikus emberkék rajonganak a Mercedes iránt mert az frusztráló lenne!

(#117580) Tapsyfüles válasza JJános (#117576) üzenetére

Tapsyfüles
(aktív tag)

Ha a Ferrari sosem volt gyorsabb a Mercinél, akkor miért nem csak Merci 1-2 volt az eddigi időmérőkön?
Szerintem nem egy adást néztünk akkor.
Szép estét, én ebbe nem akarok mélyen belemenni... :N

[ Szerkesztve ]

(#117581) BMW001 válasza Motion_Blur (#117578) üzenetére

BMW001
(nagyúr)

Teged mi lelt? Eddig O volt a numero 1.

JJános: Szimulatorozz meg egy kicsit. :DDD

[ Szerkesztve ]

Elado lesz a 9900K -m. Ez a mondat vajon hirdetesnek minosul?

(#117582) ricsi8800gt válasza lacos001 (#117571) üzenetére

ricsi8800gt
(addikt)

Ez nagyon komoly kör szerintem Lewis top 5 időmérős köre a pályafutását benne van

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#117583) snecy20 válasza Motion_Blur (#117578) üzenetére

snecy20
(veterán)

Igen, igazából szavunk nem lehet, mert az eddigiek alapján Hamilton megérdemelné teljesen, még úgyis, hogy volt év közben egy-két tényező ami a kezére játszott. Most is adott Bottasnak 6 vagy 7 tizedet...nagyon kemény. Amikor számít, akkor kőkeményen hozza a maximumot, hiba nélkül. Az idei helyzetkihasználása és nyers sebessége eddig impozáns. Vettel meg... kezdek lemondó lenni vele kapcsolatban, mert amit idén hoz, az fényévekre van attól a szinttől, amit egy 4x VB-től elvárna az ember.

(#117584) gbors válasza snecy20 (#117573) üzenetére

gbors
(nagyúr)

Sokan, csak Hamiltonnak elfelejtettek szólni :D

"Armour... is part of a state of mind... in which you admit the possibility... of being hit."

(#117585) DS39 válasza gbors (#117584) üzenetére

DS39
(veterán)

És Verstappen sem lett beavatva. 😆

(#117586) Segal válasza snecy20 (#117583) üzenetére

Segal
(addikt)

Jovore nehez idok johetnek Vettelre ha par futam utan esetleg elkezd kinyilni a csipaja Leclerc-nek.

(#117587) [CS]Blade2

[CS]Blade2
(őstag)

Verstappen-nek állítólag a Q3-ban is gondja volt a motorral, és a beállítása sem tökéletes.
Szerintem a Ferrari egyszerűen benézte a hőmérsékleteket vagy a beállításokat,
egyébként ott lettek volna +-1 tizedre.
Az volt a furcsa, hogy 2. próbálkozásra is sokkal gyorsabb felvezetőt mentek, Kimi vagy 4-5 autót megelőzött, köztük a két Mercedes-t.
Utána kicsit visszavett, és lassabban kezdett az első szektorban, mint az első próbálkozásnál, de ez is kevés volt.
Az első és a második próbálkozásnál is többször keresztbe állva jött ki, meg keresztbe csúszva. Vettel is gyorsan jött a felvezetőn, csak ő még jobban meg is nyomta a 2. próbálkozásnál az első szektort.
Az látszott, hogy a 2. szektor nem jó nekik, de az is, hogy az 1. és 3.-ban a legjobbak lehetnének. -0,3, +0,4 és -0,1 szektorokkal ott lehettek volna a pole időnél, szóval nem ez döntött.
Arra viszont rájöttek volna, hogy túl gyorsan mennek a felvezetőn, és akkor nyilván 2.-ra megpróbálják a Mercedes féle lassú felvezetőt. Biztos látták, hogy az nem oldaná meg a dolgot, szóval inkább az lehetett, hogy nem melegedett be rendesen a teljes gumi. 2 felvezető pedig tuti bukta egy ilyen szoros meccsben.

Biztosra veszem, hogy gumimelegítési probléma volt. A futamon ebből még bármi lehet. Lehet, hogy ez a futamon is hátrány lesz (rajt után, és a kerékcsere után), lehet, hogy a többiek buknak a saját kezelésükkel a hosszú távon. (nekik fog szétmenni a gumi)

(#117588) gbors válasza DS39 (#117585) üzenetére

gbors
(nagyúr)

Nem hiszem, hogy Verstappen a versenyen gondot fog jelenteni - persze ha túljutnak az első 200 méteren ;]

"Armour... is part of a state of mind... in which you admit the possibility... of being hit."

(#117589) JJános válasza gbors (#117588) üzenetére

JJános
(addikt)

Én csak mondom a magamét. Nem hiszed, hogy Verstappen bármibe is beleszólhatna? Hamit nem tudja beelőzni. De a többit maga mögött tudja tartani, ahogy ezt tette annyiszor. Mondjuk kevesen gondoltak arra, hogy az RBR beleszólhat a végső küzdelembe, és tessék. Ott van, és megcsinálta. Ügyes gyerek. A Ferrari meg fagyasztott kamera ide, vagy oda, becsukhatja az álmait egy dobozba. De legalább volt remény. Go Kimi! Go Sauber Alfa Rómeó! :D

(#117590) JJános válasza Csapoati (#117577) üzenetére

JJános
(addikt)

Hát te nem tudom mit néztél. Az egész idény arra megy el, hogy gumiháborút vívnak. A Pirelli nem a Ferrarinak kedvez, és még hozott vagy három pályán olyan gumikat, ami a Mercinek kedvezett. Nyáron aztán elkezdtétek mondani, hogy a Ferrari előnyben van. Én csak nem láttam ezt az előnyt. Nem volt rossz reménykedni, de mindig volt valami, ami miatt a Ferrari elbukott. Ez a Forma 1 most per pill, a gumiháborúról szól. Pedig nem erről kellene szólni. A Ferrari is elhitte, hoy már jobbak, de az eredmények nem jöttek. Szingapúr. Rengeteg kanyar, és köztük pár derékszögű. Sztem technikás utcai pálya. Mindenki azt mondta, hogy ez Ferrari pálya. Aztán kiderült, hogy mégsem. Verstappen kevés hiányzott, hogy pole-t nyerjen. Egy vacak rönyó motorral. A Merci is jól fekszi. A Ferrari meg nem tudja felmelegíteni a kerekeket, vagy túlmelegíti. Amint felcsillant némi remény, úgy is foszlott semmivé. Vettel sehol nincs. Nem bírja a terheket. Nem kéne hülyének nézni a másik embert meg lekezelni. Próbáljunk embernek maradni. :)

(#117591) JJános

JJános
(addikt)

Ezt a facéról ollóztam, meg lehet találni. Más is így látja!

Farkas Attila Zseniális a Merci marketing!!!! 1/2 éve toljak hogy a Ferrari a legjobb mindenhol... És mindenki el is hiszi... Közben az "ezüstös" halál nyugiban a topp autóval bucira veri hetek óta a mezőnyt! Tottóooo bácsi még filmbe illően nyiszálja a torkát egy elvétett 44 esnek a féktávján -itt az armaggeddon az egész világnak- , miközben a 6 tizedet pattintott H44 a "mi is tudtunk volna ilyen időt, ha a 16 bolygó összeállt volna" szétesett Vettelnek....

(#117592) gbors válasza JJános (#117589) üzenetére

gbors
(nagyúr)

Elévágással meg lehet előzni, ill. a motorja is kissé aggályos állapotban van. Ezen felül nem tudjuk, kinek hogy fogják bírni a gumik.
A pontokat pedig holnap osztják. Ha Hamilton nyer, akkor többé-kevésbé tényleg game over van, de egyelőre még nem tartunk ott.

(#117593) Csapoati válasza JJános (#117590) üzenetére

Csapoati
(Topikgazda)

Montreal? SIlverstone? Hockenheim? Spa? Monza? Hungaroring? Az a pár esős időmérő bekavart, de tökéletesen látszik, hogy a Ferrarié (volt?) a jobb autó.

(#117594) 7etape

7etape
(addikt)

Ki fogad Vettel kiesésére? ;]

(#117595) Motion_Blur válasza Csapoati (#117593) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Monza miért?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#117596) JColee válasza Motion_Blur (#117595) üzenetére

JColee
(őstag)

Mert a vénember nyerte az időmérőt 1,5 tizeddel. Ebből is látszott mekkora előnyben volt a ferrari. :DDD

(#117597) 7etape válasza JColee (#117596) üzenetére

7etape
(addikt)

Igaz. :) Az már lényegtelen, hogy a futamon megették a gumikat....

(#117598) Csapoati válasza Motion_Blur (#117595) üzenetére

Csapoati
(Topikgazda)

Időmérő, meg szerintem ha Vettel nem ütközik az elején, behúzza, vagy legalábbis közelebb lett volna Hamiltonhoz, mint Raikkönen. De oké, akkor Monzát vegyük ki. A többi? Nincsenek nagy különbségek, hol az egyik csapat autója jobb, hol a másiké. Az év elején is Bahrein, Kína, Baku is a Ferrari fölényét mutatja. A más gumis pályákon kívül a Mercedes Ausztráliában, Ausztriában és talán akkor Monzában volt csak jobb. Kanada határeset, mert Hamiltonnak ugye nagyon használt motorja volt, Monacóban meg a RB volt a legerősebb (de a Ferrari jobb volt, mint a Merci). Ez nekem nem azt mutatja, hogy Mercedes fölény lett volna egész évben, Hamilton pedig csak sétakocsikázott. :)

(#117599) Malibutomi

Malibutomi
(nagyúr)

Vicces hogy most hogy elkopott a Ferrari Vettel es a csapat hibai miatt, es egy idomeron elvertek oket jonnek a "nevetseges hogy a Ferrari a legjobb" hozzaszolasok, eddig meg anyari szunet elott ment a "vegre feljott a Ferrari, vegre nem a merci a legjobb kocsi, Forza Forza"

(#117600) JJános válasza Malibutomi (#117599) üzenetére

JJános
(addikt)

Ezt hívják úgy, hogy remény. :)

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.