Hirdetés

2020. január 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#117251) cyberkind válasza Motion_Blur (#117249) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Ott lesz a baj ha a fiatal titán Vettel-t kezdi el enni, abszolút nem irigylem a csapatot ezután.

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#117252) DopeBob válasza cyberkind (#117251) üzenetére

DopeBob
(addikt)

Érdekes, hogy a Merci ezt egyik fiatal pilótájával sem merte meglépni, hogy beteszik Hamilton mellé. Kíváncsi vagyok, mi lesz a vége. :U

MZ/X

(#117253) Tsa-bika

Tsa-bika
(senior tag)

Ezt a Sauber-es témát én egész nap emészteni fogom. De a 2 évet már most kétlem, jövőre megunja a középmezőnyt és év végén kisétál. Mindegy, legalább még egy évig láthatom, ráadásul beszólások és memek százait kapjuk majd tőle, mert Saubernél tuti nem lesz olyan 'fegyelmezett', mint most :C

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#117254) cyberkind válasza DopeBob (#117252) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Velük valszeg nem lenne Top Gun-ozás, nem állnának be masszívan segíteni, csak ha ők is esélytelennek látják a dolgot, itt meg max Vettel idő előtt búcsúzik. :D

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#117256) Samott

Samott
(senior tag)

Nem ertem mi ertelme van visszamenni a kozepmezonybe egy Sauberbe. Segiteni akar nekik? Mondjuk ott biztos csak autoznia kell majd, de gyozni meg annyira se lesz eselye mint most.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#117257) guftabi96

guftabi96
(addikt)

Hát ilyen kemény átigazolási szezonunk sem mostanában volt. :Y

#KeepFightingMichael | #JB17 Automobilista 2 Topik: prohardver.hu/tema/automobilista_2/

(#117258) Motion_Blur válasza Samott (#117256) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Amiért Schumi is visszajött. Vezetni, versenyezi.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#117259) snecy20 válasza Alexios (#117244) üzenetére

snecy20
(veterán)

Szerintem ez jó hír, Leclerc is feljebb léphet, Kimi meg marad még a mezőnyben.
A Sauber Alfát meg meg lehet próbálni majd állandó pontszerzővé tenni. :K

(#117260) Barthezz2 válasza Motion_Blur (#117249) üzenetére

Barthezz2
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Tuti ezért lett ez, de én Kimi helyében meg beintenék a Ferrarinak, ha erre kerülne sor.
Nincs bajom Leclerc-el, de bőven ráért volna 1 év múlva is. Így meg septiben bedobják Kimi helyére, aztán csinálnak belőle egy újabb Barichello-t. De ne legyen igazam.

Everybody lies.

(#117261) cyberkind válasza Barthezz2 (#117260) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Ezután a döntés után nem jelenteném ki a masszív másodpilóta szerepet Leclerc-nek, ez is, mint oly sok más dolog is megváltozott a csapatnál, és szerintem készülnek a Vettel utáni időszakra.

[ Szerkesztve ]

(#117262) Alexios válasza Barthezz2 (#117260) üzenetére

Alexios
(addikt)

Szerintem nem második számúnak viszik, minek tennék ha arra már ott van Kimi, aki amúgy is marad még két évet a F1-ben.

(#117263) gbors válasza guftabi96 (#117257) üzenetére

gbors
(nagyúr)

Én nagyon örülök a sok változásnak - számos korábban nem látott összehasonlítás lesz a pilóták között, jövőre sokkal többet fogunk látni abból, mi lehet a valós csípési sorrend a mezőnyben.

[ Szerkesztve ]

"We were somewhere around Barstow, on the edge of the desert, when the drugs began to take hold."

(#117264) Barthezz2 válasza cyberkind (#117261) üzenetére

Barthezz2
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Ha 1-1-ben beteszik Vettel mellé, akkor meg jövőre se lesznek VB-k, Vettel meg majd szépen lelép, aztán utána se..

Everybody lies.

(#117265) snecy20 válasza Barthezz2 (#117260) üzenetére

snecy20
(veterán)

Igazából aki jó, azt nincs értelme fiókcsapatnál tartani évekig, hanem be kell dobni.
Hamilton 2007-ben hogy debütált? Rögtön győzelemre és VB címre esélyes autóban, de pl. Vettelnek, Ricciardo-nak, Verstappennek sem kellett túl sokat Tóró Rossó-znia mielőtt beültek a RedBull-ba. Kimi is kemény egy Sauber-es idény után már mehetett a dobogóért-győzelemért a McLarenben.

(#117266) cyberkind válasza Barthezz2 (#117264) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Ha tényleg olyan jó mint mondják és gondolják, vele több esély lesz, fejlődhet még jó sokat, Vettel egy kész pilóta és mégis látjuk mi történik, pedig most már megvan a technika.

[ Szerkesztve ]

(#117267) Malachi válasza Alexios (#117244) üzenetére

Malachi
(addikt)

úristen VÉGRE. elmondhatatlanul untam már a végtelen szájtépést. oké, lapozzunk.

HOL FOLYTATJA? :D

mod: most látom, Sauber. na ennek örülök, hátha okoz egy-két érdekes percet a lekörözéseknél. ;]

[ Szerkesztve ]

(#117268) snecy20 válasza cyberkind (#117266) üzenetére

snecy20
(veterán)

Csak nehogy kiszürküljön Vettel mint 2014-ben Ricciardo mellett. :-!/

(#117269) guftabi96 válasza gbors (#117263) üzenetére

guftabi96
(addikt)

Én is.
Simán van rá esély, hogy a Mercit kivéve minden csapatnál változzon a pilótafelállás.
Ilyen nagy pilótakeringő nem tudom, hogy mikor volt utoljára (ha volt).
Kicsit vegyesek az érzéseim a mostani Kimi-Leclerc cserével. Raikkönent szeretem a legjobban a jelenlegi mezőnyben, ugyanakkor már nem fiatal, idő kérdése volt, hogy mikor történik meg a csere.
Remélem nem Leclerc lesz a következő Barichello, Massa.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael | #JB17 Automobilista 2 Topik: prohardver.hu/tema/automobilista_2/

(#117270) cyberkind válasza snecy20 (#117268) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Erre nem látok akkora esélyt, akkoriban a kocsi se volt az ideális finoman szólva, de ez az igazolás abszolút nem Vettel előnyére ment, amit meg is értek.

Ha pedig hétvégén ismét valami szépet csinál, akkor kalap-kabát. ;]

[ Szerkesztve ]

(#117271) snecy20 válasza guftabi96 (#117269) üzenetére

snecy20
(veterán)

Az idei átigazolási piacon úgy néz ki, Hamilton hozta meg a legtökösebb és legrizikósabb döntést. Kockára téve mindent, egzisztenciáját, pályafutását... Maradt ahol van, a sereghajtó, csóringer Mercedesnél, a puszta szeretetéért a versenyzésnek, ahol mit sem számít az eredmény.
Ja, mégsem! :D

[ Szerkesztve ]

(#117272) cyberkind válasza snecy20 (#117271) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Hami minek menne el amikor semmi jele, hogy a Merci egy év alatt elfelejt normális technikát csinálni, minek húzzon 19-re lapot? :D Én se tenném ha az egyik fényben ülnék. :N Ő várhatóan innen fog visszavonulni pár év múlva, nem fiatal már annyira, meg gondolom nem sok kedve lenne az utolsó évekre kimizni.

[ Szerkesztve ]

(#117273) snecy20 válasza cyberkind (#117272) üzenetére

snecy20
(veterán)

Vettel is elment a sikerszériája után, és nem biztos hogy azért, mert a RedBull visszaesett. Kell a továbblépés és az új kihívások keresése 5-6-7 idény után, nekem meggyőződésem ez.

(#117274) cyberkind válasza snecy20 (#117273) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Ez akkor lett volna tőle nagy dolog ha 13 után azonnal megy, de inkább szenvedett egy évet, nem szerzett annyi pontot, hogy mindenképp maradnia kelljen (vagy mi volt az akkoriban), és lelépett a várhatóan pár év múlva jobb Ferrari-hoz, eddig ez bejött, mármint a 14-es évhez képest, de ennyi. Hami meg itt ollózza be a VB-ket, és ez nem nagyon fog változni, de már 21-től se, viszont addig nem marad itt szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#117275) Zoleee83

Zoleee83
(senior tag)

Örülök hogy Raikönnen nem vonul vissza.
Szerintem ez az év megint Hamilton/Mercedes vb, innentől orrba-szájba versenyeznék RAI helyében, Vettel meg csináljon amit akar.
Az csúnya lesz ha jövőre Leclerc fel tudja venni a lépést a némettel, és elkezdi hozni az eredményeket, úgyis ő a jövő a német már kiöregedőben van, ráadásul rengeteg hibával megy.
A Ferrari egyértelműen a következő néhány évet készíti elő a monacóival. Jó lesz ez! :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#117276) b-type válasza snecy20 (#117273) üzenetére

b-type
(nagyúr)

ja, ez volt Hamilton-nak a Mercedes.
Mert addig elvolt a McLaren-nél évekig, mint Vettel a Red Bull-nál.
Pont elég hülyének nézték Hamilton-t hogy felült a Mercedes-nek, most hova ment volna, a Ferrari-hoz? akkor Vettel, Leclerc, Kimi?
..vagy a Red Bull-hoz? Minek?

Boldog új évet!

(#117277) Csapoati válasza snecy20 (#117273) üzenetére

Csapoati
(Topikgazda)

Mibe fogadjunk, hogy ha 2014-ben nyerésre áll a RB, nem megy el Vettel? Nem hülye ő se.
Amúgy Raikkönent nem értem, elmegy levezetni? Mert ez fix középmezőny vége, Alonso Mekis váltásánál legalább volt egy kis esély, hogy jók lesznek a Hondával. De a Sauber meg kb az idei Ferrari kasztnival fog menni jövőre.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#117278) Zoleee83 válasza Csapoati (#117277) üzenetére

Zoleee83
(senior tag)

Raikkönnen többször nyilatkozta hogy imád vezetni, neki nem visszalépés, van egy csapat amivel erős pontszerző lehet, egy célja volt világbajnoknak lenni, ami már megvan.
A Saubert pedig fejlesztgetni kell partnercsapatként.
Gyanítom hogy Ericsson marad a csapattárs a támogatók miatt, bár kár érte, nagyon középszerű pilóta...

/Ha engem kérdeztek, én fordítva csináltam volna, Leclerc-et hagytam volna még érni 1 évig, és jövőre Vettel ideji formája miatt azt mondtam volna, hogy srácok nincs első-másodszámú hadd szóljon a szezon első felében, Kimi szerintem megette volna Vettelt a konzisztens teljesítményével, még ha nem is annyira gyors./

Jövőre az RB a Sauberrel lesz harcban a 3. helyért Raikkönennel amúgy! :D

[ Szerkesztve ]

(#117279) CarrGomm

CarrGomm
(aktív tag)

Räkkönen / Sauber? Komolyan nem értem. De ha már így alakult, remélem összehoznak egy erős középmezőnyös autót jövőre.
Az év hátralévő részét pedig meg kell nyomni és nem Vettellel szórakozni. Lehet ezért is ment úgy már Monzában is, mert tudta, hogy ez az utolsó éve a ferkánál.

(#117280) velizare válasza Csapoati (#117277) üzenetére

velizare
(veterán)

nem hinném, hogy túl sok alternatívája lett volna így szeptember közepén.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

(#117281) gbors válasza Zoleee83 (#117278) üzenetére

gbors
(nagyúr)

Gyanítom hogy Ericsson marad a csapattárs a támogatók miatt, bár kár érte, nagyon középszerű pilóta..

Többek között ez is kiderül jövőre. Szerintem lesznek meglepetések annak kapcsán, hogy ki mennyire tűnik jónak / rossznak.

"We were somewhere around Barstow, on the edge of the desert, when the drugs began to take hold."

(#117282) Lauda

Lauda
(félisten)
LOGOUT blog

Rakkonen most arra az útra lép, mint alonso. Hulladékkal körözgetni eredménytelenül. Én sem értem.

(#117283) snecy20 válasza b-type (#117276) üzenetére

snecy20
(veterán)

Ennyi VB cím után? Bárhova, a kihívásért. Szerintem akármelyik csapat alkalmazná Hamiltont, még úgyis hogy a zsebükbe kelljen nagyon-nagyon mélyen nyúlni. Amúgy igen, úgy gondolom hogy Hamilton pályafutása egy Ferrari-s befejezéssel lehetne teljes.

(#117284) PumPi válasza Zoleee83 (#117278) üzenetére

PumPi
(őstag)

Hihetetlenek egyébként ezek a teóriák :D nézd már meg ember hol végzett Kimi az előző szezonokban... jahogy idén tizenx futam után csak 62 ponttal van lemaradva... Nyilván rá kéne építeni a csapatot :D Mindig peche van csak azért... hát igen, amióta versenyzik ez így volt. Térjünk már vissza földre picit.

(#117285) Motion_Blur válasza snecy20 (#117283) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Leclerc szerződtetésével lőttek a Ferrai/Hamilton páros esélyének is.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#117286) snecy20 válasza Motion_Blur (#117285) üzenetére

snecy20
(veterán)

Attól függ, akar-e majd a Ferrari 2021 körül egy húzónevet magának, ha Vettel netán lelép.

(#117287) ricsi8800gt válasza Alexios (#117255) üzenetére

ricsi8800gt
(addikt)

:C
Szerintem jól döntöttek

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#117288) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

topkomment FB-ről:

"Leclerc too young for a top team. Kimi will be overtaking him with the Sauber"

:DDD

(#117289) Lauda válasza Motion_Blur (#117285) üzenetére

Lauda
(félisten)
LOGOUT blog

Hamilton ferrariban? Érdekes lenne.

(#117290) b-type válasza snecy20 (#117283) üzenetére

b-type
(nagyúr)

Hamilton úgy él és úgy építi a karrierjét ahogy akarja, nem hiszem hogy számítana neki hogy másoknak hogy lenne teljes a karrierje, még ha petíciót írnánk akkor sem :)
Nála a karrierjét befolyásolóbb tényező a ruhakollekciójának sikere mint a Ferrari-s levezetés :D

Boldog új évet!

(#117291) guftabi96 válasza Lauda (#117282) üzenetére

guftabi96
(addikt)

Szerintem az Alonso -> Mclaren Honda lépést nem lehet összehasonlítani a mostani Raikkönen -> Sauberrel.

(#117292) Zoleee83 válasza PumPi (#117284) üzenetére

Zoleee83
(senior tag)

Ember! ha már így kezdted.. :U
Áruld már el kérlek, hogy Kimit hányszor engedte nyerni/versenyezni a Ferrari, hányszor dobták oda a kutyáknak Vettel miatt...?
Ha engedték volna versenyezni őket nem így állnának évek óta, remélem jövőre Leclerc jól odateszi magát!
Vettel meg maga alatt vágja a fát ezzel a sorozatos eséssel-keléssel (tavaly is, és most is), nem bajnokhoz méltó, mondom ezt úgy hogy szeretném ha év végén ő nyerne, mert Hamiltont mégennyire sem szeretem (bár elismerem a tudását).

[ Szerkesztve ]

(#117293) snecy20 válasza guftabi96 (#117291) üzenetére

snecy20
(veterán)

Hát nem. Utóbbi már csak egy karrier levezetése, míg az Alonso-Honda páros egy nagyszabású projekt lett volna, VB-címmel a 3 éves periódus végén. Eredetileg. :D

(#117294) Citroghost

Citroghost
(őstag)

Alonso-nak balszerencséje volt, hogy a McLaren váratlanul annyira gyenge lett, Kimi pedig lehet, hogy a jövő évi győztes autóba ül. :DD

(#117295) snecy20 válasza Citroghost (#117294) üzenetére

snecy20
(veterán)

Hirtelen megtáltosodik majd az előző évi, 1.5 éve nem fejlesztett Alfa-Ferrari? :DDD

(#117296) Barthezz2

Barthezz2
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Következő lépésként azt tudnám elképzelni, hogy az Alfa bejelenti, hogy megveszi a Saubert, és jövőre gyári csapatként indulnak.

Úgy már nem lenne rossz :)

Everybody lies.

(#117297) Lauda válasza guftabi96 (#117291) üzenetére

Lauda
(félisten)
LOGOUT blog

Hogy érted?

Csúcs autóból => hulladékba. Nem ez történik most is?

(#117298) sh4d0w válasza CarrGomm (#117279) üzenetére

sh4d0w
(nagyúr)

Valószínűleg már akkor tudta, hogy mi az ábra, azért is nem ment ki elsőnek az időmérőn, hogy szélárnyékot adjon Vettelnek. Innentől fogva futhatja a saját versenyeit, a Ferrarit meg letojhatja magasról, ami annyira sem volt tökös, hogy a tifosik előtt tegye meg a bejelentést.

https://coreinfinity88.blogspot.com

(#117299) Zoleee83 válasza sh4d0w (#117298) üzenetére

Zoleee83
(senior tag)

Saját versenyeit, úgy érted hogy hátvédként full beáldozva Vettelnek... :DDD

(#117300) Samott válasza sh4d0w (#117298) üzenetére

Samott
(senior tag)

Nem, Vettel mondta hogy most Kimi volt a soros, neki jart a szelarnyek.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.