Hirdetés

2019. december 9., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#11701) mghltm válasza Qru (#11695) üzenetére

mghltm
(addikt)

;)

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#11702) leslieke válasza Qru (#11695) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

[link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11703) Qru

Qru
(MODERÁTOR)

Köszi! Azért ez kemény volt... :D

(#11704) Flashcash

Flashcash
(Közösségépítő)

A győztesről nem beszél senki... :))

(#11705) AMD Power válasza AMD Power (#11689) üzenetére

AMD Power
(titán)

Ez természetes.

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#11706) Integra válasza Motion_Blur (#11672) üzenetére

Integra
(titán)

justin bieber meg a puppet master

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11707) adman

adman
(tag)

engem mondjuk érdekelne h Webber mire gondolt a rajnál.

(#11708) Bermi

Bermi
(aktív tag)

111 nap és kezdődik elölről :)

F1.....

(#11709) C0d3r válasza Motion_Blur (#11700) üzenetére

C0d3r
(addikt)

"Leave me alone. I know what I'm doing." ;]

(#11710) kukinyo válasza baluka26 (#11676) üzenetére

kukinyo
(addikt)

Anno mindenki elismerte hogy az Alonso hibája volt.Most jössz te és kapaszkodsz a semmikbe.
Megértem a lelki világod. :)
Magyarázatot mindenre lehet találni. Focimeccs:Mi sokkal szebben játszottunk, rúgtunk 18 kapufát, 41 szögletet is ami mutatja a fölényünket.Viszont ez mit sem ér.Ami az eredményjelzőre van írva, az a mérvadó.
Úgy hogy nyugodtan add ki a mérgedet, bu.izz le mindenkit aki szimpatizál Vettellel,
Biztos hogy ma még ezt is elnézik neked. :))

(#11711) SzalaiG válasza Flashcash (#11704) üzenetére

SzalaiG
(addikt)

Elengedhette volna Alonso-t... :U

(#11712) Dr. Romano válasza adman (#11707) üzenetére

Dr. Romano
(veterán)

Hogy a Kers-e most kivételesen ne romoljon el :DDD

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#11713) venember83 válasza SzalaiG (#11711) üzenetére

venember83
(nagyúr)

Ahhoz Alonsonak minimum próbálkoznia kellett volna, de ma a McLaren, FI és RBR mind gyorsabbak voltak a motivált pilótáikkal, mint a Ferrari.

(#11714) kathy75 válasza Flashcash (#11704) üzenetére

kathy75
(tag)

:K :Y

Létezik néhány olyan ember, aki halált okozó testi sérüléseket szerezne, ha leugrana az EGO-járól az IQ-jára!!! kathy75 felhasználónak 12 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#11715) hoffman_ válasza venember83 (#11713) üzenetére

hoffman_
(veterán)

Azért Alonsonak is volt motivációja :) Szerintem nem vethetünk rá egy követ sem, megtett mindent, amit tudott. Szerencsés is volt, nem volt elég. Vettel is volt szerencsés, de inkább szerencsétlen, és meg kell hagyni, odarakta magát, így jött ki. Sajnálom, de szép volt.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11716) McCartman válasza leslieke (#11629) üzenetére

McCartman
(senior tag)

Nyilván nem véletlenül tartanak FIA díjátadó gálát.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#11717) Ijk

Ijk
(nagyúr)

Kár hogy nem tudtam végignézni a futamot.
Hát amit Kimi levágott, mint régen amikor NFS-ben eltévedtem néha. :DDD

Gratulálok Vettelnek, nem neki drukkolok de megérdemli a címet és ezt ezen a futamon is bebizonyította. Örülök hogy nem Alonso nyert, miután az utóbbi időben folyamatosan hisztizett. Nem tudom megkedvelni, akármilyen jó pilóta is.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#11718) Qru válasza SzalaiG (#11711) üzenetére

Qru
(MODERÁTOR)

Azért az durva lett volna szvsz ha elengedi.

(#11719) AMD Power

AMD Power
(titán)

Hamilton elsírta magát egy interjúban

Nem lehetett 1x döntés.

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#11720) mghltm válasza Ijk (#11717) üzenetére

mghltm
(addikt)

lehet konzolon ott volt egy shortcut, gondolta kimi megnezi eloben is van-e :DD

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#11721) hoffman_ válasza AMD Power (#11719) üzenetére

hoffman_
(veterán)

Már volt linkelve, szerintem ez az :)

(tudom, mert én nagyon szerettem :) )

[ Szerkesztve ]

(#11722) spanyoll válasza mghltm (#11720) üzenetére

spanyoll
(addikt)

Dehogy, kiment fagyiért :DDD

Amúgy szégyelld el magad, hogy korgoth a kisképed, arra pályáztam én is a távoli jövőben.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#11723) csucsbicep válasza spanyoll (#11722) üzenetére

csucsbicep
(nagyúr)

Szerintem inkább pezsgőért.

(#11724) spanyoll válasza csucsbicep (#11723) üzenetére

spanyoll
(addikt)

Dehogy, ő azt utálja, sose itta meg :))

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#11725) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Ha valaki jól akar szórakozni, olvasgassa az F1Live FB posztjai alatti hozzászólásokat, kegyetlenek :))

mod: ez se rossz:

:DD

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#11726) giigz válasza Motion_Blur (#11725) üzenetére

giigz
(veterán)

+1, én mondjuk 1-2 percnél tovább nem szoktam bírni, de az biztos, hogy megrázó élmény. :D

(#11727) baluka26 válasza Motion_Blur (#11725) üzenetére

baluka26
(veterán)

A legjobb általában sporthirado komment szokott lenni. Ahhoz képest ez a topik a legjobb barátok gyülekezete :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#11728) stevve

stevve
(nagyúr)

Hmm... Alonso harmadjára nézi a kupát, ahogy elviszik majd mellette, pedig 3 pont... hát az nem sok, de ez most így jött ki. Button esőben mindig jó, Alonso is, Vettel pedig megtette, amit kellett - még ijesztgette is a csapatot egy kicsit a vízben. Pedig Alonsonak drukkoltam, de azért grat Vettelnek.

(#11729) mokus1

mokus1
(addikt)

Hát sajnáltam Alonsot de mindenképp nagy verseny volt igaza volt hogy nem ma bukták.
Amit így észrevettem a futam alatt, hogy mind a 2 esélyes ma a szokásosnál több hibát vétett, bizonyára érezték a nyomást, Vettel nagyon nagyon sokat hibázott a verseny alatt.
Ami érdekes hogy a 10 helyig nagyon könnyű volt ma felzárkózni onnantól kezdve viszont jóval jobb pilóták voltak.
Kimi és MSC meccse gyönyörű volt ahogy kerék a kerék ellen harcoltak, ez sajnos Hulk és Hamnek nem jött össsze bár én nem tartom hulk hibájának inkább verseny baleset volt.
Alo jól ment ma Massa meg mesterien törte neki az utat a Webberes előzést nem lehetett volna szebben csinálni, ha így dolgozott volna egész évben de legalább az évad felén azt hiszem Alo a VB.Remélem jövőre jobb autót kap...
Viszont az jutott az eszembe hogy valamelyik futamon volt a RB-nek valami szabályba ütköző megoldása amit ugye csak verseny végén vizsgáltak és végül nem volt szabályos de pont levonás nem volt csak nem használhatták tovább. Az melyik verseny volt és hány pontról van szó?(persze tudom lényegtelen de akkor volt róla szó hogy akár VB-t is dönthet)

(#11730) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

:))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#11731) baluka26 válasza Motion_Blur (#11730) üzenetére

baluka26
(veterán)

:DDD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#11732) .noxwill válasza Motion_Blur (#11725) üzenetére

.noxwill
(veterán)

ja olvastam ezeket. kemény :DDD

All→M8

(#11733) Qorthral válasza Motion_Blur (#11725) üzenetére

Qorthral
(őstag)

Hihetetlen elfogult emberek vannak. Ez tényleg durva :DD

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :)) | PH! F1 Tippjáték: http://prohardver.hu/tema/ph_f1_tippjatek/friss.html

(#11734) proof88 válasza Motion_Blur (#11730) üzenetére

proof88
(addikt)

(#11735) Male válasza Motion_Blur (#11730) üzenetére

Male
(veterán)

Vajon most ő kap pólót, hogy "Na, mégsem tudod?" ;]

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu - Befektetés: https://alpari.com/en/invest/pamm/423018/ és https://alpari.com/en/invest/pamm/455620/

(#11736) Integra válasza Motion_Blur (#11725) üzenetére

Integra
(titán)

meg kéne érteni, hogy németek.. commerzbank mond valakinek valamit? :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11737) bobooo válasza proof88 (#11734) üzenetére

bobooo
(addikt)

:C

(#11738) Motion_Blur válasza mokus1 (#11729) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

"Vettel nagyon nagyon sokat hibázott a verseny alatt."

Azért ha jól emlékszem nem ő egyenesítette ki kétszer is az első kanyarkombinációt ;]

Amúgy mi volt az a nagyon, de nagyon sok hiba?

mod:

WG:

"Vettel megcsinálta, Alonsót sajnálom, a Ferrari meg nem érdemelte meg ezt címet. Ha most nem hullanak fejek, akkor semmiből nem tanulnak Maranello-ban."

[ Szerkesztve ]

(#11739) kukinyo válasza Motion_Blur (#11725) üzenetére

kukinyo
(addikt)

Itt sem ment ez másképp az utóbbi időben, persze finomabb formában.
Hiányolom is azt a sok troll-t aki csak a másikat tudja támadni, egyetlen egy érdemi hozzászólás,önálló vélemény alkotása nélkül.Vissza húzódtak a csigaházba? :))

(#11740) cyberkind válasza Motion_Blur (#11738) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Ezt a fejhullást már lassan 3 éve játsszák és semmi se látszik ! :o

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#11741) JColee válasza Motion_Blur (#11738) üzenetére

JColee
(őstag)

71-szer hibázott, mert egyik körben sem fogott falat.

(#11742) giigz

giigz
(veterán)

Azt hiszem lesz még pár hasonló kép a napokban...

[ Szerkesztve ]

(#11743) Vasinger! válasza giigz (#11742) üzenetére

Vasinger!
(nagyúr)

Üdv.

Idő hiányában szeptember óta csak fél szemmel tudtam követni az F1-et, a mai utolsó futamból is csak az utolsó 20 percet láttam, ott láttam a lényeget.

Érdemes letölteni a mai futamot, volt még pár érdekes dolog? Az utolsó 20 percben volt pár érdekes dolog.

Meg még valami, Vettel győzelme már biztos? Mintha valami szabálytalanságot írtak volna valahol.

I'm Mr. Meeseeks, look at me! #Wubalubadubdub#

(#11744) hoffman_ válasza JColee (#11741) üzenetére

hoffman_
(veterán)

Pedig én annyira szorítottam neki! :DDD

(#11745) proof88 válasza Vasinger! (#11743) üzenetére

proof88
(addikt)

az első 20 percben is volt jópár úgyhogy nézd meg mindenképp :D

(#11746) Motion_Blur válasza Vasinger! (#11743) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Mindenképpen szedd le, rég volt ennyire izgalmas futam!

Vettel győzelme biztos.

(#11747) jozsi252 válasza Vasinger! (#11743) üzenetére

jozsi252
(veterán)

"Bár egy belső kamerás lassításból úgy tűnt, Vettel egyszer sárga zászló hatálya alatt előzte meg Kamui Kobajasit, kiderült, hogy valójában a csúszós pályára figyelmeztető sárga/narancs jelzés volt érvényben. Ezt megerősítette a rivális Ferrari technikai igazgatója, Pat Fry is."

iPhone Xs 64GB Space Gray

(#11748) mghltm válasza Vasinger! (#11743) üzenetére

mghltm
(addikt)

ne olvass bele a topikba, elobb inkabb nezd meg a teljes futamot! eszmeletlen volt! :)

(#11749) DopeBob

DopeBob
(addikt)

Raikkönen eltévedt, de végigfutotta a szezont

A futam felénél kicsúszott, menekülőútra futott a finn, majd egy bekötőútra tévedt, és azon próbált meg visszajutni a pályára. Csakhogy útközben szó szerint zárt kapuk állták útját, ezért megfordult, és visszament, majd a füvön-sáron átgázolva jutott vissza a helyes aszfaltra. Célba is ért, 10. lett, ezzel 2012 összes futamán célba ért, és csak egyszer, Kínában nem szerzett pontot. Csak egyetlen körrel ment kevesebbet a maximálisnál, Brazíliában lekörözték, de teljesítménye természetesen ettől függetlenül rekord, sose ment még senki korábban végig egy teljes évadot. - index.hu

:R :R

Remélem jövőre minimum végig harcban lesz a VB-címért! Mondjuk Buttonnal, Hamiltonnal együtt :D

MZ/X

(#11750) ronaldo válasza PumPi (#11602) üzenetére

ronaldo
(őstag)

Webber kétszer állt félre Vettel elől. Egyszer annyira megijedt mikor Vettel előzött mellette és kicsit elmérte a féktávot a vizes aszfalton, hogy 30 méterre elhagyta a pályát Webber, nehogy véletlenül is hozzáérjen.

Erre tényleg nem emlékszel? :D

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.