Hirdetés

2019. november 17., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-14 21:29:59

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#116801) Redneck válasza Samott (#116798) üzenetére

Redneck
(veterán)

Nem erről van szó, hanem a kipakoló, készülődő szerelőkről, akik végül nem csinálnak semmit hanem bemennek a garázsba. A blöff ellen hozták a szabályt. Ha érvényben van, tartassuk be. Ha baromság és szeretnék a blöfföt meghagyni az izgalmak miatt, akkor töröljék el. :U

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#116802) Ciccuka

Ciccuka
(addikt)

Azzal, hogy Romain Grosjeant kizárták a versenyből*, Szergej Szirotkin is pontot szerzett, így már az összes pilótának van pontja 2018-ban, erre pedig korábban egy F1-es idényben sem volt példa

Csak én érzem úgy, hogy Kimi többet segíthetne Vettel-nek?

🏎️ 🏁

(#116803) guftabi96 válasza Ciccuka (#116802) üzenetére

guftabi96
(addikt)

Mintha eddig nem használták volna egyszer sem Vettel segítésére... :U

#KeepFightingMichael | #JB17 Automobilista 2 Topik: prohardver.hu/tema/automobilista_2/

(#116804) Ciccuka válasza guftabi96 (#116803) üzenetére

Ciccuka
(addikt)

Úgy nem lehet segíteni, hogyha a rajtnál feltartja folyamatosan és állandóan egymással versenyeznek az a meglátásom. Eddig mindig az lett a vége, hogy egymást ütik ki vagy az egyik kiesik/hátraesik. Csak maguk alatt vágják a fát ezzel a technikával ezt mindenki láthatja.

[ Szerkesztve ]

🏎️ 🏁

(#116805) Alexios válasza Ciccuka (#116804) üzenetére

Alexios
(addikt)

Hogy tudja állandóan feltartani a rajtnál ha Vettel indul általában előrébb?

(#116806) b-type válasza Redneck (#116801) üzenetére

b-type
(nagyúr)

nem érted. ha ez ilyen egyszerű lenne akkor büntetnék.
A blöff és a taktika változtatása az ellenfélre reagálva az nem ugyan az de ugyan úgy néz ki...
ha ez feltűnően játék akkor büntetik.

[ Szerkesztve ]

https://youtu.be/Kr4SwcJy0wU?t=1255

(#116807) Barthezz2 válasza b-type (#116806) üzenetére

Oké. Egyszer kipakolnak, nem jönnek mégsem ez ok. Igaz ezt is talán csak a Mercitől láttam idén, de tőlük vagy 4-5x. De legyen, férjen bele.

De most konkrétan 2x, két egymás utáni körben játszották ezt el és egyszer sem jöttek. Ebből 1 tuti kamu. Hogy miért?

Ver1:
Kipakolnak, hogy kijönnek, Hamiltonnak meg az a parancs, hogy jöjjön, kivéve, ha Kimi kijön. Ez esetben maradjon kint.
Ez tiszta sor. Le van osztva. Kimi jött, ők nem.

Ver2:
Ha már Kimi kint volt, akkor lépj oda, és gyere be. Látják, hogy Kimi odadurrant egy leggyorsabb kivezetőt, így nincs értelme korán jönni(a 21. kör az lett volna), így maradnak, hátha később lesz sansz az újabb gumin + ott lesz Bottas úttorlasznak.

Ver 1+2:
Na ennek nincs értelme. Ha Ad1 megvan, akkor adott a feladat, maradj kint. Akkor nem játszom el, hogy gyere be, de mégse, mert Kimi kiment és gyors. Ha gyere be van, akkor jött volna mögötte egyrészt, másrészt ha azt mondják ne gyere ha jönnek, akkor utána miért hívták volna be mégis?
Ha ki akarnak jönni, de nem jönnek mert a Ferrari bement, akkor utána nincs értelme a csiki csukinak. Szerintem.

Vagy megvolt az ver1, aztán abban bízva, hogy a gyors csere után Kimi a kivezetőn elbukik 5-6sec-et az előzőleg megbeszéltekkel ellentétben mégis hívják, aztán mivel Kimi gyors mégse?

Nekem ez már nagyon sántít.. Tegnap még én próbáltam megmagyarázni, de jobban átgondolva nekem nem áll össze.
Elvileg ha van magyarázatuk rá, akkor elfogadott. Hát most meghallgatnám, mi az.

Everybody lies.

(#116808) Samott válasza Barthezz2 (#116807) üzenetére

Samott
(senior tag)

Nem ertelek, tokeletesen leirtad mi tortent es hogy miert. Milyen magyarazat kell meg? Megprobaltak elevagni (ver1) de Kimi kijott, megprobaltak gyorsabbak lenni, nem jott ossze igy inkabb tovabb mentek hogy kesobb legyen gumielony (ver2). Mindket esetet jol merted fel megis hibas a vegkovetkeztetesed. Mert mindket dontes logikus es egymasbol kovetkeznek, tehat lehet ilyen kombinacio.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#116809) DS39 válasza 7etape (#116780) üzenetére

DS39
(veterán)

hát igen, az egy nagy ki nem kényszerített hiba volt.

(#116810) [CS]Blade2 válasza b-type (#116806) üzenetére

[CS]Blade2
(őstag)

Ez ismét az F1 szégyene a szabályozásban. Olyan a szöveg, hogy megengedi amire te azt írod, hogy "nem ugyan az de ugyan úgy néz ki."
Pontosan erre hozták ezt a szabályt, az első eset az iskola példája lehetne a szabályszegésnek. Utána kényük kedvük szerint megmagyarázzák az FIA-tól.

A másik eset még ennél is cikibb: A Haas padlólemez szabálytalan volt a gépátvételen, és úgy átvették, és engedték elindulni. Most meg kizárták őket, hogy szabálytalan a cucc.
A szerencsétlen hülyék meg most fellebbeznek, visznek egy papírt, hogy papírt kaptak róla a gépátvételen, hogy padlólemez: pipa, szabályos, és ezt így a nyilvánosság előtt le fogják seperni az asztalról, hogy nem az.

Teljesen átlátszó az egész: átengedték a szabálytalan cuccot, hogy meglegyen a 20 autó, majd szóltak a Renaultnak, hogy, ha felnyomja őket, akkor utólag kizárják... sőt, a marhák még a Haasnak is szóltak, hogy átengedik őket a szabálytalan cuccal, legyenek megnyugodva, csak annyi, hogy, ha a Renault felnyomja őket, akkor kizárják.

Az egész szabályozás egy vicc.

(#116811) snecy20 válasza [CS]Blade2 (#116810) üzenetére

snecy20
(veterán)

Akkor ezek szerint már a Renault befolyása sem kicsi. :-/

Be Quiet Dark Rock Pro 4 CPU hűtő eladó - https://tinyurl.com/y4t3q2z3

(#116812) cyberkind válasza snecy20 (#116811) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Haas papa meg pár ilyen átlagos év után lelép, na és kinek lesz szar a -2 autó, a F1-nek, de ha ez kell akkor ez kell.

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#116813) Barthezz2 válasza Samott (#116808) üzenetére

Igen, de most komolyan higyjem azt el, hogy a Mercedes úgy gondolkodott, hogy az elévágás az nem lesz elévágás, mert Kimi bukni fog több másodpercet, ezért egy körrel később kijövünk és szépen megelőzzük? Aztán meg meglepett képpel nézték, hogy jé, mégsem, mert az elévágás most is működött, mint eddig?
Főleg úgy, hogy előtte meg azt találták ki, ha a Ferrari jön, akkor mi nem(és ez logikus is).

Na ne..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#116814) Redneck válasza b-type (#116806) üzenetére

Redneck
(veterán)

Valóban nem értem... :U
"nem ugyan az de ugyan úgy néz ki"

Vagy minden esetben szankcionálják az ilyesmit, vagy soha, de akkor töröljék el a szabályt, mert alkalmazhatatlan gumiszabály.

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#116815) feri1014 válasza [CS]Blade2 (#116810) üzenetére

feri1014
(senior tag)

[link]
Ha vetted volna a fáradtságot és utána olvastál volna, hogy mi is történt, megspóroltál volna egy elméletgyártást. De a topikot követve, szeretsz elméleteket gyártani és tényként közölni.
Másrészről még a Hungaroringi hétvége előtt éppen a Renault szólt, hogy pontatlan a szabály. Tudták ők, hogy mit kell nézni az ellenfelek autóin. A Haas pedig pontosan tudta, hogy szabálytalan autóval indulnak és ha valaki jelenti a dolgot, ki lesznek zárva.

snecy20: Semmiféle befolyásról vagy lobbyról nincs itt szó. Tudták, hogy pontosított az FIA, tudták mit kell nézni a többi autón. Innentől már semmi meglepetés nem érte a Haas-t.

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 Pro || Légy önmagad. Közhely inspired by Tibiajax™

(#116816) Samott válasza Barthezz2 (#116813) üzenetére

Samott
(senior tag)

Azt csinalsz amit akarsz. Nem oszt nem szoroz. :)

En Kiminek drukkoltam tegnap, ha Vettel versenyben van nem nyerhet, tegnap viszont megtortenhetett volna. De ezzel egyutt is tartom: rendben volt amit a merci csinalt. Megprobaltak elevagni de mivel kijott a ferka maradtak meg egy kort, ott meg azt lattak hogy nem tudnak megelozni mert gyors, szoval akkor se jottek ki. Mindket dontes logikus es elfogadhato. Ennyi taktikanak bele kell fernie.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#116817) Don.Corleone válasza Redneck (#116796) üzenetére

Don.Corleone
(aktív tag)

Ott a pont. :R A szabálykönyv teljesen egyértelműen fogalmaz, nincs mit magyarázni. Ha talán az fia nem a billegő asztal alá rakja ezt a könyvet, akkor ismernék a tartalmát. Én Hockenheim után semmin sem lepődök meg, amikor az volt a az indoklás Hamilton boxutca átvágására, "..hát mert nagy volt az izgalom az extrém körülmények végett" meg hát nem történt baleset végül is". LOL. Óriási vicc az egész társaság.

[ Szerkesztve ]

(#116818) Redneck válasza Don.Corleone (#116817) üzenetére

Redneck
(veterán)

Azóta szerintem is végképp nevetséges az egész. Ez a mostani is mutatja a Mercedes-FIA kapcsolatot, de kár pedzegetni, látszik hogy mennek a dolgok. Az ő szurkolóiknak nyilván jó így és mi csak képzeljük az egészet.
Nekem nem tetszik, hogy csak látszat verseny van.

1. Beijesztettek, ki is jött Kimi, a blöff miatt elég korán. :W

2. Mikor visszajött 3 másodpercre volt Bottastól. Elkezdte üldözni, le is ment 1,5-2 másodperc közé, Hamilton kereket cserélt és visszajött mögé, 5,5 másodperccel lemaradva.

3. Bottas ügyesen, okosba' autókázott, úgy hogy feltartsa de azért előzni ne lehessen. Nem olyan bonyolult, elvégre a Mercit azért nem egyszerű megelőzni Kimi 1 másodpercre volt, Hamilton pedig Kimi mögött 5-re.

4. A Mercedes két pilótája szépen menedzselte az egészet, így pár kör alatt el is fogyott Kimi és Hamilton között a különbség. Bottas feltartott, Kimi gumijai szépen lerongyolódtak. Bottas kiment kereket cserélni, a már csak 1 másodpercre autózó Hamilton pedig pár kör után meg is tudta előzni kényelmesen Kimit.

A Ferrari által favorizált Vettel pedig az első körben elszállt mert nem volt képes elfogadni hogy Hamilton előrébb van a sikánban. :( Így Kiminek egyedül nem sok esélye volt a szendvicsben.

Lényeg a lényeg:
A Mercedes a legerősebb csapat a legerősebb lobbival. Abszolút szabályosak. :DD Nem tartok számon minden trükköt, de az utóbbi időszakból nekem ez maradt meg róluk:
Blöffölés a kerékcserével? Pipa.
Feltartás okosba? Pipa
Átvágás árkon bokron? Pipa
Büntetés? Nincs.

Peat;):
Ja igen, még az útban lévő, nem szerelő szerelőket is be lehetne írni...

[ Szerkesztve ]

(#116819) Peat;) válasza b-type (#116806) üzenetére

Peat;)
(veterán)

Te nem akarod érteni, azt mondták ha Kimi kiáll ők nem. Kimi kiállt, de szerelők végig ott maradtak, nem baj az ha kicsit útban vannak..Kimi persze ilyeneken nem akad fenn, csak a merci minősíti magát.

(#116820) Lauda válasza Redneck (#116788) üzenetére

Lauda
(félisten)
LOGOUT blog

Nem lehet bizonyítani, hogy tényleg cserélni akartak, majd lefújták, vagy csak blöfföltek. Tehát bármelyik lehetett.

[ Szerkesztve ]

(#116821) Redneck válasza Lauda (#116820) üzenetére

Redneck
(veterán)

Ezért szar ebben a formában a szabály. Vagy legyen instant büntetés, vagy ne legyen ilyen szabály, és mindenki ál-szerelgessen orrba-szájba. ;)

(#116822)Lauda:
“csapattagok csak közvetlenül azelőtt tartózkodhatnak a bokszutcában, hogy az autón dolgoznának, majd a munka befejeztével a lehető leghamarabb távozniuk kell onnan”

Ha nem jön ki az autó, ne vonuljanak ki. Ha kivonulnak de nincs kerékcsere vagy egyéb, büntetés. Ez így blöff, ne nézzenek már hülyének. Csodálkozom hogy a Ferrari még nem vétózta meg. Bár lehet beletörődtek hogy a Merci=FIA.

[ Szerkesztve ]

(#116822) Lauda válasza Redneck (#116821) üzenetére

Lauda
(félisten)
LOGOUT blog

De mit büntessenek instant?

szerk: Ha már jön az autó késő kivonulni. Ha viszont kivonulnak, dönthet úgy a csapatvezető/mérnök, hogy maradjon még az autó kint. Technikai sport, simán belefér. Ezen mit büntessenek?

Ez egy teljesen felesleges szabály. Nem lehet betartatni épp emiatt.

[ Szerkesztve ]

(#116823) DS39

DS39
(veterán)

Ferrari bejelentés vajon mikor lesz?

(#116824) snecy20 válasza DS39 (#116823) üzenetére

snecy20
(veterán)

Bejelentem én neked hogy marad Kimi, nem kell a hivatalosra várni. :K

(#116825) cyberkind válasza snecy20 (#116824) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Vagy lehet kezdi látni a Ferrari, hogy Vettel nem lesz ide jó, és meglépik Leclerc-et, aki tanulóként 2 évig Vettel mögött marad, aztán nem hosszabbítanak 20 utánra Vettel-el, és meg is van a jövő korszakos bajnoka. :)

Persze én se ezt tippelem, bár nem tudom mennyit változott a csapat mióta nincs Monti, lehet azóta már a nem kész pilóták is jöhetnek ha jók.

[ Szerkesztve ]

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#116826) 7etape válasza cyberkind (#116825) üzenetére

7etape
(addikt)

Azért nem gondolom, hogy a Ferrari így gondolkodna. :D Vettel amatőr hibái ellenére is a mezőny egyik legjobbja. Leclerc meg nem sokat mutatott eddig.... De kipróbálni megérné, 2 év múlva. :) Jövőre örülnék, ha maradna Kimi.

[ Szerkesztve ]

(#116827) mefistofeles válasza snecy20 (#116824) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

Várj most nem vagyok képben.. több helyen is olvastam, hogy a ferrari vezetés már meghozta a döntést Kimi leváltásáról. Arról volt szó, hogy Leclert szerződése már alá is van írva....
most akkor ez kamu?

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#116828) Alexios válasza 7etape (#116826) üzenetére

Alexios
(addikt)

Leclerc meg nem sokat mutatott eddig....

Ha világbajnoki cimekben mérjük a sokat mutatast akkor tényleg nem, de amúgy csukott szemmel kellett nézni a szezont, hogy ne tűnjön fel mit mutatott, nem véletlenül van tele a sajtó hónapok óta

(#116829) b-type válasza Barthezz2 (#116807) üzenetére

b-type
(nagyúr)

Nagyon egyszerű, és ott van a hozszólásodban is a válasz.
minek csapdáztak volna? ...és főleg kinek?? Kimi már oké, Bottas-nak meg előznie kellett volna a pályán...Verstappen-l való csapdázásnak nincs értelme mert azzal kockáztatja a saját versenyét Bottas...járhatott volna úgy mint Kimi, neki a pályán kellett (volna) legyűrnie Verstappen-t....amíg(!) nem jött az új terv vele kapcsolatban...de ennek sok köze nincs a csapdázáshoz.
Tehát az első az tiszta ügy, a második meg értelmetlen csapdázás...kire Vettel-re?! szal az az volt hogy Kimi kivezető körét nem látták csak akkor amikor már Hamilton áthaladt a célvonalon (azaz nem jött be), azt hitték hammertime van, de Kimi gyors volt a kivezetőn nagyon...szal visszacuccoltak mert az már bukó volt.
Mással kellett próbálkozni.

(#116830) snecy20 válasza mefistofeles (#116827) üzenetére

snecy20
(veterán)

A McLaren-es szál épp ma lett elvarrva - pletyka volt hogy esetleg átmegy oda -, a teljesítménye pedig nem indokolja a leváltását, 2014 óta most látni benne a legnagyobb potenciált. Bár valamilyen oknál fogva nem történt Monzában bejelentés, mégis 90-10-re adnám, hogy végül marad Kimi, de immár az utolsó szezonjára, Leclerc-kel meg aláírják az atombiztos szerződést 2020-ra.

(#116831) cyberkind válasza 7etape (#116826) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Háááát nem tudom, ahogy tegnap is írtam nekem akkor nem lenne Vettel felé kérdésem ha egyszer egy brutál szezont lehozna hibák nélkül, de ez se most fog megtörténni, másrészt ha nem is most de jövőre Kimi helyére simán jöhetne Leclerc, aki betanul pár év alatt, és ha Vettel egyszer se nyer vagy kiöregszik, máris ott a friss váltás. De ha Leclerc-nek akarják a legjobbat, az Gro helye lenne a Haas-nál, végtelenszer jobb kocsi és csapat mint a Sauber, ott aztán megmutathatná még jobban mit tud, Giovinazzi meg mehetne a Sauber-be, hogy aztán 20 után csapattársak legyenek (Leclerc - Giovinazzi) a Ferrari-nál, és meg is van a 30-ig a Ferrari. :D

[ Szerkesztve ]

(#116832) DS39 válasza mefistofeles (#116827) üzenetére

DS39
(veterán)

Sajtó hír... Ki tudja.
De gyanús nekem hogy azért húzzák mert nem tartják meg, és a tegnapi jó teljesítmény után gáz lenne ezt bejelenteni.

(#116833) Don.Corleone válasza cyberkind (#116825) üzenetére

Don.Corleone
(aktív tag)

Volt elég sok pletyka a hétvégén, de azokkal nem foglalkoznék, majd ha megtörténik a hivatalos bejelentés akkor megrágjuk a csontot. Viszont a hírek között mélázva felötlött bennem, hogy mekkora blődség volt a vörösök részéről Ric-et futni hagyni. :( Leclerc szerintem még 1-2 szezont kellene a mezőnyben kupálódjon, addig pedig Ric tökéletes fit lett volna, de egyébként is.

(#116834) mefistofeles válasza DS39 (#116832) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

Csak azért sántít a dolog, mert ha tényleg kamu akkor szerintem a ferrari már cáfolt volna. de sunnyognak rendesen...

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#116835) gbors válasza cyberkind (#116831) üzenetére

gbors
(nagyúr)

Brutál szezon hibák nélkül nincs, senki nem tud olyat. Ezzel együtt, Vettel szerintem is kicsit túl sok pont elvesztésében van benne, de a megfogalmazott elvárásod irreális.

A kerékcserés játszadozásra: bármennyire nem szeretem a Merci nyilatkozatait, ezt most elhiszem nekik. Nagyon ügyesen összerakták stratégiában ezt a futamot.

[ Szerkesztve ]

"Armour... is part of a state of mind... in which you admit the possibility... of being hit."

(#116836) cyberkind válasza Don.Corleone (#116833) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Igen, ez így van, csak mi van akkor ha Ric verte volna Vettel-t, a Ferrari nem volt ilyen helyzetben egyszer se, és ha jó a kocsi látjuk mire képes Ric-

(#116837) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Szerintem 2 szitu lehet most:

- aláírtak már Leclerc-el, csak a hétvége fényében várnak pár napot a bejelentéssel
- bírkóznak a Ferrari jogászai Nicolas Todt-al, ha tényleg volt papír alapú egyezség korábban

Én az első opcióra szavazok, látva Kimi gesztusait a dobógón.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#116838) Tapsyfüles válasza Motion_Blur (#116837) üzenetére

Tapsyfüles
(tag)

Én is az elsőt tartom valószínűbbnek. :K

(#116839) KraX válasza cyberkind (#116730) üzenetére

KraX
(senior tag)

Egyszer mar irtam, sokkal nagyobb a nyomas rajta valoszinuleg mint Hamiltonon aki mar haromszor nyert a Mercedesben... Neki kvazi nincs mit vesztenie. A Ferrari viszont most jo, igy nincs kifogas.

Btype. Offline azt jelenti nalam, hogy mar nem nezem a futamokat sem. Neztem eleget 32 even at. Lattam sok jot es sok rosszat is. Max elolvasom utolag az ujsagban, bar arra sem akarok tul sok idot szakitani mar. Rossz szokas ami mar nem igazan okoz oromet.

I know kung fu!

(#116840) cyberkind válasza KraX (#116839) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

És azért szerződtették őt (is), hogy a nyomást meg minden egyéb dolgot kizárjon, és hozza a lehető legjobb eredményt, nos ez nem megy jelen pillanatban, másrészt ha csak egy friss VB-ről beszélünk akkor még csak-csak, de így 4 után nem, abszolút nem tudom elfogadni ezt az indokot, pláne egy Alonso csere után, erre a legjobb megoldás, hogy Alonso-val cseréljen helyet és a Meki-ben nemhogy nyomás, de semmi más sincsen.

Amíg Vettel nem nyer VB-t a Ferrari értetlenül fogok állni az Alonso-s cserénél, ugyanis most és valszeg ebben az évben is ugyanott lesznek Vettel-el, mint előtte Alonso-val.

(#116841) KraX
Én azért ekéztem mert nem egy 4x-es VB szintet hoz, másrészt akkor se értettem az Alo - Vettel cserét, most meg pláne nem.

[ Szerkesztve ]

(#116841) KraX válasza cyberkind (#116840) üzenetére

KraX
(senior tag)

Nem kell elfogadnod, de ez a helyzet, ha ugy jobb ekezzetek Vettelt, nem valtozik tole semmi.

I know kung fu!

(#116842) Barthezz2 válasza b-type (#116829) üzenetére

Mindegy, nekem akkor is fura.
Ha van egy olyan taktikám, hogy ha ők jönnek, mi maradunk, akkor nem +1 körrel számolok. Volt már gyakorlati példa arra, hogy 1 körrel későbbi cserével megelőzted az előtted lévőt?

Simán elhiszem azt is, hogy a ver1 beugratás volt, hogy kivegyék Hammertime-ra Kimit Hamilton elől a kikényszerített korai cserével, csak mivel nem jött be, inkább kint maradtak és sztornó a második kipakolás is. Ha már..

De hagyjuk, sosem tudjuk meg úgy sem :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#116843) KraX válasza KraX (#116841) üzenetére

KraX
(senior tag)

Gyanitom lesz meg nagy betlije Hamiltonnak is, relative sok van meg hatra, bar en is azt mondom, hogy 30 pontot uber nehez lesz b3hozni ha megsem hibazik sem a Mercedes sem Hamilton ev vegeig. Annak meg nem fog szurkolni az ember, hogy essen ki x vagy y pilota.

I know kung fu!

(#116844) b-type válasza KraX (#116839) üzenetére

b-type
(nagyúr)

behullámoztál, ennyi. :)
volt hasonló nálam is a MotoGp-ben, addig megőrültem minden futamot rögzítettem..versenyekre jártam, ahogy kell. aztán hirtelen nem tudtam elköteleződni (a kedvencem nem tudta ugyan azt a stílust nyomni a négyüteműn mint a kétüteműn, aztán el is ment), és nem volt a MotoGp-ben senki aki továbbvitte volna a lendületet, Hayden-t kedveltem nagyon, de nem a motorozása miatt, márpedig elsősorban a versenyzési stílus az ami leköt.
Szal akkor volt pár futam ami kimaradt és persze már nem rögzítettem. Ez ment talán 4 évig amikor újra elkapott, és jól van ez így :)
Szal pihentesd, de ne véglegesítsd ha mondhatom. :)

(#116845) KraX válasza b-type (#116844) üzenetére

KraX
(senior tag)

Erdektelenebbe valt a tema mint hajdanan es nem leszek alszent nem tetszenek a Mercedes es/vagy Hamilton pikirt nyilatkozatai stb. Hamiltont elismerem mint pilota, de en az embert is nezem, ahogy viselkedik stb. Tudom, hogy magat az embert nem fogom soha latni egeszeben csak amit mutat magabol, de az a palyan kivul nem nagyon tetszik, soha nem is tetszettez az en egyéni szoc problemam. Nyerje meg nyugodtan az 5ik 6ik 7ik sot 8ik vb cimet is. Valtozni nem nagyon fog semmi az en eletemben tole. :) Egyszeruen unalmas. Nezzetek ezt el nekem mint 32 eve Ferrari szurkolonak. Sokszor lattam mar elbukni a Ferrarit 32 ev alatt, most azt hiszem eleg volt.

A futam egyebkent jo volt, de le kellett nyelni a keseru pirulat, meg akkor is ha mar nem szurkol ugy az ember mint pl a Schumi eraban. :)

I know kung fu!

(#116846) JJános válasza KraX (#116845) üzenetére

JJános
(addikt)

Ugyanezt éreztem, és keserűséget, és igazságtalanságot. Hamit kitalálták. Hami megy. De a magánélete nem kirakatba való. Nem mondok semmit. Miattam lehet 112 x-es VB akkor sem fog tudni érdekelni. Valamikor drukkoltam neki, de most már inkább undort kelt bennem. Ez az én egyéni szoc problémám. Nem vagyok fajgyűlölő, de unszimpi. Sajna a Ferrari évek óta csak keserűséget terem. Tudnak motort építeni, és autót, de valami hiányzik. Unszimpi a Merci taktikája, és Bottas is. Kimi megy a Rallyba? Megyek utána. Ő az én emberem.

Aki a meleget szereti hóember nem lehet.

(#116847) Viktor77 válasza JJános (#116846) üzenetére

Viktor77
(félisten)

Tökéletesen megfogalmaztad.

"Tudnak motort építeni, és autót, de valami hiányzik." Szerintem mindenki tudja mi. Na, az most nekik nincs.

Some people move on, but not us ... not us

(#116848) snecy20 válasza JJános (#116846) üzenetére

snecy20
(veterán)

Az az igazság, hogy a Mercedes - Hamilton kettős egy olyan profi végrehajtó-gépezet, ami csak a Schumacher-érához fogható. Nekem sem szimpi a dolog, mert őszintétlennek hat egy idő után, de olyan egy csapásra lett vége annak is, hogy előbb-utóbb ez is eljön ugyanígy Hamiltonnak, legyen az a Merci hanyatlása, vagy Hamilton visszavonulása, szóval van azért miben reménykedni a JJános-fajtáknak! :DDD

(#116849) cyberkind válasza snecy20 (#116848) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Jó és hol van a jelenkori Alonso aki akkor megverte a szupercsapatot? :)

(#116850) snecy20 válasza cyberkind (#116849) üzenetére

snecy20
(veterán)

Sehol... :)
Valószínűleg Hamilton fog hamarabb lelépni a sorozatból, minthogy megtörténjen a "birodalom bukása". :)

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.