Hirdetés

2021. március 5., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2020-03-01 16:53:08

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#115251) Zoleee83 válasza Alexios (#115248) üzenetére

Zoleee83
őstag

Persze én is így gondolom, most ha az elejében lenne a McLaren nem hiszem hogy dobbantana. Remélhetőleg nem töri össze magát Indyben, nem egy életbiztosítás.

Friss:
"Racing Point Force India néven az FIA engedélyezte a csapat indulását Belgiumban, de a pénzbónusznak és a megszerzett világbajnoki pontoknak búcsút inthetnek, leginkább a McLaren miatt, ami igy tiltakozik az ügyfélautók ellen"

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#115252) velizare válasza Csapoati (#115249) üzenetére

velizare
veterán

elég erősen terelte őket a megfelelő döntés felé.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#115253) Atomantiii válasza Zoleee83 (#115251) üzenetére

Atomantiii
őstag

Perez és Stroll nyilatkoztak tegnap este a movistar f1-en meg a Williamsről is szó volt csak sajnos nem nagyon értettem mit mondanak meg mutatták, hogy lekaparták az összes kamionról a Force India nevet meg már a csapatruházaton sem volt rajta.

De már ott is írták a Racing Point Force India nevet.

(#115254) snecy20

snecy20
veterán

Ha Stroll papa nem akarja magát nagyon kiröhögtetni, akkor idén már nem nyúl bele a Perez-Ocon versenyzői felállásba.

(#115255) [CS]Blade2 válasza Zoleee83 (#115251) üzenetére

[CS]Blade2
addikt

Az lenne a ciki, ha a Force Indiából megmaradt akármi még így is leverné őket az év végéig. Ehhez mondjuk talán még egy TOP6-os kiesés is kevés lehet egy adott sorrendben, de na. :D

Sainz mindig is a Mclarennél akart versenyezni. Szerintem az a mindig is maximum 2013, de, hogy nem sokan akarnak 2015 óta, az tuti.
Lehet, hogy itt van egy spanyol beütés... Alonso is mindig ezt nyilatkozta. Mindig is a Mclarennél, mindig is a Renaultnál akartam maradni, mindig is a Ferrarinál, mindig is a Mclarennél. :D Náluk már Hamilton a viccesebb, aki az első futama óta minden időmérőn és versenyen lenyilatkozza, hogy ez volt élete legjobb köre és legjobb futama, ha pedig nem ő nyert, akkor valaki más volt a hibás. :D

(#115256) Redneck

Redneck
veterán

Értem hogy eladták a csapatot, de ha idén nem lesz pilóta változás, nem lehetett volna a pontokat békén hagyni? :U

A Stroll gyerek pedig még fiatal, nem tudom miért vagytok ennyire ellene. Lehet hogy idén nem alakított még semmit, de az idei Williams-szel elég nehéz.

Az Alonsos RBR téma amit az NSO lehozott pedig erősen facepalm kategória.

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#115257) VágniValó

VágniValó
őstag

Jó reggelt!

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!" https://www.youtube.com/watch?v=B8dgoUa05H8

(#115258) Zoleee83 válasza Redneck (#115256) üzenetére

Zoleee83
őstag

Simán el tudom képzelni hogy Alonsot megkereste az RB. :K
Még relaitást is látok benne, hogy visszamondta, mert addigra mire kiderült hogy RIC távozik, már rég megvolt a jövő évi Indy terv, sacc/kb a februári tesztek után.
Arra meg nem sok okot látok hogy hazudna, ő már úgyis megy, felesleges, az RB kommunikációját meg mindannyian ismerjük...

A Force pontjai elvételével egyet is értek meg nem is, így új indulónak számítanak.
Hagyni kellett volna ezt az évet végig tolni nekik ezzel a névvel, erre az évre már nem kellett volna a bankok hozzájárulása mert eleve megvolt, lehet nem gondoltak bele hogy ez így fog elsülni.

Szerk:
"Pont ezért a nagyképű primadonna stílusért nem szeretik sokan. -> ezt miből szűrted le? Én láttam ezt a sajtótájékoztatót videón, megkérdezték válaszolt fél mondatban, határozottan egyértelműen az RB-re vonatkozóan. Az Indy indulását meg nem erősítheti meg amíg a McLaren nem teszi, most is tárgyalnak a sorozattal.

[ Szerkesztve ]

(#115259) Redneck válasza Zoleee83 (#115258) üzenetére

Redneck
veterán

Elképzelhető, ezzel nincs is gond, de akkor nyilatkozza azt hogy már elkötelezte magát. Pont ezért a nagyképű primadonna stílusért nem szeretik sokan.

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#115260) MPowerPH válasza Redneck (#115259) üzenetére

MPowerPH
félisten

Az miert nagykepu, ha valaszolt egy kerdesre, es megmondta, hogy visszautasitotta az ajanlatot? Ez nem jon at nekem. ;] Egyebkent az RB adott ki ezt erintoen egy negativ nyilatkozatot, ahol elmondtak, hogy Fernando nem jo valasztas, es nem akartak a csapatba, mert csak a baj van vele. Most kiderul, hogy megis akartak... Akkor ki a sertodott primadonna? :P

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#115261) snecy20 válasza MPowerPH (#115260) üzenetére

snecy20
veterán

Igazából nem tudjuk a valóságot az a baj...

(#115262) MPowerPH válasza snecy20 (#115261) üzenetére

MPowerPH
félisten

Viszont az RB -t mar jol ismerjuk....

Don't Tread On Me

(#115263) ricsi8800gt

ricsi8800gt
addikt

Vettel és Hamilton is továbbfejlesztett motort kap Spára.Nagyon kíváncsi leszek a mercire hogy mennyit lép előre e téren mert a Ferrari kicsit jobb motorerőben

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#115264) Zoleee83

Zoleee83
őstag

Egyébként ha már nevet vált a Force India, akkor miért kellett meghagyni az új névben a Force India-t ?
(Racing Point Force India)
Ígyis-úgyis bukták a pontokat, ez így elég gázul néz ki, olyan mintha "ez az új nevem régen így hívtak" lenne kb.

[ Szerkesztve ]

(#115265) Alexios válasza Zoleee83 (#115264) üzenetére

Alexios
addikt

Mondjuk a Racing Point név már magában olyan mint valami 10 éves videójátékban egy béna fantáziacsapat neve :D

(#115266) snecy20 válasza Alexios (#115265) üzenetére

snecy20
veterán

Nem gondolkodtak rajta sokat.... :D

(#115267) velizare válasza Zoleee83 (#115264) üzenetére

velizare
veterán

mert az a csapat neve, hogy force india. meg lehet persze azt is változtatni, cégbíróságon, stb. de ennek van egy átfutási ideje, meg annak is, hogy az fia ezt jóváhagyja, és szerintem ők ezt nem akarták pont most végigtolni, amikor még indulási joguk sincs.
a racing point limited meg annak a konzorciumnak (cégnek) a neve, amelyik megvette őket.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#115268) Redneck válasza MPowerPH (#115260) üzenetére

Redneck
veterán

Az előadásmód miatt. Mennyivel kultúráltabban nézne ki a. "Megkeresett az RB, de már elköteleztem magam, így visszautasítottam az ajánlatot."

De mindegy végülis. Alonso ettől még primadonna a szememben, az elmúlt 10 év kommunikációja miatt. Tudom nyerhetett volna több címet de nem nyert. :N

(#115269) MPowerPH válasza Redneck (#115268) üzenetére

MPowerPH
félisten

Persze. De akkor is lenyilatkozta az RB nem is olyan reg, hogy Alonso meg sem fordult a fejukben, mert bomlaszt. Gondolom erre is valaszolt....

Don't Tread On Me

(#115270) velizare válasza MPowerPH (#115269) üzenetére

velizare
veterán

az rb most is ezt mondja. mindenki eldönti, kinek hisz.

(#115271) Motion_Blur válasza velizare (#115270) üzenetére

Motion_Blur
félisten

Szvsz középen van az igazság, az RB puhatolózhatott Alonsonál de konkrét ajánlatot nem tettek.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#115272) snecy20 válasza Motion_Blur (#115271) üzenetére

snecy20
veterán

...és így valószínűleg Alonso sem hajthatta el őket a vérbe.

(#115273) Motion_Blur

Motion_Blur
félisten

Megy az FP1, van Wéber is - így talán érdemes nézni/hallgatni.

komolyan lóg az eső lába

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#115274) Malachi válasza Lauda (#115250) üzenetére

Malachi
addikt

jó, hogy nem a halálát kívánod. nem unod még, hogy bármikor szóba kerül Alonso mindig hozzá kell fűznöd valami alaptalan bunkóságot? mivel bántott meg ennyire, ugyan? különben meg ha én lennék itt a gazda, ezért már repültél volna. nyitott a fórum, szóval eddig lesz**tam a kínodat, de ez már sok.

(#115275) Lauda válasza MPowerPH (#115269) üzenetére

Lauda
félisten

Érdekes, hogy alonso körül megint csak a hiszti megy.

(#115276) Lauda válasza Malachi (#115274) üzenetére

Lauda
félisten

Sok sikert kívánok neki az indycarban. De mivel egy nagyon veszélyes üzem és sok a baleset, bármi előfordulhat. Erre írtam, hogy a végén le ne bénuljon. Semmivel sem bántott meg. Ha nem vagy képes értelmezni a másik hozzászólását, akkor felesleg rá reagálnod.

(#115277) Zoleee83 válasza Motion_Blur (#115273) üzenetére

Zoleee83
őstag

Igen egészen jókat mondanak végre nem bulvár Szujótól, a magyar mérnök srác megy beszállítóként az RB-hez, az alkatrészek szilárdságáért fog felelni, jókat mond. :K
Norris a McLaren-ben.

@Motion_Blur - Nagyon megvariálták a hátsó szárnyat! Konkrétan majdnem vízszíntesen áll! :Y

[ Szerkesztve ]

(#115278) Motion_Blur válasza Zoleee83 (#115277) üzenetére

Motion_Blur
félisten

Red Bull hátsószárny az micsoda? :Y

(#115279) snecy20

snecy20
veterán

Verstappen első köre már gyorsabb mint a 2015-ös pole idő...kemény! :DDD

A második köre pedig a 2016-os pole-nál gyorsabb... :)

[ Szerkesztve ]

(#115280) velizare válasza snecy20 (#115279) üzenetére

velizare
veterán

azt mondjuk mondták, hogy új benya is van, amitől csak másfél tizedet várnak.

(#115281) szebe

szebe
őstag

Egy-két felületen nagyot ment a héten az Eau Rouge vs Raidillon téma, ahogy hallom Szujónak se megy :DDD

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#115282) velizare válasza snecy20 (#115279) üzenetére

velizare
veterán

pünkösdi királyság volt. érdekes, hogy már pénteken ennyire nyomják neki.

[ Szerkesztve ]

(#115283) snecy20 válasza velizare (#115282) üzenetére

snecy20
veterán

Még annyira talán nem is...tavaly 1.42. volt a pole, idén ha az eső nem kavar be akkor minimum 1.41-et, de inkább 1.40-et várok.

(#115284) #70869248

törölt tag

:D
érdekes volt amikor az aero szoknyáról beszéltek és az autó padlólemezéről, és akkor Szujó azt mondta hogy az autó leszorítóerejének 50-60%-t adja a hátsó diffúzor, amit Wéber Gabi kijavított 40-45%-ra.
A Red Bull esetében sztem Szujónak volt igaza, a Red Bull az autó alján brutál hatékony (mert ugye hol máshol).
A mérnöksrác helyeselt is Szujónak :D

(#115285) velizare válasza snecy20 (#115283) üzenetére

velizare
veterán

~1 másodperccel gyorsabbak, mint a tavalyi fp1ben.

(#115286) velizare

velizare
veterán

+1 ice: hamilton, bottas, vettel, kimi, perez, ocon, stroll, sirotkin, hulk, sainz, vandoorne
+1 tc: hamilton, bottas, vettel, perez, ocon, stroll, sirotkin, hulk, vandoorne
+1 mgu-h: hamilton, bottas, vettel, perez, ocon, stroll, sirotkin, hulk, vandoorne
+1 mgu-k: hamilton, bottas, perez, ocon, stroll, sirotkin, hulk
+1 es: bottas, ocon, stroll, sirotkin, hulk
+1 ce: bottas, perez, ocon, stroll, sirotkin, hulk

rajthely büntit kap: bottas, hulk.

(#115287) Motion_Blur

Motion_Blur
félisten

Mérnök Sanyi olyan mintha humbukolna végig :U

(#115288) Zoleee83 válasza Motion_Blur (#115287) üzenetére

Zoleee83
őstag

Akkor nem csak nekem furcsa :D
Nekem is vannak elméleteim, amik szerintem úgy vannak az F1-ben. :DDD

Szerk:
Elég gáz a McLaren, de az szerintem Vandoorne-ra nézve rettenetesen ciki hogy Lando Norris az első alkalommal amikor autóba ül, nemhogy hozza a szintjét, de meg is veri igaz 85 századdal de akkor is. :U

[ Szerkesztve ]

(#115289) Motion_Blur válasza Zoleee83 (#115288) üzenetére

Motion_Blur
félisten

Közben McLarenek +3mp :R

(#115290) gbors válasza Motion_Blur (#115289) üzenetére

gbors
nagyúr

Ők már 2029-re fejlesztenek ;]

"Your motto was in god we trust all others pay by cash"

(#115291) #70869248 válasza Motion_Blur (#115287) üzenetére

törölt tag

Nem sok mindenről beszélhet sztem.
egyfelől mert belsős általános rálátása nem sok, területi rálátásáról meg nem beszélhet, mert hivatkozási forrásként megnevezhető.
Azért így is érdekes volt.

(#115292) Csapoati

Csapoati
Topikgazda

Alonso vs Red Bull 3. menet: [link] Több ajánlat is volt szerinte! :D

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#115293) Samott válasza Csapoati (#115292) üzenetére

Samott
őstag

Ebbol az augusztusi a relevans meg esetleg a monacoi. A regebbieket az RB se tagadta. Alonso emleget egy bocsanatkero levelet, ha van ilyen remelem nyilvanossagra hozza.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#115294) Zoleee83 válasza Csapoati (#115292) üzenetére

Zoleee83
őstag

""In fact I had in 2007, in 2009, in 2011, '13, and two this year, one in Monaco, and one in August.""

Szóval szerintem igenis volt ajánlat az RB-től, csak amilyen gusztustalan a PR-juk, most inkább sároznak egy 2x es bajnokot minthogy elismernék.
Eddig sem volt az RB a kedvenceim között, de innentől nálam kivívták a teljes közönyt, és nem Alonso miatt, hanem úgy együttvéve minden nyilatkozatot.
Érezni a frusztráltságot, mindenki hibás amiért nem a VB címért harcolnak, a Renault, az FIA, Ricciardo, csak ők nem.
Majd jövőre meg lehet mutatni a csoda Honda motorral. Hajrá!

[ Szerkesztve ]

(#115295) Motion_Blur válasza Zoleee83 (#115294) üzenetére

Motion_Blur
félisten

Azt nehéz lenne tagadni hogy a Renault miatt nem tudnak belevau a VB cím sorsába 5. éve.

(#115296) nap

nap
addikt

Azt az egyet nem értem, hogy miért rúgták ki Bob Fernley-t?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#115297) Obi-1 válasza Zoleee83 (#115294) üzenetére

Obi-1
őstag

Ebben az a fura, hogy az RB miért akart volna belenyúlni az aktuális pilótafelállásba 2011-ben és 2013-ban. :U Amikor Marko kb. szerelmes Vettelbe azóta is. De lehet, hogy a színfalak mögött ennyire sok sakkozás megy. Schumi is próbálkozott annak idején a McLarennél, pedig azt hihettük, hogy ő 100% elkötelezte magát a Ferrari mellett.

Only a Sith deals in absolutes.

(#115298) Zoleee83 válasza Obi-1 (#115297) üzenetére

Zoleee83
őstag

Szerintem a kereskedelmi okok miatt is gondolkodhattak rajta, Alonso elég sok piacot megmozgat(ott).
Ebből a szempontból akkoriban Vettel nagyon szürke zónában mozgott, még ma is jóval kevesebbeket érdekel az F1 Németországban mint Schumi idejében ráadásul Vettelnek nincs akkora reklámértéke, pedig van már 4 címe.

@Motion_Blur - Ebben igazad van elismerem a Renault hendikeppjét, valóban nagy lemaradásban vannak.
Őszintén kíváncsi vagyok a C motorra, talán mintha Monzát olvastam volna a napokban, Ferrari-Mercedes szintet ígért Abiteboul! (ismét :) ) Nekünk nézőknek nagyon jól jönne legyen így!
Szívesen ugranék most 2019 februári tesztre, nagyon érdekes év lesz mind pilótafelállás mind motorteljesítmények terén.

[ Szerkesztve ]

(#115299) Alexios válasza Obi-1 (#115297) üzenetére

Alexios
addikt

Pedig mintha newey a könyvében is mondta volna hogy gondolkodtak akkor alonson

(#115300) Male válasza #70869248 (#115284) üzenetére

Male
nagyúr

Az nekem is feltűnt, hogy ő helyeselt rá... persze amekkora hátsó szárnnyal ma mentek a Red Bullok, simán meglehetett ez az arány náluk :)

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu

Hirdetés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.