Hirdetés

2020. január 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1151) zozi-LP

zozi-LP
(csendes tag)

Sőt, néhány hete ha jól emlékszem még valami sörről volt szó, csak javuljanak már az eredmények, erre tessék, minden szép és jó (legalábbis a kifelé)... :D

(#1152) Oliverda válasza zozi-LP (#1151) üzenetére

Oliverda
(félisten)

Lehet, hogy nem a rajt előtt kéne bedobni a sört.

Első TransferWise átutalásod £500-ig ingyen: kérd a kódod privátban!

(#1153) Qru válasza Oliverda (#1137) üzenetére

Qru
(MODERÁTOR)

Önmagukért, de akkor is túlságosan leegyszerűsíted a kérdést. Egy fecske nem csinál nyarat akkor sem, ha csapatgóré. Egy csapat attól csapat, hog nem 1 embern múlik a teljesítmény. Nyilván nem mindegy ki a góré. Az F1 csapatjáték, ha vki hibázik az egész bukik. Akár csak egy elbaltázott kerékcsere. Benne van a pakliban akkor is ha maga az Atyaúristen a csapatfőnök.

zozi-LP: Azért én adnék neki esélyt. :D Igaz több év kéne mire abból kivakar vmi igazán jó verdát. RB-nél se egyik pillannatról a másikra csinált mindenkit verő kocsit. És a "görbe" vb állás ellenére továbbra is ők a favoritok, övék a legjobb autó a mezőnyben.

Vigi: Na mit mondtam az Európa nagydíjjról? ;)

[ Szerkesztve ]

(#1154) zozi-LP válasza Oliverda (#1152) üzenetére

zozi-LP
(csendes tag)

:D Na, igen... plusz lehet szegény Buttonnak sem azt kellene tölteni a versenyre és újra tudna vezetni... lehet, hogy az egész McLaren csapat versenyről-versenyre be van csápolva.

Qru: Ebben mondjuk igazad van. És én is szívesen venném, ha átcuccolna. :)

[ Szerkesztve ]

(#1155) Qru válasza zozi-LP (#1154) üzenetére

Qru
(MODERÁTOR)

Button nagyon beszürkült a Mc-ibe sajnos. Most már ott tart, hogy Hami beállításait veszi át 1:1-ben. De gáz... Pedig a vezetési stílusuk nem egyezik. Nem is kicsit... :( Kár érte mert én kedvelem Buttont.

(#1156) zozi-LP válasza Qru (#1155) üzenetére

zozi-LP
(csendes tag)

Igen, be, de nagyon kíváncsi lennék arra, hogy ez minek köszönhető, hiszen gyakorlatilag egyik versenyről a másikra történt ez a hatalmas visszaesés. A kínai verseny még oké, aztán onnantól kezdve egy meredek mélyrepülés.
Vajon betudható ez valamilyen módosításnak az autón vagy más gondjai vannak, amelyek nem publikusak számunkra, de mégis koncentráció zavart okoz nála? Érdekes és valóban, szomorú is, mert igazából én is kedvelem Buttont és sajnálom, hogy ilyen időszakot él meg. Reméljük feltámad, mint Schumacher. :)

(#1157) -Mike- válasza Vigneau (#1146) üzenetére

-Mike-
(addikt)

Brawnéknál van jó pár elég komoly arc, jó a csapat, a mag, elindulnak felfelé már most sokkal jobbak mint tavaly ilyenkor.

[ Szerkesztve ]

(#1158) Qru válasza zozi-LP (#1156) üzenetére

Qru
(MODERÁTOR)

Háát, azért még várjunk egy kicsit ezzel a feltámad Schumi dologgal. Reméljük tényleg nem egyszeri villnaás volt részéről.

Az elején jól áltak, a többiek többet fejlődtek sztem emiatt estek vissza. Meg nagyon szoros most a mezőny. Ha ráérzel a gumira akkor még a Williams is lehet nyerő, pedig technikailag kb sehol nincs egy RB-hez mérve.
Ráérezni meg nehéz, mert függ az időjárástól, a pályától, keveréktől. Nehéz hozzápasszintani az autót. Ha nem elég jó és hamar elfogy úgy jár az ember mint Alonsó az előző (Európai előtti) versenyen.

mod:

-Mike-: Múlt évben is ez volt. :D Aztán a végén... De hajrá, nekem szimpi a Merci csapat.

[ Szerkesztve ]

(#1159) -Mike- válasza Misi 007 (#1123) üzenetére

-Mike-
(addikt)

Az ok: Santander.

[ Szerkesztve ]

(#1160) Nowhereman válasza Oliverda (#1137) üzenetére

Nowhereman
(őstag)

És ha Lajos idén VB. lesz(mondjuk még okosabban versenyez - ilyen sokak által kivesézett szitukban elengedi Pásztort, lévén az úgyis felkeni magát a korlátra az utolsó körben(0P), vagy ha utolér egy ellenlábast, azt üti ki(+1P)), akkor belepusztulsz a tévedésedbe?

Utánam a kondenzcsik!

(#1161) Oliverda válasza Nowhereman (#1160) üzenetére

Oliverda
(félisten)

Biztosan

(#1162) TESCO-Zsömle válasza Oliverda (#1161) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

PH!TV adni fogja? :DDD

(#1163) Oliverda válasza TESCO-Zsömle (#1162) üzenetére

Oliverda
(félisten)

Igen. A ravatalt, a temetést és a tort is élőben! :DDD

(#1165) ViiiiktorOC válasza TESCO-Zsömle (#1162) üzenetére

ViiiiktorOC
(senior tag)

;] Besirtamrajtad! ;]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#1166) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Megvált Bende Adrienntől az MTVA F1-es stábja

"További friss információ, hogy a Bende Adrienn irányította Lotus Ladies Cup mégsem lesz betétfutam az idei Forma-1-es Magyar Nagydíjon."

:C

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1167) 7600 GS válasza Motion_Blur (#1166) üzenetére

7600 GS
(addikt)

Én inkább Danikát küldtem volna el. :U

'90 Honda Civic ED6 | '81 Passat 32B

(#1168) giigz válasza Motion_Blur (#1166) üzenetére

giigz
(veterán)

"Ma reggel robbant a hír"

Azóta is remegek, életemben egyszer láttam róla egy képet, a három számmal nagyobb férfi ingben... Mit dolgozott ő?

(#1169) boogie84 válasza AMD Power (#1115) üzenetére

boogie84
(addikt)

Ha annyira kellett volna neki a pont akkor higgadtabban viselkedik. Más tészta h ezt 150-es tempónál, és az utolsó két körben történt. Én is így véltem. Amikor kidobta a kormányt akk max magára lehetett volna mérges.

(#1170) Motion_Blur válasza giigz (#1168) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

"a három számmal nagyobb férfi ingben.."

:DDD

"Mit dolgozott ő?"

Papíron háttéranyagokat készített, valójában szerintem lepippantott pár milliárdost, hátha valamelyik magához veszi :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1171) 7600 GS válasza Motion_Blur (#1170) üzenetére

7600 GS
(addikt)

Azért szerintem nem voltak annyira gáz riportjai. De igen, inkább az lehet a háttérben, amit Te mondasz. ;]

(#1172) McCartman válasza Motion_Blur (#1166) üzenetére

McCartman
(senior tag)

"Tény, hogy valóban új ez a műfaj Adrienn számára, ám nem a legnívósabb döntés az, hogy mindössze négy hónapot sem kapott a bizonyításra, tanulásra."

"A munkatársaimnak ezúton is köszönötet mondanék, amiért segítőkészen és pozitív magatartással álltak hozzám."

Ezek az 'újságírók' (?) se tudnak magyarul.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1173) McCartman válasza giigz (#1168) üzenetére

McCartman
(senior tag)

Nyúlod a szövegem? Legalább helyesen idéznéd. ;]

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1174) Logen88 válasza Motion_Blur (#1166) üzenetére

Logen88
(aktív tag)

Én inkább Mezeit rúgtam volna ki. ;] Bár én azt se tudom, hogy ki ez a csaj, de Mezei biztos nem hiányozna. :) ) Inkább raknának egy normális kommentátort Wéber mellé...

The Last of Us is a masterpiece.

(#1175) giigz válasza McCartman (#1173) üzenetére

giigz
(veterán)

Ja igen, emlékszem már, tőled származik ez a férfiinges kifejezés. :))

(#1176) Oliverda válasza Motion_Blur (#1166) üzenetére

Oliverda
(félisten)

Ki jön a helyére? Ms. Gyulus?

(#1177) Misi 007 válasza Oliverda (#1176) üzenetére

Misi 007
(Közösségépítő)

Szerintem Medveczky Ilona!

(#1178) Oliverda válasza Misi 007 (#1177) üzenetére

Oliverda
(félisten)

lol

Vagy Geronazzo Mária.

[ Szerkesztve ]

(#1179) zerge861 válasza Oliverda (#1176) üzenetére

zerge861
(őstag)

Palik :D

(#1180) lenox válasza Oliverda (#1176) üzenetére

lenox
(addikt)

Zsoti?

(#1181) Pompi válasza Oliverda (#1176) üzenetére

Pompi
(MODERÁTOR)

Miért kellene a helyére bárki is? Eddig se alkotott maradandót. Szerintem elég a Szujó kinti embernek. A többiek üljenek bent a "liftben" legalább jobb lesz a hang ;)

Ellenben kezd a Mezei kicsit elCzlollneresedni, kezd ez is esélyt latolgatni, taktikát találgatni, hülyeségeket beszélni. Egyet kellene: közvetíteni. A többi hülyeség marhára nem kellene. Szóval eleinte védtem még, mostanra illett volna belejönnie, sajnos nem tette meg. Jöhet a következő (csak ne a Gyulus legyen az könyörgöm).

...

(#1182) -Mike- válasza Pompi (#1181) üzenetére

-Mike-
(addikt)

Hétvégén debütál Szujó, mint kommentátor. Wéberrel közvetítik együtt a Superstars-t az m2-n. Lehet, hogy kellemes meglepetés lesz. ;)

(#1183) dokee78

dokee78
(félisten)

Hallotátok az új infót?
Elég hiteles.

Nem Schumacher lett a 3.,hanem Rosberg.
A futam előtt sisakot cseréltek.
Mérlegelés előtt kimentek a WC-re és ott visszecserelték.
Mert Schumi dobogón akart állni és fizetett Rosbergnek. :DD

(#1184) -Mike- válasza dokee78 (#1183) üzenetére

-Mike-
(addikt)

Mit szívsz?

(#1185) gézu válasza dokee78 (#1183) üzenetére

gézu
(őstag)

És valójában Vettel és a gronyár se esett ki, hanem csak a klotyóra kellett rohanniuk attól a szartól, amit délben az italukba kevertek. Egyedül Maldonadot hibázták el az ügynökök, de aztán látták, hogy ő tehetségből megoldja.

Tévedni emberi dolog, de ha igazán el akarsz rontani valamit, számítógépre van szükséged.

(#1186) TESCO-Zsömle válasza gézu (#1185) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Räikkönen helyett pedig a dublőre versenyzett. Én láttam a pódiumon. Mosolygott!

(#1187) JColee válasza Pompi (#1181) üzenetére

JColee
(őstag)

En is ugyanigy vagyok Mezeivel. :(

(#1188) Male válasza Motion_Blur (#1166) üzenetére

Male
(veterán)

Már megvolt az egész stábnak, új kell helyette ;]

Néha volt egy-egy interjú, amit csinált... nem volt rossz, de zseniális sem. Mintha lett volna némi problémája az angollal (azthiszem Boullier-től kérdezett valamit egész furán kifejezve magát... nagyon nem azt jelentette, amit kérdezni akart, de Boullier azért felfogta mit akar), ami azért ebben a szakmában elég gáz.

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu

(#1189) giigz

giigz
(veterán)

Na én már látom mi lesz. Schuminak ez az utolsó éve a Mercinél, mert azok a szerencsétlenek meg ki is fognak vonulni, vagy nem tudom, de "minden" erről szól manapság. 3 évig dolgoznak az autón, aztán amikor kezd összeállni, kivonulnak az F1-ből... Bárcsak maradnának, és MSC is 2013-ban...

(#1190) -Mike- válasza giigz (#1189) üzenetére

-Mike-
(addikt)

Te vagy az Gyula? Esetleg Dani? Elkezdesz valamit vizionálni, tényként kezeled, majd vitatkozol vele a végén, hogy ne így legyen..

(#1191) giigz válasza -Mike- (#1190) üzenetére

giigz
(veterán)

Hetek óta erről beszél a sajtó, nem én találtam ki.

(#1192) zetecR

zetecR
(addikt)

A Red Bull Alonso peches hétvégéjére vár

"Christian Horner szerint törvényszerű, hogy a bajnokságban kissé meglépő Alonsónak is legyen valamikor egy rossz versenye"

Kanadában nem volt ott CH? :)

(#1193) TESCO-Zsömle válasza zetecR (#1192) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Alonsónak is legyen valamikor egy rossz versenye

Értsd: Nulláz. ;)

Alonso az egyetlen pilóta a mezőnyben, aki eddig minden futamon pontot szerzett.

[ Szerkesztve ]

(#1194) shteer válasza TESCO-Zsömle (#1193) üzenetére

shteer
(félisten)

Es ezt a tendenciat nem szabad megszakitani :)

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#1195) VD válasza shteer (#1194) üzenetére

VD
(őstag)

Úgy legyen! :K

Az AUDI az a Volkswagen ami BMW akar lenni!

(#1196) atike válasza VD (#1195) üzenetére

atike
(nagyúr)

Ámen.

Milyen kedves amúgy ezt így kinyilatkozni, hogy alig várjuk, hogy nullázzon. Pff. Sportszerű.

(#1197) 7600 GS válasza atike (#1196) üzenetére

7600 GS
(addikt)

Hol nyilatkozta ezt konkrétan? Csupán elmondta, hogy magas a valószinűsége. Ebben mi lenne a sportszerűtlen?

(#1198) atike válasza 7600 GS (#1197) üzenetére

atike
(nagyúr)

"...de a statisztikai szükségszerűség azt sugallja, hogy a húsz közül valamelyik hétvége neki is rossz alakul majd" - közölte Horner."

Forrás

Mindenki szeretné, hogy a másiknak "rossz legyen", tény. Egyértelmű. De azért nem szokás ezt kinyilatkozni. Erre próbáltam rávilágítani. Meg más is már korábban... :)

(#1199) giigz

giigz
(veterán)

A RedBull szánalmas egy csapat, ez a Schumis eset is egy bizonyítvány nekik, egyszerűen nem tudják elviselni a "vereséget"... Mindenkinek keresztbe akarnak tenni, csak ők nyerjenek. Nem nézem az őskor óta az F1-et, egy 10-15 éve kb., de ennyire szánalmas csapatot még nem láttam. Egy Ferrari vs. Renault párharc az igazságos küzdelem volt, de ez már vicc, amit a RB csinál...

(#1200) 7600 GS válasza atike (#1198) üzenetére

7600 GS
(addikt)

De ez igy most hogy? Tehát én ebben semmi rosszat nem látok, lenyilatkozta, hogy nagy valószinűséggel Fernando-nak is lesz rossz hétvégéje. Mert ha azt mondta volna, hogy "alig várjuk már hogy kiessen, ezáltal Seb közelebb kerüljön hozzá", akkor azt mondanám hogy tényleg g*ci.

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.