Hirdetés

2020. január 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#114101) Don.Corleone válasza DaveNo1 (#114097) üzenetére

Don.Corleone
(aktív tag)

szerintem amit a csapattárstól kapott 20 mp-t az inkább gázabb. Egyértelmű a szerepe, ezt a vak is látja, csak Totoék csinálják a színházat.

(#114102) arn

arn
(nagyúr)

Tiszta mercedes jatek valteri “utakadaly” bottassal - ezek pofaznak fair versenyzesrol, meg hogy nincs csapatutasitas? De vbt nem lehet szerencsevel nyerni, nagy pofaraeses lesz az ev vegen a mercedesnek.

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/mylittleretrocomputerworld

(#114103) Csapoati válasza snecy20 (#114100) üzenetére

Csapoati
(Topikgazda)

Nincs zsebben. Írd fel, hogy még júliusban mondtam. :D

b-type: Elég jól ment, közvetlenül Alonso mögött haladt a hiba előtt.

DaveNo1: A Ferrarinál is látszott ma a sorrend. Igaz, ők nem is kommunikálják, hogy a csapaton belüli verseny hívei.

[ Szerkesztve ]

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#114104) KraX válasza gbors (#114082) üzenetére

KraX
(senior tag)

Ezzel nagyon vitatkoznek. Azert tudott ma nyerni mert Bottas elo falkent ment a Ferrarik elott. Amikor Hamilton megkapta a vadonat uj S gumit is alig tudott gyorsabb lenni Vettelnel a 2x koros S gumikkal. Vettel nagyon sokat vesztett abban a szakaszban a lekorozesekkel is. Ha A Ferrarik indultak volna az elrol ahogy az prognosztizalhato volt, akkor a Mercedeseknek sakk matt lett volna, de pont abban a 3x percben esett az eso is amikor a q3 jott, mert interen is viszonylag jok voltak a vorosok.

I know kung fu!

(#114105) Cartevo válasza DaveNo1 (#114097) üzenetére

Cartevo
(senior tag)

Dicsérni szokta.

(#114106) mefistofeles válasza DaveNo1 (#114097) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

Bottas és Kimi is be van áldozva... Aki ezt nem érti annak kár is magyarázni.
Arra miért nem reagál senki, hogy a nagy Kimi körönként -1.5 seccel megérkezett Vettel mőgé majd szépen bekisérte? A futam végi hülyeségét leszámítva Bottas miért rosszabb mint Kimi?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#114107) velizare válasza mefistofeles (#114106) üzenetére

velizare
(veterán)

na igen. igazából bottas és kimi szerepe elég jó érv a 3 autó/csapat ellen. f@szom se akar látni még egy blokkoló embert.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

(#114108) JJános válasza Don.Corleone (#114054) üzenetére

JJános
(addikt)

Érdekes taktika. Ha Bottast nem dobják oda a Ferrari elé, csak azért, hogy Heminek etret csináljon, Bottas bejött volna másodiknak. A Merci egyértelműen jobb. Lonzi szegény meg a megtépett Bottassal keménykedett, miközben a Honda fricskázta a Mekit de rendesen. Jó volt, nekem bejött a futam. A vége még izgalmas is lett, mert Bottas dekoncentrált lett. Ment neki mindenkinek. Á mondom, ez vagy vak, vagy bátor. :DDD

Aki a meleget szereti hóember nem lehet.

(#114109) DS39 válasza snecy20 (#114100) üzenetére

DS39
(veterán)

Én még megvárom a két európai futamot, ha ez az előny nem csökken 12 pontra legalább, hanem mondjuk 38+ lesz, akkor valóban elment ez a hajó.

(#114110) JJános válasza mefistofeles (#114106) üzenetére

JJános
(addikt)

Kimi azért ért fel Vettelre, mert Bottas tartotta fel. Aki ezt nem látja. :D

(#114111) snecy20

snecy20
(veterán)

Amúgy be ne magyarázzák már, hogy Bottas mindkét manővere versenybaleset volt. :)
Így a kettő együtt szerintem megérdemelne egy +10mp-t. Persze veszteni nem vesztene vele...

(#114112) Leon77

Leon77
(senior tag)

Jól hallom, hogy bottast nem buntetik?

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#114113) 7etape válasza arn (#114102) üzenetére

7etape
(addikt)

Már hogyne lehetne szerencsével VB-t nyerni? :U Csak figyelj....

(#114114) Don.Corleone válasza Leon77 (#114112) üzenetére

Don.Corleone
(aktív tag)

Igen, hivatalos válasz hogy nincs büntetés. Vicc. :DDD

(#114115) Motion_Blur válasza mefistofeles (#114106) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Kimi lassan 40 éves, komoly sikerekkel és korszakkal.

Bottas pedig egy ereje teljében lévő versenyző, aki mosolyogva lett vízhordó fiú, ezzel elfogadva azt hogy soha nem lesz VB, mert ő innentől már egy másodszámú pilóta.

Érzed a különbséget, ugye?

Egyébként Kimire nem kellett rászólni akció közben, mert meg se tudta támadni Vettelt aki jobb gumin volt csak szintén meg volt ragadva. A két szitut nem lehet összehasonlítani, de ezt szerintem te is tudod jól..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#114116) Geri Bátyó válasza mefistofeles (#114106) üzenetére

Geri Bátyó
(őstag)
LOGOUT blog

"A futam végi hülyeségét leszámítva Bottas miért rosszabb mint Kimi?"

Bottas szinte mindig lassabb, mint Hamilton és jól láthatóan szolgalelkű.
Kimi gyakran jobb mint Vettel, de a Ferka mindent megtesz, hogy ez ne így legyen.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#114117) Popes

Popes
(őstag)

Azért a verseny “mákos” versenyzője most Vettel volt. (simán túlélte a Bottas torpedót ami hozhatott volna 0 pontot is)

Deus ex machina

(#114118) mg1992mg válasza arn (#114102) üzenetére

mg1992mg
(senior tag)

'10-'13 között is máker VB-k voltak, nem annyira meglepő, ha a ti szemszögetekből ez is az lesz :U

Samsung Galaxy S9+, Nintendo Switch

(#114119) Leon77 válasza snecy20 (#114111) üzenetére

Leon77
(senior tag)

Kiss Norbi meg azt ecseteli, hogy bottast akkor kellett volna büntetni, ha Vettel defektet kap. Wtf? Szóval, a szabálytalanság oké, ha nincsen következmény? Ja nem, mert Vettel 3 rajtelyes buntit kapott Sainz feltartasaert, aki tovább jutott. Rohej

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#114120) snecy20 válasza DS39 (#114109) üzenetére

snecy20
(veterán)

1 futamgyőzelemnyi előnyt nem szokott Hamilton elvesztegetni. :)
Most baromi jó helyzetben van, szerintem extra koncentrált periódusa lesz, 4 futam múlva szerintem meglehet az 50 pont körüli előny is.

(#114121) mefistofeles válasza Motion_Blur (#114115) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

"Kimi lassan 40 éves, komoly sikerekkel és korszakkal."

Pont ezért nem kéne beállnia Vettel mögé. Azt ugye te sem gondolod komolyan, hogy akár ezt a futamot akár az elmúlt szezonokat nézve Kimi harcol Vettellel? Mindegy minek hívjuk, vízhordó, hátvéd a szerepe világos.
Bottas meg mikor a mercihez igazolt akkor ezt bevállalta. ha te sem érted ezt akkor kár magyarázni.....

Tisztelem kimi múltját de mikor a "sikeres korszakával" dobálózol az kb. olyan mint mikor a foci szurkolók az aranycsapattal... Szép-szép de mi köze a jelenhez?......

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#114122) Leon77 válasza snecy20 (#114120) üzenetére

Leon77
(senior tag)

Ki tudja mivel tölti a nyári szunetet. Bizti nem szimulatorozni fog :D

(#114123) Ciccuka

Ciccuka
(addikt)

Bottas ráfázott a másodhegedűs szerepre.

🏎️ 🏁

(#114124) velizare válasza Leon77 (#114112) üzenetére

velizare
(veterán)

17.30ra mennek raportra ricciardoval.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

(#114125) Viktor77 válasza mefistofeles (#114121) üzenetére

Viktor77
(félisten)

Na ja, próbálnád meg Alonsót beállítani valaki mögé. Ez nem kor kérdése.

Some people move on, but not us ... not us

(#114126) mefistofeles válasza Viktor77 (#114125) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

Nem én jöttem a korral....

(#114127) Viktor77 válasza mefistofeles (#114126) üzenetére

Viktor77
(félisten)

Tudom.

(#114128) snecy20 válasza mefistofeles (#114121) üzenetére

snecy20
(veterán)

Néha mindketten jobbak tudnak lenni a csapattársuknál, de amikor a kritikus, fontos kört oda kell rakni, akkor nem kérdés hogy Hamilton és Vettel jobbak... Szerintem teljesen azonos elbírálás és csapaton belüli pozició esetén sem lenne túl sok keresnivalója Bottasnak Hamilton ellen, illetve Kiminek Vettel ellen.
Ettől még persze mind a ketten vígan asszisztálnak a szekundáns szerephez. :)
Kora miatt Kimi már más tészta, de Bottas simán beáldozná a pályafutását és lemondana a VB címről, csak top csapatban lehessen.

[ Szerkesztve ]

(#114129) JJános válasza Popes (#114117) üzenetére

JJános
(addikt)

Ne kezd el a mákozást. Volt elég dedó már. :)

(#114130) Greentea

Greentea
(senior tag)

24 pont hátrány ide vagy oda, ez nagyon nem dőlt el
Jönnek az ázsiai futamok, amiket általában mindig Vettel érez a legjobban. :) Izgis szezonvég lesz.

kétszer kettő néha öt

(#114131) mefistofeles válasza Greentea (#114130) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

Szerintem is még baromira nem dőlt el semmi. Ja és ne feledkezzünk meg a Magyar nagydíj átkáról se ;]

(#114132) dudu5130 válasza Popes (#114117) üzenetére

dudu5130
(senior tag)

A kerék cseréje előtt meg benyelte a lekörözést amiből ő jött ki a legrosszabbul. Eldobott közel 4 másodpercet. A lekörözés után mindjárt az első tiszta körén újra Hamilton tempóját hozta, de Bottas miatt hozták szerintem. Szóval ez egyáltalán nem volt mák.

(#114133) ronaldo

ronaldo
(őstag)

Ha ez nem Bottas/Mercedes, +5 hely a következő futamra. (Mondjuk ha a futamon szarul álltak volna, 1-2 SC biztos lett volna. :P Persze ez utóbbi - remélem - csak vicc :D ).

Amúgy mosolyogva olvasom itt a fejtegetéseket a mai tempókról, hogy ki milyen gyors volt, meg Hamilton mindenki fölé nőtt, mikor nem volt 5 olyan kör a futamon, amikor érdemben össze lehetett volna mérni bármelyik két autó tempóját egymáshoz képest. Totálisan más taktikán futottak.

Egyébként egy orbitális taktikai hibát elkövettek a Ferrarinál.
Amikor kb. 25 mp-vel ment Vettel Bottas előtt (még a lekörözések kezdete előtt) akkor ki kellett volna hozni:

1. 3-4 körrel később egyébként is hozták volna
2. Ha ezt a +12-13km-nyi távot úgy hozza le, hogy az ultralágy első pár köreiben lépked, akkor sem veszít annyit, mint így a lekörözésekkel (4-5mp kb.)
3. Hamiltonnak mögötte mindenképp végig kellett volna mennie az előtte felsorakozott lassabb autókon, hiszen ő nem sokkal korábban volt kint. Ezen önmagában 4-5 mp-t lehetett volna hozni "ingyen". Persze utána Vettel is utoléri ezeket az autókat megint, de addigra lehet, hogy egy-egy kiáll előle a boxba, vagy jobban szétszakadnak egymáshoz képest így könnyebb a lekörözés is.
4. Így véletlenül sem ragad be Bottas mögé.

Ehhez képest sikerült letüdőzni a lekörözött autók miatti hátrányt, aztán jött a boxban a hiba (ezt senkinek nem lehet felróni, ilyen mindig van), utána meg 15 mp-t kapni Bottas miatt.

Ha ez nincs, Vettelnek lettek volna esélyei a futam végén. Közel sem biztos, hogy megelőzi Hamiltont, de szorult volna a hurok.

(#114134) snecy20

snecy20
(veterán)

Ilyen is volt egyszer... :)

[ Szerkesztve ]

(#114135) Motion_Blur válasza Viktor77 (#114125) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Alonso meg nagy pénzért elül a mezőny egyik leggyengébb autójában, mennyivel jobb?

Greentea: tavaly pont az ázsiai futamokon lett bedarálva Vettel és a Ferrari is, miről beszélsz? RB-s pályafutása alatt volt egy szezon amit ott fordított meg, de nincs ilyen hogy az ázsiai futamokat ki érzi jobban..

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#114136) KraX válasza ronaldo (#114133) üzenetére

KraX
(senior tag)

Egyébként egy orbitális taktikai hibát elkövettek a Ferrarinál.
Amikor kb. 25 mp-vel ment Vettel Bottas előtt (még a lekörözések kezdete előtt) akkor ki kellett volna hozni:

De ez nem igy mukodik egy olyan sportban ahol mindent patika merlegen mernek. Akkor a kovetkezo szakaszt rombolhatjak le pl a vegen mert a US gumiknak is ki kell birniuk a nyuzast a vegere es nem fogyhatnak el. Nekunk nagyon konnyu innen itelkezni, de nem latod a szamokat amik alapjan dontenek ott a strategak es vsz, hogy kicsit kepzettebbek ezen a teruleten mint mi.

A kerekcserek egyertelmuen hibak voltak... nagyon durvan dolgozniuk kell a sracoknak, hogy kemenyen vissza tudjanak vagni a szunet utan.

I know kung fu!

(#114137) Popes válasza dudu5130 (#114132) üzenetére

Popes
(őstag)

Csak arra utaltam hogy a Bottasal való találkozás csúnya véget is érhetett volna.

Deus ex machina

(#114138) veze válasza Motion_Blur (#114135) üzenetére

veze
(őstag)

de ott elsőszámú pilóta lehet :D

[ Szerkesztve ]

!!! ....édesnemes és csípős őrölt szegedi paprika termelőtől ..

(#114139) Viktor77 válasza Motion_Blur (#114135) üzenetére

Viktor77
(félisten)

Mintha nem erről beszélgetnénk.

(#114140) snecy20 válasza Motion_Blur (#114135) üzenetére

snecy20
(veterán)

Én még akkoris nagyon nehezen behúzhatónak érezném ezt az évet Vettelnek, ha történetesen ő menne most 24 pont előnnyel. Így meg, hogy a Ferrari futhat az eredmény után, és kell hogy állandóan kockáztasson...
Szóval nagyon ne élje bele magát senki a VB címbe vörös oldalon. :)

(#114141) Tsa-bika válasza snecy20 (#114134) üzenetére

Tsa-bika
(senior tag)

A 2014-es Ricciardo győzelemről nem is beszélve, ahogy feljött, majd mindenféle 21. századi taktikázás és boxutca játékok nélkül elment Alonso és Hamilton mellett, atyaég. Még a futam után is csak az álkapcsom kerestem

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#114142) [CS]Blade2 válasza mefistofeles (#114121) üzenetére

[CS]Blade2
(őstag)

Neki ugyanaz a probléma lépett fel, mint Alonsonak a pályafutásával. Most már nem tud olyan csapathoz igazolni, ahol első számú lehetne, és harcolhatna a címért, amiben vastagon benne van, hogy a
Mclarenes két elvesztett VB után már úgy volt vele, hogy mind1, csak legyen meg a VB cím, és utána már nem érdekelte annyira a dolog. Kb, mint Rosberget, csak ő szereti vezetni ezeket a gépeket, ezért még itt van.

Bottas pedig azt csinálhatná, mint Rosberg, hogy harcol a csapata ellen is. Nem fogják kirakni év közben. Év elején kell odaba..ni, amikor szólnak neki, hogy "fekete madár, fekete madár" akkor azt mondja, hogy "ló...t Toto", és elmegy Hamilton mellett, és begyűjti a 25 pontot, amikor lehetősége van rá. Ez az egyetlen esélye, valszeg neki csak 1 szezon adatna meg, aztán vagy VB, de közös megegyezéssel visszavonul, vagy nem jön össze, de legalább megpróbálta, és kiteszik a g.ibe.

(#114143) ronaldo válasza KraX (#114136) üzenetére

ronaldo
(őstag)

Két érvet tudok fesorakoztatni:

1. Pontosan lehet tudni, hogy a Hungaroringen néha körönkénti 1,5 mp-es tempókülönbség sem elég az előzéshez, ha az elől menő lassabb autó végsebessége megvan.
2. Emiatt ha a végén mégis elfogyna a gumi, akkor is jó esély van pár körig védekezni.

Ross Brawn volt ebben nagy, pillanatok alatt kiszámolta volna fejben a két scenariot (+4 kört kint szenvedni kopó gumival a forgalomban, amikor a mögötte jövők nincsenek, vagy éppen csak megérkeznek a forgalomba) vagy áttérni a "D" tervre.

Vettel a 70. körben futotta a leggyorsabb körét (néhány ezreddel lassabbat, mint Ricciardo abszolút legjobbja), 1:20.056 idővel. Azzal a 31 körös ultralággyal, amit előtte 27 körig nyírt Bottas mögött.

Ebből nem az látszik, hogy 3-4 körrel többet ne lehetett volna megtenni vele...

Lehet ezt szépíteni, de ehhez egy klasszis csapatfőnök kellett volna Pit wallon...

(#114144) snecy20 válasza [CS]Blade2 (#114142) üzenetére

snecy20
(veterán)

"Nem fogják kirakni év közben. Év elején kell odaba..ni, amikor szólnak neki, hogy "fekete madár, fekete madár" akkor azt mondja, hogy "ló...t Toto", és elmegy Hamilton mellett, és begyűjti a 25 pontot, amikor lehetősége van rá."

Csak az a gond hogy Bottas nem ez a kvalitás... 2015-16-ban HAM és ROS hányszor de hányszor meccselt úgy a versenyeken, hogy szorosan egymás seggében voltak? Szinte mindig, baj is lett belőle párszor :) Bottas meg időnként nagyon ki tud kapni Hamiltontól, szóval a hajára kenheti, ha a 21 futamos idényben mondjuk 5x leveri Hamiltont. Ahhoz hogy bele tudjon szarni a ventilátorba Bottas, ahhoz tudnia kéne mindig Hamilton tempóját.

(#114145) KraX válasza snecy20 (#114140) üzenetére

KraX
(senior tag)

Szerintem is kinkeserversen lesz behuzhato ha nincs betli a Mercedes oldalon. Folyamatosan minden futamon a Mercedesek elott kene befejezni. Azsiai futamokon gyakran esik az is a vorosok ellen szol, hiaba lesznek dominansak szarazon.

Akarhogy is az az eso a ket utolso futamon illetve idomeron nagyon jol jott a Mercedeseknek, anelkul egyertelmuen masrol beszelgetnenk es ezzel nem azt akarom elvitatni, hogy a valtozo korulmenyeket teljesen ki tudtak hasznalni hanem egyszeruen a tenyt, hogy szarazon nagyon nagy esellyel vesztettek volna, nemetorszagban egyertelmuen, es tobb mint vsz, hogy itt a Hringen is ha a Ferrari az elso sorbol indul, igy ez megint egy keseru pirula a Ferrari szurkoloknak amit le kell nyelni. :D

(#114143) ronaldo
2. Emiatt ha a végén mégis elfogyna a gumi, akkor is jó esély van pár körig védekezni.
Ez az ami nagyon kevesse kiszamithato, hogy a "masik" auton hogy fog viselkedni a gumi. Szoval ez egy igen bizonytalan fuggveny valtozo a tortenetben.

Ross Brawn volt ebben nagy, pillanatok alatt kiszámolta volna fejben a két scenariot (+4 kört kint szenvedni kopó gumival a forgalomban, amikor a mögötte jövők nincsenek, vagy éppen csak megérkeznek a forgalomba) vagy áttérni a "D" tervre.
Ez 1x evvel ezelott lehet, hogy meg mukodott volna egy olyan koponyaval mint Ross Brawn (ahogy mukodott is), ma mar olyan fejlett a technika es annyi fele on the fly szimulacio fut a hatterben amit emberi aggyal kovethetetlen, legalabbis szerintem.

[ Szerkesztve ]

I know kung fu!

(#114146) [CS]Blade2 válasza ronaldo (#114143) üzenetére

[CS]Blade2
(őstag)

Vettel esetében a legkeményebb gumit kellett volna felrakni, akkor, amikor 25 másodperccel Bottas előtt volt. Azzal kényelmesen 2.
Ultrán hiába jött volna vissza 2.-nak, a pályán csak felzárkózni tudott volna, előzni már nem. Ha közvetlenül oda, és nem 10 másodperccel Hamilton mögé jön, akkor sincs meg erőből, mert kevés volt a gumikülönbség.
Bottast sem tudta rendesen megelőzni, Hamiltont sem tudta volna. Ugyanúgy ment volna mögötte, miközben lerádiózza, hogy 1,5 másodperccel gyorsabban is tudna menni. Az kevés az előzéshez.

Csak abban bízhattak, hogy lesz egy SC, vagy, hogy feljönnek Hamiltonra, aki vezetői hibával kicsúszik annyira, hogy a lőtávolságból Vettel el tud menni mellette.

Ric majdnem fennakadt az utolsó két GP2-es autón.

(#114147) Tsa-bika

Tsa-bika
(senior tag)

Eredeti cikk

Wolff told Sky Sports F1 that he admired what he saw as the role Bottas had played.

"It feels a bit bittersweet, I don't know why, because Valtteri would have deserved a podium because he was such a sensational wingman," Wolff said.

But Bottas seemed unimpressed by those comments, as he suggested that there was little to be happy about on an afternoon where he had wanted to finish much higher than his eventual fifth place.

"First of all, wingman hurts," he told TV reporters.
:))

[ Szerkesztve ]

(#114148) erahurka válasza Tsa-bika (#114147) üzenetére

erahurka
(nagyúr)

Nem tudom eldönteni Bottas csak megjátssza, vagy tényleg nem fogja fel hogy csak egy vízhordó és soha nem fog vb címért menni a Forma 1-ben. :F

"Hamburger! Elengedhetetlen az egészséges reggelihez!" >>>http://fastfoodcentral.blog.hu<<< | Kajapornó: http://instagram.com/erahurka

(#114149) Tsa-bika válasza erahurka (#114148) üzenetére

Tsa-bika
(senior tag)

Hát figy uram, bemásolom akkor hogy folytatódik a cikk:

Bottas said that he would speak to Mercedes' team management later to discuss the 'wingman' issue, as he suggested there had been no indication he was playing a supporting role to Hamilton.

"I think we need to speak after this race," he said.

"We are over halfway [through] the year and the points gap is big, but for sure the team will decide at some point."

Nem akarom elhinni, amellett, hogy ekkora örök No. 2. lett mégis fejben ezek szerint fel se fogta az egészet. Ettől sokkal-sokkal több intelligenciát néztem ki belőle. Az is lehet, hogy csak a médiának mondja ezt, a jó ég tudja. :(((

Ja és tudom, hogy a nagy többség, hogyan vélekedik Rosberg-ről, de Rosberg-et szerintem normál ember sose fogja Bottas-hoz hasonlítani vagy fordítva

[ Szerkesztve ]

(#114150) [CS]Blade2 válasza snecy20 (#114144) üzenetére

[CS]Blade2
(őstag)

Rosberg sem az, mégis megpróbálta, és be is jött. Bottas is csak így tudna élni vele. Ha csak 5 futamon jön össze, akkor ez van, nincs meg.
Egyébként nem tudhatjuk, mert, ha év elején sikerül behúzni pár futamot, akkor az önbizalma is megjön, amit azért már az igazolása előtt, és télen rendesen puhítottak azzal, hogy a saját csapata lenyilatkozta, hogy még lassabb 0,2 másodperccel, stb.
Arra nem várhat, hogy hátha valaki rá akar majd építeni egy csapatot, akár Hamilton visszavonulására, hogy hátha akkor a Merci rá épít, és VB-t csinál belőle.
Ha VB-ért akar harcolni, akkor bele kell sz*rni a ventilátorba, aztán lesz, ami lesz. Neki ez a legtöbb, amit a gép dobott. Jóval nehezebb, mert a csapata ellen is harcolnia kell, de nagyon kell készülni rá, mint ahogy Rosberg tette, és akkor meg lehet csinálni.
Ezzel ki is mozdítja a csapatot és Hamiltont a komfortból, mert nem számítanak rá, azt hiszik, hogy rendesen be van fenyítve a srác.

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.