Hirdetés

2020. január 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#11101) Malachi válasza Motion_Blur (#11099) üzenetére

Malachi
(addikt)

"Egy ilyen csapatot bizony ott kellett hagyni."

a McLarennél legalább az esélye megvolt, hogy nyerjen. a Mercinél jelen állás szerint esélye sem lesz dobogó közelbe kerülni. sarkos ez egy kicsit. amúgy is úgy néz ki, hogy a pénz miatt ment. nem bántani akarom, nincs vele bajom, csak mondom.

(#11102) proof88 válasza JColee (#11100) üzenetére

proof88
(addikt)

heh

(#11103) Qorthral válasza Motion_Blur (#11094) üzenetére

Qorthral
(őstag)

Az én listám: (eltérésnél kis indoklással)

Australia - McLaren
Malaysia - Sauber (figyelembe véve, hogy a verseny esős volt)
China - Mercedes (a jobb kvali tempó miatt)
Bahrain - Lotus/Red Bull (Lotusnak volt a legjobb versenytempója, de az RBR sokkal erősebb volt 1 körön)
Spain - Williams (Maldonadónak erősebb versenytempója volt mindkét McLarennél)
Monaco - Mercedes
Canada - McLaren (jobb versenytempó hajszálnyival a Ferrari/RBR duónál. Ha mellérakod a Ferrarit, nem igazán értem az RBRt miért nem.)
Europe - RBR
Britain - RBR
Germany - Ferrari/McLaren (sima Meki lenne, ha száraz IM lett volna, így egál - itt már az uppolt Meki ment)
Hungary - Lotus/McLaren (kvali miatt Mekit is ide kell venni)
Belgium - McLaren
Italy - McLaren/Ferrari
Singapore - McLaren
Japan - RBR
Korea - RBR
India - RBR
Abu Dhabi - McLaren
USA - McLaren/RBR (Hamilton 1 tizeddel volt gyorsabb a versenyen, az IMen fordítva, és az is sokat számít)
Brasil - McLaren (ezzel még azért meg kell várni a holnapot, de eddig stimmel)

Összesítve: (döntetlennél feleztem a pontokat)

McLaren: 8
Red Bull: 6
Mercedes: 2
Ferrari: 1
Lotus: 1
Williams: 1
Sauber: 1

Kár, hogy a Meki ennyire rossz munkát végzett illetve ennyire megbízhatatlan volt...
Az pedig legalább ekkora kár, hogy a Merci a 2 szuper hétvégéje mellé semmi értelmeset nem tudott pakolni...

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :)) | PH! F1 Tippjáték: http://prohardver.hu/tema/ph_f1_tippjatek/friss.html

(#11104) hoffman_ válasza Motion_Blur (#11099) üzenetére

hoffman_
(veterán)

És akkor jön, hogy esik eső karikára, Alo bácsi kalapjára :DD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11105) Oliverda válasza Malachi (#11101) üzenetére

Oliverda
(félisten)

A VB címre nem volt esélye, csak maximum néhány győzelemre. A VB címhez a McLaren mint csapat nem elég.

Első TransferWise átutalásod £500-ig ingyen: kérd a kódod privátban!

(#11106) giigz

giigz
(veterán)

Látom nagyon nem hisztek a jövő évi Merciben, lesznek itt még meglepetések... :)) ;]

[ Szerkesztve ]

(#11107) mefistofeles

mefistofeles
(addikt)

Nem tudom volt e már én sírtam a röhögéstől.......Vettel
Az írás alatt a link az Alonsórol szóló hasonló ópuszhoz!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#11109) Misi 007

Misi 007
(Közösségépítő)

Látszik hogy nagy a tét mert mindkét éllovas megroppant a nyomás alatt és kikaptak a csapattársuktól.
Remélem a Ferrari nem játssza megint el a "fair play díjas" váltócserés hülyeségét és hagyják végre Felipe baby-t normálisan versenyezni.

(#11110) JColee válasza Misi 007 (#11109) üzenetére

JColee
(őstag)

Szerintem a Ferkánál elvágták a fékvezetékeket.

(#11111) giigz válasza Misi 007 (#11109) üzenetére

giigz
(veterán)

Hagyni fogják, csak ha megközelíti egy bizonyos távolságra, akkor el kell engednie.

(#11112) mefistofeles válasza giigz (#11111) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

Mondjuk az elengedés az szerintem teljesen természetes. Adott szituációban minden csapatnál alap dolog lenne.....

Mondjuk nem olyan gusztustalan formában mint anno Sumiék mikor a célegyenesben csinálták.....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#11113) helkis válasza JColee (#11110) üzenetére

helkis
(addikt)

szvsz Massa torpedo lesz holnap.. :B

>>>>> ''Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'' <<<<< >>>>>>> 3Dmarkillers - hwbot.org <<<<<<

(#11114) mefistofeles válasza helkis (#11113) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

Nem utálom őket de a Ferrariból ki is nézem.....

(#11115) hoffman_ válasza mefistofeles (#11107) üzenetére

hoffman_
(veterán)

Én nem komázom Vettelt, de ez az írás már nekem is sok volt, ez egy retardált. A másikat már meg se nézem...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11116) Motion_Blur válasza mefistofeles (#11112) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Utolsó kanyar előtti satu, vagy egy kamu orrkúpcsere, nem mindegy?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#11117) D@ni88 válasza helkis (#11113) üzenetére

D@ni88
(addikt)

Nem hiszem... Akkor a fél világ üldözné Alonso-t és őket is. Alo-ról már nem mossák le azt a Piquet és a fal mesét... Most történne egy hasonló eset.

Max úgy tudnám elképzelni ha szélárnyékban lenne Vettel mögötte, Massa pedig kis fék és Vettel belerongyol ;]

(#11118) mefistofeles válasza Motion_Blur (#11116) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

De amiket felsoroltál azoknál valóban mindegy, mind a kettő gusztustalan. pl. azt az emlékezetes elengedést meg lehetett volna csinálni (sokkal!) diszkrétebben is!

(#11119) helkis válasza D@ni88 (#11117) üzenetére

helkis
(addikt)

volt anno valami film, már nem tudom mi, amikor megírja az író a gyilkosságot, majd elköveti, de azt mondja alibinek, hogy nem lenne olyan hülye, hogy pont úgy csinálná.. ;)

>>>>> ''Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'' <<<<< >>>>>>> 3Dmarkillers - hwbot.org <<<<<<

(#11120) TESCO-Zsömle válasza hoffman_ (#11115) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Ez csak poén.

Alonso meg tényleg Fortuna asszonnyal hentereg... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11121) mefistofeles válasza hoffman_ (#11115) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

...ne vedd komolyan és akkor érdemes az Alonzósat is elolvasni! Mindjárt az első képtől tényleg majdnem sírva röhögtem.......

(#11122) Motion_Blur válasza mefistofeles (#11118) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Az nem a csapaton múlt. Barikával már jóval az utolsó kör előtt közölték hogy félre kell állnia de nem akart. Így állt bosszút a csapaton, így lett balhé az egészből. Érdekes hogy akkor ment a kifütyülés meg 100.000 dolláros bírság és akasztották volna a komplett csapatot most meg már az se veri ki a biztosítékot hogy az egyikre kérünk egy büntetést csak hogy a másik előrébb kerüljön :)

mod: mit találtam?

:DDD

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#11123) -Mike- válasza proof88 (#11095) üzenetére

-Mike-
(addikt)

"Ha Alonso VB címet akar, küldje a GENERATOR szót a 1799-re!"

(#11124) werszomjas válasza Misi 007 (#11109) üzenetére

werszomjas
(őstag)

Sztem most pont hogy előre küldik, megpróbálja lerajtolni Vettelt vagy az első körben mindenképp elé kerülni, a Ferrar szempontjából az lenne a legjobb.

Bár Alonsonak úgy is fel kéne kapaszkodni az első helyre, én úgy látom ha nincs technikai hiba meg kaotikus időjárás, akkor ez sima McLaren 1-2 és Vettel VB.

Vettelnek még csak erőltetni sem kell semmit.

üdv

(#11125) mefistofeles válasza Motion_Blur (#11122) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

...na ettől a képtől szartam be :DD :DD :DD

(#11126) kisza25 válasza mefistofeles (#11107) üzenetére

kisza25
(félisten)
LOGOUT blog

elég gyenge humorérzékre vall, nem Vettel a kedvencem, de ez nagyon erőltetett valami :N

[ Szerkesztve ]

(#11127) mefistofeles válasza werszomjas (#11124) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

Ha száraz futam lesz akkor Vettel (ha van esze) szépen befurikázik a Mekik mögött és csaó! Véleményem szerint Alonsón csak egy technikai hiba, vagy az időjárás segíthet.

(#11128) mefistofeles válasza kisza25 (#11126) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

Ha mindent komolyan veszel akkor elég nehéz életed lehet!
Ha el tudsz vonatkoztatni a főszereplőtől akkor egyáltalán nem rossz írás!
persze nem tényközlés kategória...
Ha egy karikatúrát látsz a kedvencedről akkor is kiakadsz? Ez kb. az írásban......
Ráadásul nem is részrehajló a szerző mert Alonsónak is ugyanúgy megadja!

[ Szerkesztve ]

(#11129) Malachi válasza Oliverda (#11105) üzenetére

Malachi
(addikt)

én is arra gondoltam, bocs, ha rosszul fejeztem ki magam. összességében szerintem a McLaren így is és talán jövére is jóval erősebb csapat lesz a Mercinél. rossz lesz Haminek a volt kocsija porát szívni, mert gyanítom, hogy eleinte inkább kergeti majd.

(#11130) szab.tam

szab.tam
(nagyúr)

mindjárt a falhoz vágom a guglit, vagy magam.... :((

valaki linkeljen már nekem egy végleges rajtsorrendet. :R

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#11131) Malachi válasza szab.tam (#11130) üzenetére

Malachi
(addikt)

(#11132) Oliverda válasza Malachi (#11129) üzenetére

Oliverda
(félisten)

Valószínű, de láthattuk, hogy a VB címhez ez kevés.

(#11133) szab.tam válasza Malachi (#11131) üzenetére

szab.tam
(nagyúr)

thx.

lesz egy sokak számára nem tetsző fogadási tippem.
(én nem játszom meg, mert nem fogadok, régóta, elvből.)

ha van önálló fogadási lehetőség valahol:
schumi 1-5. körben összetöri magát.
nagyon.
vagy a 12-15. körben.
lenne még szorzó fokozó, kiegészítő is hozzá, gondolom igen sokszoros odds-al, de ezt itt inkább kihagyom...) :(

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#11134) Malachi válasza szab.tam (#11133) üzenetére

Malachi
(addikt)

én vele kapcsolatban már mindenféle lehetőséget elképzeltem, kezdve azzal, hogy egy nagyon durván esős futamon a negyedik helyen robog és a végén a harmadik - ha nem Vettel vagy Alonso az és nem a VB-ről dönt a helyezése épp - elengedi, hogy pódiumról búcsúzhasson.

nem tudom, valamit megérdemelne így a végére.

(#11135) McCartman válasza TESCO-Zsömle (#11120) üzenetére

McCartman
(senior tag)

Ja, csak annak meg gyenge.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#11136) TESCO-Zsömle válasza McCartman (#11135) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Nem gyengébb, mint egy Szalacsi vagy Polgárjenő... Vagy a számtalan részegről/hajléktalanról feltöltött videó...

(#11137) Oliverda

Oliverda
(félisten)

Alonso still has title aspirations

(#11138) ETOM

ETOM
(addikt)

Remélem sumi egy jó versenyt fut ma.

(#11139) Malachi válasza Oliverda (#11137) üzenetére

Malachi
(addikt)

és a lényeg.

nincs benne túlzás, vagy bemagyarázás - ez a helyzet.

(#11140) Qorthral

Qorthral
(őstag)

Fikció következik, a valósággal való bármilyen egybeesés pusztán a véletlen műve! :)

A várakozásokkal ellentétben száraz pálya várja az év utolsó Nagydíján a világ legjobb autóversenyzőit. Mindenki ideges, leszámítva Schumachert, aki talán már a szerdai grillezést tervezi. A készülődés percei hamar eltelnek, és START!
Alonso lerajtolja Hülkenberget, Massa pedig Vettelt. Így a két bajnokaspiráns egymás mögött lesz. Webber tehetetlen lesz, mivel Massát nem akarja csak azért elengedni, hogy Vettelt is elengedje, ez később még visszaüthet. Alonso megelőzi Vettelt a nagyobb végsebességnek és remek versenytempónak köszönhetően, majd egy Massával való elegáns helycserét követően pár körön belül Webbert is befogja. A kettes számú Red Bull megelőzése után a McLarenek nyomába ered, akik szorosan követik egymást. A második kerékcserék környékére éri be annyira Buttont, hogy egy elévágással és pár erős körrel a boxban megelőzze. A túlzott bizonyítási vágyban égő Felipe Massa csúnyán elmér egy féktávot, és mire visszaevickél a pályára, már Vettel és Kimi is elmennek mellette. Raikkönen nagyon él, mit neki motorcsere. A figyelmeztetésre, mely szerint legyen óvatos Vettellel, nehogy nekimenjen, elküldi a mérnökét fagyiért, mondván nélküle is tudja mit csinál. Már az utolsó 10 körben járunk, amikor egy gyönyörű és teljesen váratlan előzéssel maga mögé utasítja a cím legfőbb várományosát. Vettel örjöng a rádióban, de biztosítják róla, hogy semmi gond, jelenleg VBt érő helyen áll: "Csak hozd be az autót, semmi felesleges kockázat!" Az utolsó körökre tehát a Hamilton, Alonso, Button, Webber, Raikkönen, Vettel sorrendben fordul az első hatos. Horner megnyomja a nagy piros gombot, majd Webber hirtelen lehúzódik a pályáról. A csapatrádióban halljuk, hogy KERS problémája van ismét - ki gondolta volna -, de valójában persze Vettel pozíciójának javítása a cél. Alonso vészesen közeledik a kissé tempót vesztett Hamiltonra, majd a célegyenes végén hét körrel a vége előtt megelőzi. A közönség felrobban, pedig ők elsősorban a másik Ferrariért szorítanak. Massa apuka olyan örömmel borul Domenicali nyakába, mintha az Ő fiát ünnepelné harmadszor a világ bajnokként... Az utolsó percekben Alonso körönként kétszer bevágott barátnője extázisban sikít, ám ekkor, fél körrel a leintés előtt Hamilton autója lelassul... Lewis olyan rutinnal húzódik le a bukótérbe, mintha egész életében ezt csinálta volna... Talán már Alonso is csak azért tudta megelőzni, mert gondjai akadtak.

...

Három világbajnok: Alonso, Button és Raikkönen áll a dobogón, de mégis egy negyedik a legboldogabb ma: Sebastian Vettel háromszoros világbajnok lett! Az interjúk során Kimi a szokásosnál is morcosabb... Bár nem akart, kénytelen lesz elmenni az évadzáró puccos FIA gálára, mint a pontverseny harmadik helyezettje. Késő délután pedig az is kiderül, hogy Hamilton autójában a generátor adta meg magát...

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :)) | PH! F1 Tippjáték: http://prohardver.hu/tema/ph_f1_tippjatek/friss.html

(#11141) Stafni

Stafni
(aktív tag)

(#11142) SzalaiG válasza Qorthral (#11140) üzenetére

SzalaiG
(addikt)

;]

Erős, de tetszett. :))

(#11143) Flashcash

Flashcash
(Közösségépítő)

Szinte mindenütt esős futamról írnak, de a radar kép alapján itt maximum száradó aszfalt lesz.

Weather Underground (13:00-16:00): 23fok; eső valószínűsége 30%; mértéke 0.51 mm (ez is jóval kevesebb mint amit tegnap jósoltak)

(#11144) helkis válasza Flashcash (#11143) üzenetére

helkis
(addikt)

friss fejlesztés a "Mc-rrari.co"-tól:

[ Szerkesztve ]

(#11145) Motion_Blur válasza Qorthral (#11140) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Nem ilyen végeredményre számítottam :D

Amúgy szerintem addig reális, hogy Alonso a McLarenek nyomába ered :)

(#11146) AMD Power válasza Oliverda (#11105) üzenetére

AMD Power
(titán)

Sajnos ez igy van. Ezért is értem meg,hogy váltott.

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#11147) .noxwill

.noxwill
(veterán)

Vettel nem fél attól hogy Massa kilöki

Kontra erre a kijelentésre:

Na most szépen velem jössz barátom, mégis hogy képzelted a holnapit?

All→M8

(#11148) ronaldo válasza werszomjas (#11124) üzenetére

ronaldo
(őstag)

Alonso az 1., 3. és 5. helyezett mögül indul. Tehát ha repülőrajtot is vesz, maximum a 4. helyre tudna feljönni, mert másra már nem igazán ad lehetőséget a célegyenes. Utána a Mclarenek meg a Red Bull nem hogy DRS távolságon kívülre kerülne, hanem szerintem kompletten látótávolságon kívülre is.

De igazából már ez is csoda lenne, ekkorát nem nagyon szokott rajtolni. Korábban vért izzadva azért összerakott egy 4-5. hely környékét időmérőn, ahonnan ha 2 helyet feljön az ember, mindjárt másutt találja magát, mintha a 7-8. helyről teszi ezt.

(#11149) mefistofeles válasza ronaldo (#11148) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

Ha száraz lesz a verseny akkor ez a valószínű. Én is azt mondom, hogy a RB-hez és a Mekihez nem sok köze lesz!
DE HA ESIK??????

(#11150) AMD Power válasza mefistofeles (#11149) üzenetére

AMD Power
(titán)

Akkor egy jó buli lesz.... ;]

Én azért bízok benne,hogy nem Vettel lesz a VB!

[ Szerkesztve ]

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.