Hirdetés

2019. november 15., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-14 21:29:59

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#108001) KraX válasza Malachi (#108000) üzenetére

KraX
(senior tag)

En megvarnam a futamot ezzel, mert a futamon osztjak a pontokat es ott nagyjabol egalban van a Mercedes es a Ferrari. Azt mondanam amit tegnap is, a Mercdes elvesztette az elonyet egy koron a Ferrarival szemben, illetve helyet csereltek es most a Ferrarinak van elonye egy koron es de a Mercedes tudja azt a tempot amit a Ferrari versenyen. Igy a Mercedes hatranybol indul, ez ketsegtelen.

I know kung fu!

(#108002) Segal válasza KraX (#108001) üzenetére

Segal
(addikt)

Viszont 2 Merci van Vettel mögött ez meg stratégiai előny.
Szerintem kihozzák majd Bottast picit az ideális előtt hogy reagál e rá a Ferrari. Szerintem nem fog de ha mégis akkor forgalomba kerülnek és Hamilton kap egy Hammertime rádió üzenetet. Ha meg nem jön ki Vettel akkor Bottasnak kell széthajtania a technikát hogy bármi áron Vettel elé kerüljön és szabályozza a tempóját. Persze egy SC azonnal bekavarhat mindent de alapesetben szerintem ezt fogja játszani a Merci.

(#108003) Krogoth válasza Segal (#108002) üzenetére

Krogoth
(aktív tag)

Crashtappent nem vetted számításba... ;]

nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik

(#108004) KraX válasza Segal (#108002) üzenetére

KraX
(senior tag)

Csapo Atival ellentetben en pont a strategiai elony birtokaban a Mercedesre fogadnek. Be tudjak ultetni Vettelt es a Ferrarit a hintaba, nagyobb mozgasteruk van ez teny. Hamarosan kiderul mi lesz.

I know kung fu!

(#108005) DS39 válasza KraX (#108004) üzenetére

DS39
(veterán)

kérdés Kimi, hogyan rajtol, mert ő szokott jobban a két ferrari közül, és ugye neki van jobban tapadó gumija is, ha fel tudna jönni az egyik Merci elé, az bravúros lenne.
bár lehet Verstappennel kiütik egymást.

(#108006) KraX válasza DS39 (#108005) üzenetére

KraX
(senior tag)

Egy jo rajt sokat szamithath. Alapvetoen kaotikus futamra keszulok tobb SC fazissal az egesz hetvege lattan, aztan majd meglatjuk mi lesz.

I know kung fu!

(#108007) dangerzone

dangerzone
(addikt)

Csao Sracok! Nem tudtok olyan rádiót, ami eloben közvetíti a futamot? Angol, nemet, magyar vagy akar orosz nyelven. Mav start wifin nincs elég savszel :)

" Things NOT to pack: alcohol, firearms, sharp objects, kettles, irons, food or beverages, drones, Galaxy Note7 "

(#108008) Malibutomi válasza Segal (#108002) üzenetére

Malibutomi
(nagyúr)

Inkabb az lesz itt az erdekes hogy ha valaki a masik mogott marad, akkor a hosszu egyenesben DRS nelkul is siman elvitorlazhat mellette.
Szelarnyekkal majd 10 km/h-val magasabb sebessegeket ertek el.

(#108009) emre

emre
(veterán)

és most elképzelem ahogy a menetszél leszakítja a sisakot a pilóták fejéről...... :DD

(#108007) dangerzone

Próbálkozz :)

Live Stream Azerbaijan Grand Prix

[ Szerkesztve ]

Dolgoznak a verőfényben a verőemberek A szivárvány minden színében játszik a testünk Mi gyönyörűek is lehettünk volna drágám De így is szép hogy áldozatul estünk

(#108010) cyberkind válasza emre (#108009) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Benne a fejükkel. :K

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#108011) atok666 válasza cyberkind (#108010) üzenetére

atok666
(őstag)

Kimi... :)

Atok

(#108012) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

Szia Kimi. :DDD

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#108013) junior11 válasza cyberkind (#108012) üzenetére

junior11
(veterán)

Na jó indul a Ferrarinak Kimivel...

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#108014) Csapoati válasza cyberkind (#108012) üzenetére

Csapoati
(Topikgazda)

Inkább szia Ocon. :D

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#108015) gbors

gbors
(nagyúr)

Nem tartott soka...

"Armour... is part of a state of mind... in which you admit the possibility... of being hit."

(#108016) Milka 78

Milka 78
(nagyúr)

Ocon meh :U
Alonso de kemény!

[ Szerkesztve ]

---------Jótündér! A kívánság az kívánság! Na hajolj csak szépen előre!--------- Technikai okok miatt privát üzikre sajnos nem tudok válaszolni,ha kérdésed van azt a fórumba tedd fel!!!

(#108017) cyberkind válasza Csapoati (#108014) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Ferrari 1-2 tükrében nem igazán érdekel Ocon. :DD

-----------

Fernando egy hős! :))

[ Szerkesztve ]

(#108018) SityiSXT

SityiSXT
(őstag)

No igen, két kerékkel tolja! :)

(#108019) emre

emre
(veterán)

Látom Lonsi motogp-re gyúr :D

Dolgoznak a verőfényben a verőemberek A szivárvány minden színében játszik a testünk Mi gyönyörűek is lehettünk volna drágám De így is szép hogy áldozatul estünk

(#108020) BenHans

BenHans
(addikt)

Alo :C :R

emre: :DDD

[ Szerkesztve ]

"...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "Still I Rise"

(#108021) emre

emre
(veterán)

na itt sem lennék pályamunkás :D

(#108022) quailstorm

quailstorm
(nagyúr)

Azért remélem Kiminek lesz még eredménye mielőtt kedvét veszti, mert idén szokatlanul nagy igyekezetet látok eddig, de mindig megszívja.
Sejtettem, hogy a gumielőnyt a rajtnál pont nem tudja kihasználni, aztán meg daráló.

Csere nélkül végigmehet?

[ Szerkesztve ]

(#108023) DS39 válasza quailstorm (#108022) üzenetére

DS39
(veterán)

Ezt most ő baszta el, nem volt egy autónak hely ahová betolta.

(#108024) quailstorm válasza DS39 (#108023) üzenetére

quailstorm
(nagyúr)

Ocon előzést azt tudom, ott az előző években is pont ugyanez volt minden előzési kísérletből. De addigra már le volt bontva az autó is valamennyire (Perez), szóval benne volt a szopórollerben rendesen.

(#108025) Csapoati

Csapoati
(Topikgazda)

Hülkenberg 14->8 :Y

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#108026) Tsa-bika

Tsa-bika
(senior tag)

Sainz eddig lógatta idén a kezét a langyi vízbe, de ez most brutális volt. Kár, hogy átmeneti a pozíció.

Van amit személyesen kell átélni, minden másra ott a darkweb.

(#108027) szebe válasza DS39 (#108023) üzenetére

szebe
(őstag)

Eddig sokan hiányolták az agresszivitást Kimi vezetéséből, most bement Ocon mellé féktávon, a francia meg rácsukta az ajtót.

Vettel jól csinálta, amennyire csak lehetett, megrövidítette az egyenest.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#108028) quailstorm válasza szebe (#108027) üzenetére

quailstorm
(nagyúr)

Az nem agresszivitás, hanem meggondolatlanság/nem emlékezés. Ott nem lehet előzni, csak összetörni. Tavaly is ez volt.

Bár kétségtelen hogy nagyon csalós, mert úgy tűnik, hogy van hely, tudni kell hogy nem, nincs.

(#108029) Milka 78

Milka 78
(nagyúr)

Sainz és Max egymásra találtak...ez egy szép kapcsolat folytatása lehet :D

---------Jótündér! A kívánság az kívánság! Na hajolj csak szépen előre!--------- Technikai okok miatt privát üzikre sajnos nem tudok válaszolni,ha kérdésed van azt a fórumba tedd fel!!!

(#108030) szebe válasza quailstorm (#108028) üzenetére

szebe
(őstag)

Szerintem Ocon sem figyelt, pedig az ugye előzési pont (DRS zóna végi kanyar).

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#108031) PumPi

PumPi
(őstag)

Lemaradtam az elejerol gumielonye van a Renaultnak?

(#108032) Tsa-bika

Tsa-bika
(senior tag)

A sportág és a csapat érdekében könyörgöm legyen ma egy Renault dobogó. Pretty please!? :U

(#108033) emre

emre
(veterán)

Tök jó látni a rőnókat 4-5 helyen futni. :))
Ejj ha a mclarennél úgy tudnának kasztnit építeni, mint amilyen a kommunikációjuk :DDD

Nem értem mi a francot erőlködik max a csapattársa ellen

[ Szerkesztve ]

(#108034) Tsa-bika

Tsa-bika
(senior tag)

Szegény HULK tavaly is kirektelte magát itt Bakuban :'(

(#108035) Misi 007

Misi 007
(Közösségépítő)

Na, Leclerc elkapja Verstappent? Remélem... ;]

[ Szerkesztve ]

(#108036) Malachi

Malachi
(addikt)

Verstappent ki kell venni. Le kell állítani, ezt nem folytathatja. Rossz nézni.

(#108037) Milka 78

Milka 78
(nagyúr)

Szerintem hatásos volt a beszélgetés Mad Max-el :DDD
Látszik sokkal nyugodtabb,előzékenyebb,megfontoltabb...ja nem is :C

[ Szerkesztve ]

(#108038) DS39 válasza Malachi (#108036) üzenetére

DS39
(veterán)

Vicc, nem értem Hornert

(#108039) quailstorm

quailstorm
(nagyúr)

Mintha Räi bal elsőjén lenne egy flat spot (elfékezésnyom). Kíváncsi vagyok elküldik-e a végéig. Már szabályos.

[ Szerkesztve ]

(#108040) DS39 válasza quailstorm (#108039) üzenetére

DS39
(veterán)

Ha van még ultra, akkor a két rb után kijöhet, és akkor sima 4. hely neki.

(#108041) Milka 78

Milka 78
(nagyúr)

Vajon ilyenkor az RB rádióforgalmát miért nem halhatjuk?

(#108042) DopeBob válasza Milka 78 (#108041) üzenetére

DopeBob
(addikt)

Nem lennenk sokkal okosabbak tole... bip-bip-bip 😁

MZ/X

(#108043) lenox

lenox
(addikt)

Vettelnek nem 30 sec elonye volt Hamilton ellen? Hogy lett belole 18?

(#108044) BenHans

BenHans
(addikt)

Bravo Max!
Versenyezni van ott...

"...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "Still I Rise"

(#108045) 7etape

7etape
(addikt)

Ennek szar vége lesz. Egyszer már elkövette ezt a hibát a Ferrari (talán 2016 Ausztria?), hozni kellene már Vettelt, különben defekt lesz a vége.

Szerk.: na erre kihívták, de nem merték bevállalni az ultrát. Majd Bottassal a Mercedes.... :N

[ Szerkesztve ]

(#108046) cyberkind válasza 7etape (#108045) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Nem értem ezt a Ferrari taktikát. :D

(#108047) quailstorm válasza lenox (#108043) üzenetére

quailstorm
(nagyúr)

Másik számsor megy most, a pilóták egymáshoz képest. 9,5+18 volt az előnye.

(#108048) DS39 válasza lenox (#108043) üzenetére

DS39
(veterán)

18 az Ham és Bot közötti különbség volt.

(#108049) PumPi

PumPi
(őstag)

Ezt Bottast siman behuzhatja... igazabol nem latom hogy ne huzna be. 6-7mp lesz a hatranya a kerekcsere utan ultralaggyal...

(#108050) lenox

lenox
(addikt)

Ok,koszi.

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.