Hirdetés

2020. február 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#105151) Malachi válasza feri1014 (#105149) üzenetére

Malachi
(addikt)

hát félig-meddig viccesnek szántam azt a választ. szomorú látvány, de tényleg annyira piti semmiség a motor (kasztni?) gondok mellett, hogy arra nincs szó. ja vicces, de nem ezen bukik majd el a VB címük. KHM.

Alonso gondolom kétpofára tömi a xanaxot, az idegei meg teljesen összekuszálódtak már. hogy lehet ekkora pechsorozata valakinek, komolyan. történelmi ez amit látunk. persze várjuk ki! én még mindig bízom benne, hogy magára talál a csapat. nem lehet másképp.

(#105152) Bad Pritt válasza Malachi (#105151) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)

Ezen nem fog elúszni, a kocsik idén sem fognak eljutni még az első kerékcseréig sem...

"Success and suck share the first three letters for a reason."

(#105153) feri1014 válasza Malachi (#105151) üzenetére

feri1014
(senior tag)

Valahogy nem jött át. Elnézést. :R
Ebből is látszik, hogy a Honda csak részben volt felelős ebben az egészben és bűnbakot csináltak belőlük.

(#105154) Alexios válasza feri1014 (#105153) üzenetére

Alexios
(addikt)

Igen ebből is, a kerékcserék voltak a problémák az elmúlt 3 évben :U Gondolom emiatt tesztelt a Honda egy hengerrel, emiatt küldött a nyelvet nem beszélő embereket a mclarenhez y emiatt nem illeszkedett a váltó, vagy volt gond az olajtartalyal y emiatt volt gyenge a motor, stb

[ Szerkesztve ]

(#105155) feri1014 válasza Alexios (#105154) üzenetére

feri1014
(senior tag)

Vitattam a Honda felelősségét? :U

Jelenleg ott tartunk, hogy a McLaren motorborítása egy sajtreszelő, a Toro Rosso pedig gond nélkül pakolja a kilométereket az autóba. Kicsit erős azzal magyarázni, hogy a Honda varázsütésre összerakta a csomagot.

Brutális a kontraszt tavalyhoz képest ehhez.

(#105156) Alexios válasza feri1014 (#105155) üzenetére

Alexios
(addikt)

Miért ne rakhatta volna össze? 2016 után sem várta senki a Hondatol hogy annyira osszezuhan mint tavaly, szóval ennyi erővel lehetne ez most a fordított irányban is. Az, hogy a mclarennek nehéz az átállás nem jelent semmit az ügyben hogy tavaly mi volt. Az, hogy most elsőre kevés volt a hűtés egyáltalán nem jelentik hogy tavaly is az volt, egy elszurt kerékcserebol meg erre következtetni pláne nonszensz.

De amúgy rengeteg példa volt hogy egy gyártó előrelépett egy év alatt, elég csak a tavalyi ferrarira gondolni

[ Szerkesztve ]

(#105157) Samott válasza feri1014 (#105155) üzenetére

Samott
(senior tag)

Milyen kontraszt? A meki tavaly is ilyen tragya volt. Nem valtozott semmi sem. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#105158) b-type válasza Alexios (#105154) üzenetére

b-type
(nagyúr)

..a váltót a McLaren gyártotta.
A Honda egy kényszerűen sz@r utat járt be, nem volt jó a motorjuk ez tény.
..ahogy az is hogy a McLaren-nek semmi szüksége az ilyen jelenetekre, mert látod,..és láthatod milyen veszélyei vannak a szurkolókban, és a média is nyomja ezerrel.
Nekik most be kellene mutatni a vérprofi csapatot, akikkel érdemes reklámozni. Érzed a veszélyét annak ha botladoznak?
Ez csak egy videó,..de a Benny Hill zenével nem lehet támogatókat szerezni, pedig ez volt az egyik indok a váltásra.

[ Szerkesztve ]

Boldog új évet!

(#105159) Alexios válasza b-type (#105158) üzenetére

Alexios
(addikt)

Nem mondom, hogy nincs veszélye , de tudtommal meg egy versenyen sem vettek részt idén, majd elválik mi lesz. De csak azért mert most botladoznak még nem jelenti önmagában hogy visszamenőleg is számít. A váltót oké hogy a McLaren gyártotta, de ettől még valahol mégis elsiklott a kommunikáció a Hondaval ha nem illeszkedtek

(#105160) Malachi válasza b-type (#105158) üzenetére

Malachi
(addikt)

semmiféle veszélye nincs, megvannak nyugalomban szponzorok nélkül is. aztán ha lesz eredmény, lesz szponzor - de még egyszer, egy tesztnapos kerékcserés bénázás (a százból, mert ne gondolja senki, hogy nem gyakorolják a kerékcserét is folyamatosan) kb. 5 perces hír a kisszínes rovatban. ennyi, meg hogy vicces.

(#105161) feri1014 válasza Alexios (#105156) üzenetére

feri1014
(senior tag)

3 évig arról beszéltek, hogy övék a mezőny egyik legjobb autója, csak az a fránya motor... Nem kis tervezési hiba, ha ilyen hűvös időben is meg kell vágni a borítást.
Folyamatosan azt kommunikálták, hogy a legjobbak között vannak még mindig. Kaptak egy motort, amivel futamot lehet nyerni. A csapat botlásairól szól a tél. El tudod hinni, hogy ez a csapat a VB-ért tud menni a Honda nélkül?

Mert ők ezt kommunikálták... A végén még a gyári Renault is nagy falat lehet, nemhogy a Red Bull.

[ Szerkesztve ]

(#105162) Alexios válasza Malachi (#105160) üzenetére

Alexios
(addikt)

Amúgy a Ferrarinak sincs főszponzora, nem tudom akkor a mclarennel miért olyan nagy elvárás ez itt

(#105161) feri1014 : de ez egy másik autó mint a tavalyi, másik motorral. Attól hogy most alul tervezték a hűtést(ami simán lehet amiatt hogy kevés idő volt attervezni az uj motorra), meg lehetett a tavalyi jó autó

[ Szerkesztve ]

(#105163) b-type válasza Alexios (#105159) üzenetére

b-type
(nagyúr)

A Toro is saját váltót használ (vagy gondolom a Red Bull váltóját), és összerakták na.
Szóval persze, itt még nem osztanak pontokat, majd a futamon kell domborítani, és ott lehet hogy megerősödnek.
De szponzort nem így kell szerezni az is biztos, és szponzort most is lehet, vannak meghívott vendégek egy ilyen teszten, és hát kb. vissza se jönnek, ha ilyet látnak.
..és most nem az a szerencsétlenkedés, talán még az is előfordul hogy valaki fordítva rakja fel, még az is oké hogy elvigyorodik a figura. Engem inkább az zavar hogy elfordítja a fejét miközben elvigyorodik. Lehet együtt vigyorogni mert bénázunk,..de ez a kép nem ezt sugallta.
Na mindegy, az is lehet hogy semmi.
De profibb képet kell(ene) mutatniuk.

Boldog új évet!

(#105164) feri1014 válasza Alexios (#105162) üzenetére

feri1014
(senior tag)

A Marlboro (Philip Morris) annak ellenére, hogy nem jelenik már meg az autón stb. lényegében főszponzori szerepet tölt be a csapatnál.

(#105162) adam014
A Toro Rossonál ugyan ez a helyzet, kisebb csapat, korlátozottabb lehetőségekkel. Kaptak egy új motort és megy az autó, ahogy a nagykönyvben meg van írva.

[ Szerkesztve ]

(#105165) Alexios válasza feri1014 (#105164) üzenetére

Alexios
(addikt)

Azért nem igazán az a fajta szponzor mint a Santander volt. Mindkét csapatnak van pénze, nyilván jól jön a szponzor pénz is, de nem ez az elsődleges céljuk. Másrészt ha egy szponzor nem jelenik meg akkor nem teljesen világos mi nekik ebben az üzlet, hiszen pont a cserébe kapott reklamtol esik el

[ Szerkesztve ]

(#105166) Csapoati válasza Alexios (#105165) üzenetére

Csapoati
(Topikgazda)

Pénzügyileg főszponzor. Amúgy veled értek egyet, az idei szerencsétlenkedések nem feltétlen vetíthetők vissza 2015-17-re. Aztán lehet, hogy idén speciel egy rakás szar lesz a McLaren kasztnija,de ettől nem lesz rossz a tavalyi.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#105167) feri1014 válasza Csapoati (#105166) üzenetére

feri1014
(senior tag)

Pont ez a gond azzal, hogy megy tovább a szerencsétlenkedés. Felmerül az emberekben, hogy vajon mennyire hiteles a csapat. Itt max beszélgetés lesz belőle, a szponzor meg megy a rivális csapatokhoz.
Van bőven pénz a csapat mögött, de nekik is érdekük az, hogy erős szponzoraik legyenek.

(#105168) gbors válasza Csapoati (#105166) üzenetére

gbors
(nagyúr)

Bizonyító ereje nyilván nem lesz az idei működésnek a korábbiakra, de legalábbis erős jelzés mindenképpen. Szerintem már az eddig látottak is igencsak jelzés értékűek (nem kerékcserérés videora gondolok, az önmagában nem jelent semmit).

"We were somewhere around Barstow, on the edge of the desert, when the drugs began to take hold."

(#105169) 7etape

7etape
(addikt)

Vettel 188 köre eléggé elvetemült. :D :C

(#105170) Leon77

Leon77
(senior tag)

Nem gondoltam volna, hogy ezt tényleg bevezetik.

Ez mennyire igazságtalan. Mindent a nézőszám növelésének az érdekében? Nemrég még az F1 nagy hagyományaira hivatkoztak.

Ha valaki kiépít egy tetemes előnyt már önmagában is elég nagy szíves eldobni azt a 2. helyezetthez képest safety car fázis miatt (enyhébb esetekben éppen ezért találták ki a virtuális safety cart többek között), de egy álló rajttal teljesen belenyúlnak a versenybe, teljesen kiszámíthatatlanul.

Én ezt nagyon rossz ötletnek tartom túl azon, hogy valójában nem is a legbiztonságosabb.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#105171) VD válasza Leon77 (#105170) üzenetére

VD
(őstag)

Valahogy bele kell nyúlni a versenybe, ha nem az elvárt eredmény alakul éppen...

Az AUDI az a Volkswagen ami BMW akar lenni!

(#105172) Segal válasza VD (#105171) üzenetére

Segal
(addikt)

Meg a világbajnokságot is lehet vele manipulálni. Jó úgy az állás ahogy van? Akkor csak virtuális safety car kell ha meg nem jó úgy ahogy van akkor mindenképp rajtoljanak újra hátha kiesik, lerobban, megelőzik azt aki elől volt...

(#105173) junior11

junior11
(veterán)

Na beröffentették a Ferrarit is ;]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#105174) VD válasza junior11 (#105173) üzenetére

VD
(őstag)

Már az első nap óta téma, hogy kicsit dúsnak tűnik a keverékük.

Az AUDI az a Volkswagen ami BMW akar lenni!

(#105175) DopeBob

DopeBob
(addikt)

Kubica ma már nem vezet :( Biztos égő volt, hogy elveri a szupertehetséges-nemfizetős pilótapárost.

MZ/X

(#105176) Csapoati

Csapoati
(Topikgazda)

Na ki állt meg a pályán? Na? :D

(#105177) 7etape válasza Csapoati (#105176) üzenetére

7etape
(addikt)

Csak nem egy McLaren?

(#105178) junior11 válasza 7etape (#105177) üzenetére

junior11
(veterán)

Eltaláltad.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#105179) feri1014 válasza Csapoati (#105176) üzenetére

feri1014
(senior tag)

Egy lila első szektor után. Alonso széthajtotta a gépet. :DDD

(#105180) DopeBob válasza Csapoati (#105176) üzenetére

DopeBob
(addikt)

Boullier pár napja elmondta, miért van ez. A Honda gondjai miatt nem tudtak rendesen haladni az idei autó fejlesztésével. ;]

Nem bírja a gép a napsütést.

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#105181) Tsa-bika válasza DopeBob (#105175) üzenetére

Tsa-bika
(senior tag)

Mi? mi? MIII???

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#105182) b-type

b-type
(nagyúr)

kezd megfogalmazódni egy vaskos káromkodás....

Boldog új évet!

(#105183) Tsa-bika válasza DopeBob (#105175) üzenetére

Tsa-bika
(senior tag)

"09:04 It's Sirotkin in the Williams this morning. Should be Kubica later. We were unsure because our line-up sheet says one thing but the days haven't necessarily panned out that way!" Autosport

(#105184) Malachi válasza b-type (#105182) üzenetére

Malachi
(addikt)

én kimondom: k*rva Honda! ott hagyták a szerszámaikat, azért nem megy a gép!

istenem, én annyira szomorú vagyok. :O

(#105185) b-type válasza Malachi (#105184) üzenetére

b-type
(nagyúr)

osztják a Spanyolok a csapatot rendesen stream chat-n.

Boldog új évet!

(#105186) Tsa-bika

Tsa-bika
(senior tag)

Sííírok XD (bár lehet inkább bánatomban)

[ Szerkesztve ]

(#105187) feri1014

feri1014
(senior tag)

Alonso "doesn't need" final day of testing despite troubles

Azért ez így utólag egészen kellemetlen. Minden kívánsága így teljesüljön. :DDD

(#105188) guftabi96

guftabi96
(addikt)

Vettel tegnapi köre.
a 9-es kanyarba már szinte csak bele kell emelni :Y

#KeepFightingMichael | #JB17 Automobilista 2 Topik: prohardver.hu/tema/automobilista_2/

(#105189) Tsa-bika

Tsa-bika
(senior tag)

McLaren eddigi napja egy képben:

(#105190) DopeBob válasza Tsa-bika (#105183) üzenetére

DopeBob
(addikt)

12:10 We won't be seeing Kubica on track today - Williams reveals he gave up his scheduled running to give Stroll and Sirotkin more laps.

Motorsport.com-on írták már reggel is.

Mondjuk nem tudom, mit segít rajtuk a még több kör, nem F1 szint egyik pilóta sem.

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#105191) venember83

venember83
(nagyúr)

(#105192) Tsa-bika válasza DopeBob (#105190) üzenetére

Tsa-bika
(senior tag)

Köszönöm!

Megtaláltam mostanra én is. "he gave up his scheduled running" ...D:D: persze drágáim..persze.

A legjobban most egy embert tudok sajnálni: a Williams kommunikációsát azért ezt a fost kimagyarázni XD

(#105193) DopeBob válasza Tsa-bika (#105192) üzenetére

DopeBob
(addikt)

Fiatal voltam és kellett a pénz ;]

Biztos keveset látunk ahhoz, hogy értsük a helyzetet, nyilván nem jókedvükben ültetnek be két tök alkalmatlan embert, csak azért mert hozzák a pénzt, nem állhatnak valami jól anyagilag.

MZ/X

(#105194) b-type

b-type
(nagyúr)

Mercedes-ben a motor túl a 4ezer km-n...

Boldog új évet!

(#105195) Tsa-bika válasza DopeBob (#105193) üzenetére

Tsa-bika
(senior tag)

Tudom korábban egy felhasználó belinkelte a Williams éves és negyedéves jelentéseit ami alapján unikornis kakil nekik minden nap szivárványt steak-el az asztalra. Valahogy én Gascoyne nyári elköpésének jobban hiszek, aki megmondta hogy qrva nagy a gáz náluk.

[ Szerkesztve ]

(#105196) Csapoati válasza DopeBob (#105190) üzenetére

Csapoati
(Topikgazda)

Stroll azért tavaly év közepétől már nem lógott ki a mezőnyből. Én rosszabbat vártam az első pár futama után.

(#105197) DopeBob válasza Tsa-bika (#105195) üzenetére

DopeBob
(addikt)

Én is ezt írtam nem nagyon találhattak más megoldást. Hogy kimaxolják a helyzetet, még Kubicát is futtatják egy kicsit... a gond csak az, hogy ott van pl egy Force India mint példa, hogy lehetne ezt azért jól is csinálni... :U

MZ/X

(#105198) Bad Pritt válasza Csapoati (#105196) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)

Pont ezt akartam írni, azért a rendszer még mindig kiveti a tényleg oda nem illő egyéneket, mint mondjuk Palmert.

"Success and suck share the first three letters for a reason."

(#105199) Ciccuka

Ciccuka
(addikt)

(#105200) guftabi96

guftabi96
(addikt)

:DDD

#KeepFightingMichael | #JB17 Automobilista 2 Topik: prohardver.hu/tema/automobilista_2/

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.