Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-01 20:13:33

LOGOUT.hu

Ford topik téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21403) nfsu17 válasza nfsu17 (#21351) üzenetére


nfsu17
veterán

Fejlemények (ami nincs).

A márkaszerviz cseszik válaszolni az e-mail-re. Nem meglepő, nem vártam mást.
Az online szervizbejelentkezéskor is csak viccet csináltak magukból.
Napokkal később sem történt semmi, telefonáltam, csak egyik "kollégától" a másikig küldözgettek.
A másik esetben kértem "télikerékre" ajánlatot, szintén semmi válasz napokig, majd mikor írtam, hogy ugyan már legyenek szívesek legalább lex@rni és ne semmibe venni, akkor hirtelen össze vissza jöttek az ajánlatok, még másik városból is.
--
Múlt szerdán mentem egy 100km-es etapot.
Úgy emlékszem indulás előtt megnéztem a szintet és ugye akkor láttam, hogy már lejjebb van, mint legutóbb, azaz megállapítottam, hogy kezdődik ebben az évben is a tavalyi mizéria. De még bőven a min. fölött volt, a forrasztásnál.
Csüt. reggel megnéztem megint a szintet, bíztam benne, hogy azért 100km után szemmel látható változás nem lett. Nem így lett. Csak egy hajszállal is, de már lejjebb volt, mert a forrasztás alatt már kilátszott a tartály, azaz ott már nincs folyadék. Nagyon kellett figyelni, de látható volt.
Oké, de még azért arrébb van a min. jelzés, várjunk még.
Csüt, Pén, Szom, Vasárnap nem mentem autóval.

"Poénból" ma délután megint ránéztem, mert ma kellett menni.
Hát nem kis meglepetés ért. Ugye csüt-ön reggel ránéztem (úgy emlékszem, de már egybe folynak a napok) és 4 napig nem is mentem vele.
Erre ma sokkal lejjebb volt, mint csüt-ön. A "sokkalt" úgy értem, hogy többet ment lefele, mint mikor 100km-t mentem.
Már alig van feljebb, mint a min., de még felette van. Viszont most már a hülye is látná azt, amit én hetekkel korábban már megjósoltam (vagyis láttam), hogy ez elindult lefele.
Ha ez így megy, akkor már pár nap múlva min-on is lesz, ha megyek vele, ha nem.

Viszont a kocsi alatt nincs víz. A műanyagon lehet, de azt meg nem látom rendesen, mert annyira zsúfolt fentről nézve. De soha nem volt egy csepp sem alatta, így ezt kizárnám.

Nem tudom érdemes-e fotókkal dokumentálni, de szerintem most nincs. Lemegy minimumra, feltöltöm, aztán max utána elkezdem fotózgatni. De nem tudom miért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.