Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-01 20:13:33

LOGOUT.hu

Ford topik téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21168) bajnokpityu válasza dssport (#21162) üzenetére


bajnokpityu
félisten

egyébként egyetértek.
nagyon sok kamu van a gumittesztekben, illetve többször történt olyan, hogy egyálttalán nem volt biztonságos 1 konkrét gumi, ami meg szinte tesztgyőztes volt. pl pont a conti nyáron(már nm emlékszem h 4 évszakos volt-e vagy nyári) csinált olyat, hogy bizonyos útfelületeken egyáltalán nem volt tapadás. rémisztő volt, hogy előtte 10méterrel mintha falnak mentem volna, olyan volt a fék, majd 10méterrel odébb új felületen meg nulla. azóta csak csekkolás végett nézek meg tesztet, de nem választok aszerint.

van egy jó gumis haverom, akinek a saját tapasztalatára adok. eddig mindig bejött. ilyen volt a sorrozero. teszttekben kb nem is szerepel, vagy csak 8 évvel ezelőtt, mégis legjobb téligumim ever. minimum 830as szint, miközben tesztek szerint conti a best. kiára meg most falkent vettem, mert árértékben ezt ajánlotta. eddig oké. a téli hankooknál jobb. hankookban még ami bevált az az S1 sportgumija, az volt a mondeon, brutál jó gumi volt.

egyébként nekem nem volt gondom a nokian vrd4el se. tök oké volt, nem csinált sose furcsaságot.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.