Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Force feedback kormányt, de milyet? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) ByB


ByB
addikt

Szí!

Kipróbáltam a GTR demo-ját, nekem nagyon bejön és szeretnék venni egy egy kormányt, mert a Genius laptopszerű klviatúrájával valahogy nem az igazi. A kérdésem a következő volna:

Melyik ma a legjobb force feedback-s kormány???

Mit is kéne tudnia: könnyen rögzíthető, legyen rajta váltóbot és legalább 6 gomb!

ui.: Ide vonatkozó topic-okat átnéztem, de semmi ilyesmi...

(#2) jerry311 válasza ByB (#1) üzenetére


jerry311
nagyúr

Logitech momo racing Force Feedback Racing Wheel :))
Hogy miért? Mert nekem is ilyen van :DDD
Na és persze mert megfelel a követelményeidnek.
6 gomb + váltókar + 2 váltó ''fül'' (mint a forma-1).
A másik opció a Thrustmaster (remélem jól írom) kormányok, szintén nagyon jók.
A kettő közt annyi a különbség, hogy a Logitech körben végig gumi, jó a fogása, a Thrustmaster meg nincs teljesen gumirozva, bár ez már erősen típusfüggő. :))

(#3) ByB


ByB
addikt

Szí!

Nálam Ferrari nem menő, szóval Thrustmaster kiesik, akkor marad Momo...? Más javaslat? Hol adják olcsóért?

(#4) mixyboy válasza ByB (#1) üzenetére


mixyboy
tag

Üdv! Én is a Logitech MOMO kormáynát javaslom, múlt héten egy hétig teszteltük, eszméletlen jó! Napi 15 órában nyomtuk Insane-nel, meg NFS Underground-dal..
Szal ez az én véleményem....
U.i.: Mi ElectroHung@ry-ben vettuk, 35E-ért...

(#5) Grisly


Grisly
csendes tag

Logitech WingMan Formula Force Gp force feedbackes kormányt javaslom, ha nincs 35 e ft-od erre a célra, ezt ugyanis 17 bruttóért vettem és biztos nem olyan mint a fenti dupla áras, de igazán élvezhető jó koresz. Teszteltem: Toca Race Driver 2, Colin4, Nascar thunder, f1 2002, - mindegyikkel tökéletesen működikm kipróbálták haverok is, nekik is nagyon tetszett, alig lehetett kirugdosni őket:DD

''Térjetek meg, mert az idő közel''

(#6) ByB


ByB
addikt

Szí!

Köszönöm info-kat, szentem Momo lesz belőle... Még gyűjtögetek, lehet összetöröm a malacperselyem...

(#7) I_Am válasza ByB (#6) üzenetére


I_Am
veterán

Aproneten volt 2 hete garis papíros momo 20e Ft-ért. Sztem nézelődj.

szerk: vagy vatera-n?

[Szerkesztve]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#8) Mosqu!to válasza ByB (#6) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Én is a Momo Racinget ajánlom, ugyanis ez ma magyarországon az egyik legjobb elérhető kormány. az egyetlen hibája, hogy egy kicsit lötyög a kormány, nemtom mért van ez így, de mindenkinél van egy ilyen hibája...
ha ki tudsz menni amcsiba vagy japánba, akkor viszont Logitech Momo Force a te pajtásod, igaz, 50e ft, de jelenleg ez a csúcs kormány. elnyűhetetlen, bőr kormányborítás, aluminium pedálok, nagyon jó pontosság, sőtt, még lehet hozzá venni külön váltót is, amit magad mellé teszel, illetve F1-es pedálokat, amin van kuplung.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#9) I_Am válasza Mosqu!to (#8) üzenetére


I_Am
veterán

Lötyög? Nekem miért nem?

[Szerkesztve]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#10) Mosqu!to válasza I_Am (#9) üzenetére


Mosqu!to
addikt

eddig akit megkérdeztem minden fórumon mindnekinek lötyögött. meg középen van egy kis holtjátéka amit nem lehet eltűntetni.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#11) I_Am válasza Mosqu!to (#10) üzenetére


I_Am
veterán

De milyen lötyögés?

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#12) HEBI


HEBI
senior tag

Nekem egy MS Sidewinder van, ez is megfelel az egyszerű usernek (nekem). Igaz nem egy mai gyerek, de még ma is lehet kapni, ebből is látszik, hogy nem egy rossz konstrukció. (FB, USB, 6+2 gomb). Driver nem kell hozzá és eddig mindennel ment. A pontosságára sem lehet panasz. 16+fa körül megkapod.


A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#13) Superman válasza HEBI (#12) üzenetére


Superman
nagyúr

A Sidewinder egyenértékű a MOMO Racinggel, de nincsenek pedálgondjai. optikai érzékelője van, így az idő múlásával sem veszít a pontosságából. A tesztek és minden egyéb (tapasztalat) alapján nálam ez a kormányok sorrendje:

1. BRD (nem lehet nálunk kapni a legolcsóbb a MOMO kormány többszöröse)
2. MOMO Force
3.MS Sidewinder és MOMO Racing

(#14) ByB


ByB
addikt

Szí!

Megnéztem BRD-ket neten... Elhaláloztam a látványtól, azok némelyike full karosszéria: ülés, pedálok, kormány és váltó, mint egy játékteremben!!! Momo force is atom jól néz ki...
Nem elég Ausztriáig menni érte, mert ott még vannak ismerősök, akik hajlandóak hazaküldeni, ráadásul szentem még olcsóbb is lenne, mint nálunk...
De józanon gondolkodva marad egyenlőre Momo Racing!

Superman ez nem volt fair tőled!!! Eddig örültem Momo Racingnek, most már csak jó... Beraksz nekem ide ilyen BRD-ket, csorog nyálam és legalább három hétig fogom *asztatni a nagykeres ismerőseimet a Momo Force miatt is... mire feladom!

Ahhh... :(

(#15) Superman válasza ByB (#14) üzenetére


Superman
nagyúr

Akkor milyen kormányt is veszel? :)

(#16) Legolas


Legolas
senior tag

A MOMO-t sulinetben is árulják!

Asus K8N, A64 3000+, 2* 512 Mb PC3200 Infineon, HIS RADEON X800 Pro, Hyundai B91D, NEC 3571

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Force feedback kormányt, de milyet? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.