Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PH! kedvence


PH! kedvence
tag

Ismeritek ezt a progit?

Olyan, hogyha nem használod a procit, mondjuk csak netezel, akkor lecsíp egy biznyos mennyiséget az erejéből, te határozod meg, hogy mennyit és fehérjéket számol.
A célja: új gyógyszerek alkotása, újfajta műanyagok kialakítása (pl olyan, hogyha rávilágitasz lámpával, akkor kinyílik)

http://3dfx.uw.hu --> 3Dfx rajongók oldala | Voodoo 3 PCI-t keresek!

(#2) _seth_


_seth_
veterán

Nekem ment egy kicsit de maradok a setinél :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#3) PH! kedvence válasza _seth_ (#2) üzenetére


PH! kedvence
tag

Szerintem ez fontosabb, mint az alienkutatás.:B

http://3dfx.uw.hu --> 3Dfx rajongók oldala | Voodoo 3 PCI-t keresek!

(#4) _seth_ válasza PH! kedvence (#3) üzenetére


_seth_
veterán

Nézőpont kérdése :D

A folding home az ha jól tudom magáncégeknek végez kutatást (magyarul a te gépeden kíséreletezik ki a gyógyszered amiért a boltban még fizetsz is :D) a seti az senkinek sem hoz hasznot viszont egy nagyon fontos kérdésre keres választ és biztos vagyok benne, hogy nem vagyunk egyedül a világűrben(nagy számok törvénye alapján sem és azért sem mer azt sem tudjuk mekkora a világűr) de az is valószínű, hogy jelen műszereink nem elég hatékonyak és kis hatótávolságúak :)

Szal én keresem a kis zöld barátaimat :)

Egyébként ok rákkutatás meg egyéb gyógyszerek de mivel nem vagyok milliomos így soha sem lenne hasznomra az egész mert ugye a friss kutatások eredményei az én kis városomba mire eljutnak én már a másik oldaláról fogom szagolni az ibolyát :(

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5) S.u.l.i.r.o válasza _seth_ (#4) üzenetére


S.u.l.i.r.o
tag

Hát, figyelj. Véülis ez is nézőpont kérdése. Mivel én később orvosi pályán akarok továbbtanulni, ezért inkább futtatok foldingot, mint setit. Ha lenne még egy gépem, akkor lehet, h kipróbálnám a setit is mert kiváncsi vagyok rá, de így nem.

http://3dfx.uw.hu --> 3Dfx rajongók oldala

(#6) Zofren


Zofren
aktív tag

Hello!

Letoltottem a Folding@Home progit. EZek után mit kell csinálnom? bejon a grafikus felulet és csak ennyit ir ki:
Loading... Benchmarking...
Wainting for Core
Step 25 (persze 1től kezdve)
Mit kell még csinálni? Regelni vagy ilyesmi?

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#7) Zofren válasza Zofren (#6) üzenetére


Zofren
aktív tag

Elfelejtettem a Konfigurálásnál OK gombot nyomni :D Asszem öregszem :D

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#8) .:AnonyX:.


.:AnonyX:.
csendes tag

Sziasztok!
Felkellene ezt a topicot éleszteni. Ha már gőzerővel megy a Rosetta@Home, akkor a Folding@Home is mehetne. A cél szinte hasonló, ez Folding@Home a Stanford-i egyetemnek az ötlete, és tudtommal sokkal jobban közlik az elért eredményeket mint a Rosetta@Home. Van egy kis csapatunk, már jóideje csináljuk és jelenleg 1832-ek vagyunk 46741 csapatból. Szóval zúzzuk. Ja és cliens már elérhető AMD(Ati) Radeon x1900 as sorozatra is. Amely kártyák nagyon nagy számítási telyesítményűek. A jó cél érdekében én nem sajnálom az Athlon64 X2 3800+ omat, hagy dolgozzon. Hátha egy kicsit besegíthetek, hogy a nyavajás rákra meglegyen az ellenszer, és akkor hamarabb bír az ára is elfogadható lenni, és meggyógyulhassonak akiknek szükségük van rá. Na csákó!

A konfigom : MSI K9A2-CF (AMD790X), AMD Athlon64 X2 4000+(2.1GHz@2.4GHz), 2*1GB DDR2 800MHz Kingmax, Galaxy 7300GT 128MB DDR3 - Zalman hűtés (nagyon jó), 250GB Maxtor SATA HDD 16MB cache + 250GB WD Sata2 HDD 16MB cache

(#9) Zombye


Zombye
csendes tag

Legyetek üdvözölve!!!

Én kb most fél éve Foldingolok, volt még egy korábbi foldingos korszakom, ami 2005 novemberében zártam, addig nem is voltam benne semmien csapatban.

ekkor 40 WU-t dolgoztam fel.

Mostan a 43299es számú Folding@Hungary csapatban vagyok, (mint itt gondolom sokan mások is) jelenleg 24 WU van a listán, de én már a 27-diket számolgatom, a szerver még nyílván nem dolgozta fel az összes elküldött WUt.

Mint nyilván tudomást szereztetek róla, van GPU kliens, ami eddig csak a Radeon x19xxx szériát támogatta, most azomban a továbbfejlesztésnek köszönhetően, már az x16xx, x18xx és x19xx-as ATI chipes kártyákon is fut ez a GPU kliens.

Az előnyöket gondolom nem kell ecsetelnem, jelen esetben a GPU sheduler egységei vannak munkára fogva, ami egy x1900XTX esetén asszem 48 db, egy x1950PRO esetén 36, egy x1650xt esetén ha minden igaz 24 darab. így egy x1900as kártya elméletileg akár 20x-30x is gyorsabban számolhatja ki ugyanazt a feladatot, mint egy 2.4-es P4.

Kérdésem:

Ki ruházott már be egy ilyen kártyába, természetesen a FAH alatti teljesítménye érdekelne, ill. megéri e egy x1950prot venni kb 50 ezer bruttóért, vagy elég lenne e egy x1650 prót venni kb 42 bruttóért (36 vs 24 sheduler egység).

Szóval gyakorlati tapasztalatokra lenne szükségem, mertha tényleg sokkal gyorsabb, akkor én beruházok egy ilyen VGA-ra, de feleslegesen nem dobnék ki 50 ezret az ablakon, lévén jövőre azért költöcködnék.

Előre is köszönök minden építő és nem annyira építőjellegű hozzászólást.

(#10) .:AnonyX:. válasza Zombye (#9) üzenetére


.:AnonyX:.
csendes tag

Hali!
Engem is érdekelne az Ati kártyák telyesítménye a Folding@Home-ban. Hol lehet venni 50ezereért bruttóban x1950Pro-t, én csak 60ezer körül tudok Sapphiret Szegeden.

A konfigom : MSI K9A2-CF (AMD790X), AMD Athlon64 X2 4000+(2.1GHz@2.4GHz), 2*1GB DDR2 800MHz Kingmax, Galaxy 7300GT 128MB DDR3 - Zalman hűtés (nagyon jó), 250GB Maxtor SATA HDD 16MB cache + 250GB WD Sata2 HDD 16MB cache

(#11) Zombye válasza .:AnonyX:. (#10) üzenetére


Zombye
csendes tag

No, beszereztem egy Sapphire X1950PRO ULTIMATE EDITION kártyát.

nekem a 6.11-es Driverrel megy, mert ugye ez még csak béta kliens, nekem csak ezzel akar működni.

1 WU kb 16 óra, kb 2.2 mp/frame, 25000 frame/WU.

Csak kicsit most hangos lett a gépem, mert a tápventi is, meg a prociventim is ordít.

Ez a Zalamann hűtő a VGA-n viszont nagyon jó.

Szerintem megérte.

Én ezt az ultimatét kb br. 54000-ért vettem itt pöstön, Ha gondolod, megírom emilben, vagy privátban, hogy hol, és kérdezz rá a boltban, mert feleslegesen ne utazz fel, ha esetleg mégis rászánnád magad a vásárlásra.

(#12) XtNz


XtNz
tag

Hi!
meg mindig beta a gpu kliens vagy mar van final verzio?
mer lehet h valami ati karit veszek aztan jolenne ha menne rajta ezis

+set fs_game defrag

(#13) westlake


westlake
félisten

boinc 5.10.2 win beta [link]
boinc 5.10.2 win x64 beta [link]
boinc 5.10.2 linux beta [link]

Play nice!

(#14) westlake


westlake
félisten

boinc 5.10.3 win32bit beta [link]
boinc 5.10.3 winx64 beta [link]
boinc 5.10.3 macosx beta [link]

enjoy ;)

Play nice!

(#15) westlake


westlake
félisten

boinc 5.10.13 win32bit beta [link]
boinc 5.10.13 winx64 beta [link]

endzsoj ;)

Play nice!

(#16) Drizzt


Drizzt
nagyúr

8800Gts-hez van kliens? Gondolkodom rajta, hogy amikor csak böngészek, vagy ilyesmi grfkarit nem megerőltető dolgot végzek, akkor mehetne nyugodtan a folding, bár még egyáltalán nem használtam.

I am having fun staying poor.

(#17) westlake


westlake
félisten

boinc topik [link]

Play nice!

(#18) Yany válasza Drizzt (#16) üzenetére


Yany
addikt

Ehunvanni: [fórum]
Én 8500GT-vel számoltatom és perpill PS3 tempóban nyomja a gépem. 1000 pontot kapok minden nap.

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#19) Moonline.


Moonline.
aktív tag

Hali!

Csináltam egy blogot, ami az egész boinc rendszerrel, azon belül pedig a projectekkel is foglalkozik, aki akarja megtekintheti.Itt
Én egyébként a sztakiban, spinhenge-ben veszek részt aktívabban.

Have a nice day! :D

[ Szerkesztve ]

(#20) Sotho válasza Yany (#18) üzenetére


Sotho
őstag

Több videokarit is kezel egyszerre?

(#21) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Teamhez melyikhez érdemes csatlakozni? Ph-s gondolom nincs?

I am having fun staying poor.

(#22) Sotho válasza Drizzt (#21) üzenetére


Sotho
őstag

Hátt én a Folding@Hungary hoz csatlakoztam.
Team number : 43299
Stat: http://kakaostats.com/t.php?t=43299
vagy http://fah-web.stanford.edu/cgi-bin/main.py?qtype=teampage&teamnum=43299

(#23) Drizzt válasza Sotho (#22) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Én is vagyok, GorGeri néven. Mondjuk külön pH-s csapatnak örülnék a legjobban. Mindenesetre ezzel a gpu-val jól fel lehet lépdelni a ranglistákon.
4 WU-m, s 1920-as score-om van.

I am having fun staying poor.

(#24) Sotho válasza Drizzt (#23) üzenetére


Sotho
őstag

Nem lassul be a desktopod? Net, video stb megjelenítés sajna nálam megsínyli :(

(#25) CimbiX válasza Sotho (#24) üzenetére


CimbiX
aktív tag

Èrdekes, én ilyen problémával nem találkoztam. Procin vagy vidkarin számoltatod?

(#26) Sotho válasza CimbiX (#25) üzenetére


Sotho
őstag

Videokarin.

(#27) CimbiX válasza Sotho (#26) üzenetére


CimbiX
aktív tag

Na most nalam is elöjött valami hasonlo- de csak akkor lassulnak be a dolgok, ha a folding@home kepernyöjen nezegetem, ahogyan szamol- egyebkent semmi gond nincs vel.

(#28) Moonline.


Moonline.
aktív tag

Látom eléggé kihalt a tápik....érdekes jelenséget tapasztaltam.
Felraktam Xp-re a foldingot, hibaüzivel folyton leállt, nem akart menni. Most felraktam Windows 7-re, minden hiba nélkül fut :DD

(#29) TTomax


TTomax
nagyúr

de még milyen kihalt.... :O

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#30) Moonline.


Moonline.
aktív tag

Nemigazmár na. Ez azért van mert mindenki BOINC-ozik bizony :O

(#31) Moonline.


Moonline.
aktív tag

Egyébként a 9.3-as catalystban optimalizáltak a foldingra

(#32) cor


cor
őstag

vki is-is -be nyomja,ha teheti :B :D

mivel jobb a cat 9.3 ??

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#33) TTomax válasza cor (#32) üzenetére


TTomax
nagyúr

Állítólag rosszabb,de én is csak úgy olvastam külföldi fórumokon...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#34) Moonline. válasza cor (#32) üzenetére


Moonline.
aktív tag

9.3 Release notes

[ Szerkesztve ]

(#36) Moonline. válasza gyiku (#35) üzenetére


Moonline.
aktív tag

Höhh.

(#37) TTomax válasza gyiku (#35) üzenetére


TTomax
nagyúr

Atlas Folder,aham keményen tolja,annyit csinál egy nap mint a magyar csapat egy héten... ;]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#38) Moonline. válasza gyiku (#35) üzenetére


Moonline.
aktív tag

Kapja majd az ÉMÁSZ-tól a ropogós számlákat az biztos :DDD :DDD

(#39) Moonline.


Moonline.
aktív tag

Aki teheti frissítsen a 9.4-es catalystra :)

Támogatott Radeon sorozatok:

•HD 4890, HD 4870 X2, HD 4850 X2, HD 4800
•HD 4670, HD 4650, HD 4600, HD 4550, HD 4350
•HD 3800, HD 3600, HD 3400
•HD 2900, HD 2600, HD 2400

Egyéb támogatott eszközök:

•ATI Theater 550 PRO / 650 / 600
•ATI All-in-Wonder HD
•AMD FireStream 9270 / 9250 / 9170
•ATI Radeon HD 3300 / HD 3200 / HD 3100 / HD 3000

Nem támogatott Radeonok:

•X1950, X1900, X1800, X1650, X1600, X1550, X1300, X1050, X850, X800, X700, X600, X550, X300, 9800, 9700, 9600, 9550, 9500. Ajánlott meghajtó: ATI Catalyst 9.3.

•9250, 9200, 9000, 8500, 7500, 7200 és 7000. Ajánlott meghajtó: ATI Catalyst 6.11.

(#40) TTomax válasza Moonline. (#39) üzenetére


TTomax
nagyúr

Mennyit hoz????Egy 4850 eddig csinált 3000PPD-t Mennyit dob rá az uj Cata??Mert ha elérné a 4.000-et akkor lehet építenék egy 4utas 4850CFX-et....
Amúgy a nagy igazság eddig foldingban....

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#41) Moonline. válasza TTomax (#40) üzenetére


Moonline.
aktív tag

Nem mondtam hogy gyorsulni fog tőle a folding, a 9.3-asban volt optimalizálás hozzá. De szeritem ígyis úgyis megéri frissíteni, én mindig a legfrisebbet használom :)

(#42) Moonline.


Moonline.
aktív tag

Kíváncsi lennék rá, hogy ez az igénybevétel mind processzor (BOINC), mind videókártya (folding) esetében milyen következményekkel jár a megnövekedett energiafelvételen kívül...remélm nem fog károsodni semmi sem.

TTomax te melyik csapatban vagy?

[ Szerkesztve ]

(#43) Moonline.


Moonline.
aktív tag

A megnövekedett energiafelvételen ÉS hőtermelésen kívül*

(#44) TTomax válasza Moonline. (#43) üzenetére


TTomax
nagyúr

Folding@Hungary

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#45) Moonline. válasza TTomax (#44) üzenetére


Moonline.
aktív tag

Én is ottvagyok sereghajtónak :(( Moonline ;) De mától rákapcsolok, csak folding :)

(#46) cor válasza TTomax (#40) üzenetére


cor
őstag

mi ez a PPD ? :B

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#47) Moonline. válasza cor (#46) üzenetére


Moonline.
aktív tag

Points per day

Eléggé a lista "végén" valójában elején vagyok a HD4850-emmel :(

[ Szerkesztve ]

(#48) TTomax válasza Moonline. (#45) üzenetére


TTomax
nagyúr

Üdvözöllek... nézz be néha HWSW-re is,igazából ott van a "főhadiszállás",bár ott sem nagyon megy az élet.... :O
Új egyéni napi csúcsot állítottam fel a konfigommal....14.752 pont a GTX280+Q9550-el...
[link]

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#49) Moonline. válasza Moonline. (#47) üzenetére


Moonline.
aktív tag

Kakao Stats-on a csapatban a 9. lettem 52 ről :DD

[ Szerkesztve ]

(#50) Moonline.


Moonline.
aktív tag

Találtam egy nekem jobban tetsző Stat oldalt a Foldingról Ezt

Folding@Hungary csapat statja

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.