Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BMS


BMS
őstag

tatabánya közelében élek(20éves vagyok) és be kell látnom,hogy már muszáj,alul és felül is.

akinek már volt vagy valakijének már volt az leírhatná a menetét. mennyibe kerül,milyen plusz költségek vannak még és ezt meddig kell fizetni,egy összegben kellett-e kifizetni mert gondolom több százezerről van szó.

illetve hol érdemes ezt megcsinálni? mert van tatabányán orvos meg van száron de budapesten is oda emg drágább felmennem

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#2) Bjørgersson válasza BMS (#1) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem 2006 és 2009 között volt, igaz én 13-15 éves voltam, de ha gondolod, le tudom írni nekem hogy ment, mennyibe került.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3) BMS válasza Bjørgersson (#2) üzenetére


BMS
őstag

igen az jó lenne köszönöm

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#4) Bjørgersson válasza BMS (#3) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Röviden, tömören;

Először közel egy évig kellett használnom éjszakait, hogy egyáltalán fel lehessen rakni az állandót, annyira kesze-kuszák voltak a fogaim. Ez olyan <10k volt tokkal vonóval, semmi gond nem volt vele. Lefekvés előtt be, ébredés után ki, megmosni, aztán este elölről.

Ezután következett az állandó. Ezt napra pontosan tudom, 2007. január 24-étől 2008. szeptember 9-ig kellett hordanom. :D Olyan 40-50k körül lehetett emlékeim szerint, olyan havonta kellett visszajárni, a dokinő mindig átnézte, állított rajta, kicserélte a gumikat, stb.

Miután lekerült, megint hordanom kellett (volna éjszakait), hogy hadd szokják a fogak a szabadságot, de mégse csússzanak szét. Ez olyan 5k körül volt, viszont annyira megörültem neki, hogy végre lekerült az általános, hogy ezt már olyan pár hét után meguntam, nem hordtam és visszacsúnyultak a fogaim, igaz nem annyira, mint mielőtt elkezdtem.

Mint ugye írtam is én diák voltam amikor hordtam, tehát már csak azért is olcsóbb volt, mint egyébként lett volna, na meg azóta már eltelt 5-6-7-8 év, úgyhogy kitudja azóta mennyivel kérnek el értük több pénzt.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5) BMS válasza Bjørgersson (#4) üzenetére


BMS
őstag

köszi,hát nekem tuti drágább lenne

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#6) aclandiae


aclandiae
senior tag

Sziasztok!

Bár a legutóbbi hozzászólás három éves elmúlt, azért teszek egy próbát. Konkrétabban szükségem lenne a következőkre:

1. Fogszabályozóhoz elektromos vagy szónikus fogkefe
2. Plakkfesték
3. Elasztikus gumihúzóhoz eltávolító (kampó)

A Google-ban keresgélek, és rengeteg a találat. Hátha van már a fórumról valakinek tapasztalata. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.