Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) attrax


attrax
aktív tag

Amint a képen látszódik is elég béna hogy nálam a szivargyújtó egy kis ajtó mögött(hamutartó)rejtezik.
Ha frontoldalon, mondjuk a fűtésszabályozó alatt lenne, akkor sokkal jobb lenne.Főleg,hogy a kijelzőt a váltókar miatt nem tudom magam felé fordítani.
További érdemleges dolgok:
Ha mp3-playerről megy a műsor(mint nálam)akkor a player bedugásakor eltűnik a kijelzés a playerről és átveszi a transzmitter.Ezután mindent őmaga fog kiírni.Pl a trackNo-t,trackinfót(idő,számcímek)
Érdekes módon ha bedugom a szivargyújtóba(létezik elemes változat is)azonnal életre kel maga az mp3 player is.
Már mehet is a lejátszás.Pl távirányítóval vagy a cuccon lévő gombokkal(start,pause,léptetés előre,vissza, valamint a freki léptetés gombok 500Hz-enkét.Ja és van 4 db gyári hangszín.
Nekem a "pop" jött be.
Az mp3 player gombjai lejátszás eközben nem működnek!
Nos ha elindult a zene(tehát fut a felirat)keressük meg a frekvenciát a rádión.
A trasmitter felajánl egyet elsőre(gondolom gyári default:88MHz)amit ki is ír.
A rádióm meg is találja egyből.Igaz piszkos, egy kicsit sercegős)Igen ,mert a közelében van vmi más rádiósáv.
Ok fel 100Mhz-re.Mindkét készüléken!!!
Már nem serceg.
És ami a lényeg:
Minőség:
Hát elég gyatra őszintén szólva és szerintem nem is sztereo.
Kiváncsi lennék egy drágább cucc hogy szólna?
Tetszik:minden fontos dolgot kiír,áramtalanítás(unplug)után a transmitter eltárolja a szám pozícióját.Azaz amikor kikapcskor mondjuk a 12.track futott, restartkor onnan folytatja.Pendrive-ról még nem üzemeltettem.Gondolom ott nemtudja hol járt... :U
Trackléptetéskor gyenge fading érzékelhető.(ki-beúsztatás)
Nem tetszik:
Mélytartomány:elégnek mondanám.
Magas:csapnivaló,gyenge max 12khz

Hangerőszabályzás 0-16-ig.Így is eléggé halk.

folyt.köv

Unterschreiben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.