Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) QuWassZZ


QuWassZZ
csendes tag

Helló mindenkinek!
Egyszerűen nem hiszem el,hogy egy SonyEricssonW200 nem képes arra,amire egy Nokia 3110 classic. Mármint a flash terén (swf). Egy walkman mobil nehogy már ne tudjon hangot lejátszani, ha swf-ről van szó. (Nokiára még külön flash player telepítő is van, mert kiadtak újabb verziókat is) FlashPlayer telepítés, szoftvercsere,bármi érdekel csak játsza le a W200 egy swf-et hanggal! Fontos kihangsúlyozni,hogy játékról van szó és hogy NEM avi-ba,3gp-be és nem mp4-be akarom konvertálni. Esetleg FlashLite frissítés 1.0-ról 2.0-ra vagy 3.0-ra. Nem lehet ezt valahogy megoldani?

(#2) k850 válasza QuWassZZ (#1) üzenetére


k850
addikt

Sony Ericsson W200
Flash Lite version 1.1 ; Flash
colour depth, 16-bit (536
colours) ; Flash in browser ;
Heap size for Flash per content
type (MB) 3 ; Language support
for device fonts and input:
Latin-1 based ; Enabled sound
formats for Flash: Midi Szerintem nem fog sikerülni a funkció frissítése. Fogad el, ennyit tud egy alsó kategóriás telefon. Egyébként kár volt ezért ùj topikot nyitni.

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#3) QuWassZZ válasza k850 (#2) üzenetére


QuWassZZ
csendes tag

Azt én is tudom,hogy nem játssza le. De valamit csak lehet tenni ellene. A hardware meg van hozzá :)) Szóval a Nokia 3110 classic nem alsó kategóriás?

(#4) k850 válasza QuWassZZ (#3) üzenetére


k850
addikt

Cső QuWassZZ! :) Nem azon múlik az alsó kategória, hogy melyik típusú flash lejátszót használja. A Sony Ericsson zene mobilok között a W200-as a legkisebb verzió, értelemszerűen ez az alsó kategória. Ebben a csoportban belépő szintű telók vannak, ne várd el, hogy ugyan azt a technológiát fogják beletenni, mint a drága felső kategóriába. Egyébként nagyon sok java alkalmazás, játék van a W200-hoz, keressél megfelelőt számodra. Java-ból több lehetőséged van, mint a Nokia telókkal, jobb a java támogatás. Habár a W200-as Java Platform 6, ez sem a legújabb. Most a Java Platform 8.5 tartanak. A Nokia-ban meg fejlettebb a flash lejátszó. SE csak most kezdte alkalmazni a Flash Lite version 3.0, mivel zárt op. rendszerű telóról van szó, nem olyan egyszerű flash verziót cserélni benne, elméletileg biztos meg lehetne csinálni, gyakorlatilag meg nem, vedd fel a kapcsolatot a szoft. fejlesztőkkel, hogy modolják a telódat. Ha nagyon zavar ez a hiányosság vegyél egy fejlettebb készüléket. Egyébként flash támogatás nélkül is lehet élni, pl. K800-ban nincs és még is egy jó kis készülék. Engem sokkal jobban zavarna a W200 kijelző felbontása 128x160, nagyon elavult. Ha sok pénzed van, akkor ott van az Aino vagy W995-ös. :R

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#5) QuWassZZ válasza k850 (#4) üzenetére


QuWassZZ
csendes tag

'sok java alkalmazás, játék van a W200-hoz' Igaz, de ezt a játékot én csináltam, sokat szenvedtem vele mire jó lett, aztán kiderül hogy a telóm nem játssza le a hangot :(( Nem teszteltem a hanglejátszást,mivel alap dolognak hittem. ezek szerint ha nem akarom hogy a munkám kárba vesszen, vennem kell egy Nokia-t :((

(#6) k850 válasza QuWassZZ (#5) üzenetére


k850
addikt

A hangot Midi formátumot adtál meg? Nem értek a flash programozáshoz, nem lehet, hogy a Midi hang fájlt a készülék memóriájára kell tenni, és a swf-ben megadod az elérési utat? Flash 1.1 verzióra készítetted a játékod? Sok-sok kérdés, lehet, hogy beugrik valami ötlet. :F

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#7) QuWassZZ válasza k850 (#6) üzenetére


QuWassZZ
csendes tag

Próbáltam mp3,mid,aif formátumban de ha 1.0 vagy 1.1ben mentem,akkor teljesen mindegy mert egyiket sem játssza le. 'a Midi hang fájlt a készülék memóriájára kell tenni, és a swf-ben megadod az elérési utat?' Ezen én is gondolkodtam, de eddig nem sikerült összehozni...talán ez az utolsó reményem. :O

(#8) Ricardo válasza QuWassZZ (#3) üzenetére


Ricardo
félisten

"Szóval a Nokia 3110 classic nem alsó kategóriás?"

Ez a kategória az SE-nél a legalja. A Nokiánál az igazi low end kategória a1xxx-es telefonok (pl 1280).

(#9) Lacazr93 válasza Ricardo (#8) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Ez teljesen így van :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.