Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Flashfxp

Hozzászólások

(#1) Relisys


Relisys
senior tag

Hello!

Nem tudja vki hogy miért megy le 0rá mindig a letöltési sebességem a flash fxp-ben? Ha például total commanderrel töltök ftp-röl akkor minden ok, csak flash fxp-nél csinálja ezt:( Ja és vmikor 0-ról ujbol elindul de idő kell neki szal nem tom mi van.

[Szerkesztve]

(#2) Relisys


Relisys
senior tag

senkinek se volt még ilyen problémája?

[Szerkesztve]

(#3) drpele


drpele
senior tag

Nem tudja vki hogyan lehet beállítani a flashfxp-ben, hogy 2 szálon töltsön egy file-t?
Szerveroldalon megvan a lehetőség, de nem tudom beállítani a progiban :(

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#4) nkpolip


nkpolip
tag

Nekem is ugyan az a bajom mint az elöttem szóló Relisys-nak!A letöltési sebesség leesik 0-ra sőt valamikor nem is indul el újra és még ki is lép aztán újra kell kapcsolódnia! Mitől lehet ez és mi lehet rá a megoldás? Ja amúgy belső hálós vagyok bár ez szerintem nem lehet gond! Segítség kellene sürgősen mert nem ülhetek itt és nézhetem na mikor ál meg!

(#5) Darth_Revan válasza nkpolip (#4) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Nemtom,nekem még ilyet nem csinált anno:) Talán próbáld meg beállítani,hogy folytassa a félbehagyott letöltést+ha megszakad akkor 5másodperc múlva csatlakozzon újra! Én ezt tenném:)

(#6) birno


birno
addikt

Hi!
Az lenne a kérdésem, hogy ftp uploadnál ha nincs hely hibával leáll a feltöltés hogyan oldható meg, hogy addig próbálkozzon újra amig nem sikerül?
Flashfxp-vel próbáltam, letöltésnél folytatja is ha megszakad vagy időtúllépés van stb, de uploadnál nem hajlandó.Hol kell ezt beállítani vagy ha ezzel nem akkor melyik progival oldható meg?

(#7) birno válasza birno (#6) üzenetére


birno
addikt

UP

(#8) birno válasza birno (#6) üzenetére


birno
addikt

UP

(#9) birno válasza birno (#6) üzenetére


birno
addikt

UP

(#10) birno válasza birno (#6) üzenetére


birno
addikt

UP

(#11) metaldog


metaldog
aktív tag

Hi én flash okatatása című diploma munkát csinálok nincs valakinek valami anyaga vagy kész dolgozata ez ügyben? Vagy az is jó lenne ha flash-en belül egy bizonyos témáról küldene valaki bővebben kifejtett anyagot mindegy milyen téma csak flash legyen.

(#12) Relisys


Relisys
senior tag

Van vmi magyarosítás a progihoz?

(#13) Newyorker válasza Relisys (#12) üzenetére


Newyorker
addikt

Jah ez engem is érdekelne

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#14) dirkam válasza Relisys (#12) üzenetére


dirkam
tag

ha nem ragaszkodsz ehhez a progihoz, akkor próbáld ki a FileZilla nevű progit. Magyar nyelv + free.

(#15) Relisys válasza dirkam (#14) üzenetére


Relisys
senior tag

A filezilla nem tetszik szal ragaszkodnék a FlashFxp-hez, Aért kéne a magyarositás mert kivi lennék a finom beállitásokra is:D

(#16) norbee3al


norbee3al
tag

helló

a gondom hegy letöltésnél eléri a 100%-ot egy fájlnál és megáll, se kép se hang. ha lelépek és megint kapcsolódok akkor minden ok. de magától nem lép le, mi lehet a gond? :O

Abit IS-7, P4 Prescott 2,8@3,4 + Zalmann 7000 AlCu, 512 Samsung 400 DDR, ATI R. 9600 (320/400 @ 450/450), Seagate 120 GB SATA, IBM 80 GB IDE, Maxtor 120 GB IDE, LG-GSA4120B

(#17) Nabu


Nabu
aktív tag

Sikerült valakinek a progihoz magyarítást szerezni, csinálni???

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#18) benjoe1


benjoe1
aktív tag

Be lehet vhogy állítani ezt a progit, hogy a letöltés után kikapcsolja a gépet, mint a flashget?

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#19) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Valaki nem tudja,hogy miként lehet úgy beállítani,hogy ha megszakad a kapcsolat, akkor ne csak a csatlakozás legyen automatikus hanem egyuttal a letöltés is?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#20) V.Stryker válasza V.Stryker (#19) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Senki? :O

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#21) pancsy


pancsy
csendes tag

Tudja vki hol kell a flashfxp-nél regisztrálni? A progi már megvan, de még nem tudok filmet letölteni:( Ha vki tud akkor létszi segítsen!Előre is köszike.

(#22) frizso válasza Nabu (#17) üzenetére


frizso
senior tag

Magyarosítás itt:Flashfxp hun
Közvetlen letöltés

[ Szerkesztve ]

(#23) blackvinyl


blackvinyl
tag

Flashfxp-vel szeretnék sok file-t letölteni és azt szeretném ha a 35megánál nagyobbakat ne szedje le. Egyesével végignézni nagyon sok idő lenne.
Mit és hogy kellene beállítanom?
Köszi :)

Olvasd el (végig) mielőtt privátot írnál. Köszi! http://bit.ly/1e0TBbE

(#24) manhunt008


manhunt008
csendes tag

Hy aszt szeretném kérdezni tőletek, hogy letölteni szeretnék flash fxp-vel de nem jártam sikerrel a program már föntvan de nem tudok letölteni vele segítsetek!ELŐRE IS KÖSSZ!! :R

(#25) Sickboy25


Sickboy25
addikt

hi all!

vki segítsen nekem!

Miért van az ,hogy a letölteni kívánt film ,játék stb... rar fáljait duplán jeleníti meg és nem lehet magára hagyni ,mert minden filmnél rákérdez!!, hogy ilyen nevű fájl már létezik lecserlem e stb.....

segítsetek légyszi

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#26) tupacamaru válasza Sickboy25 (#25) üzenetére


tupacamaru
veterán

Azt nem tudom hogy miért jelenít meg mindent duplán, de a másikban tudok segíteni.

Options->File Exist Rules Itt a Downloadingnál: Smaller, Larger->Auto Overwrite; Same->Auto Skip. Így a már létező és méretileg egyező fájlokat automatikusan kihagyja. A méretileg kisebb és nagyobb fájlokat pedig automatikusan felülírja.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#27) Sickboy25 válasza tupacamaru (#26) üzenetére


Sickboy25
addikt

köszönöm kiprobalom!!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#28) gardener


gardener
senior tag

Kicseréltem a letöltő vinyót majd átneveztem a az új vinyó betűjelét.

Azóta nem tudom megnyitni a flashfxp-ben a beállítások menüt.
Elszáll a program.

A bug riportban "invalid image list" error üzenetet ír.

Feltelepítettem újra ráadásul másik könyvtárba is.
De ugyanezt a hibát produkálja.

Help! :O

(#29) gardener válasza gardener (#28) üzenetére


gardener
senior tag

Az is jó ha valaki megmondja,hogyan lehet teljesen kigyalulni a progit, hogy szüzen tehessem fel újra. :F

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Flashfxp
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.